Zamówiłam paczkę, która miałam otrzymać wczoraj, przez cały czas byłam w domu, ale ok. godziny 16:00 dostałam informacje, że kurier nikogo nie zastał w domu. Byłam lekko poirytowana, ale stwierdziłam, że może nie usłyszałam dzwonka więc nic się nie stanie jeśli paczkę dostanę następnego dnia. Dzisiaj również cały dzień byłam w domu, ale tym razem starałam się zerkać co chwila przez okno i tak przed godziną 16 zauważyłam bus Inpost odjeżdżający z parkingu i chwilę później wiadomość, że i tym razem nikogo nie było w mieszkaniu. Skandal, kurier ten nie raczył nawet podejść pod drzwi mieszkania i zadzwonić. Nie dziwię się, że na tym portalu widzę masę negatywnych opinii skoro firma zatrudnia nie kompetentne osoby, które boją się kontaktu z ludźmi, bo tak rozumiem ten lęk przed podejściem do drzwi i zadzwonieniem.
ZaletyPani z infolinii była w miarę miła
WadyKurierzy który nie wykonują swojej pracy jak należy, brak szacunku dla odbiorcy i jego czasu
~Benia / 2019-11-20 13:35
Ocena: 5.00 / 5
Nie mam pojęcia skąd te złe opinie. Zamawiałam przez te firmę wiele razy i zawsze bez zastrzeżeń. Być może problem tkwi w kurierze. Na moim terenie (Ujsoly, Glinka) jeździ Pan, który wie co to profesjonalizm. Pozdrawiam
ZaletyMiła obsługa
WadyBrak
~Benia / 2019-11-20 13:19
Ocena: 5.00 / 5
Wiele razy zamawiałam przez te firmę i zawsze jestem zadowolona szybko i sprawnie a kurier jest bardzo miły zawsze powiadamia o przesyłce w przeciwieństwie do innych firm inni powinni się od niego uczyć. Szczerze Polecam tę firmę
ZaletyProfesjonalne
WadyBrak
~Slawek / 2019-11-19 17:23
Ocena: 1.00 / 5
Nie warto wysyłać przez in post majom w dupie a na czas odebrania przesyłki uszkodzonej 30 dni masakra
ZaletyMniej nirz 0
WadyPorzal się borze
~Aga / 2019-11-19 09:40
Ocena: 1.67 / 5
Na każdym kroku dopłaty, weryfikacje z kosmosu, a reklamacje aby odzyskać środki za niewykorzystane etykiety czy niesłusznie naliczone opłaty to jakaś masakra.
~Norbert / 2019-11-15 17:45
Ocena: 1.00 / 5
Skradziono zegarek otwarty kartonik taka przesyłka zostawiona w paczkomanie dla mnie firma dno
ZaletyBrak
WadyNieuczciwość zlodziejstwo
~ELA / 2019-11-15 06:36
Ocena: 1.00 / 5
PACZKOMAT PEŁNY.MAM JECHAĆ DO PUNKTU ODBIORU.JADĘ.ZNAJDUJE.PUNKT ZAMKNIĘTY !!!!!!!!!!!! DZWONIĘ NA INFOLINIE.OBSŁUGA MÓWI ,ZE SAM PRZEKIEROWAŁEM.SPRAWDZA.PRZYZNAJE MI RACJE,KURIER SAM ZOSTAWIŁ PACZKĘ W PUNKCIE ODBIORU,SZOK.OBSŁUGA MÓWI,ZE MOGĘ ODEBRAĆ PRZESYŁKĘ JUTRO W PUNKCIE ODBIORU!!!NA PYTANIE PO CO SĄ PACZKOMATY-BRAK ODPOWIEDZI!!!!!!!!! NIE PO TO PŁACIŁEM ZA PRZESYŁKĘ PACZKOMATOWĄ,ŻEBYM SIĘ TERAZ PLĄTAŁ PO CAŁYM MIEŚCIE/PARKING/.OBSŁUGA UPARCIE TWIERDZI ŻE TAK MA BYĆ !!!!!!!!!!SKORO TAK SĄ INNE FIRMY !!!
