Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8485 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Inpost to porażka / 2019-11-05 20:10
    Ocena: 3.00 / 5
    Zmiana paczkomatu bez mojej wiedzy. Musiałem jechać przez całe miasto po paczkę bo kurier dostarczył nie do tego paczkomatu co potrzeba. Z tego co się orientuję to klient decyduje czy wyraża zgodę na zmienię paczkomatu czy nie. Niestety w Inpost to samowolka
  • ~Majster 2333 / 2019-11-05 19:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Pedały kurierzy powinni chodzić i śmietniki przebierać a nie paczki dostarczać druga taka sytuacja ze paczka do mnie nie dotarła i została awizowsna człowiek czeka w domu a gościu nie raczy nawet zadzwonić demofonem tylko awizuje paczkę idiotyzm
    Zaletyżadne
    Wadywszystkie
  • ~Jan / 2019-11-05 18:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska na rynku. Paczka zamówiona do paczkomatu a dostarcza do punktu bez jakiegokolwiek kontaktu. Totalne dno
  • ~roman / 2019-11-05 17:03
    Ocena: 1.00 / 5
    dramat od 3 dni czekam na odbior przesylki przez kuriera - codziennie jest info, ze dzisiaj będzie - ale jakiś nie dojezdza - zednada
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~Magda / 2019-11-05 12:25
    Ocena: 2.33 / 5
    Bardzo niska jakos usług. Paczki albo rzucane są na podworku na kosz na smieci, albo Pan dostarczający rozlacza się podczas rozmowy, albo wykrzykuje, że musial czekac az ktos wyjdzie, bo caly dzien powinno się stac przy furtce i na niego czekac
    Zaletyszybkość
    WadyKultura kuriera
  • ~Patryk / 2019-11-05 10:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie ma obowiązku informowania wcześniej klienta o dostarczeniu paczki, to jest kpina. Jestem na ważnym spotkaniu, a on dzwoni do mnie że stoi pod drzwiami. Mówię mu że będę za godzinę, dostaje odpowiedź że paczka będzie do odbioru w bazie. Ostatni raz korzystam z usług inposta.
  • ~josef / 2019-11-05 10:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak jakiejkolwiek organizacji, obsługa klienta to kpina.
    Infolinia i konsultanci szkoleni jak papugi do odpowiedzi na pytania bez zrozumienia.
    Poinformowanie na infolinii o problemie z odbiorem paczki z powodu zablokowanej skrytki skutkowało powrotem paczki do nadawcy pomimo zapewnieniu, że zgłoszenie niesprawnej skrytki zostało przyjęte i paczka zostanie umieszczona w innej skrytce.
    InPost informuje adresata paczki,że to adresat ma skontaktować się z nadawcą paczki żeby ją ponownie dostarczył pomimo że powód nieodebrania paczki leży po stronie InPostu.
    Lekceważenie klienta.
    Nie polecam usług tej firmy lecz niestety póki co mają monopol i dlatego tak nonszalancko traktują klientów
    Zaletyżadne
  • ~bylejak / 2019-11-03 14:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Od paru miesięcy mam problem z firmą InPost tzn. z systematycznym podkradaniem środków z konta na managerze paczek. Są nam naliczane opłaty za zmianę gabarytów (np. z A na C) gdzie naszemu pracownikowi udało się zmieścić paczkę w skrytce A a Inpost dostarcza ją jako C i nalicza sobie za to 3,68 zł. Sytuacja powtarza się nagminne a reklamacje jak i odwołania są odrzucane. Pomijam już stracony czas na ciągłe reklamacje. Na razie są to małe kwoty ale strach pomyśleć jak pewnego dnia naliczą nam tak za wszystkie nadane paczki, będzie to wtedy kilkanaście tyś zł. Samowola w bezpodstawnym naliczaniu dopłat (czyt. kradzieży) a następnie odrzucaniu reklamacji jest porażająca. Proszę o informację w tej sprawie, może ktoś jeszcze tak ma i warto połączyć siły. Pozdrawiam.
  • ~leon / 2019-10-31 15:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier w Chorzowie. Totalna porażka. Pracuje za karę. Nie odebrał paczki w terminie
  • ~W / 2019-10-30 18:18
    Ocena: 1.67 / 5
    2 dni po planowanym terminie odbioru i cały czas czekamy...
