Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8485 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kriss / 2019-10-28 17:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo kiepska oposługa kurierowi czensko 2 raz podjechać do klienta.jak nie ma w domu nikogo. Nie polecam oposługa kiepska. Zdeczytowanie wolę pocztę polską albo DHL.
    ZaletyCena
    WadyZła oposługa chamstwo do klientów
  • ~Stanislaw / 2019-10-26 10:07
    Ocena: 1.00 / 5
    dramat, zachowuja sie jak monopolisci. Dostajemy weryfikacje do rachunkow to zmieniaja gabaryty, wg nas jest to jawne oszustwo. Juz sami nadajemy do paczkomatu zeby nie bylo watpliwosci to oni uwazaja ze jest gabaryt C a nie A, miko ze do A sie zmiescil i tak zostal nadany i doliczaja sobie bezpodstawnie doplate za weryfikacje. Nikt nie wie jak weryfikuja, kto weryfikuje i nie ma tu zadnej przejrzystości. Proces reklamacji jest tak utrudniony zeby jak uwazam zrobic wszystko by ci sie odechcialo bo to przeciez kilka zloty ale w skali calego kraju to juz przeciez miliony. Zrobili usluge dla allegro i teraz szukaja frajerow i gdzie by tylko zebrac jeszcze kase bo chyba budzet trzeba ratowac skoro worza paczki w 2 strony za darmo albo za 9 zl. Dla mnie jest to firma ktorej dzialania i praktyki powinni skutecznie przeswietlic i jak widac setki i tysiace opinii a srednia tragiczna to tylko potwierdza to co pisze
  • ~Szpaku / 2019-10-25 13:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nadana w poniedzialek jest piate. 2 razy skladana reklamacja. Mial byc kontakt nie bylo. Bardzo nie polecam!
  • ~lol / 2019-10-25 09:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka, żadnej informacji o paczce, ktora zostala nadana i wlożona do paczkomatu, ale przez błąd systemu nie zarejestrowana jako wlożona - obecnie nie istnieje...miala dojść na drugi dzien!!!!odradzam!!!!zadnej informacji zwrotnej na temat mojej przesyłki - tylko czekac..!!!!!
  • ~lol / 2019-10-25 09:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka, żadnej informacji o paczce, ktora zostala nadana i wlożona do paczkomatu, ale przez błąd systemu nie zarejestrowana jako wlożona - obecnie nie istnieje...miala dojść na drugi dzien!!!!odradzam!!!!zadnej informacji zwrotnej na temat mojej przesyłki - tylko czekac..!!!!!
  • ~Piotr / 2019-10-23 16:40
    Ocena: 5.00 / 5
    Współpracuje z inpostem od kilkunastu miesięcy jako sklep. Jestem zadowolony, nie zawiedli mnie jeszcze. Oby tak dalej
    ZaletySzybka dostawa w 24h, tanio.
    WadyObsługa odbioru przez kuriera w firmie
  • ~Roman / 2019-10-19 15:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczkomat nie mógł otworzyć drzwiczek, zdarza się, dzwonię na infolinię (piątek), czekam kilka minut, pani nie jest w stanie mi pomóc, rozłącza się.
    Dzwonię kolejny raz, po kilku minutach oczekiwania usiłują zdalnie otworzyć skrytkę, bez skutku, obiecują że do następnego dnia paczka zostanie przełożona do innej skrytki.
    Następnego dnia (sobota) paczkomat nie może otworzyć skrytki, dzwonię na infolinię, kilka minut oczekiwania, informują mnie że nic nie zrobią, w poniedziałek ktoś otworzy skrytkę.
    Informuję ich że jadę na cały tydzień w delegację i proszę aby paczka była do odbioru w paczkomacie w piątek lub sobotę. Jest to niemożliwe, jeśli nie odbiorę jej w ciągu 48 godzin wróci ponownie do oddziału, po 72 godzinach zostanie wysłana do nadawcy. Koszt telefonów na infolinię jest już większy od wartości przesyłki.
    W niedzielę upływa termin odbioru, w poniedziałek przesyłka wraca do oddziału, we wtorek jest ponownie umieszczona w paczkomacie (InPost wie że nie będzie jej miał kto odebrać),w czwartek upływa termin odbioru, w piątek wraca do oddziału.
