WadyCiągle zmieniane punkt dostawy
strona 419 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 417
- 418
- 419
- 420
- 421
- nastepna »
-
~Ala / 2019-12-04 20:45Ocena: 2.00 / 5
Przecztmują paczki po innych punktach, nie dostarczają za pierwszym razem do zgłoszonego paczkomatu, w ten sposób mają gdzieś osoby zamawiające, jakby lekcewazono osobę , która płaci, a INPOST na nas zarabia -
-
~Krzysztof / 2019-12-04 17:47Ocena: 1.00 / 5
CZEKAM OD 3 DNI NA KURIERA, CO DZIEŃ PONAWIAM ZAMÓWIENIE, ZERO KONTAKTU, UWAGA NA TEN INPOST -
~Klientka / 2019-12-04 15:21Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska klamliwy kurier który bezczelnie twierdzi że był pod wskazanym adresem i nikogo nie było chociaż wszyscy byli w mieszkaniu na końcu przekazał informacje ze odmówiła przyjęcia paczki... zbywanie na infolinii twierdząc że paczka będzie nadana ponownie a nie jest... Totalna kpina nie polecam i mam nadzieję że przesyłkę wkoncu otrzymam ZaletyNie maWadyBrak kompetencji -
~anna / 2019-12-04 14:00Ocena: 2.00 / 5
Tragedia!! nie polecam z całego serca..zamówiłam przesyłkę-nie było mnie w domu wiec skontaktowałam sie z inpostem zaraz po otrzymaniu maila że kurier nikogo nie zastał...w odpowiedzi usłyszałam że kurier próbuje dostarczyc przesyłke tylko raz a potem przekazuje do pukntu -jak sie okazało 30 km od miejsca mojego zamieszkania..nie ma mozliwości skontaktować się z kurierem tak jak to w innych firmach gdzie kurier dzwoni bądź otrzymujemy maila z kontaktem do kuriera.....paczka czeka teraz na odbiór 30 km od Krakowa a potem zwrócą do nadawcy-utopione pieniądze i zmarnowany czas....same problemu teraz z powtórna wysyłka bądź zwrotem pieniędzy.....skandal żeby ktos chcąc odebrac paczke musiał jechac z miasto 30 ponad km.....ODRADZAM!!! -
~waldi / 2019-12-04 12:02Ocena: 1.00 / 5
Hasło konkurencyjnej firmy brzmi "na pewno, na miejsce, na czas'
Dla inpost należałoby zmodyfikować na "być może, gdzie, kiedyś.."
Na infolinii dowiedziałem się podczas reklamacji że kurierzy pracują od 10 do 16-tej i że nie mają obowiązku ani dzwonić do Klienta ani zostawiać awizo. Jak śpiewała Urszula "luz - blues"ZaletypaczkomatyWadynie dostarczają paczek, nie powiadamiają, fatalna , niekompetentna infolinia -
~Karola / 2019-12-03 18:49Ocena: 1.00 / 5
Bardzo utrudniony kontakt z kurierem Dzwoni po kilka razy i ani razu nir można zrozumieć o co chodzi, kiedy będzie Godziny dostawy są tragiczne Paczka wydana do doręczenia o 7:30 rano, godzina 19:00 dalej nie dostarczona Totalna kpina -
~Malwi / 2019-12-03 12:44Ocena: 1.00 / 5
Kurier ponoć nie zastał nikogo w domu, nie dostałam informacji o przybyciu paczki oraz gdzie ewentualnie mogłabym ją odebrać. WadyBrak kontaktu, nierzetelna firma -
~Marcin / 2019-12-02 18:53Ocena: 1.00 / 5
NIE POLECAM. Wcześniej dostarczali przesyłki z raz mniejszym raz większym opóźnieniem. Wymyślali że nikogo nie było w domu - gdzie wszyscy domownicy byli. Teraz zgubili wcześniej opłaconą przesyłkę i brak możliwości jej odzyskania. Szkoda nerwów i pieniędzy dlatego wszystkim odradzam. Lepiej wydać kilka złotówek więcej i spać spokojnie mając pewność że wszystko dotrze na czas niż korzystać z pseudo usług tej firmy. UWAŻAJCIE LUDZISKA I JAK MOŻECIE NIE KORZYSTAJCIE Z ICH USŁUG. ZaletyBRAKWadyBrak dostawy, brak kontaktu, brak wiedzy -
