Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Jarek / 2019-12-15 11:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Kto okrada klientów InPost!!!! Przy próbie odebrania przesyłki w paczkomacie w Bielsku-Białej przy ul. Mostowej 4 okazało się że jest ona pusta. Jak ustaliłem otwierają się po dwie skrytki na raz, co pozwala odebrać swoją przesyłkę i cudzą. Firma InPost jak do tej pory nie podjęła żadnych działań poza przekazaniem informacji do oddziału w Bielsku
    ZaletyBrak
    WadyPopsuty paczkonat
  • ~Piotras / 2019-12-14 20:45
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo polecam inpost. A odradzam pocztę polską ich usługi to żenada.
  • ~Jola / 2019-12-14 20:20
    Ocena: 1.00 / 5
    KRADZIEŻE w InPost !!! Po drugiej próbie otwarcia skrytki w Bielsku-Białej przy ulicy Mostowej 4 okazało się że jest ona pusta. Niestety przesyłka została opłacona z góry???? jestem załamana ponieważ to był mój prezent świąteczny???? Apeluje do wszystkich którzy w ten sposób planują odebrać swoje przesyłki
    ZaletyBrak
    WadyInfolinia nie zareagowała na zgłoszenie
  • ~Nika / 2019-12-14 19:06
    Ocena: 2.33 / 5
    Od dwóch dni paczka jest w samochodzie kuriera. Od dwóch dni nie może być dostarczona. Na infolinii zadnych konkretnych informacji. Pani nawet zirytowana moimi pytaniami.
  • ~Mariusz / 2019-12-13 22:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak paczki w paczkomacie.
    Reklamacja złozona dni mijaja a tu nic cisza paczka zagineła
    ZaletyNie ma
    WadyBrak paczki
  • ~TOM / 2019-12-13 16:41
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam InPostu. Mimo tego, że przesyłka była nadana na adres firmy, kurier zjawił się wieczorem. Nie był też w stanie zagwarantować, że powtórnie zjawi się w godzinach otwarcia firmy. Musiałem jechać do kuriera 10 km aby odebrać paczkę
  • ~Nie ważne / 2019-12-13 16:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam InPost żadnemu urzytkownikowi. Dostaje informacje że paczka do mnie trafi dzisiaj o godzinie 10:00 ale pan kurier postanowił jej nie dostarczyć i zostawił sobie na dodatek otwarty samochód na parkingu który jest wypełniony cały paczkami dla innych ludzi. Pozdrawiam czytających i zastanawiam się czy czasem sobie nie wybrać którąś z paczek. Jest spory wybór. Zaletą inpostu jest jednak dbanie o klijenta, jestem pod bardzo dużym wrażeniem ponieważ sam kierowca ułatwił mi zadanie ponieważ nawet zostawił włączone światło w samochodzie . Pozdrawiam czytających . Ps . Sprawdzajcie czy pod packomatami nie stoją otwarte pojazdy inpostu bo można zrobić sobie całkiem niezły prezent świąteczny. Buzka
    ZaletyŻadne
    WadyW cholerę
  • ~Horst / 2019-12-13 15:53
    Ocena: 1.00 / 5
    jeśli chodzi o firmę kurierską inpost beznadzieja kurierzy jeżdżą jak atobusem jesli spóźnisz się minutę nie zawroca żeby doreczyc paczkę niskiej wartości wracając z pracy 200 metrów przed moim domem minolem się z kurierem który miał dla mnie przesyłkę zadzwoniłem by się wrócił odmówił zajęło by mu to może trzy minuty ale olewka klienta
    to standart zadzwoniłem na infolinię aby zgłosić hamstwo ale nie bylo z kim rozmawiać teraz mam sobie jechać po te przesyłkę ponad trzydzieści kilometrów takie zachowanie jeszcze dziesięć lat temu by nie przeszło teraz to chyba norma trzyajcie się jak najdalej od tej firmy nie kupię już niczego od kogoś kto będzie kozystal z tej firmy innych też zachecam do takiego bojkotu bo to chyba jedyny sposób
  • ~Neph / 2019-12-13 15:20
    Ocena: 3.00 / 5
    Niesamowicie chamski kurier, kompletne zero kultury. Kto zatrudnia takich ludzi?
    ZaletySzybko
    WadyKurier
  • ~A / 2019-12-13 13:56
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurierzy nie dostarczają paczek. Dostałam wiadomość, że nie było mnie w domu, co jest kłamstwem! I informację, że w następnej wiadomości poinformują mnie co dalej i kilka godzin czekam na tą informację, gdyż nadal nie mam paczki, za którą zapłaciłam...