  • ~GRYFICE / 2019-10-30 14:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Juz 3 raz nie chcę do mnie przyjechać z paczką. Bo jest "przeładowany" mówi żeby odebrać w jakimś punkcie potem mówie że płace ma pod adres być paczka mówi że 23:00 będzie i nic odsyła do nadawca :D taki prostak. Do inpost skarge mozna posac ale tam tacy sami siedzą. Najgorsza firma.
  • ~Lukasz / 2019-10-30 11:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier inpost to totalna porażka. Czekam tydzień na odbiór. Pani w callcenter nic nie może.
  • ~Marzena / 2019-10-30 07:15
    Ocena: 3.33 / 5
    Kurier chciał zostawić paczkę pod drzwiami. W przypadku kradzieży kto odpowiadałby za paczkę... W obowiązku kuriera jest dostarczenie paczki do rąk własnych i UZYSKANIE PODPISU od osoby odbierającej. Skąd uzyskałby podpis odbioru???!!!! W końcu paczka została dostarczona do pobliskiego sklepu i tam później przeze mnie odebrana. Nigdy więcej nie zamówię kuriera inpost, za którego zapłaciłam 2razy więcej niż za przesyłkę paczki do punktu inpost.
    ZaletyCzas doreczenia
    WadyOdpowiedzialność za paczkę.
  • ~Niezadowolona / 2019-10-29 20:06
    Ocena: 1.00 / 5
    To zdarzyło mi się już kolejny raz, paczkomat przepełniony, rozumiem, ale idiotyzmem jest to co w takim wypadku robi ta firma!!!! Paczka nie jest przekierowywana do kolejnego pobliskiego paczkomatu tylko do biura obsługi czynnego w godzinach 10-18, a jak wiadomo do paczkomatu zamawia się paczkę, żeby bez kłopotu ją odebrać, poza standardowymi godzinami pracy. Będę reklamować, ale wątpię, żeby reklamacja została uznana, skoro według nich przetrzymanie paczki 48 godzin, bez powodu, to coś normalnego. Inpost jest BEZNADZIEJNE jeśli chodzi o terminy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    WadyObsługa
  • ~post / 2019-10-29 14:26
    Ocena: 2.67 / 5
    W założeniu po 48h paczka powinna byc w paczkomacie. Minęły 4 dni , z czego paczka 3 dni na oddziale przeleżała. Nie ma możliwości odbioru osobistego . Odradzam , jeśli ma być szybko i sprawnie.
    Zaletypaczkomat działa lepiej niż ludzie pracujący w inpost
    WadyNiewywiązanie się z umowy, długi czas dostawy do paczkomatu.
  • ~CZARNY / 2019-10-29 13:17
    Ocena: 1.67 / 5
    Zależało mi na otrzymaniu przesyłki dnia 29.10.2019 w związku z tym sprzedawca przygotował ją do odbioru przez kuriera 28.10.2019 o godz. 12.49. Jest 29.10.2019 godz. 12.51, a przesyłka jest jeszcze u nadawcy. Gdybym dostarczył dzisiaj mechanikowi olej i filtr, wymieniłby mi to gratisowo, w ramach wykonywanej innej usługi. Niestety dzisiaj muszę odebrać auto i umówić się na wymianę w innym terminie - odpłatnie. Żadnej informacji o opóźnieniu z ich strony nie otrzymałem. Dziadoska firma.
  • ~Kaja / 2019-10-29 13:05
    Ocena: 3.00 / 5
    Do tej pory bylam zadowolona z uslugi Inpost. Zamawiam bardzo duzo paczek i najchetniej wybierana opcja przesylki byl wlasnie kurier Inpost . Mimo ze kurierzy w Inposcie zmieniali sie zawsze byli mili i paczke dostarczali do drzwi domu . Od jakiegos miesiaca moje zycie z powodu kuriera Inpost zamienilo sie w koszmar . Zajezdza na posesje i od ulicy dlugo uzywa glosnego klaksonu ( wlasnie w tym momencie tez tak robi dostarczajac paczke do sasiada ) . Nie zawsze moge wyjsc z domu ( mam male dziecko ) 2 tygodnie temu tez tak bylo slyszalam klakson dziecko plakalo wiec myslalam ze kurier skoro nikt nie wychodzi to przyniesie paczke tak jak wszyscy inni kurierzy ( dpd dhl ups pocztex no i poprzedni z Inposta ) kurier jednak nie przyszedl do drzwi tylko zadzwonil do mnie na telefon z pytaniem czy jestem w domu zdazylam odpowiedziec ze tak wiec powiedzial : to zapraszam pania do samochodu . Chwile trwalo zanim wyszlam z domu przemilczalam to nie majac pewnosci czy cos sie zmienilo w uslugach Inpost i od tamtej pory paczki dostarcza kurier Dpd ( oczywiscie do drzwi domu ) . Nie wyobrazam sobie tego aby zima ubierac siebie i dziecko i wychodzic do kuriera . Nikt przeciez nie chodzi w kurtce i nie czeka az kurier przyjedzie Tym bardziej ze ten Pan nie jezdzi sam tylko z jakas Pania i zamiast przyniesc paczke do drzwi to spokojnie czekali w samochodzie na moje przyjscie . Dzisiaj potwierdzilo sie to samo u sasiada z drugiej strony ulicy . Ten klakson jest przerazajacy mimo ze okna pozamykane .