-
~Magda / 2019-12-02 17:27Ocena: 1.00 / 5
INPOST najbardziej kłamliwa firma. Najpierw odesłali moją paczkę do magazynu na koniec miasta z powodu przepełninych paczkamatów, z informacją sms , że do 21.11.2019 moja paczka będzie się tam znajdować, a po tym dniu zostanie z powrotem przywieziona do paczkomatu docelowego. KŁAMSTWO. odesłali ją do Nadawcy. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy. FIRMA KŁAMCZUCHÓW -
~Tyrex / 2019-12-02 12:56Ocena: 3.00 / 5
Masakra kurier spóźnia się juz godzine mial byc o 12 jest prawie 13 jak dzwoniłam to gadal ze jescze 15 min ludzie nik nie ma czasu kurier nusi liczyc sie z czasem klienta ZaletyBrakWadySpóźnienia -
~Albercik / 2019-12-02 11:38Ocena: 1.00 / 5
Porażająca porażka, zdumiewająca gdy porównamy do świetnie działających paczkomatów.
1.Kurier zjawia się w południe pod drzwiami prywatnego mieszkania i dzwoni zdziwiony że nikogo nie zastał. Zero szans na odbiór bo przecież się nie teleportuję.
2.Paczka wraca do centralnego magazynu odległego o 11km, chociaż 500m od mieszkania jest punkt odbioru InPost .
3.Telefon na infolinię gdzie konsultant -kłamczuszek mówi że paczka zostanie przekierowana na tenże punkt odbioru a ja dostanę o tym powiadomienie.
Czekam, Mija kilka dni . Wchodzę na śledzenie paczki po raz n+1 i nagle Bach : info że Kurier ponownie nikogo nie zastał (ale już nie fatygował się dzwonić, maila , sms niet,) i paczka ...wraca do nadawcy. Dzwonie na infolinię - ten sam Kłąmczuszek tym razem mówi że paczki kurierskie nie trafiają do lokalnych punktów odbioru tylko do centrali bo odbiór w punkcie jest dodatkową , płatną usługą, że papierowych awizo nie ma tylko emaile (których nie dostałem).ZaletyByć może działa dla przesyłek firma-firmaWadyNie dostarczają paczek do klienta. Zapewne regulamin wewnętrzny i system wynagrodzeń nie motywują kurierów do dostarczania paczki klientowi....Brak racjonalnego systemu odbioru paczek ne dostarczonych . Katastrofalne powiadamianie Klienta. Brak kompetentnej obsługi na infolinii. -
~wq / 2019-11-30 13:27Ocena: 2.33 / 5
Witam, zdecydowałem się napisać opinie gdyż wszystko zawsze było Ok. do momentu, wlasnie do momentu jak zaczeli zatrudniac "obcokrajowców zza wschodniej granicy". Zniszczone paczki i kradzieże. Masakra! Kurierzy słabomowiacy po polsku. No ludzie! Wszystko wszystkim, ale taka osoba musi w jakims małym stopniu komunikatywnie się wysławiać i rozumiec, co sie do niej mowi i ciekawy jestem , jak spisze protokol kradziezy. Jakosc usług wg mnie wraz z tym spadla niesamowicie, przesyłki z paczkowamtow byly odbierane codziennie rano lub wieczorem, teraz obserwujac tracking paczki zdarza sie ze lezy nawet dwa dni zanim zostanie odebrana przez kuriera. Innymi słowy schodzi firma na psy, poziom usług syf, dno, muł i wodorosty szukajac oszczednosci na zatrudnianiu w/w osob. Zrazilem sie niesamowicie i raczej usune ta firme z mozliwosci wysylki dla klienta allegro. Zaletywygoda nadawania poprzez paczkomatyWadykradzieze,
uszkodzenia
-
~Renata / 2019-11-30 13:13Ocena: 1.00 / 5
