Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Isabel / 2020-01-22 10:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam,

    Jakiś czas temu wysyłałam 10 takich samych paczek kurierem inPost. Prawie wszystkie paczki prócz jednej zostały pomyślnie dostarczone. Dostałam wiadomość ze została znaleziona pusta rozerwana koperta. Co z niej było? Szybko się okazało ze zawartości przesyłki nie ma rzeczach znalezionych, proszę napisać reklamacje. Czas na odpowiedz z działu reklamacji? 30 dni.. Ale cóż, ahoj przygodo. Opisałam z szczegółami moje zamówienie ze było ono z odliczona ilością sztuk zamawiane zza granicy i odmówienie dwóch sztuk to dodatkowy koszt przesyłki. Oczywiście wszystko ale to wszystko musiałam im wysłać tzn zamówienie w sklepie i fakturę, przelew od zamawiającej i ustalenie płatności itp (jakbym to ja zawiniła przy tym wszystkim) moja reklamacja na 160 zł nie została przyjęta, dostałam odpowiedz ze zwrócą 120 zł a z reszta po prostu mam się martwić sama. Nie liczą się z dodatkowymi kosztami wysyłki zza granicy do Polski. Odradzam szerokim łukiem! Zachowanie inPosta jest jakbym grube miliony od nich chciała.. NIE POLECAM!!
    ZaletyBrak
    WadyBrak odpowiedzialności za zaginiona i rozwalona przesyłkę, utrudniony kontakt z działem reklamacji, nie udzielanie odpowiedzi na moje pytania, zaniżony zwrot reklamacji
  • ~Marta! / 2020-01-21 20:52
    Ocena: 1.67 / 5
    Jak można oddać przesyłkę bez żadnej informacji sasiadowi. Nie znam sąsiadów, dopiero się wprowadziłam a kurier nie odbiera telefonu. Ba nie mam żadnej informacji ze będzie w dany dzień i nie mam namiarów gdzie odebrać przesyłkę!
    To już drugi raz kiedy przesyłka do mnie nie dotarła!!!!!!

    Kto tam pracuje? Jak zarządza się tam komunikacja!!!!!
    ZaletyBrak
    WadyBrak poszanowania klientów
  • ~K / 2020-01-21 08:52
    Ocena: 3.00 / 5
    PrZesylka szybko zrealizowana, brak jednak wcześniejszego powiadomienia przez kierowcę, dzwoni w momencie kiedy jest z paczka (gabarytową)
    Nie chce uzgodnić innego konkretnego terminu, mówi ze pewnie za 2 dni...
    słabo
    ZaletyCena,
    WadyKierowca
  • ~Paula / 2020-01-20 16:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie przychodzą powiadomienia o paczce,
    Na email wysylana jest wiadomosc odbioru, a tej paczki nadal nie ma nie polecam
  • ~Slqy / 2020-01-20 15:25
    Ocena: 1.33 / 5
    Szczerze NIE POLECAM. Dostałam PUSTĄ kopertę,otwarta,bez zawartości którą opłaciłam z góry, po przyjechaniu kuriera żeby odebrać "paczkę" po zgłoszeniu reklamacji stwierdził że tego jednak nie odbierze bo ma zlecenie na paczkę a nie na kopertę. Tłumacząc się, że sprawdzali na kamerach i koperta poszła do mnie z zawartością Pan kurier oznajmił mi że mogę zgłosić reklamację którą i tak mi nie uznają, bo na kamerach jest co innego. NIE POLECAM i będę unikała InPostu jak tylko sie da. Poprostu mnie okradli. :-)
  • ~klijentka / 2020-01-20 14:50
    Ocena: 1.00 / 5
    witam chcialam opisac jedna sytuacje nie mowiac o tym ze za kazdym razem jest cos nie tak nie ma protokolu z wszystkim zawsze jest problem . dzwoni do mnie rano telefon obcy czlowiek ktory mieszka w duzym miescie i inforuje mnie ze dzwoni poniewaz na rondzie kurier zgubil paczke bo jechal z otwartymi drzwiami i on ja pozbieral i czy moge po nia przyjechac ?? mam 10 lat sklep ale z takim czyms sie nie spotkalam. takie rzeczy to dzieja sie tylko w inposcie. malo tego dwie godziny pozniej jak zadzwonilam do inpostu zapytac co za niedorozwinieci ludzie tam pracuja to przyjezdza pan kurier ze ma ogromna prosbe czy moze dostac nr do tego pana bo jak nie to bedzie musial zaplacic za ta paczke... mowie prosze bardzo ale zawozi pan do tego pana "flaszke" w podziekowaniu za to ze zbieral paczke z ronda i ze wgl zadzwonil bo rownie dobrze mogl sobie wziasc paczke za 500zl i tyle. jak by ja poszukal? kurier beszczelny ani nie podziekowal ani nie kupil nic w podziekowaniu. dlatego jest to najgorsza firma kurierska jak dla mnie.
