Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Przemysław / 2019-12-22 18:28
    Ocena: 5.00 / 5
    Szybko, sprawnie i niezawodnie nawet przed świętami. Polecam
    ZaletyPaczkomaty
  • ~Piotr / 2019-12-22 18:23
    Ocena: 5.00 / 5
    Jestem pełen podziwu dla Inpostu w tem przedświąteczny czas. Paczki dochodzą szybko a jak okazało się że paczkomaty są przepełnione postawili na całym dzień kuriera który wydawał paczki. Trzeba przyznać że dźwignęli temat w przeciwieństwie do poczty. WIELKI SZACUN ZA ZAANGAŻOWANIE.
    ZaletyDziałanie
  • ~Niezadowolona / 2019-12-21 17:17
    Ocena: 2.33 / 5
    Rozumiem, że obecnie mamy gorący czas i dlatego zamówiłam paczkę prędzej, no niestety okazało się, że mój paczkomat jest przepełniony więc moja paczka buya najpierw do odbioru w punkcie czynnym w godzinach pracy przeciętnego Polaka :/ jak już dotarła do paczkomatu to okazało się, że paczkomat jest zepsuty, jak już mogłam otworzyć skrytkę to okazało się, że paczka była za duża do skrytki więc musiałam mocno się nastarać żeby ją wydostać. Brawo Wy! Generalnie spędziłam 50 min żeby podjąć przesyłkę, a dzwoniąc na infolinie najpierw dowiedziałam się, że mam postukać w skrytkę, w której jest przesyłka (później okazało się, że była w innym okienku niż Pan wskazywał) to nic nie dało więc dowiedziałam się, że nie ma łączności z paczkomatem więc w poniedziałek zostanie wyciągnięta i przekazana do oddziału. Całe szczęście po wielokrotnych próbach, nerwach i brzydkich słowach udało się otworzyć.
    ZaletyPan z którym rozmawiałam miiły, może nje pomógł za dużo, ale nawet jak na niego nakrzyczałam nie dał się wyprowadzić z równowagi.
  • ~Karolina / 2019-12-21 16:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Dnia 17.12.2019. Paczka została przekazana do doreczenia. Dnia 18.12. Także. Dnia 19.12 także i dnia 20.12 także. Dnia 21.12 dzwoniąc na infolinię dowiedziałam się że paczkomat jest przepełniony ale to kurier mógł Się ze mną skontaktować czy może paczkę dać do innego paczkomatu. Dopiero pani z infolinii zaznaczyła że jeżeli nie będzie miejsca w moim paczkomacie maja dać do innego paczkomatu. Zgodnie z waszy regulaminem paczka idzie dłużej niż 4 dni nezy mi się rekompensata. Pozdrawiam kuriera. Karolina
    WadyNiepoważne podejście kuriera
  • ~Leszek / 2019-12-21 09:24
    Ocena: 2.50 / 5
    Rozumiem, że okres przedświąteczny jest trudny ale już 5 dni leży w oddziale ????
  • ~Biznesmen / 2019-12-21 09:20
    Ocena: 1.00 / 5
    NAJGORSZY KURIER. KURIERZY WPISUJĄ SOBIE STATUSY JAK CHCĄ, NIE PRZYJEŻDŻAJĄ PO PACZKI, NA INFOLINII NIC SIĘ NIE DOWIESZ.
    NIE POLECAM.
    ZaletyBRAK
  • ~mxt / 2019-12-20 17:00
    Ocena: 5.00 / 5
    20 Gru 2019, 16:23

    Umieszczona w Paczkomacie (odbiorczym).

    I gotowe! Paczka poczeka na odbiór 48 godzin od momentu umieszczenia w Paczkomacie. Odbiorca otrzymuje SMS-a i e-maila z kodem odbioru. Jeśli paczka nie zostanie odebrana w tym czasie, trafi do najbliższego oddziału InPost, o czym poinformujemy Odbiorcę w osobnym SMS-ie i e-mailu.

    20 Gru 2019, 7:07

    Przekazano do doręczenia.

    20 Gru 2019, 3:36

    Przyjęta w oddziale InPost.

    20 Gru 2019, 2:20

    W trasie.

    19 Gru 2019, 22:48

    Przyjęta w Sortowni.

    19 Gru 2019, 19:44

    Odebrana od klienta.

