Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8484 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Katarzyna M. / 2020-01-27 16:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska na świecie, choćby byli ostatnimi na świecie to już nigdy nie skorzystam z ich usług. W ogóle nie zainteresowani dostawą przesyłek, infolinia każe czekać i twierdzą, że nie mają żadnych obowiązujących terminów w jakich muszą dostarczyć paczki.
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~Xx / 2020-01-27 14:40
    Ocena: 1.00 / 5
    InPost tragiczna firma reklamacja trwała dwa miesiące i tak oddali za jedną rzecz z paczki. Omijać z daleka
    WadyWszystko
  • ~Marcin / 2020-01-26 19:18
    Ocena: 1.00 / 5
    To jakaś masakra, na aplikację przychodzą powiadomienia że wkrótce minie czas odebrania przesyłki. Jadę próbuje odebrać A tam informacja że coś poszło nie tak. Okazało się że ta paczka już była odebrana A następną na którą czekałem jeszcze nie dotarła.
    Pisałem maile i nie otrzymałem ŻADNEJ pomocy ani wyjaśnienia. Zglaszalem telefonicznie to powiedzieli żeby pisać maile.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Magdalena / 2020-01-26 16:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Nędza i jeszcze nędza z przytupem. Zero kontaktu,zero dzwonienia z informacją, że kurier w pobliżu. Obie paczki zamówione przez allegro wróciły do nadawcy. Jaki powód ? Widocznie widzi misie kuriera. Kurier zwykły był w ciągu 3 dni, dzwonił umawiał się na odbiór a tu ni uj.....tak mało grzecznie podsumowując. Paczki nie ma, nadawca cichosza, że paczka do niego wróciła, a pieniądze i za paczkę i za kuriera pobrane. Napisałam do allego z informacją o zaistniałej sytuacji i do nadawcy wysłałam numer z prośbą o kontakt i rozwiązanie sprawy...teraz pewnie znów sobie poczekam.
    Zaletybrak
    Wadybrak wywiązywania się z umowy, kompletny brak kontaktu z kurierem
  • ~Myjka / 2020-01-25 14:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to totalne dno, nie ma z ich strony żadnej pomocy, używają prywatne osoby jedynie pod zarobek. Wybrałem zły gabaryt i żadnej pomocy z ich strony kontaktowałem się przez telefon i kazali przez formularz internetowy opisać problem, a kiedy do nich napisałem właśnie przez formularz to napisali że nie ma takiej możliwości (mimo różnych prób)
    ZaletyBRAK
    WadyObsługa nie ogarnięta,
    Traktują osoby prywatne jako zarobek,
    Nie ma (prawie) kontaktu
  • ~jaro444 / 2020-01-25 10:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Pracują tam same "ułomy" "sypiace" regułkami jak roboty.
    Radzę omijać szerokim łukiem ten badziew jeśli zależy wam na zdrowiu, czasie i pieniadzach.

    Zaletybrak
  • ~Jimu / 2020-01-25 09:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam na paczkę juz 6 dni.
    Mowili ze bedzie we wtorek i caly czas przekladaja.
    Nie polecam
  • ~qwerty / 2020-01-24 20:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Twierdzą że wysyłali smsa i maila, a nic nie dostałam. Paczkę posłali z powrotem do oddziału oddalonego o 60 km od mojego miejsca zamieszkania. Beznadzieja . Nie polecam
  • ~Eurobud / 2020-01-24 14:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma dno !!! najpierw czekanie na odbiór z punktu przez kuriera 2 dni. Przy sporządzaniu wysyłki podane są tylko wymiary paczek a nie ma podanego limitu wagowego przez co po dostarczeniu paczki do klienta naliczyli dopłatę 246zł gdzie przesyłka jak później okazało ważyła max 4 kg za dużo. Zero informacji o tym fakcie podczas odbioru paczki przez kuriera. Jak już było przekroczone to powinni doliczyć koszt kolejnej wysyłki, a nie taka kwotę wziętą z dupy bo inaczej tego określić nie da się. Nigdy więcej usług kuriera Inpost.
    Zaletyżadnych
    Wadyco nie miara
  • ~XeDeK / 2020-01-24 13:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Płacisz za szybką dostawę która ma być następnego dnia a przychodzi po 5 dniach roboczych nie polecam !!!
    ZaletyNie ma
    WadyJest pełno wad !!
