Kurier przywlaszcza paczki , Gdynia Karwiny ! Koniec końców sama musiałam jechać po paczkę do punktu! Gdzie okazało się, że kurier przetrzymał paczkę 3 dni na aucie, a 8 konsultantów z którymi rozmawiałam wprowadzili mnie w błąd! Kurier rządzi całym oddziałem i jest bezczelny! Nie polecam !
ZaletyBrak
WadyNr kuriera , który nie rozumie swojego zawodu 505 505 164
~Mateusz / 2020-02-06 17:31
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam paczki nigdy nie docieraja na czas.Lepiej nie kupujcie
ZaletyNie ma
WadyMa i to sporo
~Marcin / 2020-02-06 15:46
Ocena: 1.00 / 5
Banda debili, od tygodnia czekam na paczkę która ma status "w doreczeniu". W aplikacji pojawia się info, że zostawiono awizo, chociaż nie zostawiono i jestem ciągle w domu. Następnie mail aby odebrać paczkę w punkcie, ubieram się, jadę, ale paczki nie ma... niby kurier ma i dostarczy za godzinę. Czekam już 3gidz i coś go nie ma. PARODIA NIE FIRMA, OSTATNI RAZ!!!!
ZaletyBrak
WadyKurier jest debilem (Szczecin, Prawobrzeże)
~Arrie / 2020-02-06 12:22
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam InPost'u. Oddział Bielsko Biała - kurier nie ma szacunku dla klienta, paczka dotarła w całkiem rozwalonym kartonie, dodatkowo kurier przerzucił paczke przez płot( mimo oznaczenia "ostrożnie") i chciał odjechać. Kiedy został zatrzymany i zapytany co to za standard doreczenia przesyłek oraz upomniany, bezczelnie odpowiedział, że jesli bedzie uszkodzona zawartość to mam sobie reklamacje skladać i odjechał!!!
Kolejny przykład, to paczka nadana 4 dni temu w punkcie, na stronie status sie od tego czasu nie zmienił, paczki nie ma, BA! nawet nie wyjechała z punktu nadania!!!
Nie wspominając o "infolinii" gdzie nie ma możliwośći porozmawiania z czlowiekiem, kiedy takie sytuacje mają miejsce. Marnuje się czas i pieniądze na wysłuchanie steku bzdur tylko po to by odsłuchać to co widze przed sobą na monitorze czyli stan przesyłki.
Odradzam korzystania z ich usług!
ZaletyBRAK
WadyBrak szacunku ze strony kurierów
Brak poszanowania dla cudzej własności(przesyłek)
Usługi dodatkowo płatne nie są wykonywane
Standardy poniżej dopuszczalnej granicy
Brak możliwośći łatwego kontaktu z konsultantem
~Michał / 2020-02-06 11:39
Ocena: 1.00 / 5
Kieruje tą wiadomość do Pana Adresat z Wielichowa,nizej co opiniował na temat kuriera z Wielichowa zgadzam sie w 100% nie dość ze kurier nie ma za grosz szacunku do klienta to jak dzwoni sie do niego to nawet nie potrafi odebrać telefon,paczka trafiła również do mnie z opóźnieniem i również karton był w tragicznym stanie...
Serdecznie nie polecam InPost a tym bardziej kuriera z brakiem szacunku do innych ludzi...
ZaletyBrak
Wadyopóźniona paczka
brak szacunku ze strony kuriera
arogancki kurier
~Adresat z Wielichowa / 2020-02-06 11:29
Ocena: 1.00 / 5
Serdecznie nie polecam kuriera z okolic Wielichowa jeżdżącego Białym busem na Po nie oklejonym w żaden sposób ,ludzie nie zamawiajcie paczek przez In post nie dość ze paczka trafła do mnie po dobrym tygodniu to karton wyglądał jak szmata,i do tego uszkodzona zawartość była
podejrzewam równwież ze kurier jeździ w stanie nietrzeźwości nie wiem naćpany nawet być może...
ZaletyZadnych
WadyRozwalona paczka
karton wyglądający jak szmata skopany nogą
opóźniona paczka o dobry tydzień
nie miły kurier
~pst / 2020-02-06 10:43
Ocena: 1.00 / 5
Amatorzy, paczka zamówiona do paczkomatu, a trafiła do oddziału oddalonego o 40 km, po czym została zwrócona do nadawcy. Konsultanci mają człowieka w d...
Zaletybrak
Wadysame wady, zawsze z nimi jakieś problemy
~prezes / 2020-02-06 07:13
Ocena: 3.00 / 5
Uwaga ostrzegam firmy
Robią sobie weryfikacje paczek po czym obciążają nawet jak waga się zgadza
~Kuba / 2020-02-06 01:01
Ocena: 1.00 / 5
Witam, od 2 dni kurier miał przyjeżdżać z paczką którą zamówiłem na szczęście za pobraniem, i od 2 dni czekam żeby ją przywiózł ale ani nie dzwonił ani nie był i tylko pocztą mi przychodzi ze nie paczka jutro będzie doręczona. Czekam wczoraj na paczkę i to samo, też go nie było i teraz dostałem maila że mam ją odebrać sobie z sosnowca, gdzie do sosnowca mam 70km.
