Najgorsza firma kurierska na świecie, choćby byli ostatnimi na świecie to już nigdy nie skorzystam z ich usług. W ogóle nie zainteresowani dostawą przesyłek, infolinia każe czekać i twierdzą, że nie mają żadnych obowiązujących terminów w jakich muszą dostarczyć paczki.
Zaletybrak
Wadywszystko
~Xx / 2020-01-27 14:40
Ocena: 1.00 / 5
InPost tragiczna firma reklamacja trwała dwa miesiące i tak oddali za jedną rzecz z paczki. Omijać z daleka
WadyWszystko
~Marcin / 2020-01-26 19:18
Ocena: 1.00 / 5
To jakaś masakra, na aplikację przychodzą powiadomienia że wkrótce minie czas odebrania przesyłki. Jadę próbuje odebrać A tam informacja że coś poszło nie tak. Okazało się że ta paczka już była odebrana A następną na którą czekałem jeszcze nie dotarła.
Pisałem maile i nie otrzymałem ŻADNEJ pomocy ani wyjaśnienia. Zglaszalem telefonicznie to powiedzieli żeby pisać maile.
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Magdalena / 2020-01-26 16:17
Ocena: 1.00 / 5
Nędza i jeszcze nędza z przytupem. Zero kontaktu,zero dzwonienia z informacją, że kurier w pobliżu. Obie paczki zamówione przez allegro wróciły do nadawcy. Jaki powód ? Widocznie widzi misie kuriera. Kurier zwykły był w ciągu 3 dni, dzwonił umawiał się na odbiór a tu ni uj.....tak mało grzecznie podsumowując. Paczki nie ma, nadawca cichosza, że paczka do niego wróciła, a pieniądze i za paczkę i za kuriera pobrane. Napisałam do allego z informacją o zaistniałej sytuacji i do nadawcy wysłałam numer z prośbą o kontakt i rozwiązanie sprawy...teraz pewnie znów sobie poczekam.
Zaletybrak
Wadybrak wywiązywania się z umowy, kompletny brak kontaktu z kurierem
~Myjka / 2020-01-25 14:40
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to totalne dno, nie ma z ich strony żadnej pomocy, używają prywatne osoby jedynie pod zarobek. Wybrałem zły gabaryt i żadnej pomocy z ich strony kontaktowałem się przez telefon i kazali przez formularz internetowy opisać problem, a kiedy do nich napisałem właśnie przez formularz to napisali że nie ma takiej możliwości (mimo różnych prób)
ZaletyBRAK
WadyObsługa nie ogarnięta,
Traktują osoby prywatne jako zarobek,
Nie ma (prawie) kontaktu
~jaro444 / 2020-01-25 10:49
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Pracują tam same "ułomy" "sypiace" regułkami jak roboty.
Radzę omijać szerokim łukiem ten badziew jeśli zależy wam na zdrowiu, czasie i pieniadzach.
Zaletybrak
~Jimu / 2020-01-25 09:33
Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczkę juz 6 dni.
Mowili ze bedzie we wtorek i caly czas przekladaja.
Nie polecam
~qwerty / 2020-01-24 20:55
Ocena: 1.00 / 5
Twierdzą że wysyłali smsa i maila, a nic nie dostałam. Paczkę posłali z powrotem do oddziału oddalonego o 60 km od mojego miejsca zamieszkania. Beznadzieja . Nie polecam
~Eurobud / 2020-01-24 14:11
Ocena: 1.00 / 5
Firma dno !!! najpierw czekanie na odbiór z punktu przez kuriera 2 dni. Przy sporządzaniu wysyłki podane są tylko wymiary paczek a nie ma podanego limitu wagowego przez co po dostarczeniu paczki do klienta naliczyli dopłatę 246zł gdzie przesyłka jak później okazało ważyła max 4 kg za dużo. Zero informacji o tym fakcie podczas odbioru paczki przez kuriera. Jak już było przekroczone to powinni doliczyć koszt kolejnej wysyłki, a nie taka kwotę wziętą z dupy bo inaczej tego określić nie da się. Nigdy więcej usług kuriera Inpost.
Zaletyżadnych
Wadyco nie miara
~XeDeK / 2020-01-24 13:29
Ocena: 1.00 / 5
Płacisz za szybką dostawę która ma być następnego dnia a przychodzi po 5 dniach roboczych nie polecam !!!
ZaletyNie ma
WadyJest pełno wad !!