  • ~Aga / 2020-01-24 11:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy kurierskiej InPost! Dzisiaj ,,Pani" kurier zadzwoniła że ma dla mnie paczkę I że jest już pod blokiem. Powiedziałam park pani że jestem w pracy i odbiorę koło 13 na co uslyszalam słowa,,mnie to nie obchodzi ja nie będę kolejny raz jechała!! Pierwszy raz spotkałam się z tak chamskim traktowaniem klienta. Zdecydowanie nie polecam !!!!
    ZaletyŻadne.
    WadyBrak kultury i szanowania klienta
  • ~Martunus / 2020-01-23 20:18
    Ocena: 4.00 / 5
    Często wysylam paczki paczkomatem. Przesylki zawsze byly dostarczane na czas i nie bylo innych problemow. Jedyne zastrzezenie ma do wysylki paczkomatem. Ktos sobie wymyslil, ze trzeba wyslac paczke ze wskazanego w managerze paczek paczkomatu z innego nie da sie wyslac. Kiedy paczkomat jest przepelniony lub ma awarie musze dzwonic na infolinie i zmieniac paczkomat na inny ktory tez moze byc przepelniony lub sie zepsuc. To powazne utrudnienie. Moim zdaniem powinno byc tak, ze paczke z etykieta mozna wyslac z dowolnego paczkomatu. Jezeli chodzi o wysylke paczkomaty bywaja uciązliwe. Lepiej wysylac DHL w zabce lub na stacji benzynowej. Ktos w inposcie powinien nad tym utrudnieniem pomyslec i wprowadzic zmiane.
  • ~Czarnulka / 2020-01-23 18:51
    Ocena: 5.00 / 5
    Kocham grubaska ktory jezdzi w moim rejonie, jest bardzo mily sympatyczny I mam nadzieje ze sie spotkamy na kawke
    ZaletyWszystko dobrze zalatwione
    WadyBrak
  • ~Sebastian / 2020-01-23 12:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier twierdzi że nie zastał nikogo w domu, gdzie nawet nie dotarł z paczką, oraz nie zadzwonił.
  • ~Emilia / 2020-01-23 11:39
    Ocena: 1.00 / 5
    zgubili moja paczke. Nie moga jej znalezc i najprawdopodobniej nie otrzymam zwrotu
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~Jagaja / 2020-01-23 10:40
    Ocena: 1.67 / 5
    Może są w stanie dostarczać paczki do paczkomatów. Przyznaję- korzystam i jestem bardzo zadowolona z usługi paczkomatowej. Natomiast niestety kurier jako osoba która ma do czynienia twarzą w twarz z klientem - to im nie idzie.
  • ~Marlon / 2020-01-22 21:23
    Ocena: 3.67 / 5
    Kiedyś paczkomaty były ułatwieniem a teraz sa utrudnieniem. Paczka nawet nie leży w paczkomacie przez 2 doby. Potem trafia do lokalizacji w innym mieście. A przecież nie zawsze mamy możliwość jej odebrania w danym dniu czy 2 dniach.
    ZaletyDość szybki czas dostawy
    WadyPaczka nawet nie leży w paczkomacie przez 2 doby. Potem trafia do lokalizacji w innym mieście co jest kompletnym idiotyzmem
  • ~Ak / 2020-01-22 18:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Powiem tak, paczka miała przyjść dziś, ale nie kurierowi się nie chciało przyjechać i dać tą paczkę.. najlepiej napisać że nie zastał nikogo w domu no hit..
    Poprostu żenada ..
  • ~Marek / 2020-01-22 12:24
    Ocena: 2.00 / 5
    Mimo iż dogoniłem kuriera biegnąc za nim do sąsiada, bo pod moim domem nie chciało mu się wysiąść z samochodu, nie odebrał on mojej paczki, nie chciało mu się wycofać 100 m.
    Tacy ludzie jak ten kurier nie powinni pracować z ludźmi.

    ZaletyNie widzę zalet, wysyłam innym kurierem
    WadyMonopolista na rynku kurierskim
  • ~Legancki / 2020-01-22 12:16
    Ocena: 2.00 / 5
    Paczki notorycznie dostarczane nie do tego paczkomatu, który zaznaczyłem. InPost bez mojej zgody umieszcza przesyłkę w innej lokalizacji. Brak jakiejkolwiek informacji, że paczkomat jest przepełniony itp i czy wyrażam zgodę na umieszczenie gdzieś indziej. Chyba po to określam paczkomat, żeby było mnie wygodnie odebrać. Po rozmowie na infolinii otrzymuję fałszywe informacje o uszkodzeniu paczkomatu. Codziennie przechodzę obok niego i widzę ludzi odbierających przesyłki. Nie polecam.
    Zaletyczas
    WadyUmieszczanie przesyłki w złym paczkomacie.
Dodaj własną opinię »