48h w paczkomacie,nawet przez wekend, pozniej jedz 20 km po odbiór,nie ma możliwości ponownego umieszczenia paczki w paczkomacie,tylko odesłanie do nadawcy.Czy to jest złlośliwoś w kierunku Allegro.Chyba im sę za dobrze powodzi.NIE POLECAM LEPIEJ DOŁOZYC PARĘ ZŁOTY I MIEĆ PACZKĘ W DOMU
ZaletyTZEBA SOBIE SAMEMU PODJECHAC I WYJAC PACZKE ,A JESLI MASZ WYJAZD PRZEZ WEEKEND TO GO MUSISZ PRZERWAC BO PACZKA NAJWAZNIEJSZA
WadyZERO TOLERANCJI DLA ALLEGROWICZÓW
~Małgorzata / 2019-12-11 09:12
Ocena: 1.00 / 5
Firma nierzetelna brak informacji od kuriera o dostawie przesylki.Opoznienia Mie polecam i odradzam firme DPD bije was na głowe!
~Robert / 2019-12-10 20:43
Ocena: 1.00 / 5
CZASY KIEDY INPOST WYWIĄZYWAŁ SIĘ ZE SWOICH ZOBOWIĄZAŃ WOBEC KLIENTÓW ODCHODZĄ W NIEPAMIĘĆ.
Jeszcze rok temu w okresie świątecznym w przypadku zapełnionego paczkomatu przesyłka była kierowana do innej maszyny w okolicy. Dziś lakoniczny komunikat na maila że przesyłka czeka w punkcie odbioru otwartym do 18-tej . Rozumiem że wszystkie paczkomaty w małej miejcowości mogą być zapełnione ale Warszawa Tarchomin gdzie paczkomat jest na każdym rogu?
Smutne
ZaletyKiedyś czas odbioru przesyłki
WadyObecnie brak
~Ups!!!! / 2019-12-10 18:08
Ocena: 1.00 / 5
Ups!!! twój paczkomat jest bardzo popularny.....
paczka trafia do magazynu,który jest daleko a godziny otwarcia niestety uniemożliwiają mi odbiór paczki ....
Zero kontaktu z klientem jeżeli wybrany paczkomat jest zbyt popularny - dostarczymy do innego powiedz, który Ci pasuje.
Dzwoniłam na infolinię - zasłaniają się regulaminem.
Może czas go zmienić?
Przypominacie obsługę na poczcie .....
~Montek / 2019-12-10 15:49
Ocena: 3.33 / 5
Jestem bardzo zawiedziony. Pierwszy raz od 2 lat zamawiania paczek w Inpoście przyszła mi paczka dostalownie można powiedzieć wyjęta psu z gardła. Zawiodłem się na was
WadyPaczka przyszła w bardzo złym stanie
~Mirek / 2019-12-10 14:27
Ocena: 1.67 / 5
Pieprzyć to i ten cały InPost wybrałem konkretny paczkomat do odbioru a tu info żeby jechać kilka kilometrów po Wrocławiu do innego i info że paczka wróci do pierwotnie wybranego za 3 dni. Taka chęcią nie 1 raz
~Stanisław / 2019-12-10 13:46
Ocena: 1.00 / 5
