WadySame wady
strona 406 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 404
- 405
- 406
- 407
- 408
- nastepna »
-
~Robert / 2020-02-04 17:38Ocena: 1.00 / 5
Firma tragedia !!! Zagubili paczkę , odnalazła się po miesiącu . Dostarczyli ja do nadawcy z protokołem reklamacyjnym . Zawartość potłuczona co sami zauważyli a i tak dostarczyli . Gorąco nie polecam . Kontakt z infolinia jak za komuny , zero kompetencji . -
-
~FX / 2020-02-04 16:00Ocena: 3.33 / 5
W sytuacji, gdy odbiorcy podano błędny kod do paczkomatu, jedyne, co oferuje firma, to zwrot do paczkomatu nadawczego i ponowne nadanie paczki. Żenada. -
~Romek / 2020-02-04 13:46Ocena: 1.00 / 5
Firma nie powinna mieć prawa bycia na rynku. Pani Kurier chyba za karę tam pracuję bo nie chce dostarczyć paczki chociaż jest zaznaczona godzina po której ta paczke doręczyć. Syf kiła i mogiła nawet ta i zakichana infolinia nic nie może na to poradzic. Bede odradzał wszystkim z rodziny i znajomych omijania tej firmy szerokim łukiem ZaletySYF ostatniWadySyf totalny -
~Magda / 2020-02-04 11:26Ocena: 1.00 / 5
Masakra! Firma dramat . Przesylka miala byc w 1 dzien, po zrypaniu chamskiego kuriera po wielu perypetiach dotarła wreszcie po 6 dniach!!!! ???? Nigdy wiecej. Paczka w przesylce zwyklej pocztą przyszlaby szybciej. ZaletyAbsolutnie zadnychWadyBrak kontaktu, niegrzeczny kurier, przekierowywanie przesylki. -
~niechętniezmuszony / 2020-02-03 07:33Ocena: 2.00 / 5
Pracując w branży e-commerce i mając styczność z InPostem chcę się podzielić kilkoma spostrzeżeniami na temat działania tej firmy. Dzięki podpisanej umowie z Allegro oraz wprowadzeniem przez platformę SMARTa wielu Konsumentów wybiera tę opcję dostarczenia przesyłki. Tutaj zaznaczę, że SMART oferuje również odbiór przesyłek w Urzędach Pocztowych, stacjach Orlen, sklepach Żabki gdzie przesyłki są dowożone przez Pracowników Poczty. Wróćmy teraz do głównej oferowanej usługi czyli paczkomatów oraz uszkodzonych paczek. W momencie otwarcia skrytki w paczkomacie i odbioru przesyłki bez zastrzeżeń przewoźnik odrzuci każdą reklamację uszkodzenia zawartości w trakcie transportu z powodu braku udowodnienia winy w trakcie procesu przewozu. Dlatego na korzyść innych rodzajów dostarczenia przesyłek trzeba dodać możliwość sprawdzenia zawartości w obecności przewoźnika nawet jeżeli jest to droższe od Inpostu.
Możliwe, że ktoś niedługo napisze jak ciężko być kurierem, że nie szanujemy ich czasu etc. Jest wiele ciężkich zawodów w których jakość można a nawet trzeba oferować jak najwyższą ponieważ gdyby InPost był lekarzem to nie chciałbym być przez niego operowany nawet w momencie zamiany ze SMARTa na refundację z NFZ. Czasami lepiej dopłacić do przesyłki kurierskiej i otrzymać o wiele lepszą jakość u innych przewoźników.Zalety1. Przesyłka dzisiaj odebrana od Nadawcy w 99% następnego dnia jest u Odbiorcy/Paczkomacie.
2. SMART Allegro. Darmowa dostawa jak również zwroty.Wady1. Częsta rotacja na stanowisku kuriera.
2. Brak poszanowania dla cudzej własności. Kurierzy niestety rzucają paczkami. Nawet w trakcie odbioru od Nadawcy rozmawiając z personelem (to już jest absurd) co jest rażącym niedbalstwem ze strony przewoźnika Art 791 KC.
3. Szukanie pomocy na infolinii mija się z celem. "spychologia", "wyciągnij/wsadź wtyczkę" etc.
4. Proces składania reklamacji został tak skonstruowany aby zgłaszający dał sobie spokój. Biorąc pod uwagę wartość paczki liczoną w kilkudziesięciu złotych ekonomiczniej jest poświęcić ten czas na inne działanie w firmie zamiast próbować się dogadać z tą firmą.