    ZaletyNiska cena i szybki czas dostawy
    WadyObsluga ponizej poziomu ( oczywiscie obecnego kuriera )
  • ~Tomek / 2019-10-29 12:55
    Ocena: 5.00 / 5
    Zawsze szybko i sprawnie od bardzo dawna. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam
    ZaletyCzas dostawy
    Ceny
  • ~WhiteRabbit / 2019-10-29 12:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Pierwszy i ostatni raz w życiu skorzystałem z usług InPost - Paczkomaty, Kurier. W niedzielę zamówiłem przedmiot w sklepie internetowym i jako dostawcę zaznaczyłem InPost - Paczkomaty, Kurier. Przesyłka miała zostać dostarczona do wskazanego przeze mnie paczkomatu w Poznaniu wybranego podczas składania zamówienia. W poniedziałek otrzymałem wiadomość informującą o możliwości przepełniania paczkomatu następnego dnia roboczego i o istnieniu możliwości wybrania alternatywnego adresu do godziny 12:00 w nocy, jeżeli chcę jak najszybciej odebrać przesyłkę. Niestety wszystkie pozostałe paczkomaty znajdowały się w nieodpowiadających mi lokalizacjach i w związku z postanowiłem nie zmieniać adresu i poczekać na przesyłkę dzień dłużej. Następnego dnia o godzinie 12:11 otrzymałem informację o następującej treści „UWAGA Twoja paczka jest w samochodzie u kuriera, który do 20:00 poczeka na Ciebie przy Paczkomacie”. Bardzo się ucieszyłem, bo byłem akurat w pracy i postanowiłem ją odebrać w drodze powrotnej po godzinie 17. Jednak o godzinie 16:47 otrzymałem wiadomość, że moja paczka czeka w paczkomacie, którego nigdy nie wybierałem i nie miałem możliwości dotarcia do tego miejsca … Od razu zadzwoniłem na infolinię do InPost - Paczkomaty, Kurier i opowiedziałem o całym zajściu, po czym zostałem zapewniony, że paczka napóźniej następnego dnia trafi do wskazanego przeze mnie miejsca, bo nie może zaistnieć taka sytuacja, że zostaje dostarczona bez mojej zgody do innego paczkomatu. Następnego dnia otrzymałem wiadomość informującą o przeniesieniu mojej przesyłki do innej miejscowości, a w zasadzie to wsi i że mam trzy dni na jej odebranie … Przez kolejne dwa dni dzwoniłem i byłem zapewniany, że paczka najpóźniej następnego dnia zostanie dostarczona pod wskazany przeze mnie adres. W czwartek Pani na infolinii poinformowała mnie, że jak chcę to ona może wysłać jeszcze raz zgłoszenie o przetransportowanie przesyłki do wskazanego paczkomatu, ale żebym sobie nie robił nadziei, bo kurier i tak jej nie przewiezie i będę musiał jechać ją odebrać do tego punktu. Bardzo zależało mi na otrzymaniu tej przesyłki do końca tygodnia, niestety popełniłem jeden niewybaczalny błąd - wybrałem InPost - Paczkomaty, Kurier.
  • ~Aneta / 2019-10-28 23:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Fatalna obsługa. Jestem zdegustowana, a wręcz zniechęcona do dalszego korzystania z usług Inpost. Zostałam w brutalny sposób obrażona przez kuriera, który to napisał mi na paczce, że jestem IDIOTKĄ gdyż nie zakleiłam taśmą mojej przesyłki. Rozumiem gdyby było takie wymaganie napisane w instrukcji przy nadaniu lecz dla mnie osoby, która nie za często wysyła paczki, a konkretnie to robiłam to po raz drugi ( za pierwszym razem nie musiałam tak robić) było to zachowanie nie na miejscu. Od kiedy przyzwala się na obrażanie klientów?!
Dodaj własną opinię »