Po rozmowie telefonicznej ze sprzedawcą (dn.10.12.2019r, z godz. 9:33) dowiedziałem się, że wysłał paczkę 04.12.2019r, o godz. 9:05. Mamy 10.12.2019r, paczki u mnie nie ma. Jako że podał mi numer przesyłki po sprawdzeniu na stronie InPost w pozycji "śledzenie" okazało się, że ku mojemu zaskoczeniu paczka jest od 05.12.br. w doręczeniu (6:57, 8:21, 11:43) i dalej: 06.12.19r. w doręczeniu (6:44, 9:51, 17:48), 09.12.19r. w doręczeniu (6:58, 10:46) a ja nic jeszcze o tym nie wiem. Ani razu jednak kurier/ka nie uprzedzał mnie telefonicznie kiedy planuje dotrzeć na wskazany w zleceniu adres dostarczenia, nie dzwonił do drzwi, nie pukał a także nie zostawił papierowego awiza w skrzynce. Podejrzewam, że może to być ta sama kurierka, która uporczywie usiłuje się zemścić za dwukrotne spotkanie ze mną na komisariacie policji celem odbioru przesyłki przeze mnie nie w oddalonym o 30 km Białymstoku, a na miejscowym posterunku Policji. Trzeba przyznać, że na razie całkiem nieźle sobie radzi w swojej "damskiej wendetcie", a nawet zyskuje wsparcie, przede wszystkim ze strony pracowników "stacjonarnych" InPost we wszelkiej maści osobach "specjalistów" d/s obsługi klienta. Dlaczego? A dlatego, że jak dodzwoniłem się na info linię 722444000, to jakiś młody "kolega po fachu" dokładnie o godz. 10:00 po sprawdzeniu "statusu" przesyłki powiedział mi cyt: "I prawidłowo, paczka jest w doręczeniu. Proszę czekać do 17:00 a jak nie dotrze do pana to pomyślimy co zrobić jak pan do nas po 17:00 zadzwoni. Proszę w międzyczasie by ktoś był w domu, sprawdzać maile, SMS-y i.. skrzynkę poczty polskiej". Może i wszystko by grało gdyby nie fakt, że dopiero przy dacie 09.12.br. nad godziną 10:46 widnieje pierwsza i zarazem ostatnia informacja cyt: "Kurier InPost nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem.", a przecież mamy dzisiaj 10.12.19r. i godz. 13:19. Na pewno znajdą się tacy co powiedzą, że fajnie się to czyta ale nie uprzedzajmy faktów, chyba cd nastąpi..
Zaletybrak
WadyZa długo by wyliczać, bo i tak się rozpisałem. Wolę poświęcić się zbieraniu materiału dowodowego.
~aka / 2019-12-10 10:17
Ocena: 2.00 / 5
Paczka miała być najpóźniej 3.12 (zależało mi przed mikołajem) dzisiaj jwst 10.12. nadal paczki niema. Dzwonię się zapytać 5.12 gdzie moja paczka, pan na to, że gdzieś się zgubiła i żebym powiedziała dokładnie co jest w środku dokładnie. Poowiedziałam że kosmetyki różne a on żebym pokolei firmy mówiła ... zaczęłam się śmiać że chyba żartuje i co by to miało zmienić, niby weryfikację gdzie paczka jest. Dałam im drugą szansę i dwa dni poźniej zamówiłam inpost i miała być 6.12. ale też nadal zero informacji gdzie jest. Skoro nie ogarniają przed świetami tyle zamówień to niech biorą mniej!
