Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Mariusz / 2020-01-02 17:06
    Ocena: 1.33 / 5
    Masakra!!! Centrala nie wie kiedy kurierzy jeżdżą kiedy nie. Odbiór paczek zamówiony 27.12 na 30.12 a do 02.01 paczki nie odebrane. Cenrelaa mówi dziś będzie kurier a jak dzwonie do kuriera to mówi że mają wolne za sylwestra. Jeżeli komuś zależy na terminowości to zdecydowanie odradzam!!!!
    ZaletyMinimalnie tansi od konkurencji
    WadyBrak kontroli nad pracą kuriera przez centrale. Nie terminowość. Trzeba się prosić o odbiór paczek!!!
  • ~Echhh / 2020-01-02 16:47
    Ocena: 2.00 / 5
    Przesyłka dostarczona bardzo szybko, jednak wyglądała jakby ktoś na niej usiadł i przejechał po asfalcie.. Dziura w plastikowej skrzynce. Oczywiście reklamacja odrzucona "nieodpowiednio zabezpieczona przesyłka“. Wątpię żeby cokolwiek uchroniło ją przed takim traktowaniem. Ewidentnie ktoś sobie chciał" żarty porobić". Szkoda tylko, że miał być to prezent, a w ostatnim momencie zostałam bez prezentu i bez pieniędzy. Niepoważna firma, nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności za powierzoną cudzą własność. Brak słów
    ZaletySzybka realizacja zlecenia
    WadyMocno uszkodzona wręcz podziurawiona przesyłka,
    Odrzucona reklamacja, gdzie sytuacja ewidentnie była winą przewoźnika,
    Nieprofesjonalne podejście i traktowanie klienta.
  • ~Slawek / 2020-01-02 16:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra, czas dostawy dramat uczą się chyba jak powinna wyglądać kurierka
    ZaletyBrak
  • ~grxxxx / 2020-01-02 13:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Zgubili mi paczke, nawet już nie odpisują na maile. STANOWCZO NIE POLECAM.
    ZaletyBrak
    WadyŁobuzy
  • ~Ewa / 2020-01-02 09:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Inpost wciąż nie poprawia jakości swoich usług.Kiedyś gubili listy z Sądu.Ostatnio za ich pośrednictwem nadano paczkę, która miała dotrzeć 31.12.2019r.Ponieważ tego dnia pracowałam do 16.00 a przecież to sylwester więc żeby nie utrudniać życia młodemu człowiekowi bo tacy najczęsciej są kurierami,żeby mógł wcześniej skończyć pracę- przekierowałam ją na adres sąsiada.Niestety paczka mimo potwierdzenia o nadaniu w tym dniu nie dotarła do sąsiada. Zadzwoniłam w tej sprawie do infolinii.Poinformowali mnie że moja paczka dotrze 2.01.20,bo jest sylwester.Przyjęłam to ze zrozumieniem.2.01.20 r. zadzwoniłam na infolinię że tego dnia jestem w domu i mogę osobiście odebrać paczkę a ponowne przekierowanie było już nieaktywne.Niestety skutek przekierowania był dla mnie niekorzystny,ponieważ już w ich systemie nie widniałam jako odbiorca paczki tylko osoba do kgórej przekierowałam paczkę.Nie chciał ze mną na temat mojej przesyłki rozmawiać, konsultant był przemądrzały i niegrzeczny pouczał mnie że moje zdenerwowanie i bezsilność wynikająca z braku z jego strony pomocy jest przejawem braku mojej kultury.Nie mogłam skontaktować się z kurierem,bo ten nieżyczliwy młody człowiek z infolinii nie chciał mi w tym pomóc.Nie mogłam też przez chat -co mi radził nadawca przesyłki- bo nie mam FB.Zawsze mam złe doświadczenia z InPostem.Nie miałam możliwości wybrania innej firmy kurierskiej.Więcej nie skorzystam z lidl online.
    ZaletyŻadne
    WadySame wady jak w opinii.Nie trzymają terminu.Zero pomocy.Przekierowanie anuluje głównego odbiorcę.Nieskontaktowanie z kurierem.Żenada żenada żenada
  • ~Marco / 2020-01-01 18:04
    Ocena: 1.67 / 5
    Na infolini ludzie są mili ale nie mają pojęcia o rzeczywistosci. Ogólnie nie pomogą. Zapewniają że kurier dotrze z przesyłką tymczasem przesyłka jest odsyłana do nadawcy. W okresie świątecznym trzy przesyłki do mnie nie dotarły. Myślę że sytuacja ich przerosła. Nie potrafią przyznać się do winy. Nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyOszustwo
  • ~Sebastian Wawa / 2020-01-01 07:47
    Ocena: 2.00 / 5
    Oczekiwałem paczki w domu,gdy sprawdzilem status paczki okazało sie ze kurier nie zastał nikogo w domu co nie jest prawdą,zewykłe kłamstwo.Nigdy juz nie skorzystam z tej firmy
    ZaletyNie stwierdzono
    WadyBez komentarza
  • ~Lea / 2019-12-31 19:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Po otrzymanej wiadomości mail od wyżej wymienionej firmy, ucieszyłam się że moja paczka w danym dniu zgodnie z treścią wiadomości trafi prosto w moje ręce przez cały dzień byłam w domu, Kurier nie dotarł wogóle, żadnej wiadomości zwrotnej czy telefonu z jego strony nie było wcale, bo skoro się nie odezwał to i gdzie miałam dzwonić??? Morał paczka za pobraniem bo taką zamówiłam, dzwonić do brokera??? Prosić się ? wniosek jest jeden kurier nie dostarczył paczki ja jej nie odbiorę w punkcie odbiorczym i będzie zwrot do nadawcy. Takim sposobem nikt nie zarobi a firma kurierska pracuje tylko i wyłącznie na swoją złą renomę. Następnym razem zamówię paczkę u innej firmy kurierskiej.
