Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Wafel / 2020-01-16 15:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Czas od przełączania przesyłki kurierowi do dostarczenia do paczkomatu to.... uwaga: TYDZIEŃ!!! Kpina i olewanie klienta. Skandal i chamstwo na najwyższym poziomie. Omijajcie z dala tych patałachów. Żółw byłby szybszy....
    ZaletyZalety? Bez jaj!!!
    WadySame!!!
  • ~ejwak / 2020-01-16 15:12
    Ocena: 2.33 / 5
    Korzystam z uslug inpost od poczatku powstania paczkomatow. Do dnia dzisiejszego bylo bez uwag, wszystko ok. W dniu dzisiejszym udalam sie do paczkomatu po moja przesylke i... po wklepaniu kodu otwarla sie skrzynka, a w srodku moja paczuszka, ograbiona przez zlodzieja, rozciete opakowanie ostrym narzedziem, a w srodku brak zakupionego towaru, mialy byc 2 szt, byla 1. zadzwonilam do sprzedawcy, wyslalam zdjecia z opisem zdarzenia. Zadzwonilam do inpost z prosba o interwencje, w koncu wiedza kto w danym dniu rozwozi paczki na tym terenie. poradzono mi abym udala sie do oddzialu inpost oddalonego od mojego miejsca zamieszkania ok 70 km. tam pracownik inpost ma sporzadzic protokol, ktorego ja nie moge napisac. moge zlozyc reklamacje, ktora ma mniejsze szanse na jakakolwiek reakcje zestr inpost. Krotko mowiac, kurier inpost okradl moja przesylke.
    Wadyprzesylka bezczelnie rozcieta i okradziona
  • ~zbyszek / 2020-01-16 14:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka została zgubiona, czekamy już miesiąc, brak reakcji na reklamację, strata czasu i nerwów
    Zaletybrak
    WadyCałkowity brak odpowiedzialności za zgubione przez siebie towary
  • ~Ficbar / 2020-01-16 12:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Rano przesylka odebrana o7-32 i w drodze do doreczenia czekam 6h i nic a do paczkomatow rozwozi skandal
    ZaletyZadnych
    WadyZla niemila obsluga
  • ~Aviti / 2020-01-15 19:16
    Ocena: 2.00 / 5
    Kurier rzuca paczkami. Po raz 5 dostałem uszkodzoną przesyłkę. NIE WYBIERAJCIE INPOST (paczkomaty, fajna rzecz ale paczki są również poobijane)
  • ~Nika / 2020-01-15 19:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Byłam cały dzień w domu. Dostałam wiadomość, że dzisiaj moje zamówienie ma się pojawić. Paczka się nie pojawiła. Nikogo nie było. Nie wiem z jakiej racji paczka została przekierowana do zwrotu, skoro ja nic nie zwracałam. Brak słów. Robiłam również inne zamówienie i inna firma dostarczyła mi dzisiaj paczkę na czas normalnie. Nie wiem z czym był problem w waszej firmie jak inne się potrafią wywiązać i nigdy nie miałam z nimi podobnego problemu.
    ZaletyŻadne.
  • ~Ewa / 2020-01-15 18:21
    Ocena: 1.00 / 5
    W zasadzie podpisujecie pod wszystkimi poniższymi opiniami. Najgorsza firma kurierska!!Paczka za pobraniem, przychodzą na maila informacje z jakimiś durnowatymi ikonkami, że kurier w danym dniu dostarczy przesyłkę. W domyśle- mam wziąć urlop na ten dzień i czekać na Jaśnie Pana od 7 rano do 22. Podczas rozmowy telefonicznej ,proszę kuriera aby podjechał do pracy(odległość około 2 minut jazdy samochodem- małe miasto)-ponieważ nie mam możliwości wyjścia akurat w tym momencie. I reakcja kuriera- przerwanie połączenia, i adnotacja- klient odmówił przyjęcia przesyłki.
    Reklamacja w firmie Inpost- jak u Barei-"Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?"