~Marcin / 2019-12-10 08:19
Ocena: 1.67 / 5
inpost uszkodził i karton i przesyłkę i perfidnie ją zakamuflował oklejając wielokrotnie pudełko folią a w miejscu dziury nakleił nowy list przwozowy. reklamacji nie uznaje choć była zgłoszona wg wytycznych na ich www, bo nie dostarczyłem przesyłki do oddziału (nie bylo o tym nigdzie napisane przy procesie reklamacji)
Zaletygodziny odbiorów
Wadynie szanują przesyłek,
~Stanisław / 2019-12-10 07:51
Ocena: 1.00 / 5
Kurierka oddziału białostockiego uniemożliwiając ustalenie czy dostarczane przesyłki noszą ślady uszkodzeń, ingerencji do wewnątrz lub zgodności wagi rzeczywistej (z listu przewozowego) z przeznaczonymi do wydania paczkami wymusza zapłatę za usługę przed dokonaniem tych czynności. Kiedy osiąga cel, to pod pretekstem, że nie ma czym otworzyć 2-giej paczki w odpowiednim momencie ucieka, drugiej nie wydając. Drugą odebrałem na komendzie w obecności funkcjonariusza policji gdzie dopiero miałem możliwość sprawdzić na okoliczność w/w wad, które dyskwalifikowałyby paczkę do obioru. Przy kolejnej przesyłce ta sama kurierka zostawia awizo w skrzynce pocztowej (w formie papierowej) mimo iż w domu jest obecna osoba z upoważnieniem do jej odbioru. Papierowe awizo zawiera informację jak odebrać paczkę, bo podaje telefon kurierki albo osobisty odbiór w oddalonym o 30km Białymstoku mimo iż kilkaset metrów od domu jest punkt InPost a niecałe 100 metrów dalej paczkomaty. Kiedy łączę się telefonicznie z "mściwą" kurierką przedstawiając moją sprawę ta się rozłącza. Przy 2-ch kolejnych połączeniach udaje mi się zostawić wiadomość na sekretarce z prośbą o kontakt w sprawie odbioru paczki w miejscu określonym przez zamówienie. Odpowiedzi brak. W międzyczasie otrzymuję sprzeczne ze sobą maile od InPost: raz kurierka ma mi dostarczyć paczkę, kilka godzin później mam tę paczkę odebrać w Białymstoku. Zaryzykowałem i odebrałem w Białymstoku (zgodnie z wymogiem papierowego awiza za okazaniem dokumentu ze zdjęciem, a więc moim przypadku legitymacji inwalidzkiej) będąc i tam szantażem przymuszony do zapłacenia przed odbiorem mimo iż kwestionowałem stan przesyłki (uszkodzona w 2-ch miejscach). Na złożoną skargę po chyba 2-ch specjalistach "Specjalistka ds. Obsługi Klienta" InPost twierdzi że "nasi kurierzy" nie wystawiają awiza w formie papierowej i jakby nie zapoznała się ze zrozumieniem z argumentami i pytaniami skargi, na które powinna odpowiedzieć, stać ją jedynie na stwierdzenie: "Według informacji w systemie przesyłka została doręczona." i kończy zaproszeniem do ponownego kontaktu z prośbą o zachowanie ciągłości korespondecji. Nie precyzuje jednak czy chodzi o ciągłość korespondencji z nią czy chodzi o nr. zgłoszenia skargi "INP#1052104 Inny temat".
Zaletybrak
WadyZa długo by wyliczać.
~diabło 783 / 2019-12-09 21:08
Ocena: 2.00 / 5
Totajna porażka z tą firmą kurierską jest przesyłka miała być dostarczona na następny dzień według informacji sms a po godz 15 kolejny sms że p-rzłożona dostawa na kolejny dzień jaki kolwiek brak informacji od kuriera telefonicznej o której bedzie a jezeli chodzi o kuriera to ten co ma mój rejon jest nieprzyjemny i opryskliwy
Zaletyniska cena
Wadybark informacji telefonicznej od kuriera w jakich godz dostarczy przesyłkę
~Vego / 2019-12-09 20:43
Ocena: 1.00 / 5
Gówno a nie firma kurierska, paczka z moim dyskiem (oczywiście wszystko płatne było z góry) odebrana od nadawcy leży już sobie w inpost od miesiąca. Rozmowy jakie prowadziłem z nimi to też jakaś parodia bo wkółko powtarzali sprawa w toku. Ostatecznie złożyłem roszczenie finansowe za stary gdyż okazało się że elfy ukradły paczkę i nigdzie nie można jej znaleźć. Roszczenie odrzucono ze względu że nie jestem nadawca i musi być podpis nadawcy (z którym nie mam już kontaktu) który zrzeka się praw do paczki. Więc oczywiście winnego nie ma i chociaż inpost spier*olił ja ponosze straty finansowe (i to nie małe) a kurierek który zawinił ma to w dupie bo nawet nie poniesie konsekwencji. Tak działa ta firma.
