Paczka nadana w kartonie wymiary podane u mnie do skrytki weszło z wielkim luzem ,do klienta została dostarczona zniszczona ,zduszona .Jestem w szoku
ZaletyCzas,koszt
WadyTraktowanie paczek,zduszanie
~Klient / 2019-11-28 13:00
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Bardzo niemili kurierzy! Nie można liczyć na pomoc z wniesieniem paczki mimo iż widział, że jestem w ciąży. A o wydawaniu reszty chyba nie słyszeli.
ZaletyŻadnych
WadyWadą jest to, że istnieją.
~Krzysztof / 2019-11-28 09:29
Ocena: 1.00 / 5
Usługa kurierska porażka, nie wiadomo kiedy jest planowana dostawa, próby dostarczenia pod adres firmowy przesyłki po godzinie 19 ! [zapewne ktoś pracuje w biurze]. Bezmyślność do granic możliwości..
NIE POLECAM
~Zawiedziony / 2019-11-28 09:20
Ocena: 2.00 / 5
Niestety zawiodłem się na usługach InPost , nie bylem w stanie odebrać paczki w terminie bo przebywałem zagranicą , ucieszyłem się ze można opóźnić termin odbioru wysyłając płatny sms, sms wysłałem według instrukcji z tekstem i kodem wg instrukcji i z prawidłowego numeru telefonu. Powinienem otrzymać sms zwrotny z nowym kodem , otrzymałem sms z o treści : B ląd. Zdziwiłem się bo oplata została pobrana !!!. Jak zadzwoniłem na infolinie dowiedziałem się ze nie można wysłać sms z poza Polski ??? i nie ma możliwości opłaty prolongaty w inny sposób ???. otrzymałem rade żeby ktoś odebrał paczkę za mnie ??? !!! Na stronie InPost nie ma żadnej informacji o tym ze sms ma być wysłany z terenu Polski ale oplata pobrana (((
~Gwidon / 2019-11-27 18:30
Ocena: 1.67 / 5
tragedia, jesli zalezy wam na czasie i zdrowiu to radze unkac, a nawet omijac szerokim lukiem!
Zaletybrak
~Gosia / 2019-11-26 15:26
Ocena: 5.00 / 5
Nie mam pojęcia skąd tyle złych opinii. Wiele razy korzystałam z usług InPostu i nigdy nie mogłam narzekać. Czy wybierałam opcje paczkomatu, czy tez doręczenia do rąk własnych, paczki zawsze były w stanie nienaruszonym oraz dostarczone w przewidywanym terminie. Być może to zasługa Kuriera, który obsługuje moją miejscowość (Czerwionka-Leszczyny). Pan zdecydowanie z pełnym profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy. Ja osobiście polecam i gdy mam wybór co do firmy kurierskiej to zawsze stawiam na InPost.
Zalety- miła obsługa
- pełen profesjonalizm
- błyskawiczna dostawa
- paczki w nienaruszonym stanie
Wady- brak
~Mariusz / 2019-11-26 10:27
Ocena: 2.33 / 5
Kurier InPost to po prostu porażka. Żona nie zdążyła podejść z łazienki do domofonu. Po chwili kuriera już nie było. Kurier - obcokrajowiec Ukrainka lub Białorusinka odmawia powtórnego podjechania, tak naprawdę ma klienta w nosie.
Propozycja Inpostu czekać na kuriera następnego dnia lub jechać do oddziału (oddalony ode mnie o 30 km w jedną stronę) łącznie około 60 km.
Z paczkomatami bywa różnie, czasem czekam na miejsce w paczkomacie 3-4 dni, ale jeszcze jakoś ujdzie.
Kurierka w wykonaniu Inpostu to niestety nieudany eksperyment, tym bardziej, że paczki kurierskiej nie można już przekierować na paczkomat.
Pora zacząć omijać Inpost szerokim łukiem.
~grzegorz / 2019-11-25 20:56
Ocena: 1.00 / 5
to jest kpina z klienta, paczkomat MAL02A Malbork nieczynny już 3 dni i nie mogę odebrać paczki, nikt nic nie robi ze naprawić, tylko z automatu "przepraszamy". Nie przyjmuję przeprosin, zapłaciłem za usługę której do tej pory nie wykonano. nigdy więcej inpostu. :(:(:(
~Wojciech / 2019-11-25 18:43
Ocena: 2.33 / 5
Zamówiłem baterię do telefonu, przesyłka, w paczkomaci, była uszkodzona po otwarciu bateria też była uszkodzona. Winnych NIEMA!!!
~Nie zadowolona / 2019-11-24 11:03
Ocena: 1.00 / 5
Dramat na stronie śledź przesyłkę okazało sie że niby już ja odebrałam a ja nawet kuriera nie widziałam.
~IWONA / 2019-11-23 18:23
Ocena: 1.00 / 5
Do mnie paczka nie dotarła wcale. Dodatkowo podobno ją odebralam. Osobno odebrałam także innej kobiecie. Po złożeniu reklamacji, odpowiedzieli że ja odebrałam obie paczki, których nie mamy. Do tego przekroczyli swoje uprawnienia, ponieważ podali kobiecie moje nazwisko. Kłania się RODO.
