Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~ Domi / 2020-01-13 10:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłki są zawsze nie dostarczone na czas. Obsługa jest nie miła
  • ~Q / 2020-01-13 09:56
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier zamiast poinformować, że będzie np za godzinę, wysyła sms, że był ale nikogo nie zastał, oczywiście telefonu nie odbiera. Dzwoniłem na infolinię gdzie dowiedziałem się, że nie odbierał bo być może zakończył już pracę. o 13.30? Ponieważ to był piątek, do poniedziałku nie ma szans na odbiór paczki.
    Zaletybrak
    Wadybrak informacji od kuriera o godzinie dostawy
  • ~koala / 2020-01-12 12:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Do niedawna byłem bardzo zadowolony. Niestety na terenie Świdnicy kurierzy "cwaniaki" zaczynają działać jak GLS zamiast dostarczyć paczkę do paczkomatu zostawiają w ich punkcie zbornym twierdząc, że paczkomat jest przepełniony , co jest kompletną bzdurą
    Zaletybyły ,kiedy paczki zostawiali w paczkomacie
    Wady
    zmuszanie klienta do odbioru z ich magazynu
  • ~Domi / 2020-01-11 18:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie potrafią dostarczyć przesyłki na czas. Nie polecam.
  • ~Ewa / 2020-01-11 01:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Bezczelnosc praciwnikow nie zna granic!!absolutnie nie polecam tej firmy!!
  • ~A,S / 2020-01-10 22:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Katastrofa. Kurier robi sobie żarty z pracy. Dla czego takiego osobnika zatrudnia firma impost to nie wiem. Po prostu bezczelny typ. Teren Będzin / Gródków. Myślę że nie powinien pracować skoro jest nie udolny
  • ~Xxxxxm / 2020-01-10 18:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Wywożą paczki...xd Zero zainteresowania.. nie miła obsługa..po prostu masakra...
  • ~1812 / 2020-01-10 17:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie przyjechał i napisał że nie zastał nikogo w domu
  • ~Wioleta / 2020-01-10 14:38
    Ocena: 5.00 / 5
    Korzystam z InPost prawie od początku i nigdy się nie zawiodłam, zawsze na czas, a nawet do domu. Nigdy problemu nie miałam. Nie mam zamiaru korzystać z innych dostawców.
    ZaletySzybko, pewnie, sprawnie.
    Wady Brak.
  • ~Julia / 2020-01-10 14:20
    Ocena: 1.00 / 5
    ordynarnosc hamstwo ze strony kurierów bardzo nie polecam!!!
  • ~ANIA / 2020-01-10 09:57
    Ocena: 1.00 / 5
    PO PROSTU KATASTROFA. ABSOLUTNIE NIE POLECAM. PACZKA NADANA PO TYGODNIU NIE RUSZYŁA Z MIEJSCA PO MIMO DWÓCH INTERWENCJI. OBSŁUGA TELEFONICZNA NIE MIŁA I NIE KOMPETENTNA. DNO....
  • ~Piotr / 2020-01-10 09:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Zagubione 2 przesylki w okresie przedswiatecznym
    Brak jakiejkolwiek informacji
  • ~Adresat / 2020-01-09 23:16
    Ocena: 3.00 / 5
    - kurierzy pozostawił przesyłkę po innym adresem bez konsultacji.
  • ~Beata / 2020-01-09 15:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem bardzo nie zadowolona z in post. Paczki nie dostajemy w terminie, chociaż dostajemy wiadomość że paczka dojedzie dziś. Nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadySporo
  • ~Xxxh / 2020-01-09 10:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Zgubiona przez nich paczka przed świetami. Nie widza w tym żadnego problemu. Nie otrzymałam zwrotu poniesionych kosztów. Ta firma to istna kpina!
    Nigdy więcej INPOSTU!
  • ~xxxxx / 2020-01-08 19:52
    Ocena: 1.67 / 5
    W zoltej budce przesylka pod domem dostalem informacje sms-em ze musze doplacic 60 gr. bo nie dostane kodu,wplacilem dostalem kod (naciaganie oszustwo ) to byl zakup na allegro oplacony. Natomiast 18 grudnia nadana przesylka z podwarszawy do rudy slaskiej owszem przyszlo 8 stycznia przesylka kurierska.Takze juz wiecej nie skorzystam z inposta,nieodpowiedzialni,dlugi czas oczekiwania na przesylke,kontakt telefoniczny i majlowy to maja to gdzies i nikomu nie polecam.
  • ~Klijent / 2020-01-08 19:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma nie godna zaufania. Nie ma żadnego SMS z powiadomieniem o przesyłce po czym w śledzenie przesyłki jest informacja że przesyła awizowana gdzie kuriera nie było. Dzwoniąc na infolinię wprowadzają klienta wblad odnośnie przesyłki że jedzie gdzie przesyłka jest do odbioru w siedzibie czyli podsumowując kurierowi nie chce się dostarczać paczki i nawet nie zostawia awiza gdyż pod drzwiami nawet go nie było. Nie polecam
  • ~Gloria / 2020-01-08 14:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam paczkę, która miała zostać dostarczona przez kuriera. I proszę bardzo! Zero informacji o planowanym dostarczeniu przesyłki, kurier przez telefon wyjątkowo impretynencki, poinformował, że on nie ma obowiązku w ogóle do mnie dzwonić! W związku z tym,że nie otrzymałam numeru przesyłki (mimo poprawnie podanych przy zakupie danych, które sprawdzałam przed i po zakupie kilkukrotnie), na infolinii nie mogłam nic załatwić, kurier nie chciał mi podać adresu magazynu do odbioru, dziewczę z infolinii również nie "mogło" mi udzielić żadnych informacji, mimo podania wszystkich danych osobowych. Śmiech na sali. Brak profesjonalizmu, absurd i spychologia to mało powiedziane, pracownicy infolinii, kurierzy, konsultanci na czacie, żaden nie ma obowiązku się przedstawić, wszyscy BEZIMIENNI,mam wrażenie, że nie mają żadnych obowiązków, odsyłają tylko do siebie nawzajem. NIGDY WIĘCEJ INPOSTU!!!!!
    ZaletyBRAK
    WadySame wady
  • ~Pati.. ???? / 2020-01-08 10:35
    Ocena: 2.67 / 5
    Strasznie nie miły kurier. Praca za karę. Zero podejścia do klienta. Nie polecam
    WadyObsluga
  • ~Rafał / 2020-01-08 09:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam,opóźnienie w dostarczeniu przesyłki (mamy za dużo zamówień)i brak możliwości samodzielnego odbioru z oddziału. Konsultant powiedział że najpierw firma spróbuje samodzielnie dostarczyć przesyłkę z opóźnieniem.
    WadyKoropracja z durnymi zasadami
Dodaj własną opinię »