    ZaletyNie widzę ich.
    WadyNigdy nie wiesz gdzie jest Twoja paczka i czy wogóle do Ciebie dotrze.
  • ~Anna / 2019-12-31 16:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie dotarła z powodu nieobecności nikogo w domu tak się jednak złożyło że o porze w której kurier rzekomo odwiedził nasz dom było nas 6 osob. Nie polecam tego kuriera nikomu kto liczy na fachową obsługę

  • ~happy new year only no in post / 2019-12-31 15:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Malwino zgadzam sie z Toba paczki nie docieraja a malo tego gina ale jest na nich sposob zglosic do odpowiednich sluzb a jak to nie pomoze to media sie zainteresuja obsluga na infolini fatalna a jezeli prezesem "tej"firmy jest dalej Rafal Brzoska to sie nie dziwie ze to tak dziala nie polecam i nie pozdrawiam zarzadu ktory leci w kolki a moja sprawa bedzie naglosniona . Jest pare osob w zwiazku z zlozeniem zbiorowego pozwu do sadu chetnych zapraszam na mail. Oszukanym ludziom przez inpost zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku i innej firmy kureirskiej
    Wadykradziez przypuszcalna
  • ~Malwina / 2019-12-31 13:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Najbardziej dziadowska firma ,oszukuja paczki nie docieraja placisz a przesylki nie ma ,banda zlodzieji kurierzy dramat do spuszczenia do kibla
    ZaletyZadne
    WadyOszustwo,brak kompentencji firma powinna byc zamknieta
  • ~Kondzi / 2019-12-31 13:10
    Ocena: 3.00 / 5
    Obsługa miła lecz paczki nie docierają na czas.

    ZaletyDostawy od samego rana
    WadyCzasami duże opóźnienia
  • ~Marcin / 2019-12-31 13:07
    Ocena: 4.67 / 5
    Jestem bardzo zadowolony 2 ostatnie przesyłki przyszły błyskawicznie i o to chodzi!!!
  • ~Marcin / 2019-12-31 13:06
    Ocena: 4.50 / 5
    Jestem bardzo zawdowolony 2 ostatnie przesyłki przyszły błyskawicznie i o to chodzi!!!
  • ~Monsz04 / 2019-12-31 06:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Na początku inpost był fajnym rozwiązaniem ale popularność jego przerosła.Nie jest przygotowany na takie zainteresowanie.Posiada za mało skrzynek i odsyła paczki do innego paczkomatu,następnie zamiast przekazać do punktu to jadą do Gdańska oddalonego o 30 km,żeby wrócić z powrotem za dwa dni A obiecują, że przesyłkę można odebrać jak tylko opuści paczkomat tymczasowy.Ogolnie Masakra!Brak organizacji!Nie polecam!
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~przemek / 2019-12-31 03:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier wogule nie dojerzdza, pisze ze nikogo nie ma przekierowuje paczki jak im tylko się chce .Reklamacje do niczego nie kompetętni wogule nie rozpatrują ich
  • ~Ania / 2019-12-30 22:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Skandal nie firma ! Paczka dotarła po miesiącu zniszczona.
  • ~Niezadowolona / 2019-12-30 16:31
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier zamówiony 21.12 do dzisiaj tj. 30.12 nie odebrał paczki. Infolinia to dramat, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania. Otrzymałam maila z przeprosinami, numerem telefonu do kuriera oraz zapewnieniem, że kurier odbierze przesyłkę. Podali numer do kuriera, który nie obsługuje mojego rejonu. A paczka jak nie była, tak nie jest odebrana. Nigdy więcej nie skorzystam z takich usług.
  • ~djsdjf / 2019-12-30 15:54
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamowilem w niedziele a kurier nie raczyl odebrac paczki z magazynu firmy zeskóry przez caly dzien i nadal status sie nie zmienil nie polecam raz jest dobrze a raz zle mam nadzieje ze to pierwszy i ostatni raz
  • ~Waldek / 2019-12-30 15:34
    Ocena: 2.00 / 5
    Reklamacji nie uwzględniają kurier może wpisywać co chce bez próby dostarczenia paczki i nie Nb ma z tego żadnych konsekwencji nie polecam.podam przykład czekałem od rana na przesyłkę pobraniowa próbowałem skontaktować się z kurierem ale nikt nie miał prawidłowego nr telefonu podawali nr który parę miesięcy wcześniej był w naszej miejscowości, poinformowali kuriera żeby z kontaktował się że mną przed próbą doręczenia , ale kurier zamiast się z kontaktować wstawił wpis brak możliwości dostarczenia paczki odbiorca nie miał pieniędzy na odbiór paczki także nie polecam
    WadyKurier nie kompetentny
Dodaj własną opinię »