ZaletyBRAK
WadySAMOWOLA KURIERÓW,INNE MIEJSCE DOSTAWY,NIEKOMPETENCJE INFOLINII,
~Madzia / 2019-11-14 20:35
Ocena: 1.00 / 5
Szczecin. Od trzech dni czekam "murem" w domu na bardzo ważną dla mnie przesyłkę(ostatni artykuł oraz terminy). Otrzymuję codziennie smsy, iż paczka została przekazana kurierowi i dziś zostanie doręczona. Z infolinii uzyskałam numer do kuriera, telefonu nie odbierał. Pomijam formę, w jaki sposób odpowiedział na mój sms Z PROŚBĄ aby był do godz 17tej (zgodnie z regulaminem Inpost). Nie dotarł w ogóle, nie odpowiada, nie odbiera. Wg aplikacji paczka cały czas jest w jego posiadaniu. Na infolinii nie są w stanie nic więcej powiedzieć poza tym co sama widzę w aplikacji. Chyba jaśniepana kuriera uraziłam grzecznym pytaniem i teraz towar przepadł.Fakt głupia byłam, koleżanka mnie kiedyś ostrzegała, ponieważ kilka miesięcy temu zgubili jej paczkę, ale cóż...Ta firma to jakaś żenada.
ZaletyBrak, brak, brak
WadyCałe mnóstwo
~ANITA / 2019-11-14 15:22
Ocena: 1.67 / 5
Bylejakość pod każdym względem. Kurir dostarcza paczki tylko w godzinach dopołudniowych- taką ma trasę. Zatem jesli cvhcesz ja odebrac to weź urlop w pracy i waruj. Ta firemka klienta ma w głębokim powazaniu, dostarczanie przesyłek to fikacja. POdsyłanie klienta do odleglych punktow odbioru, awizowe klamstewka to codzienność. najgorszę, że tę chorą formę dostarczania ma m.in. allegro.
Zaletynie ma
Wadysame, wiele by wymieniać
~JP / 2019-11-14 11:22
Ocena: 1.50 / 5
Żenada,paczka z Łodzi do Łodzi 9-ty dzień i jeszcze nie mam, absolutnie nie polecam firmy, nieuczciwe podejście,byłam w domu,jestem w domu a stwierdzili nieobecność i ...awizo.Kilka interwencji na infolinii,zszargane nerwy.
~Ancur / 2019-11-14 11:17
Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam. Otrzymałam otwartą przesyłkę ze sprzętem na ponad 1000zł. Na infolinii każą mi jechać do oddziału inpostu 40 km od mojej miejscowości w 9 miesiącu ciąży, żeby spisać protokół szkody na wszelki wypadek. Kpina, po to zamawiam przesyłkę, żeby nie musieć za tym sprzętem jeździć...pytam, czy mogę spisać protokół na miejscu w punkcie odbioru -nie ma takiej możliwości. Proszę o połączenie z jakimś managerem - nie ma takiej możliwości. Fatalny kontakt i obsługa. A mogłam zamówić sprzęt pocztą Polską, ehh nauczka na przyszłość. Nie polecam nikomu.
~Kickero / 2019-11-13 19:44
Ocena: 1.00 / 5
Pierwszy raz skorzystałem z inpost. Nawet zainstalowałem apke. Czas i cała reszta - dno. Nie będę korzystał z inpost. I odradzam innym...
WadyCzas..........
~Rafał / 2019-11-09 21:19
Ocena: 1.00 / 5
Paczka po 23h opuściła paczkomat A powinna być przez 48h. Dzwoniłem na infolinię i pracownik powiedział że nie wie dlaczego ale paczka trafiła do oddziału. Następnego dnia dzwoniąc dostałem informacje że mimo statusu paczka w oddziale paczka nadal jest w paczkomacie. Oczywiście po zmianie statusu kod z aplikacji zniknął więc odebrać się nie dało. Po kolejnych telefonach otrzymałem kod i odebrałem paczkę za 3 razem. Przez całe opóźnienie straciłem wizytę u mechanika A na następną muszę czekać 3 tygodnie. Reklamacja oczywiście odrzucona.
Najgorsza firma z jaką miałem styczność.