ZaletyNie ma
WadyGubią paczki i wszystko mają gdzieś. Nikt nie ponosi konsekwencji
~Grazyna / 2019-12-09 15:24
Ocena: 1.33 / 5
Dostałam informacje ze paczka jest do odbioru, po przyjechaniu do wybranego paczkomatu okazało się ze paczki nie ma w wybranym przeze mnie paczkomacie.. była w lokalu który był nieczynny i nie mogłam odebrać paczki wiec upłynął mi termin odbioru.. po telefonach i próbie odnalezienia paczki dostałam informacje ze będzie ona do odbioru poza Warszawa i kiedy wysłałam osobę która miała odebrać ta paczkę nie było jej również tam mimo informacji ze paczka pytam jest.. nie dość ze nie dostałam paczki, do tego słowa konsultanta który ze mną rozmawiał „rozumiem” za dużo mi nie pomogło w jej znalezieniu... paczkę mogę odebrać w niedogodnym dla mnie miejscu i czasie... nie taka ideą było korzystanie z państwa usług..
ZaletyBrak
WadyBrak konkretnych informacji, wysyłanie informacji nie zgodnych z rzeczywistością
~Joanna / 2019-12-09 15:18
Ocena: 5.00 / 5
Świetna obsługa,szybko,sprawnie.Bardzo dokładna i na bieżąco informacja o statusie przesyłki.
~Anna / 2019-12-09 09:52
Ocena: 5.00 / 5
Bardzo miła obsługa klienta i szybka dostawa
~Asia / 2019-12-09 08:07
Ocena: 5.00 / 5
Świetna firma. Dostarczają nawet w sobotę późnym wieczorem. Polecam!!!
ZaletySzybkość
~Sandra / 2019-12-09 07:16
Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy porażka. Człowiek cały dzień czeka na paczke w dniu kiedy jest w doręczeniu,a szanowny kuierier przed 18 napisał ze mnie nie zastał.
Smiech na sali. Paczka miala byc w piątek dzis poniedziałek i ciekawe czy jaśnie pan raczy przyjechać. Reklamacja telefonicza zero efektu. Po moim zgłoszeniu w ten sam dzień miał się ktoś odezwać jak widać mają ludzi gdzieś. Porażka!!
~Uuuuuuuu / 2019-12-09 01:12
Ocena: 5.00 / 5
Jestem zadowolona z usług tej firmy paczki nawet dostarczają w sobotę czego nawet się nie spodziewałam
ZaletyDostawa nawet w soboty
~Zły / 2019-12-07 22:52
Ocena: 1.00 / 5
Od Środy od rana idzie paczka 24 jest sobota wieczorem. Czy wy macie ludzi za idiotów?
ZaletyNie ma czegoś takiego
WadyNigdy więcej współpracy z waszą firmą
~Aleksandra / 2019-12-07 13:24
Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej przesyłek przez INPOST w jakiejkolwiek formie.
1. Ciężkie paczki wrzucane na sama górę do końca skrytki,
2. Małe paczki, taka sama sytuacja wrzucane do góry do końca, nie można wyjąć, nie ma możliwości drugi raz otworzyć skrytki,
3. Paczkomat nieczynny przez dwa dni i zero reakcji po informacji telefonicznej,
4. Mini paczka dostarczona po miesiącu, kiedy złożyłam trzy reklamacje, na które nie otrzymałam żadnej odpowiedzi,
4. Do paczkomatu włożona otwarta i okradziona z połowy zawartości paczka (widoczne logo znanej marki, więc każdy wiedział co jest w środku.
Mogłabym jeszcze długo pisać, ale napewno już nic nie zamówię z dostawą przez INPOST.
#InpostTorun
ZaletyBrak
WadyBrak profesjonalizmu pracowników
Przypadkowo zatrudniani ludzie z „ulicy”
W okresie przedświątecznym nie ma co liczyć na otrzymanie paczki w terminie
Reklamacje bez odpowiedzi