Nie udało się odnaleźć mojej paczki mimo iż była oklejona jasno niebieską taśmą dla wyróżnienia. Podałem co było zawartością itd. Niestety . Pisałem dziesiątki maili w tej sprawie, co jest jakąś porażką :-( Fakt faktem podobno Generali ma mi wypłacić wartość towaru, ale co z tego . Czekam. Podsumowując wszystko gra ale jak już się zgubi pazka to koszmar
Zaletyszybko sprawnie wygodnie
Wadyproces reklamacji