Brak wcześniejszego powiadomienia telefonicznego chociażby SMS o tym że tego dnia będzie dostaroczna paczka za pobraniem w kwocie .... Brak możliwością płacenia kartą przy przesyłce za pobraniem. Generalnie NIE POLECAM ZaletyNiestety brak -
~Aneta / 2019-11-30 11:37Ocena: 1.00 / 5
Odradzam korzystania z usług inPost wysyłają powiadomienie, że paczka oczekuje na odbiór w paczkomacie a jej wcale tam nie ma bo kurier odesłał paczkę ze względu na duży gabaryt i tu są jaja jak berety bo zamówienie zawierało 6 małych bombek i łańcuszek (koraliki) na ozdobę i 6 małych kokardek!!!!!! Jaki więc duży gabaryt pytam!!!! Nawet nie otrzymałam żadnej informacji o odesłaniu paczki!!!!!!!!! Obsługa fatalna brak organizacji już nie będę korzystać z usługi inPost. ZaletyBrakWadyBrak jakiejkolwiek komunikacji z klientem! -
~Ilona / 2019-11-29 21:59Ocena: 4.00 / 5
Kurier jeżdżący w mojej okolicy jest oszustem ponieważ np;za przesyłkę mam do zapłaty 269zl a kurirer wykorzystuje moment gdzie nie ma wlasciciela przesylki i przekazuje drugiej mieszkajacej pod tym samym adresem osobie wola 10 zl wiecej. To jest oszustwo i nie ja pierwsza gdzie takie szustwo dokonal ZaletyPaczka szybko przyszlaWadyKurier oszust!!!! -
~Hhh / 2019-11-29 19:52Ocena: 1.00 / 5
Zepsuty paczkomat, przez co najmniej 4 dni go nie dotkną -przypominam ze jakis czas temu zmniejszyli czas na odbior paczki podobno dla mojego dobra!!!!!! Na infolinii komentarz ze ja MUSZE to i tamto, paczki do innego paczkomatu nie przesla. To juz moja druga przygoda z inpost, kiedy odesłali dla odmiany moją paczke do centrali na z piu wycieczka po odbior godzine samochodem! Nigdy wiecej!!! ZaletyA sa jakies?WadyJak wyzej -
-
~olczika / 2019-11-29 15:34Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam,tragedia z dostawą i jeszcze konsultacji mają pretensje do wszystkich że sami w oddziale sobie z paczką nie potrafią poradzić i wysyłać na odpowiedni adres -
~Jorguś / 2019-11-29 11:05Ocena: 1.00 / 5
Kurier InPost to najgorsza dostawa jaka jest możliwa. Po pierwszej próbie dostarczenia gdy nie było mnie w domu kurier przysłał sms że paczka do odbioru w punkcie 40km ode mnie. Gdy oddzwonilem to miał pretensje dlaczego mnie w domu nie ma i dlaczego nie odbieram telefonu!!! Normalnie w jak w PRL-u!!! Zgodnie z regulaminem zapraszam kuriera ponownie do mnie z tą paczką - wezmę wolne w pracy aby nie powodować stresu u tego Pana - zgodnie z procedurami przy będę ją dokładnie oglądał i rozpakowywał powoli w celu upewnienia się że wszystko jest w porządku z towarem zanim złożę podpis. ZaletyTylko paczkomat, kurierzy to porażka.WadyWszystko poza paczkomatem -
~Katarzyna / 2019-11-28 19:25Ocena: 1.00 / 5
Jest to najgorsza firma kurierska. Sklepy które zamawiają ta firmę omijam dużym łukiem. Kurier nie dojeżdża i w dodatku jest albo pijany albo naćpany. WadyTotalna porażka -
~Teresa / 2019-11-28 17:46Ocena: 5.00 / 5
Jak dla mnie są najlepsi. Korzystam z paczkomatu bardzo szybko dochodzi przesyłka. Zastanawiam się z kąd tyle złych opinii ZaletyPaczkomaty super sprawa
strona 419 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 417
- 418
- 419
- 420
- 421
- nastepna »
