Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Anna / 2020-01-08 08:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie została dostarczona, a w statusie zostało zmienione że odebrana. obsługa klienta masakra - przyjmujemy zgłoszenie proszę czekać, a nikt się nie kontaktuje. nic nie mogą sprawdzić nic ustalić. nie polecam a wręcz odradzam zwłaszcza przesyłki kurierskie na wskazany adres
  • ~fifi / 2020-01-07 16:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Zawsze jest problem z dostarczeniem przesyłki.Serdecznie nie polecam
  • ~MAMA / 2020-01-07 15:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Firma ta to skandal. Czekałam na wiadomość o przesyłce sms-em, i przez 5 dni nic nie dostałam, a wpisałam, że chcę otrzymać wiadomość o paczce w paczkomacie sms-em. A oni wysłali emailem, którego rzadko otwieram. I paczka wróciła do oddziału. prosiłam, aby odesłali z powrotem do mnie nawet za dodatkową opłatą, niestety nie ma takiej możliwości. To jest skandal. Drugi raz mam z nimi problem, poprzednim razem paczka nie dotarła, bo ją zniszczyli.
    WSZYSTKIM ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEJ FIRMY!!!!
  • ~Jacek / 2020-01-07 10:34
    Ocena: 2.00 / 5
    Kurier przez dwa dni dwa razy wysyłał SMS-a że nie zastał nikogo pod wskazanym adresem czekałem od rana do wieczora jak tzw. pies i nic do tej pory nie mam paczki dzwoniłem na info linię to powiedzieli że przekażą to do bióra że błędną informacje zostawił kurier a na przesyłkę może się doczekam. Poprostu żenada ze strony infolinia i kuriera legata.
  • ~Asia / 2020-01-06 17:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam paczkę pod konkretny adres, czekałam cały dzień w domu. Kurier tylko wysłał SMS że zostawił paczkę na ochronie osiedla, która jest wiele bloków dalej. Gdybym miała możliwość aby wyjść z domu po paczkę, nie dopłacałabym za dostawę pod drzwi, tylko skorzystałabym z wiele tańszej możliwości - paczkomatu który mam blisko. Jestem w zaawansowanej ciąży, którą ciężko przechodzę, miałam bardzo silne bóle brzucha tamtego dnia i ledwo się ruszałam. To był dla mnie ogromny problem aby szukać paczki na osiedlu - nie dałam rady jej odebrać. To jest Wasza praca kurierzy, jeśli ktoś zamawia przesyłki na swój adres, nie robi tego bez powodu!
    ZaletyStrona internetowa. Poza tym brak zalet
    WadyObsługa,
    Oszustwo - kradzież pieniędzy za dostawę na wskazany adres, ponieważ usługa nie została zrealizowana.
  • ~Paulina / 2020-01-06 12:33
    Ocena: 1.33 / 5
    Zatrudniają samych Ukraińców i nie byłoby żadnego problemu gdyby nie to, że nie rozumieją nic co się do nich mówi.

    Pan nie mógł się dodzwonić do mnie. Kiedy wykonałam telefon zwrotny dowiedziałam się, że kurier "rzucił paczkę pod bramkę" bo nie mógł się dodzwonić. Po kilku minutach wykłócania się zawrócił, nie rozumiał jednak dalej, że skoro nie mógł się do mnie dostać powinien wziąć paczkę ze sobą, a nie rzucać pod bramkę, gdzie każdy paczkę mógł sobie wziąć.

    Pan był arogancki i niemiły, z wielką łaską zawrócił po paczkę.
    Zaletybrak zalet
    Wadyniewykwalifikowani pracownicy, nie znający języka polskiego
  • ~Oszukany / 2020-01-05 16:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to tragedia. Szkoda, że nie można dawać ujemnych gwiazdek. Nigdy więcej nie chce mieć z nimi nic wspólnego i odradzam wszystkim z korzystania z usług tej firmy. Kurier z tej firmy dostarczył przesyłkę pod inny adres i są zdziwieni reklamacją.
    Zaletycałkowity brak
    Wadyniekompetencja
  • ~Tomasz / 2020-01-05 09:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Gdyby można dac ujemne gwiazdki to tak bym zrobił. Według firmy 2 dni robocze top 4 a nawet 5 dni. Kontakt i kompetencja pracowników infolinii nas poziomie uczniów szkoły specjalnej. Najgorsza firma kurierska jaka istnieje. Porazka...