    Otrzymuję maila że mogę ją odebrać z oddziału następnego dnia roboczego czyli w poniedziałek (kiedy znów jadę w delegację o czym ich poinformowałem), jednocześnie przesyłka znika z aplikacji InPost.
    Wracając w piątek do domu zaglądam do oddziału InPost, okazuje się że przesyłka nie widnieje w systemie, nie można jej znaleźć po numerze telefonu ani po kodzie odbioru.
    JEDYNIE DZIĘKI UPRZEJMOŚCI PANI KTÓRA JEST PODWYKONAWCĄ InPost, znalazła przesyłkę po gabarytach i po nadawcy. Po w prowadzeniu jej numeru do systemu nagle pokazała się w aplikacji mobilnej jako doręczona.
    Sklepy internetowe ZAWSZE uwzględniają moją prośbę aby przesyłka była wysłana w czwartek rano, by w paczkomacie mogła być w piątek i sobotę.
    Szkoda że InPost ma to gdzieś.
    Akurat dla mnie jest ważna nie tylko szybkość dostarczenia, ale konkretny termin odbioru.
    ZaletyPrzyzwoity koszt doręczenia, paczkomaty czynne całą dobę.
    WadyCzas odbioru tylko 48 godzin, tylko raz można przedłużyć termin odbioru i tylko o 48 godzin, oddziały czynne tylko w dni robocze,nie można zaplanować dnia dostawy, brak serwisu jeśli są problemy.
  • ~konkretny / 2019-10-19 15:47
    Ocena: 1.67 / 5
    wystawiłem zlecenia na trzy paczki do jednego odbiory,opłaciłem zlecenia ,i co dalej,paczki wróciły ponownie do mnie jak gołąb pocztowy,z tym że jedna totalnie zniszczona,ale co śmieszne za ich powrót wystawili mi taki sam rachunek jak przy wysyłce.A odszkodowanie,nie ma chyba szans,może drogą sądową
    Zaletynie wiem
    Wadyopłata za usługę której nie wykonano
  • ~Gosc / 2019-10-18 17:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały proces drogi paczki jest tragiczny w czasie kiedy inna firma z paczka w tym samym czasie zamówiona dostarcza ja to inpost nawet jeszcze nie ma jej u siebie w magazynie jedną wielką porażka!!! Najgorsza firma
    ZaletyBrak
    WadyPrzetrzymywania paczek
  • ~Joanna / 2019-10-18 14:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie NIE polecam !! kurier nie zna takiego słowa jak PRZEPRASZAM.kurier kurierowi nie równy-z własnej głupoty podkopuja ten zawód.
  • ~Dawid / 2019-10-17 12:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarczanie towaru na czas. Minimum jedno dniowe opóźnienie. Żenada
  • ~Ludi Anderson / 2019-10-15 21:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzis po 6 dniach od nadania otrzymałem swoja,, paczuche`` w paczkomacie. Spoznienie, spoko nawet nie dzwonilem, ale sprzet otrzymalem tak zniszczony ze az bylem zaskoczony, albo jakis spaslak 130+ po tym skakak, albo mlotek. Za takie uslugi brac kase, to trzeba wstydu nie miec, z ulicy czeskow, cpunkow, i alkusow pierwszych lepszych biora, i tyle...
    ZaletyMNIEJ NIZ ZERO
    WadyDuzo, stres przed odbiorem to normalka, w koncu jakis uposledzony nosacz janusz moze skakac po naszej paczce..
  • ~Kacha / 2019-10-14 13:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Jest straszna obsługa,paczka tydzień jechała,nie mozna bylo uzyskać żadnej informacji na jej temat, coś okropnego......wcześniej przed Bożym Narodzeniem paczka z prezentami szła miesiąc....doszła 22grudnia.
    ZaletyBrak
    WadyDużo...brak słów. .....
  • ~Jaga / 2019-10-13 20:02
    Ocena: 1.67 / 5
    Otrzymałam okradzioną przesyłkę, złożyłam reklamację, która została odrzucona. Nie polecam.