    ZaletyBrak
    WadyJedna wielka wada
  • ~Felipe / 2020-01-15 16:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystkie paczkomaty są wiecznie przepełnione. Paczki transportowane są po całym mieście. Od 6 rano informacja o przekazaniu do doręczenia a po 16 informacja że paczkomaty są przepełnione i przeniesione są do jakiś sklepików. Tragedia nie polecam . Nigdy więcej InPost.
    ZaletyBrak
    WadyDużo
  • ~Ktos / 2020-01-15 11:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka została uszkodzona i otwierana była kurier Jacek 105 zachował się po chamsku
  • ~TOM / 2020-01-15 09:26
    Ocena: 2.00 / 5
    No i przyszedł czas na opinie o InPost Paczkomaty, usługa się psuje z dnia na dzień. Kiedyś zamówiona przesyłka którą była odebrana od klienta rano w dany dzień na drugi dzień była u odbiorcy dziś to min. 2-3 dni ... Katastrofa... Maja klienta więc i obsługa spadła i to bardzo. Szkoda że teraz nie wysyłacie swoich ocen co dostarczenia przesyłek to byście zobaczyli jak bardzo wam spadła jakość usługi. Katastrofa kurier innych firm jest szybszy niż wasz InPost Paczkomaty.
    Zaletyw miarę paczki przyjeżdżają nieuszkodzone
    WadyCoraz to dłuższe terminy dostaw paczek do paczkomatów a o kurierach nie wspomnę (TRAGEDIA)
  • ~Niezadowolona55 / 2020-01-15 09:12
    Ocena: 1.33 / 5
    Jeśli chodzi o paczkomaty In post jestem zadowolona... natomiast przesyłka kurierska gorzej niż dramat, po prostu porażka. Nie dostarczają przesyłek na czas, kurier zamiast przywieść paczkę do domu zostawia sobie w ich punkcie i tam ją trzeba sobie odebrać, trzeba dzwonić do biura i dowiadywać się co z paczką . Na tą chwilę spóżniona dostawa wynosi 5 dni... Nigdy więcej tej firmy kurierskiej....!!!!!!!!!!!1
  • ~Stanislaw / 2020-01-15 08:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak słów kurier po uwczesnym poinformowaniu ze przesyłkę dostarczy w inny dzień gdyż miał jedną paczkę z okolicy co pochodze wpisuje na stronie brak adresata żenada i tyle kłamca brak słów wolin pom i okolice
  • ~Żal. / 2020-01-14 23:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka może być. A reklamacja???? Żenada. Zero profesjonalizmu. Naciagaja ludzi na dodatkowe koszty. Zero profesjonalizmu.
    ZaletyBRak
    WadyBez komentarza.
  • ~danutie / 2020-01-14 20:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Przez ostatni miesiąc odbieram paczki zamiast z paczkomatu to z punktu, który jest otwarty do godziny 18:00, więc gdyby nie pomoc rodziny i znajomych nie miałabym możliwości odebrania paczki. Zamawiam przesyłki przez inpost, ponieważ z paczkomatu mogłam zawsze o dowolnej porze odebrać paczkę i to wg mnie już duża zaleta, bo koszt dostawy jest porównywalny z kurierem, na którego trzeba czekać oraz pocztą, która też jest otwarta w ograniczonych dla mnie godzinach. Zostawianie przesyłek w punkcie odbioru, bo paczkomat, który wybrałam jest przepełniony jest dla mnie uciążliwe i mija się z celem zamawiania paczek przez inpost. Usługa przestała być dla mnie atrakcyjna, ponieważ mam problemy z odbiorem a czas oczekiwania na odbiór paczki z paczkomatu docelowego wydłuża się do 5 dni, więc termin tez nie jest atrakcyjny. Rozumiem, że były święta i faktycznie zamawianych paczek było dużo i paczkomaty były przepełnione, ale po dwa tygodnie po świętach nic się nie zmieniło. Dzisiaj mój mąż zgadał się z innym klientem, który przyszedł do Punktu Odbioru Paczek, że ma dokładnie ten sam problem. Jego paczki są przekierowywane. Razem z jeszcze jedną klientką, która również stała w tej kolejce doszli do wniosku, że kurier ma interes w tym, żeby te paczki zostawiać w punkcie zamiast w paczkomacie, tym bardziej, że korzystaliśmy z trzech różnych paczkomatów a spotkaliśmy się w tym samym punkcie odbioru, który nikomu z nas nie był po drodze ani w pobliżu.
