Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

mBank opinie

Ocena na podstawie 2084 opinii

1.66 / 5

  • Prostota obsługi
    1.69
  • Oferta
    1.71
  • Obsługa klienta
    1.60

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 105 z 105
  • ~SimonT81 / 2008-11-25 15:15
    Ocena: 4.67 / 5
    Nie wiem czego jeszcze chcieć od darmowego konta.... może nie rozwala na łopatki oprocentowaniem ale przecież z czegoś muszą żyć, za nic nie płace, obsługa przez infolinie tez jest ok (nie zdarzyło mi się by nie chcieli odebrać telefonu), obsługa konta przez www też bardzo fajna, - zwłaszcza podoba mi się opcja sms. na razie ubolewam tylko że wpłatomaty są tylko w kilku miejscach w świętokrzyskim, ale może to z czasem się zmieni jak więcej ludzi do nich dołączy.
    ZaletyDARMOWE
    Wadywpłacanie pieniążków
    6 lat
  • ~dagets / 2008-11-14 23:38
    Ocena: 3.33 / 5
    mBank jest dobrym bankiem, ale... obsługa... Czy konsultanci wiedzą, że mają odbierać telefony? Internetowi konsultanci także olewają klientów. Co się ostatnio porobiło? Mogliby również zainwestować w lepszy wygląd interfejsu po zalogowaniu..
    Zalety+SMSy potwierdzające przelew,
    +Prosty, wygodny interfejs
    Wady-SMSy czasem zbyt późno przychodziły, ale to rzadkie przypadki
    -Mało staranny w wyglądzie interfejs ;P
    2 lata
  • Magdzik / 2008-10-13 12:43
    Ocena: 4.67 / 5
    Polecam! żadnych kłopotów :)
    pół roku
  • ~Bodziogd / 2008-09-23 23:24
    Ocena: 5.00 / 5
    Naprawdę warto mieć konto w mbanku. Mam je od kliku lat i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem i nie miałem złego doświadczenia.
    Zalety- łatwość obsługi
    - dostępność
    Wady- brak wap
    4 lata
  • ~astve / 2008-09-14 23:08
    Ocena: 5.00 / 5
    prosty intuicyjny przejrzysty, kody sms nie dostepne np w inteligo
strona 105 z 105
Dodaj własną opinię »