strona 422 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 420
- 421
- 422
- 423
- 424
- nastepna »
-
~Grzechu / 2019-11-08 17:27Ocena: 1.00 / 5
Czas dostarczenia to porażka kurier jak cytuje nie dostarczył paczki gdyż nie zdążył, porażka -
-
~Patryk / 2019-11-08 17:22Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej nie zamówię kuriera od was zamówiłem paczkę sprawdzałem paczkę gdzie się znajduje w środę o 8 rano paczka miała być już do mnie dostarczona w czwartek ciąża piątek dzwonię do kuriera był ode mnie 20km a paczki i tak nie dostarczył ZaletyBrak -
~piotr84 / 2019-11-08 14:58Ocena: 3.67 / 5
Lokalizacja punktów POP tragiczna, mój paczkomat był zapchany to paczka leży w POP na drugim krańcu dzielnicy...idiotyzm, nie pytano mnie czy przekierować paczkę do innego paczkomatu. -
~TK / 2019-11-08 14:57Ocena: 1.00 / 5
Nie dostarczają paczek w nieskończoność. Zamówiłem 2 paczki i każda z nich jest codziennie wydawana kurierowi i wraca do oddziału. Różne podają powody, przepełniony, popsuty, pogryziony przez psa paczkomat itd. Ta firma to jest kpina. ZaletyBrakWadyNie wykonują usług, biorą pieniądze. Zwykłe oszustwo. -
~Asia / 2019-11-07 21:53Ocena: 2.00 / 5
Żenada . ponieważ nie było mnie w domu kurier przełożył paczke przez płot i polożył na koszu na śmierci. Nie wiem jak podpisal odbiór pewnie tez sam a pani w dziale reklamacji to nawet nie umiała się wysłowić. Więcej z opcji dostawy przez InPost nie skorzystam na pewno. ZaletyCzas dostawy krótkiWadyZero odpowiedzialności za pozostawienie paczki -
~Inero / 2019-11-07 19:31Ocena: 1.00 / 5
Kurier ani raz nie próbował dostarczyć paczki. Była prośbą do kuriera, żeby zadzwonił na podany numer w razie problemów z dostawą. Tego nie zrobił (cały czas byłam w domu) dostałam informację, że paczka jest do odbioru po za Krakowem. Składałam reklamację oraz prosiłam o numer do kuriera, którego nie dostałam bo mieli błędny w systemie. Żenada i jeśli ktoś szanuje siebie i swój czas radzę omijać szerokim łukiem
-
~Hmmm / 2019-11-07 16:06Ocena: 1.00 / 5
Zamawiając paczkę do paczkomatu ona tam nie trafia tylko do punktu i zamiast odebrać w paczkomacie mam szukać miejsca gdzie ją umieścili. To jakiś żart ha ha ha nie polecam!!! -
~MIchał / 2019-11-07 13:42Ocena: 3.00 / 5
Przesyłka jest w mieście, w którym mieszkam od 33 godzin i nadal nie jest umieszczona w paczkomacie. -
-
~Gandalf / 2019-11-07 12:29Ocena: 2.67 / 5
Paczka leżała w paczkomacie 47 godzin dopiero po mojej interwencji ruszyła w dalszą drogę -
~Konrad / 2019-11-07 12:19Ocena: 2.67 / 5
Dla mnie dramat. Pani dzwoni od godzinie 10 rano ze jest pod drzwiami. Wychodzi na to ze musze brac urlop w pracy zeby odebrac paczkę. Takze Łódź retkinia nie polecam ZaletyBrak -
~Ja / 2019-11-07 12:18Ocena: 1.33 / 5
Na przesyłkę czekam już 3 dzień ponoć pan kurier był 2 razy tylko nikt go nie widział chyba było zadaleko i się nie opłacało dostarczyć przesyłki -
~bartosz / 2019-11-06 21:13Ocena: 1.00 / 5
Wywożą paczke na drugi koniec miasta bez mojej wiedzy i zgody i to do sklepu. W teorii paczki można odebrać 24h na dobę-ciekawe jak? Mam szybę w sklepie wybić? -
~Mona / 2019-11-06 18:39Ocena: 1.00 / 5