ZaletyBrak
WadyDostawa, aplikacja, obsługa,
~Urszula / 2019-11-09 16:52
Ocena: 3.00 / 5
Generalnie bardzo wygodna usluga szybka dostawa ale ma duzo niedociagniec. Bardzo skomplikowane i denerwujace nadawanie przesylek.(nadawanie zwrotow z allegro np jest na medal co pokazuje ze sie da) a juz np nadawanie paczki tez z allegro do kupujacego to istny horror. A jak sie nie ma drukarki i chce sie nadac z maszyny to juz skandal na cale 100 tys miasto Jaworzno tylko w jednym mozna bylo dzis zaplacic karta.
~Piotr / 2019-11-09 11:21
Ocena: 1.00 / 5
Nie można nazwać tego firmą kurierską. Zero kontaktu ze strony kuriera. Brak faktycznej próby doręczenia.
ZaletyBrak
WadyZero kontaktu ze strony kuriera. Brak faktycznej próby doręczenia. Te same problemy powtarzające się wielokrotnie. Zero reakcji na zaistniałą sytuację.
~bogusia / 2019-11-09 10:43
Ocena: 3.67 / 5
Od mniej więcej miesiąca coś zmieniło się na gorsze Informacje o nadejściu przesyłki nie są przesyłane na emaila tylko na sam telefon. Poza tym zdarza się, że po odebraniu przesyłki z paczkomatu za jakiś czas znów otrzymuję informację na telefon, że przesyłka jest do odbioru. Dotychczas byłam bardzo zadowolona z obsługi.
W tej chwili coś nie jest tak, może zmieniło się kierownictwo i nikt ewidentnie NAD TYM NIE PANUJE - A SZKODA.
Zaletyczas dostarczenia i wygoda dla klienta
WadyBrak panowania nad informacjami wysyłanymi do klienta a także brak informacji meilowej o nadejściu przesyłki w ostatnim czasie.
~Agata / 2019-11-09 08:09
Ocena: 2.00 / 5
Nie polecam,pracownicownikom wszystko jedno czy przesyłka zostanie dostarczona wprost do właściciela
WadyBrak kontaktu podczas dostawy, podczas ostatniego zamówienia nikt z domowników nie był obecny paczka została zostawiona przed domem, nawet nie zostałam o tym poinformowana, nikt nie zadzwonił nie spytał czy zostawić u sąsiada czy może ktoś z domowników zaraz się zjawi. Brak odpowiedzialności
~Rafał / 2019-11-09 00:34
Ocena: 1.00 / 5
Zgubili moją przesyłkę. Na infolinii olewają klienta. Mówią, że sprawdzą i oddzwonią--nie oddzwaniają, mają klienta w poważaniu. Przez tydzień nie byli w stanie namierzyć mojej przesyłki i zamiast się przyznać, że paczka zaginęła to odwlekali sprawę. Paczka była prezentem na urodziny- prosiłem, żebym mógł podjechać na magazyn sam paczkę odebrać bo bardzo mi na tym zależy, dostałem informację, że nie ma takiej możliwości. Nie bez powodu na Facebooku mają wyłączoną możliwość oceniania. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM-- wolę dopłacić kilka zł i mieć przesyłkę dostarczoną przez rzetelną firmę, ponadto z inposotem wieczne problemy z przepełnionymi paczkomatami-- niejednokrotnie paczkę odbierałem w stanie takim, jakby była wywleczona psu z gardła---jeszcze raz serdecznie NIE POLECAM!
Wadyolewanie klienta, podawanie fałszywych informacji na infolinii jak i na stronie
~Taat / 2019-11-08 21:51
Ocena: 1.00 / 5
Mimo zareklamowania przesyłki została ona wysłana do oddziału odbiorcy i dopiero stamtąd wraca do nadawcy.Zareklamowana była przed wyjęciem z paczkomatu nadawcy.
Brawo Inpost.
~oli / 2019-11-08 18:28
Ocena: 1.00 / 5
Paczka niedoręczona przez kuriera jednego dnia jest nie do zlokalizowania następnego dnia. Pracownik infolini nie chciał udzielić informacji co się dzieje z przesyłką !!!!
Zaletypaczkomaty
Wadyinfolinia i brak możliwości pisemnej reklamacji