Jakiś czas temu wysyłałam 10 takich samych paczek kurierem inPost. Prawie wszystkie paczki prócz jednej zostały pomyślnie dostarczone. Dostałam wiadomość ze została znaleziona pusta rozerwana koperta. Co z niej było? Szybko się okazało ze zawartości przesyłki nie ma rzeczach znalezionych, proszę napisać reklamacje. Czas na odpowiedz z działu reklamacji? 30 dni.. Ale cóż, ahoj przygodo. Opisałam z szczegółami moje zamówienie ze było ono z odliczona ilością sztuk zamawiane zza granicy i odmówienie dwóch sztuk to dodatkowy koszt przesyłki. Oczywiście wszystko ale to wszystko musiałam im wysłać tzn zamówienie w sklepie i fakturę, przelew od zamawiającej i ustalenie płatności itp (jakbym to ja zawiniła przy tym wszystkim) moja reklamacja na 160 zł nie została przyjęta, dostałam odpowiedz ze zwrócą 120 zł a z reszta po prostu mam się martwić sama. Nie liczą się z dodatkowymi kosztami wysyłki zza granicy do Polski. Odradzam szerokim łukiem! Zachowanie inPosta jest jakbym grube miliony od nich chciała.. NIE POLECAM!!
ZaletyBrak
WadyBrak odpowiedzialności za zaginiona i rozwalona przesyłkę, utrudniony kontakt z działem reklamacji, nie udzielanie odpowiedzi na moje pytania, zaniżony zwrot reklamacji