Od dwóch dni czekam na przesyłkę i nie mogę się doczekać. Panie z infolinii tylko przepraszają, ale nic poza tym. Numeru telefonu do kuriera nie mają, więc nie ma jak się z nim skontaktować. Jak dla mnie to jest żenada i brak szacunku. -
~Kisiel / 2019-11-06 18:04Ocena: 3.00 / 5
Oj ostatnio paczkomaty się pogorszyły zawsze Maks na 3 dzień od wysyłki przychodziły paczki teraz 4-5 dni czekasz w dodatku do późnego wieczora a przesyłki nie widać ZaletyCena i łatwa obsługa paczkomatówWadyCzas dostawy -
~Ibq / 2019-11-06 16:23Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała zostać awizowana, chociaż byłem cały czas w domu. Kurierowi nie chciało się zadzwonić dzwonkiem. Gdy poszedłem zobaczyć, nie było ani kuriera, ani paczki, ani awizo. Polecam zamawiać przez DHL albo DPD ZaletyBrakWadyWszystkie -
~Andrzej / 2019-11-06 12:14Ocena: 1.00 / 5
Paczkomat KRA120 Kraków - ostatnio notorycznie (po raz enty w ciągu mniej więcej miesiąca) nie ma miejsca w paczkomacie (wg Inpostu) i paczki wędrują do punktów odbioru, co ciekawe, różnych - na Chodowieckiego, na Królewską. To jest dla mnie pół godziny straty czasu + paliwo. Odbieram z tego paczkomatu kilka razy w tygodniu po kilka paczek (o ile nie są przekierowane), wkładam do tego paczkomatu codziennie po kilka paczek, mam go również na widoku - wiem kiedy jest obsługiwany, mniej więcej wiem również, czy jest wolny. Jeśli taka była idea - jak się rozwinie postawimy auta i będziemy wydawać z aut, a jak się zrobi za drogo (chodzi o utrzymanie aut i nie mówiących w języku polskim obsługujących) to przegnamy klienta trochę tu i trochę tam - to wszystko idzie zgodnie z planem. Ja rozważam zmianę - osiągneliście dno! Zaletyostatnio brakWadyostatnio same. Proponuję jeszcze oznaczać paczki odciskiem buta kuriera. -
-
~kasik88 / 2019-11-06 11:20Ocena: 2.33 / 5
Nigdy wiecęj niechce żeby moją paczkę dostarczaŁ inpost poraz kolejny nie doszła do mnie ale na stronie pisze że przesyłka dostarczona oszustwo przez wielkie O nie mają pojecia o dostarczaniu paczek dzwoniłam na infolinie żeby to wyjśnić jeśli paczka do mnei nie przyjdzie to nie daruje im tego -
~Julia / 2019-11-06 10:22Ocena: 1.00 / 5
Dostałam informację że paczka jest w paczkomacie. Paczki tam nie było. Po zgłoszeniu tego do obsługi obsługa stwierdziła że według systemy paczka tam była. W efekcie minął czas i nie mogłam odebrać paczki. ZaletybrakWadyProblem z obsługą -
~marek / 2019-11-06 01:19Ocena: 1.67 / 5
kupując towar zaznaczam gdzie chcę odebrać a oni za każdym razem wywożą go kilka kilometrów dalej informując że paczkomat jest pełny. Kupując chcę odebrać blisko i szybko towar a nie tam gdzie mi inpost wywiezie. Zaletyczasem jest szybkoWadynie w tym paczkomacie gdzie chciałem lecz w jakimś punkcie -
~Anette / 2019-11-06 01:02Ocena: 1.00 / 5
Inpost- to katastrofa.Trzymać sie od nich z daleka.30.października przy mojej posesji na drodze prywatnej przejechał kurier inpost(morderca) mojego i dzieci ukochanego kotka.Do dnia dzisiejszego dzieci płaczą.Jak córka podnosiła kotka z drogi,patrzył na nas z daleka.Jak córka mi go dała na ręce, pobiegła do niego a on gnój uciekł.Ja tej sprawy tak nie zostawię...morderco.
strona 422 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 420
- 421
- 422
- 423
- 424
- nastepna »