  • ~Sylwia / 2019-12-13 13:15
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier chamski w rozmowie. Dzwonil jak juz byl na adresie z pretensjami ze nikogo nie ma w domu a on juz drugi raz nie przyjedzie . Zlozono skarge
  • ~Sylwia / 2019-12-13 13:14
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier chamski w rozmowie. Dzwonil jak juz byl na adresie z pretensjami ze nikogo nie ma w domu a on juz drugi raz nie przyjedzie . Zlozono skarge
  • ~Daniel / 2019-12-12 22:49
    Ocena: 1.67 / 5
    Już drugi dzień przychodzi powiadomienie że przesyłka będzie dziś w twoim paczkomacie normalnie nie poważni.Powinno być powiadomienie chociaż po trzech dniach ale konkretne
    WadyOszustwo w SMS ach
  • ~Urszula / 2019-12-12 18:17
    Ocena: 1.33 / 5
    Po raz drugi w ciągu kilku miesięcy moja przesyłka jest dostarczana 14 dni, mimo że wybrany przeze mnie pobliski duży paczkomat jest sprawny i odbieram z niego inne swoje paczki. Wiem, że to wina kuriera, który złośliwie przetrzymuje moją paczkę i otrzymuję kłamliwe informacje, że paczkomat jest uszkodzony co jest nieprawdą. Tylko firma krzak zatrudnia byle kogo. Wysłałam poprzednim razem skarge na kuriera do prezesa firmy INPOST i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Lepiej korzystać z każdej innej firmy kurierskiej TYLKO NIE INPOST. INPOST TO DNO.
    WadyNIEPROFESJONALNI NIEUCZCIWI KURIERZY
  • ~Aboj / 2019-12-12 17:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Na 18 paczek trzy dostarczyli do paczkomatu resztę musiałem odbierać w magazynie.Przy odbiorze ostatniej spotkałem kuriera,powiedziałem że to ostatnia paczka Allegro jaką zleciłem impostowi.powiedział dobrze będę miał mniej roboty.Wniosek to dziadostwo robi wszystko aby nie mieć klientów.ja zrobię im przyjemność i już więcej paczek z Allegro nie zlecę przez Impost
  • ~Andrzej 71 / 2019-12-12 16:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam,przesyłka dotarła uszkodzoną i nie mają odwagi by ponieść odpowiedzialność za szkody
    ZaletyBrak
    WadyNie odpowiedzialna firma
  • ~Ramas / 2019-12-12 10:12
    Ocena: 1.00 / 5
    jedna wielka porażka!!! Zdecydowanie nie polecam!!! paczka przygotowana przez nadawce w dniu 5.12 odebrana przez tą pseudo firmę 06.12 dziś jest 12.12 dalej nie mam dostawy,brak kontaktu z kurierem , w opcji śledzenia paczki pojawia się na przemian : dotarła do oddziały w Dąbrówce i następnie przekazana kurierowi i tak od tygodnia!!!!!! Infolinia klepie swoja formułkę i ma w dupie Klienta!!! Bo wielkim boju uzyskałem numer do Kuriera a ten ma wyłączony telefon !!!!09.12 przyszedł mail ze będzie dostarczona siedziałem jak idiota w domu do 18:00 dostawy nie było , po czym pokazało się ze przesyłka przyjęta w oddziale!!!!!!Dzień w plecy urlop tez.
    Zaletybrak
    Wadytotalna ignorancja przykład firmy która nie powinna zajmować się dostawami kurierskimi zero profesjonalizmu
  • ~Aaia95 / 2019-12-11 20:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy inpost!
    Zamówiłam przez internet od jednej pani 2 czapeczki i wysłała przez inpost i dostała informacje ze kurier był dwa razy podobno a ja żadnej wiadomości nie dostałam a czekałam na kuriera w domu cały czas a wogole się nie pojawił.
  • ~Holel / 2019-12-11 19:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została odebrana 02 12 z dostawą na 06 12 19. Do tej pory nie została dostarczona. Po kontakcie telefoniczym otrzymałem info że niezweryfikowano przesylki i na pewno nie dojedzie. Należy zgłosić reklamację. Dziękuje za takie rady. Nie polecam tej firmy.
    WadyNiezweryfikowani
  • ~Joanna / 2019-12-11 17:24
    Ocena: 5.00 / 5
    Paczka wysłana wczoraj po 16-stej była w paczkomacie dziś w południe.
    Z kolei paczka wysłana dzień wcześniej Pocztą Polską (odbiór w punkcie) - nadal nie doszła.

    Korzystam z wysyłki do paczkomatu za każdym razem, gdy sklep to umożliwia i zawsze paczka dociera bardzo szybko. Nie wiem jakiej jakości jest obsługa i reklamacje, jeszcze nie zmuszona reklamować usługi.
    Zaletywygodna i bardzo szybka dostawa do paczkomatu.
Dodaj własną opinię »