    Wadypozostawianie paczek w punktach odbioru, które są otwarte w określonych godzinach i nie ma możliwości odbioru przez całą dobę
    brak możliwości przekierowania paczki do innego paczkomatu, który zdecydowanie jest bliżej domu
    niż Punkt Odbioru Paczek
    jeśli nie odbierzesz paczki Z Punktu Odbioru Paczek, czekasz na swoją przesyłkę kilka dni aż ewentualnie dotrze do paczkomatu, który wybrałeś, czyli czas oczekiwania na paczkę przestaje być atrakcyjny
  • ~Marta / 2020-01-14 17:35
    Ocena: 2.67 / 5
    Nie polecam, kurier rzekomo doreczyl mi paczkę a ja cały dzień czekam na kuriera, zostawił awizo , po zasięgnięciu informacji obsługi miał doreczyc niezwlocznje tego samego dnia ale nie dotarła, dopiero na następny dzień. Nie skorzystam już z usług, u innych dostawców nie miałam żadnych problemów z dostawą tutaj już któryś raz mam problemy.
  • ~kvwvlkiewicz / 2020-01-14 15:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Niekompetentna, nieprofesjonalna firma. Nie słuchają nie rozumieją co się do nich mówi. Nie informują o swoich działaniach. Informacje o statusie paczki błędne. Kurier nie dzwoni, nie informuje ze jest na miejscu, co więcej nie informują ze była próba doręczenia paczki. Zamawiam wiele, ale nigdy moja paczka nie miała prawie miesiąc opóźnienia. Porażka.
    Zaletybrak
    Wadysystem,kurierzy, kontakt, brak uczciwości, czas dostawy
  • ~Koti / 2020-01-14 14:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Co inpost, to potem. Znowu mi paczka zaginęła i jestem bez pieniędzy i paczki, niby dostarczona a nic nie mam. Firma u której zamawiałem ważną rzecz, tez nic zrobić nie może, bo widnieje jako dostarczona, a kurier nigdy ni zjawił się, a bezczelnie kłamał, że był 2x. Musze przez to, jak nie ma wyboru się prosić, żeby przestali wysyłać te cholerne paczki inpostem, bo wybierają te firmy inpost, bo tani, ale jakość, to kuźwa dramat.
    ZaletyZero
    WadyWszystko
  • ~RaV / 2020-01-13 16:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja opinia na temat inpostu? Przesyłka zamówiona 12grudnia. 16 grudnia przesyłkę ma kurier i przesyłka nie dociera po miesiącu... po kontakcie z nadawcą dzwonię na biuro obsługi klienta Pan przez telefon informuje że będzie interwencja w sprawie że przesyłka nie dotarła i każe czekać... po 2 dniach odzywa się nadawcą że paczka wróciła do niego...Serio? Po ch** ściemnianie zwodzenie klienta? Pracownicy maja wszystko w dupie... nie polecałm jedno wielkie oszustwo... listonoszą nie chce się dostarczać przesyłek i wymyślają że brak możliwości dostarczenia gdzie nawet nie próbują..... jedna wielka kpina!!!!
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo
  • ~Danka / 2020-01-13 15:51
    Ocena: 2.00 / 5
    Moja przesyłka leży w oddziale z adnotacją "błędny adres". Sprawdziłam na infolinii, w adresie nie ma błędu. Pomimo kilku próśb o telefon--zero odzewu. Paczka nie została wydana kurierowi. Ciekawa jestem, jak to rozwiążą. Nie polecam współpracy. Wszystkie inne firmy kurierskie dostarczają przesyłki bez problemu. Na ten sam adres. Dramat!
    ZaletyDobrze, że mają paczkomatu, to czasem coś dochodzi....
    WadyUsługi kurierskie są obsługiwane przez osoby, które się do tego nie nadają...
  • ~Damian / 2020-01-13 15:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Po prostu tragedia, nikt nic nie wie zdawkowe informacje a przesyłki jak nie było tak nie ma
Dodaj własną opinię »