5. SMART Allegro. Ogromna ilość przesyłek powoduje ogromnie obniżoną jakość przewozu.
Kartony są pogniecione (ewidentnie kurier położył inny o wiele za ciężki pakunek na naszym co też jest uszkodzeniem!!), narożniki kartonu wgniecione (kurierowi ciężko się pochylić więc sobie rzuci paczką, przecież za to nie płaci prawda? Przy okazji przy paczkomacie nikt tego nie zobaczy).
6. Dodatkowa opłata za zmianę gabarytu chociaż z logicznego punktu widzenia jeżeli wykupuje się skrytkę o wymiarach 38x41x64 to mogę nadać w niej również małą kopertę. Każda taka "interwencja" Inpostu daje im dochód w wysokości 3,68 PLN. Biorąc pod uwagę skalę ich działania w skali roku może się uzbierać spora suma. -
~Maciej / 2020-02-02 10:24Ocena: 1.00 / 5
Przez 4 dni nie mogłem wyciągnąć przesyłki że skrytki z powodu awarii zamka. Trzykrotna reklamacja, 3dni, nie odniosła skutku, nie przeniesiono przesyłki do innej skrzynki. Awaria może się zdarzyć, natomiast czynnik ludzki to skandal. -
~Darek / 2020-02-01 16:37Ocena: 3.67 / 5
Zamówione paczki znalazły się w innym paczkomacie, niż ten który wybrałem oddalony o kilka kilometrów dalej. -
~Magdalena / 2020-01-31 16:23Ocena: 1.67 / 5
Kurierzy Inpost chyba kankana na tych paczkach tańczą. Drugi raz w ciągu tygodnia przesyłka uszkodzona. Jeździć 30 km i reklamować szkoda mi czasu ale więcej nie skorzystam i innym też nie polecam. Nadają się tylko złom i gruz wywozić. ZaletyPrzesyłki prawie zawsze na czasWadyUszkodzenia przesyłek -
-
~Michał / 2020-01-31 11:25Ocena: 1.67 / 5
W związku z tym, że ostatnio zostałem bardzo niemile doświadczony przez firmę InPost chciałbym się podzielić opinią na temat tej firmy. Zakupiłem grill samochodowy (plastikowy - delikatnie wypukły środkiem), który był cały, ponieważ sprzedający przed wysyłką wysyłał mi zdjęcia i zrobił wideo chat - wszystko było całe. Koszt produktu 100 zł + koszty wysyłki za pobraniem. Paczkę przywiózł InPost koszt przesyłki ku mojemu zaskoczeniu 60 zł!!! Paczka z zewnątrz cała w w środku grill połamany przez środek (prawdopodobnie kurier coś rzucił na paczkę i we wnętrzu powstały uszkodzenia. Reklamowałem przesyłkę a InPost umył ręce odrzucając reklamację bo po zewnętrznym opakowaniu nic nie było. Dodam że przesyłka była ubezpieczona na 1000 zł... NIE POLECAM !!! Czuje się poszkodowany... Wadynie dbają o paczki, unikają konsekwencji niszczenia produktów, ubezpieczenie to ściema -
~Niezadowolny / 2020-01-30 20:08Ocena: 1.00 / 5
Paczka nie dostarczona do paczkomatu, obsługa rozkłada ręce i każde jechać ponad 1h do oddziału odebrać osobiście. ZaletyBrakWadyBrak wykonania usługi, brak pomocy -
~Odbiorca / 2020-01-30 15:59Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma. Kurier nie przyjeżdża i pisze, że klient odmówił przyjęcia przesyłki nawet się z nim nie widząc. Następnie oddsyłają przesyłkę do nadawcy mając gdzieś to, że ktoś może na tą przesyłkę oczekiwać. I nie jest to pojedyńczy przypadek. Dział obsługi to kolejna kpina. Zasłaniają się tym, że prawo złożenia reklamacji ma nadawca. -
~Xabingo / 2020-01-29 22:25Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Zamówiłem paczkę, nie dotarła. 3 razy dzwoniłem z reklamacją i nic... Zawsze mówili to samo. Zamówiłem ponownie już innym kurierem i na drugi dzień dotarła. ZaletyZalety? No bez żartów...WadyRaczej wszystko czego oczekuje się od kuriera -
~Marek / 2020-01-29 20:02Ocena: 4.67 / 5
Wszystkie te oszołomy co negatywnie wypowiadają się o InPost nie mają pojęcia o ciężkiej pracy kuriera. Siedzą na tyłkach i tylko mają same wymagania. Nic im nie pasuje. Tak się to towarzystwo nauczyło wygodnictwa, że nie chce im się dupy podnieść i iść na jakiekolwiek zakupy. Najlepiej zamówić towar w sklepie i czekać aż przywiozą. To, że kurier dostarczy paczkę a ich nie ma w domu ich nie interesuje. Najłatwiej niestety jest pisać głupoty o kurierach. ZaletyDostawa zawsze na czas.WadyBrak -