    Zaletyoczywiscie brak zalet
    Wadyklmanie, wymyslanie, brak protokolow, brak drobnych nawet 50gr, beszczelni, znudzeni praca, wszystko z łaska. nawet kurier jak dzwoni do kierownika to tez jest tak znudzony prawie jak by na ojomie lezał. nigdy reklamacja nie uwzgledniona nigdy !!!
  • ~Beata / 2020-01-19 15:01
    Ocena: 1.00 / 5
    PO 8 DNIACH OTRZYMAŁAM PACZKĘ , PO ROZPAKOWANIU JAKAŚ MASAKRA ,WSZYSTKO ZNISZCZONE , W TAKIM STANIE JESZCZE ŻADNA FIRMA KURIERSKA NIE DOSTARCZYŁA MI PACZKI .KURIER IN POST ZE SZCZECINA GŁUPIO MĄDRY ZASŁANIAJĄCY SIĘ REGULAMINEM ( SERDECZNIE GO POZDRAWIAM ) .IN POST SZCZECIN POWINIEN ZBIERAĆ KAMIENIE NA POLU A NIE PRZESYŁKI DOSTARCZAĆ .TERAZ REKLAMACJA ,TEŻ WYSTAWIĘ OPINIĘ .
  • ~rusinda1234 / 2020-01-18 15:16
    Ocena: 2.00 / 5
    Obsługa kuriera beznadziejna. Kurier dzwoniąc rano proponuję bym paczkę odebrała sobie że sklepu, a gdy odmowilam( do centrum mam 2,5 km ) powiedział że nie wie czy zdąży ja dostarczyć. Wkoncu po wymianie zdań zgodził się ja przywieźć, ale wjezdzajac na podwórko wręcz mi ja zrzucił i bez słowa pojechał. Nie polecam ..
    WadyKurier arogancki
  • ~FH DCG / 2020-01-17 16:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Szanowni Państwo, system firmy InPost nie działa. 14.01.2020 r otrzymaliśmy pierwszą informację z firmy InPost twierdzącą, że upłynął termin odbioru paczki. Od razu skontaktowaliśmy się z Infolinią by zgłosić ze nie dostaliśmy żadnego powiadomienia (zarówno sms jak i e-mail) o dostarczeniu przesyłki do paczkomatu z kodem odbioru, jak również ewentualnego przypomnienia. Następne trzy dni kolejni pracownicy tej niby firmy przepychali nas między sobą twierdząc, ze w systemie mają wysyłkę wszystkich powiadomień (których, nadal nie otrzymaliśmy) i zalecali odbiór przesyłki w punkcie oddalonym o ponad 20 km. W dniu 16.01.2020 r przesłano nam e-mail że paczka jest do odbioru wyłącznie w punkcie InPost i że możemy złożyć reklamacje. Dziś pojechaliśmy odebrać paczkę z punktu, a ta jeszcze wczoraj przed mailem została odesłana. Traktowanie klienta jak kolejny numerek skutkuje reklamacjami, żaden z pracowników nie potraktował sprawy profesjonalnie, wszyscy powtarzali, ze w systemie mają, jeśli jednak klient kontaktuje sie po otrzymaniu wiadomości, ze nie ma kodu odbioru, nie ma powiadomienia, to podejście reprezentowane przez pracowników firmy jest nie do przyjęcia. Poważna firma nie próbuje zrobić z klienta idioty. Uważamy obsługę klienta w firmie InPost za poniżej jakiegokolwiek poziomu.
    I szczerze nie polecamy do przesyłek służbowych i firmowych.,
    Wadybrak informacji, nie zwracanie uwagi na stan faktyczny
  • ~Artur / 2020-01-17 15:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak szacunku dla klientów kłamstwo kolejny raz rzekomo nie było mnie w domu to już kolejny raz takie usługi niby .
    ZaletyŚmieszne. Zero zalet
    WadyHamstwo kłamstwa itd
  • ~Xyz / 2020-01-17 15:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, krótko zwięźle i na temat, kurierzy mylą się gdzie mają dostarczyć przesyłkę, zamiast do mnie dostarczył 30 km dalej, i miał być na drugi dzień teraz mija czwarty a Kuriera nadal nie ma...
    ZaletyBrak
    WadyKurier
  • ~Ewa / 2020-01-17 15:19
    Ocena: 1.67 / 5
    Pracowałam kiedyś na infolini Inpost. To była najgorsza praca w moim życiu. Firma bardzo nie kompetentna. Kurierzy - często mówili wprost do klienta, że za te pieniądze to im się nie chce robić. Na reklamacje w sprawie zaginionej paczki trzeba było czekac miesiacami. Jak klient dostał odszkodowanie to firma i tak mu go nie wypłacała. Trzeba cały czas było zwodzić klienta, że wysłało się ponagleni o odszkodowanie do odpowiedniego działu.