ZaletyŻadnych zalet.
~Frank / 2019-11-23 12:56
Ocena: 1.00 / 5
Od dwóch tygodni nie potrafią dostarczyć przesyłki. Paczka została źle zaadresowana więc poprosiłem o przekierowanie na inną ulicę ( miejsce pracy nie adres domowy ). Tak przekierowali, że po tygodniu paczka znalazła się w innym mieście. A między czasie dostaje sms-y, że nie udało się ze mną skontaktować w celu doręczenia przesyłki. Na infolinii kobieta chyba nie do końca rozgarnięta mówi do mnie, że sam chciałem ją przekierować na inny adres i, że to moja wina że się nie dogadałem z kurierem. Na koniec hit, na moją uwagę, że od dwóch tygodni czekam na umowę z banku, pani mówi ''to trzeba było iść do banku''.
ZaletyBrak
WadySame
~Marta / 2019-11-23 10:11
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, pierwszym razem kurier zadzwonił do mnie ,że mu Nie po drodze i uporczywie wydzwaniał, żebym podjechała do sąsiedniej miejscowości, gdyż on nie wyrobi się w czasie, wczoraj miała do mnie przyjść druga paczka dostarczona znów przez kuriera In Post , po czym przyszła mi informacja na maila, że kurier nie zastał nikogo w domu, co jest kłamstwem ,ponieważ w domu zawsze ktoś jest, a wczoraj było aż kilku domowników, nie polecam tej firmy, krętacze ,A o własną paczkę trzeba się prosić żeby ktoś łaskawie ją dostarczył.
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Szymon / 2019-11-22 23:50
Ocena: 3.00 / 5
Paczka przyszła do paczkomatu. Była pognieciona i strasznie obita, na szczęście w niej znajdował sie tylko pluszak ;)
~Anna / 2019-11-22 18:50
Ocena: 5.00 / 5
Polecam, Pani kurierka zawsze miła, przesyłki docierają szybko
~Alicja / 2019-11-22 13:52
Ocena: 1.00 / 5
Paczka została opłacona z góry, na stronie internetowej pisało ze paczka została dostarczona 19 listopada.. jest 22 listopada a paczki jak nie było tak nie ma. Dzwoniłam i pisałam za każdym razem była ta sama odpowiedz „wyślemy informacje do oddziału skontaktujemy się z panią później”.. Nie polecam pieniądze wydane zostały po prostu w błoto i najprawdopodobniej ani paczki ani pieniędzy już nie zobaczę :)..
WadyZdecydowanie nie polecam tej firmy kurierskiej.
~Paulina / 2019-11-21 14:30
Ocena: 1.00 / 5
Jeden śmieszny kurier w okularkach ma problemy emocjonalne ze sobą, rzuca paczkami, chodzi wkurzony, wyklina do klientów. Człowieku zmień prace bo praca z ludźmi nie jest dla Ciebie.
~Cerber / 2019-11-20 18:42
Ocena: 3.00 / 5
Paczka wydana do doręczenia (umieszczenia w paczkomacie) jednego dnia rano, a trafia tam dopiero następnego po południu. Inpost jeszcze umożliwia przedłużenie odbioru z paczkomatu mimo 48 godzin standardowych! Nie ma tu wytłumaczenia, że nie było wolnych miejsc.
~Ela / 2019-11-20 17:40
Ocena: 1.33 / 5
Przesyłka, którą otrzymałam została zgnieciona. Mimo że sporzadzono od razu w magazynie protokół szkody, ku mojemu zaskoczeniu, reklamacji nie uwzględniono. Ewidentna wina Inpostu. Nie polecam!
~Zawiedziona usługami inpostu / 2019-11-20 16:50
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam paczkę, która miałam otrzymać wczoraj, przez cały czas byłam w domu, ale ok. godziny 16:00 dostałam informacje, że kurier nikogo nie zastał w domu. Byłam lekko poirytowana, ale stwierdziłam, że może nie usłyszałam dzwonka więc nic się nie stanie jeśli paczkę dostanę następnego dnia. Dzisiaj również cały dzień byłam w domu, ale tym razem starałam się zerkać co chwila przez okno i tak przed godziną 16 zauważyłam bus Inpost odjeżdżający z parkingu i chwilę później wiadomość, że i tym razem nikogo nie było w mieszkaniu. Skandal, kurier ten nie raczył nawet podejść pod drzwi mieszkania i zadzwonić. Nie dziwię się, że na tym portalu widzę masę negatywnych opinii skoro firma zatrudnia nie kompetentne osoby, które boją się kontaktu z ludźmi, bo tak rozumiem ten lęk przed podejściem do drzwi i zadzwonieniem.
ZaletyPani z infolinii była w miarę miła
WadyKurierzy który nie wykonują swojej pracy jak należy, brak szacunku dla odbiorcy i jego czasu