~Aga / 2020-01-24 11:26
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam firmy kurierskiej InPost! Dzisiaj ,,Pani" kurier zadzwoniła że ma dla mnie paczkę I że jest już pod blokiem. Powiedziałam park pani że jestem w pracy i odbiorę koło 13 na co uslyszalam słowa,,mnie to nie obchodzi ja nie będę kolejny raz jechała!! Pierwszy raz spotkałam się z tak chamskim traktowaniem klienta. Zdecydowanie nie polecam !!!!
ZaletyŻadne.
WadyBrak kultury i szanowania klienta
~Martunus / 2020-01-23 20:18
Ocena: 4.00 / 5
Często wysylam paczki paczkomatem. Przesylki zawsze byly dostarczane na czas i nie bylo innych problemow. Jedyne zastrzezenie ma do wysylki paczkomatem. Ktos sobie wymyslil, ze trzeba wyslac paczke ze wskazanego w managerze paczek paczkomatu z innego nie da sie wyslac. Kiedy paczkomat jest przepelniony lub ma awarie musze dzwonic na infolinie i zmieniac paczkomat na inny ktory tez moze byc przepelniony lub sie zepsuc. To powazne utrudnienie. Moim zdaniem powinno byc tak, ze paczke z etykieta mozna wyslac z dowolnego paczkomatu. Jezeli chodzi o wysylke paczkomaty bywaja uciązliwe. Lepiej wysylac DHL w zabce lub na stacji benzynowej. Ktos w inposcie powinien nad tym utrudnieniem pomyslec i wprowadzic zmiane.
~Czarnulka / 2020-01-23 18:51
Ocena: 5.00 / 5
Kocham grubaska ktory jezdzi w moim rejonie, jest bardzo mily sympatyczny I mam nadzieje ze sie spotkamy na kawke
ZaletyWszystko dobrze zalatwione
WadyBrak
~Sebastian / 2020-01-23 12:04
Ocena: 1.00 / 5
Kurier twierdzi że nie zastał nikogo w domu, gdzie nawet nie dotarł z paczką, oraz nie zadzwonił.
~Emilia / 2020-01-23 11:39
Ocena: 1.00 / 5
zgubili moja paczke. Nie moga jej znalezc i najprawdopodobniej nie otrzymam zwrotu
Zaletybrak
Wadywszystko
~Jagaja / 2020-01-23 10:40
Ocena: 1.67 / 5
Może są w stanie dostarczać paczki do paczkomatów. Przyznaję- korzystam i jestem bardzo zadowolona z usługi paczkomatowej. Natomiast niestety kurier jako osoba która ma do czynienia twarzą w twarz z klientem - to im nie idzie.
~Marlon / 2020-01-22 21:23
Ocena: 3.67 / 5
Kiedyś paczkomaty były ułatwieniem a teraz sa utrudnieniem. Paczka nawet nie leży w paczkomacie przez 2 doby. Potem trafia do lokalizacji w innym mieście. A przecież nie zawsze mamy możliwość jej odebrania w danym dniu czy 2 dniach.
ZaletyDość szybki czas dostawy
WadyPaczka nawet nie leży w paczkomacie przez 2 doby. Potem trafia do lokalizacji w innym mieście co jest kompletnym idiotyzmem
~Ak / 2020-01-22 18:47
Ocena: 1.00 / 5
Powiem tak, paczka miała przyjść dziś, ale nie kurierowi się nie chciało przyjechać i dać tą paczkę.. najlepiej napisać że nie zastał nikogo w domu no hit..
Poprostu żenada ..
~Marek / 2020-01-22 12:24
Ocena: 2.00 / 5
Mimo iż dogoniłem kuriera biegnąc za nim do sąsiada, bo pod moim domem nie chciało mu się wysiąść z samochodu, nie odebrał on mojej paczki, nie chciało mu się wycofać 100 m.
Tacy ludzie jak ten kurier nie powinni pracować z ludźmi.
ZaletyNie widzę zalet, wysyłam innym kurierem
WadyMonopolista na rynku kurierskim
~Legancki / 2020-01-22 12:16
Ocena: 2.00 / 5
Paczki notorycznie dostarczane nie do tego paczkomatu, który zaznaczyłem. InPost bez mojej zgody umieszcza przesyłkę w innej lokalizacji. Brak jakiejkolwiek informacji, że paczkomat jest przepełniony itp i czy wyrażam zgodę na umieszczenie gdzieś indziej. Chyba po to określam paczkomat, żeby było mnie wygodnie odebrać. Po rozmowie na infolinii otrzymuję fałszywe informacje o uszkodzeniu paczkomatu. Codziennie przechodzę obok niego i widzę ludzi odbierających przesyłki. Nie polecam.