    Oddzialy nie odpisywały bo po co, nie one musiały sie tłumaczyć przed klientem.
    DNO !!!!
    Zaletynic
  • ~Weronika / 2020-01-17 14:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejny raz InPost zawiódł. Najgorszy kurier jakiego znam. Nawet u palców jednej ręki nie jestem wstanie zliczyć ile razy zrobił coś nie tak: podstawianie paczek pod drzwi nie informując o tym, potem się okazuje, że paczka uszkodzona, wysłanie informacji, że nie było nikogo w domu i paczka do odbioru we własnym zakresie, chociaż w domu była osoba czekając na paczkę, potem się okazuje, że kurier ją uszkodził, paczka nie przychodziła dwa tygodnie, bo została uszkodzona, grożenie policją, bo gdy poprosiło się, żeby został, bo chcę się sprawdzić paczkę to stwierdził, że to kradzież, bo nie chciano mu wcześniej zapłacić. Ja wiem, najpierw się płaci, potem sprawdza, ale on nie chciał poczekać, po zgłoszeniu sprawy paczka miała zostać ponownie dostarczona, ale kurier złożył skargę o kradzież i trzeba po nią jechać samemu. Chyba nie po to się płacić za kuriera który ma dostarczyć do domu, żeby potem jechać 100 km po paczkę. Jego obowiązkiem jest odebranie pieniędzy i zaczekanie, aż ktoś sprawdzi paczkę, a nie, że on informuje, że nie zaczeka, bo nie ma czasu. Niestety przy żadnych poruszonych tutaj kwestii nie było opcji wybrać innego kuriera. Już nie zamówię nigdy tam gdzie w opcjach jest kurier InPost. Najgorszy kurier, nie uprzejmi pracownicy i nie wykonujący swoich obowiązków odpowiednio. Nie polecam!!!
  • ~Ktoś / 2020-01-17 12:46
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam tej firmy kurierskiej. Kurier zaczął się na mnie wydzierać przez telefon. Nie szło się z nim dogadać. Liczyłam na inną obsługę w tej cenie.
    WadyNieuprzejmość kuriera.
  • ~PIT / 2020-01-17 12:42
    Ocena: 1.33 / 5
    motto
    Oszczędź CO2 światu, zamawiaj do Paczkomatu
    a paczka wędruje do zaprzyjaźnionego punktu bez możliwości odbioru przesyłki po pracy???
    gdzie jest idea PACZKOMATU ???????
    ZaletyCENA
    WadyOLESTWO PRACOWNIKÓW
  • ~Margolka / 2020-01-17 10:53
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo mily kurier i obsluga dostawa na czas pozdrawiam
  • ~dżejdżej / 2020-01-16 19:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Omijać tą firmę szerokim łukiem, a już na pewno nie zamawiajcie nic przez kuriera InPost. Kurier w ogóle nie podejmuje żadnej próby kontaktu z klientem, na stronie nie ma żadnej informacji o tym, że podjęto próbę doręczenia przesyłki, więc ty dalej czekasz, aż w końcu ktoś ci ją dostarczy, dzwonisz na infolinię i dowiadujesz się po ponad tygodniu od złożenia zamówienie, że paczka trafiła do oddziału. W oddziale oczywiście nikt nic nie wie, a paczka została już odesłana do nadawcy, bo minęły 3 dni od przesłania do oddziału o czym też nikt z infolinii was zawczasu nie poinformuje. Śmiechu warte.
  • ~Janusz / 2020-01-16 16:55
    Ocena: 2.00 / 5
    Jeżeli są 2 przesyłki ,to jedna jest w paczkomacie a 2 w punkcie odbioru 2 km dalej to w Suwałkach
  • ~Wiktor / 2020-01-16 16:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiona paczka miała zostać doręczona do domu. Rozumiem, że nie było to możliwe, ale nie zupełnie nie wiem dlaczego kurier nie zadzwonił....Po udaniu się do placówki w Lesznie pracownik firmy stwierdził, że paczka została odesłana, a kurierzy z reguły dzwonią.....żenada
    Zaletybrak
  • ~Wafel / 2020-01-16 15:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Czas od przełączania przesyłki kurierowi do dostarczenia do paczkomatu to.... uwaga: TYDZIEŃ!!! Kpina i olewanie klienta. Skandal i chamstwo na najwyższym poziomie. Omijajcie z dala tych patałachów. Żółw byłby szybszy....
    ZaletyZalety? Bez jaj!!!
    WadySame!!!
Dodaj własną opinię »