    19 Gru 2019, 12:22

    Przygotowana przez Nadawcę.
    ZaletyBłyskawiczna dostawa
    Wadynie ma
  • ~YYYYYY / 2019-12-20 14:59
    Ocena: 1.00 / 5
    BRAK KONTAKTU Z FIRMA I KURIEREM. PACZKI NIE DOCIERAJĄ DO KLIENTA PONIEWAŻ NIE MA DOKŁADNEJ INFORMACJI O TERMINIE DOSTARCZENIA .A ODBIORCA NIE MOŻE TĘŻ CZEKAĆ NA PRZESYŁKĘ 24 GDZ.
    WadyBRAQK KOMUNIKACJI
  • ~Marta16 / 2019-12-20 12:40
    Ocena: 1.67 / 5
    Czekam już na paczkę 4 dni, w chwili obecnej znajduje się niby w 8 oddziale InPost. Powinni informować że czas oczekiwania może się wydłużyć.
  • ~Aneta / 2019-12-20 12:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety większość ocen firmy InPost jest zła, albo wręcz bardzo zła. Zamówiłam 3 paczki,(sklep w którym zamawiałam ma tylko InPost)2 otrzymałam bez problemu, byłam nawet pod wrażeniem szybkości działania ale nie dostarczenie 3 paczki przeważyło nad pozytywną opinią. Niesamowita arogancja i bezczelność kuriera - telefon w jego wydaniu to: nie ma Pani to odsyłam paczkę do nadawcy - rewelacja. Panowie kurierzy nie tylko Panowie macie dużo pracy w okresie świątecznym inni też muszą pracować i nie dostaną urlopu żeby odebrać paczkę - wystarczyło tylko dostarczyć ją do jakiegoś punktu odbioru.
  • ~ANDRZEJ / 2019-12-20 11:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Ogolnie podsumowując to Złodzieje. Obsługa reklamacyjna to jakaś porażka. Paczka zaginęła, żadnej informacji o kodzie odbioru i nagle info o tym że paczka została odebrana. Zero zainteresowania z ich strony. Trzeba dzwonić kilka razy a oni ciągle mówią że sprawa w toku. Namierzanie kuriera 4 dni po czym nadal slysze ze paczki nie ma. Nie polecam nikomu. Od znajomych też już słyszałem że rzeczy im zginęły przy usługach tej firemki.
    ZaletyBrak
  • ~Ewelina / 2019-12-20 10:10
    Ocena: 5.00 / 5
    Uwielbiam paczkomaty, przysłki docierają z prędkością światła, powiadomienia sms i mailowe przychodzą na bieżąco, śledzenie przesyłki aktualizowane na bieżąco, polecam
  • ~Jan / 2019-12-20 09:38
    Ocena: 1.33 / 5
    Paczki pogniecione, informacje o dostarczeniu paczki po czym przychodzi faktycznie za 2 dni jeszcze bez mojej zgody do innego Paczkomatu, tragedia chyba zrezygnuje z inpost bo zaczyna to być najgorszy kurier na rynku. Robią sobie co chcą
    ZaletyBrak
    WadyBrudne Paczkomay. Zgniecione paczki
  • ~Niezadowolona / 2019-12-19 23:45
    Ocena: 2.00 / 5
    Moja paczka spędziła w paczkomacie trzy dni, ponieważ nie dostałam żadnego powiadomienia że już się tam znajduje.
  • ~Juka / 2019-12-19 19:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier zostawił paczkę komuś innemu chodź znajdowałam się w domu
    Pani kurier jest nie przyjemna często paczki są otwarte l nie przyjemnie się odzywa do klijenta nie polecam
    ZaletyBrak
    WadyNie miła obsługa
  • ~Michał / 2019-12-19 18:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Już 4 dni nie odbierają przesyłek z firmy z Warszawy na chotomowskiej. Niestety przesyłka nie dotrze na czas. Pan Rafał Brzoska chwali się wynikami ale zadanie ich w te święta przerosło.
  • ~Wściekła / 2019-12-19 15:31
    Ocena: 3.33 / 5
    Brak kontaktu z kurierem A jak nie to narzekanie że za bardzo nie maja jak dostarczyć paczkę brak słów
  • ~oszukany klient / 2019-12-19 13:37
    Ocena: 1.00 / 5
    SKANDAL! BEZNADZIEJA!!!!OD PONAD TYGODNIA CZEKAM NA PRZESYŁKĘ JEDYNA INFORMACJA OD INPOST BRZMI:Przekazano do doręczenia.

    Przesyłka trafi do odbiorcy najpóźniej w najbliższym dniu roboczym. Doręczyciel InPost rozwozi przesyłki nawet do późnych godzin wieczornych, dlatego warto mieć włączony telefon.
    Taką informację otrzymywałam codziennie!!!przesyłka nie dotarła po kilkukrotnej interwencji telefonicznej usłyszałam informację, że nie wiadomo dlaczego nie dotarła do paczkomatu...powinna już być
    NIE POLECAM!!!
    W TEJ CHWILI ZOSTAŁAM BEZ PRODUKTU I PIENIĘDZY, KTÓRE JUŻ NA NIEGO WYDAŁAM JAK RÓWNIEŻ INFORMACJI CO STAŁO SIĘ Z MOJĄ PRZESYŁKĄ!!
    WadyNIE PRZEKAZYWANIE PRZESYŁEK
    BRAK INFORMACJI NA TEMAT PRZESYŁEK
  • ~Justyna / 2019-12-19 09:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Inpost najgorsza firma kurierska. Kurier nie ma obowiązku kontaktu z odbiorcą i zostawia paczki komuś innemu. Paczka nie dotarła do mnie wcale i nawet nie wiadomo gdzie jest, porażka.
  • ~syl / 2019-12-19 07:29
    Ocena: 5.00 / 5
    We Wrocławiu paczkomaty działają niezawodnie- wszystkie przedświąteczne paczki otrzymałam w 1-2 dni- jestem pod wrażeniem. Z kurierem brak doświadczeń.
Dodaj własną opinię »