~Ella / 2020-01-29 19:55Ocena: 1.00 / 5
Z usługi paczkomatow korzystam od dawna i zawsze preferuje sprzedających mających w swojej ofercie taką formę dostawy. Do wczoraj... Dostałam sms z kodami dot odbioru dwóch odrębnych przesyłek. Okazało się, że udało się odebrać tylko jedną... W przypadku wprowadzenia obydwóch kodów okazało się, że obydwie skrytki zostały opróżnione... Mając numer przesyłki skontaktowałam się z infolinią i przedstawiłam sytuację. Przemiły pan, po kilkunastu minutach rozmowy, poinformował mnie,ze rzeczywiście wystąpił pewien incydent i ktoś zgłosił dzwoniąc spod paczkomatu, że po wbiciu kodu otworzyła się niewłaściwa skrytka. Właśnie z moim zakupem. Podobno w związku z tym skrytka została automatycznie zablokowana. Mam pojechać ponownie pod paczkomat i tam ponownie skontaktować się z infolinią. Pracownicy mieli mi pomóc w odblokowaniu zdalnie tej skrytki. Tak dosłownie brzmiala dyspozycja. W dniu dzisiejszym zrobiłam co polecił mi pracownik infolinii podczas wczorajszej rozmowy. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że nie było żadnego zgłoszenia i Pan dopiero teraz to zrobi. Zostałam wypytana o zawartość przesyłki, tak jakby pracownikowi inpost miało to w czymkolwiek pomoc. Przesyłka jest pakowana przez nadawcę. Ważny był nawet numer zakupionego obuwia... Generalnie, mam czekać na wyjaśnienie sprawy. Ciekawe dlaczego z klienta robi się debila? Teoretycznie od wczoraj mam buty, których nie mam... Gdzieś jednak są... Ja zapłaciłam za tą usługę i teraz jeszcze muszę szukać swojego zakupu. Słabe to wszystko. Ciekawe czego dowiem się jutro? Pozdrawiam pracowników firmy... -
~Grzesiek nie zadowolony klient / 2020-01-29 16:34Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam paczkomatu w Zielonce ul.Legionow 2. Kolejny raz jest błąd urządzenia i brak możliwości odbioru paczki. Na infolini Pani powiedziała że nic nie może zrobić bo nie ma komunikacji z urzadzeniem i że paczka będzie 12h czekała,później mam zadzwonić na infolinię i przekieruja paczkę do innego paczkomatu. ZaletyZadnychWadyCzęsty błąd urzadzenia -
~Maciej / 2020-01-29 14:22Ocena: 5.00 / 5
Super firma dostarczają paczki w terminie nawet przed terminem ZaletyBrakWadyBrak -
-
~Sergiusz / 2020-01-28 21:12Ocena: 4.33 / 5
Wszystko byłoby super, gdyby nie ekrany Paczkomatów. Działają koszmarnie. Wolałbym 3 minuty grzebać ręką w końskiej kupie niż przez 3 minuty stukać "odbierz paczkę" mając nadzieję, że to koszmarne urządzenie w końcu zareaguje Zaletyczas odstawy, odbiór 24/7Wadyobsługa Paczkomatu -
~Cvt / 2020-01-28 15:53Ocena: 1.00 / 5
Kurier cham, niewychowany... paczki uszkodzone i pogniecione, za nic nie polecam -
~Gab / 2020-01-28 08:46Ocena: 1.00 / 5
Brak możliwości odebrania paczki, brak haseł kodów i powiadomień dotyczących odbioru. Paczka w tej chwili znajduje się 80 km od paczkomatu, brak możliwości ponownego jej umieszczenia. -
~Grzegorz / 2020-01-28 08:27Ocena: 1.67 / 5
Od dnia 18/01 minęło już 10 dni a przesyłka nadal tkwi w uszkodzonym paczkomacie. InPost nie wie kiedy i gdzie będzie można odebrać przesyłkę. Na moja prośbę przekierowania do innej maszyny, okazało sie to "niemożliwe"(?)
Dzwonię. Wysyłam maile, dzwonie, składam reklamacje, ale InPost ma to w dupie. Nikt nic nie wie, i nie widać żadnej chęci okazania pomocy i rozwiązania problemu,
Banda idiotów.ZaletybrakWadyNieudolność w rozwiązaniu ;problemu, brak rzetelnych informacji, niedouczony personel infolinii
strona 406 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 404
- 405
- 406
- 407
- 408
- nastepna »