    WadyKurierzy okradają przesyłki.
  • ~Igor / 2019-10-12 00:32
    Ocena: 1.67 / 5
    WARTO PRZECZYTAĆ

    Zamówisz kuriera ibpost to masz nakazany dzień odbioru BEZ żądnych ram godzinowych, BEZ telefonu od kuriera, bez telfonu kontaktowego do kuriera.
    CZyt - masz siedzieć od rana do wieczora danego dnia i cZEKAĆ!
    W razie braku odbiorcy to samo kolejnego dnia.
    Potem masz do odbioru w pktcie odbioru. W moim przypadku jest to miasto oddalone ok 50 km ode mnie.

    Tylko paczkomaty
  • ~Jerzy / 2019-10-10 12:18
    Ocena: 3.00 / 5
    Często dostarczane przesyłki są realizowane przez InPost z Tarnowa . Wszyscy kurierzy dostarczają przesyłki do drzwi domu tylko jeden Pan wymaga by po odbiór przesyłki wyjść do samej bramki posesji. Wielokrotnie problem ten zgłaszałem do władze InPost i jak widać skargi są nie skuteczne. W dniu dzisiejszym bardzo źle się czuję. Kurier zadzwonił by poinformować mnie ,że jest do odebrania przesyłka i że stoi przed bramką. Ja nie mam żadnego psa i żadna tabliczka nie wisi i nie ma problemu by dojść do drzwi domu by przekazać przesyłkę.Dzisiejsza przesyłka posiada Nr. 521000014039220013218660.Ja wszystko potrafię zrozumieć ale zwykłej złośliwości ze strony kuriera nie potrafię zrozumieć. Wykonałem również telefon do biura obsługi klienta informując o zaistniałej sytuacji, obiecano załatwić to zgłoszenie ale mam wielkie wątpliwości bo poprzednie trzy zgłoszenia niczego nie załatwiły. Jeśli tym razem sprawa nie zostanie w jakiś sposób załatwiona , informacja o niewłaściwym postępowaniu kurierów InPostu będzie podana na stronach internetu. Klien musi wiedzieć , że jak płaci za jakąś usługę to będzie ona w sposób należyty zrealizowana.
    WadyBardzo zła obsługa kurierska , dotycząca jednego kuriera z Tarnowa
  • ~Maciej / 2019-10-09 16:29
    Ocena: 1.33 / 5
    Kurierzy InPost to jedne wielkie nieporozumienie!!!
    ZaletyBrak
    WadyNigdy na czas
  • ~Luska / 2019-10-08 10:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostałam wcześniejszych informacji że paczka jest już w paczkomacie, dostałam dopiero info o paczce w dniu w którym trafiła już do oddziału. Mało tego nie było też nigdzie informacji o zmianie adresu siedziby oddziału, w którym paczka była i dziś by odebrać moją paczkę musiałam przejechać łącznie 60km. Brawo za nieodpowiedzialne i nie profesjonalne podejście do klienta i usługi.
  • ~Hypnos / 2019-09-28 10:59
    Ocena: 4.33 / 5
    Korzystam z InPost często, średnio kilka razy w tygodniu. Paczki dostarczane z i na drugi koniec Polski błyskawicznie. Maksymalnie 2dni,czesto zamówiony rano towar jest do odbioru następnego dnia. Nigdy nie było żadnych problemów. Paczkomaty to po prostu mega wygodny sposób odbioru. Cena wysyłki podobna jak u innych kurierowi. Na głowę za to biją pocztę. Polecam.
    ZaletyCzęsto dostawy są wręcz błyskawiczne. Nieduży koszt. Mega wygoda.
  • ~Piękna / 2019-09-03 19:10
    Ocena: 1.33 / 5
    Paczka doszła od sprzedawcy w dwa dni po czym brak możliwości odebrania paczki w paczkomacie z powodu zaciętej skrytki,telefon do in post a oni ludzi robią za głupków że nie wiedzą kiedy kurier rozwozi paczki.Trzy dni reklamacji dzwonienia a oni tylko zbywają.Trzeci dzień kurier nie może przełożyć paczki do innej skrytki.
Dodaj własną opinię »