Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8485 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Grzechu / 2019-11-08 17:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Czas dostarczenia to porażka kurier jak cytuje nie dostarczył paczki gdyż nie zdążył, porażka
  • ~Patryk / 2019-11-08 17:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej nie zamówię kuriera od was zamówiłem paczkę sprawdzałem paczkę gdzie się znajduje w środę o 8 rano paczka miała być już do mnie dostarczona w czwartek ciąża piątek dzwonię do kuriera był ode mnie 20km a paczki i tak nie dostarczył
    ZaletyBrak
  • ~piotr84 / 2019-11-08 14:58
    Ocena: 3.67 / 5
    Lokalizacja punktów POP tragiczna, mój paczkomat był zapchany to paczka leży w POP na drugim krańcu dzielnicy...idiotyzm, nie pytano mnie czy przekierować paczkę do innego paczkomatu.
  • ~TK / 2019-11-08 14:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarczają paczek w nieskończoność. Zamówiłem 2 paczki i każda z nich jest codziennie wydawana kurierowi i wraca do oddziału. Różne podają powody, przepełniony, popsuty, pogryziony przez psa paczkomat itd. Ta firma to jest kpina.
    ZaletyBrak
    WadyNie wykonują usług, biorą pieniądze. Zwykłe oszustwo.
  • ~Asia / 2019-11-07 21:53
    Ocena: 2.00 / 5
    Żenada . ponieważ nie było mnie w domu kurier przełożył paczke przez płot i polożył na koszu na śmierci. Nie wiem jak podpisal odbiór pewnie tez sam a pani w dziale reklamacji to nawet nie umiała się wysłowić. Więcej z opcji dostawy przez InPost nie skorzystam na pewno.
    ZaletyCzas dostawy krótki
    WadyZero odpowiedzialności za pozostawienie paczki
  • ~Inero / 2019-11-07 19:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier ani raz nie próbował dostarczyć paczki. Była prośbą do kuriera, żeby zadzwonił na podany numer w razie problemów z dostawą. Tego nie zrobił (cały czas byłam w domu) dostałam informację, że paczka jest do odbioru po za Krakowem. Składałam reklamację oraz prosiłam o numer do kuriera, którego nie dostałam bo mieli błędny w systemie. Żenada i jeśli ktoś szanuje siebie i swój czas radzę omijać szerokim łukiem
  • ~Hmmm / 2019-11-07 16:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamawiając paczkę do paczkomatu ona tam nie trafia tylko do punktu i zamiast odebrać w paczkomacie mam szukać miejsca gdzie ją umieścili. To jakiś żart ha ha ha nie polecam!!!
  • ~MIchał / 2019-11-07 13:42
    Ocena: 3.00 / 5
    Przesyłka jest w mieście, w którym mieszkam od 33 godzin i nadal nie jest umieszczona w paczkomacie.
  • ~Gandalf / 2019-11-07 12:29
    Ocena: 2.67 / 5
    Paczka leżała w paczkomacie 47 godzin dopiero po mojej interwencji ruszyła w dalszą drogę
  • ~Konrad / 2019-11-07 12:19
    Ocena: 2.67 / 5
    Dla mnie dramat. Pani dzwoni od godzinie 10 rano ze jest pod drzwiami. Wychodzi na to ze musze brac urlop w pracy zeby odebrac paczkę. Takze Łódź retkinia nie polecam
    ZaletyBrak
  • ~Ja / 2019-11-07 12:18
    Ocena: 1.33 / 5
    Na przesyłkę czekam już 3 dzień ponoć pan kurier był 2 razy tylko nikt go nie widział chyba było zadaleko i się nie opłacało dostarczyć przesyłki
  • ~bartosz / 2019-11-06 21:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Wywożą paczke na drugi koniec miasta bez mojej wiedzy i zgody i to do sklepu. W teorii paczki można odebrać 24h na dobę-ciekawe jak? Mam szybę w sklepie wybić?