    ZaletyBrak
    WadySame wady. Inpost to jedna wielka wada
  • ~Adam / 2020-01-04 10:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzięki kurierom z Inposta dowiedzieliśmy się że mamy urojenia że jesteśmy w domu.Zasada jest prosta.Znikamy dokładnie w tej samej sekundzie gdy oni się pojawiają i pojawiamy gdy oni znikają.Nie wiem jak to robię ale u mnie znika w jednej chwili cała rodzina czyli 7 osób.????
    WadyPatologiczne niewywiązywanie się z usługi dostarczania przesyłek
  • ~Kraolol / 2020-01-03 21:51
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo szybkie dostarczanie przesyłek, jeszcze nigdy nie było problemów.
    Zalety- bardzo szybka dostawa, chyba najszybsza możliwa opcja dostarczenia przesyłki w dzisiejszych czasach (od momentu odebrania paczki od nadawcy do przywiezienia do paczkomatu odbiorczego mija najczęściej tylko JEDEN dzień roboczy, nawet jeśli nadawca jest na na drugim końcu Polski),
    - czasami kurierzy dostarczają paczki do paczkomatów nawet w sobotę,
    - jeszcze nigdy nie było problemu z paczką tzn. nigdy nie była uszkodzona czy czegoś brakowało.
    WadyBrak
  • ~źli kurierzy / 2020-01-03 21:15
    Ocena: 1.67 / 5
    chamstwo i niekompetencja kurierów skrzętnie tłumaczona przez obsługę klienta. Tragedia NIE POLECAM
    Wadybardzo źli kurierzy
  • ~Kasia. / 2020-01-03 20:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam ! Paczka rozcięta, skradziono część zawartości. Nigdy więcej tej firmy!
    WadyWszystko co możliwe jest wadą!
  • ~Adam / 2020-01-03 18:39
    Ocena: 1.00 / 5
    lokalizacja paczki 20.12.2⁰19 dzięki jest jeszcze w sklepie
    WadySzprot niestaranność
  • ~szajba / 2020-01-03 16:44
    Ocena: 1.00 / 5
    fatalna obsługa robia co chcą właśnie odebrałem uszkodzoną przesyłkę a po za tym otrzymałem sms że ma przyjechać kurier a tu nagle dowiaduję się ze kurier przekierował mi paczkę do odbioru własnego masakra najgorsza firma nie polecam a kontakt i obsługa klienta masakra brak jakiejkolwiek kontroli nad kurierami
    Zaletybrak
    Wadysame wady
  • ~Zawiedziona / 2020-01-03 15:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety fatalna obsługa. Gubią przesyłki, a potem nie ma kto za to odpowiedzieć. Jedna wielka pomyłka. Zdecydowanie odradzam korzystania z ich usług. Tylko kłopoty są przez nich.
    ZaletyŻadnych
    WadySame wady
  • ~NIEZADOWOLONY KLIENT / 2020-01-03 14:40
    Ocena: 1.00 / 5
    FIRMA JEST BEZNADZIEJNA CO DO DOSTARCZANIE PRZESYŁEK WYSTAWIAJĄ LEWE AWIZA A W OGÓLE NIE POJAWIAJĄ SIĘ POD ADRESEM DOSTARCZENIA PRZESYŁKI MAŁO TEGO NA INFOLINII NIE CHCĄ PODAWAĆ NUMERU DO KURIERA.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ZaletyBRAK
    WadyBRAK KONTAKTU KURIERA Z KLIENTEM
  • ~Pablo / 2020-01-03 13:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Nie polecam obsługa fatalna
  • ~Rafał / 2020-01-03 12:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Żal dupę ściska przekierowałem paczkę na inny adres a kierowca odpowiedział tak cytuje.
    Nie jest to taxi
    ZaletyBrak
    WadyWszystko zile
  • ~Maciej / 2020-01-02 20:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Kłamią, sami nie wiedzą co dzieje się z przesyłką, aż w końcu sami odsyłają z powrotem do adresata, w dodatku nie informując mnie. Kłamali, nie można z nimi dogadać się. Nie polecam
  • ~Ttttt / 2020-01-02 19:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy InPost kłamią i nie sa wyciągane konsekwencje , do nadawcy przychodzą powiadomienia o wizycie a kuriera ani razu nawet nie było . Jeżeli kupujesz sporadycznie jesteś bagatelizowany , a jak zgłaszasz reklamację to trafiasz na wilczą listę. To Nie na tym polega krytyka. Odradzam wybór tej firmy. Nie doczekanie .
Dodaj własną opinię »