  • ~Mona / 2019-11-06 18:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Od dwóch dni czekam na przesyłkę i nie mogę się doczekać. Panie z infolinii tylko przepraszają, ale nic poza tym. Numeru telefonu do kuriera nie mają, więc nie ma jak się z nim skontaktować. Jak dla mnie to jest żenada i brak szacunku.
  • ~Kisiel / 2019-11-06 18:04
    Ocena: 3.00 / 5
    Oj ostatnio paczkomaty się pogorszyły zawsze Maks na 3 dzień od wysyłki przychodziły paczki teraz 4-5 dni czekasz w dodatku do późnego wieczora a przesyłki nie widać
    ZaletyCena i łatwa obsługa paczkomatów
    WadyCzas dostawy
  • ~Ibq / 2019-11-06 16:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała zostać awizowana, chociaż byłem cały czas w domu. Kurierowi nie chciało się zadzwonić dzwonkiem. Gdy poszedłem zobaczyć, nie było ani kuriera, ani paczki, ani awizo. Polecam zamawiać przez DHL albo DPD
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie
  • ~Andrzej / 2019-11-06 12:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczkomat KRA120 Kraków - ostatnio notorycznie (po raz enty w ciągu mniej więcej miesiąca) nie ma miejsca w paczkomacie (wg Inpostu) i paczki wędrują do punktów odbioru, co ciekawe, różnych - na Chodowieckiego, na Królewską. To jest dla mnie pół godziny straty czasu + paliwo. Odbieram z tego paczkomatu kilka razy w tygodniu po kilka paczek (o ile nie są przekierowane), wkładam do tego paczkomatu codziennie po kilka paczek, mam go również na widoku - wiem kiedy jest obsługiwany, mniej więcej wiem również, czy jest wolny. Jeśli taka była idea - jak się rozwinie postawimy auta i będziemy wydawać z aut, a jak się zrobi za drogo (chodzi o utrzymanie aut i nie mówiących w języku polskim obsługujących) to przegnamy klienta trochę tu i trochę tam - to wszystko idzie zgodnie z planem. Ja rozważam zmianę - osiągneliście dno!
    Zaletyostatnio brak
    Wadyostatnio same. Proponuję jeszcze oznaczać paczki odciskiem buta kuriera.
  • ~kasik88 / 2019-11-06 11:20
    Ocena: 2.33 / 5
    Nigdy wiecęj niechce żeby moją paczkę dostarczaŁ inpost poraz kolejny nie doszła do mnie ale na stronie pisze że przesyłka dostarczona oszustwo przez wielkie O nie mają pojecia o dostarczaniu paczek dzwoniłam na infolinie żeby to wyjśnić jeśli paczka do mnei nie przyjdzie to nie daruje im tego
  • ~Julia / 2019-11-06 10:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałam informację że paczka jest w paczkomacie. Paczki tam nie było. Po zgłoszeniu tego do obsługi obsługa stwierdziła że według systemy paczka tam była. W efekcie minął czas i nie mogłam odebrać paczki.
    Zaletybrak
    WadyProblem z obsługą
  • ~marek / 2019-11-06 01:19
    Ocena: 1.67 / 5
    kupując towar zaznaczam gdzie chcę odebrać a oni za każdym razem wywożą go kilka kilometrów dalej informując że paczkomat jest pełny. Kupując chcę odebrać blisko i szybko towar a nie tam gdzie mi inpost wywiezie.
    Zaletyczasem jest szybko
    Wadynie w tym paczkomacie gdzie chciałem lecz w jakimś punkcie
  • ~Anette / 2019-11-06 01:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Inpost- to katastrofa.Trzymać sie od nich z daleka.30.października przy mojej posesji na drodze prywatnej przejechał kurier inpost(morderca) mojego i dzieci ukochanego kotka.Do dnia dzisiejszego dzieci płaczą.Jak córka podnosiła kotka z drogi,patrzył na nas z daleka.Jak córka mi go dała na ręce, pobiegła do niego a on gnój uciekł.Ja tej sprawy tak nie zostawię...morderco.
Dodaj własną opinię »