ZaletyBrak
WadyOszustwo
~andrzej / 2020-02-05 23:02
Ocena: 1.00 / 5
lekceważenie klienta biorą pieniądze a przesyłkę wkładają do paczkomatu gdzie im pasuje .może wypadało by przeprosić za niekompetencje i opużnienie
Zaletybrak
Wadylekceważenie
~Marcin / 2020-02-05 22:04
Ocena: 1.00 / 5
Paczka zaginęła, na wyjaśnienie czekałem dwa miesiące. Przeproszono za "błąd systemu", kasy nie zwrócili. Beznadzieja
~Urszula / 2020-02-05 20:14
Ocena: 5.00 / 5
Ja jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Może trafiłam na "przewoźnika człowieka", ale to pierwsze od dłuższego czasu takie potraktowanie klienta. Podałam godzinę dostawy paczki po godz.15, bo od 6.00 do 14.00 jestem w pracy. W przerwie śniadaniowej dzwoni kurier, że ma przesyłkę, był pod tym adresem wcześniej ale nikogo w domu nie było. Dzwonił kilka razy będąc na osiedlu, jak ma dostarczyć przesyłkę.Podałam adres sąsiadów i z telefonem przy uchu przekazywał przesyłkę. Na moje zapytanie: po co podaje się godzinę dostawy, kurier się zaśmiał i powiedział, że po godz. 15 to my zawsze jesteśmy już w Domani...... (nie podaję nazwy miejscowości).
ZaletyMiły i ludzki kurier
WadyDpd nie bierze pod uwagę godzin dostawy według prośby klienta
~Andrzej / 2020-02-05 18:42
Ocena: 1.00 / 5
Skandal przesylki gina a firma nie potrafi załatwić sprawy oszustwo i nic wiecej nie polecam pierwszy i ostatni raz skorzystalem!!!!
~waldek / 2020-02-05 17:41
Ocena: 1.33 / 5
jeden wielki skandal , nie można otworzyć paczkomatu od dwóch dni obsługa ma głęboko w d.... a po zgłoszeniu mailem odpowiedź ma przyjść w ciągu 30 dni
poprzednim razem paczkomat uszkodzony cały dzień jeszcze wcześniej nie działający przez 3 godziny jest to paczkomat w miejscowości Iwaniska przy remizie strażackiej
~Ania / 2020-02-05 16:31
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, pavzka przekładana z dnia na dzień. Nie polecam!!!!!
~Sabina / 2020-02-05 12:13
Ocena: 3.33 / 5
Kurier rzekomo był pod domem a ja byłam cały czas na polu i kuriera nie było a SMS napisał że był ale mnie nie zastał.
~Krystian / 2020-02-05 11:51
Ocena: 2.00 / 5
Nie polecam. Kurier nie zostawil awiza a rzekomo byl pod adresem pod ktorym caly czaa byl ktos na miejscu. Obsluga reklamacji fatalna, totalna samowolka, kurier powiedzial swojemu pracodawcy ze nie podjedzie 3 x pod adres i koniec kropka. Wieksza wladze ma kurier dla ktorego jakosc obalugi sie nie liczy. W zwiazku z czym inpost nie przyklada uwagi na to kogo zatrudnia.
Krystian Gdynia
ZaletyInfolinia na ktora latwo sie dodzwonoc
WadyBrak zaangazowania
Reklamacja nie uwzgledniona
Kurier nie dzwoni i nie zostawia awiz... Aaa no i podczas skladania reklamacji Pani powiedziala ze musi zostawiac awiza bo awizo widnieje na stronie.. brawo i powodzenia dla tych co nie potrafia korzystac z sieci
~malinka-pol / 2020-02-05 11:47
Ocena: 1.00 / 5
Firma InPost to jedna wielka katastrofa. Prosze nia nie wysylac!!! Kurier napisal ze byl u nas 2 razy co wcale nie jest prawda. W domu jest ktos 24 godziny na dobe. Teraz mam sobie paczke odebrac w jakims oddziale ktory jest 125 km od nas. Po zlozeniu reklamacji dostalam wiadomosc:
"Przesyłka 2razy awizowana. GPS kuriera został sprawdzony. Wszystkie statusy są weryfikowane przez KSK, proszę o odbiór własny z Oddziału w ciagu 3 dni roboczych. Oddział otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20:00."
Nie po to place za usluge kurierska zebym teraz sama gdzies w Polsce paczki odbierala. Szkoda slow, cisnienie mi sie tylko podnioslo. Dno totalne ta firma.
ZaletyNIE MA
WadyKlamia i nie dostarczaja paczek
~darek / 2020-02-04 20:27
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka kurierska (woj. warmińsko- mazurskie) z umową z firmą szła tydzień. Najpierw kurier uznał, że dane adresowe są błędne (choć na adres do korespondencji docierają przesyłki z US, ZUS, NFZ). Potem rzekomo dwukrotnie kurier zostawiał awizo, którego nie widzieliśmy na oczy.
Opóźnienie podpisania umowy groziło konsekwencjami dla firmy. Inpost w odpowiedzi na reklamację stwierdził, że jest w porządku, bo przesyłka dotarła przed upływem 14 dni.
~Mirek / 2020-02-04 18:11
Ocena: 3.33 / 5
Dla firm posiadających umowę z InPost sugeruję przeglądanie specyfikacji przesyłek do faktur oraz samodzielne odnotowywanie liczby nadanych paczek. Mimo, że wysyłamy tylko około 200 paczek miesięcznie niemal każda faktura jest zawyżona. Najczęstsze nieprawidłowości to zawyżona liczba wysłanych przesyłek oraz, co jest jeszcze gorsze, zmiana statusu paczek ze standardowych na dłużycowe (dopłata do każdej takiej paczki to blisko 300 zł!). Dopłata bierze się prawdopodobnie stąd, że skanery w ich sortowniach często wymierzają paczki tak, że zamiast jednej łapią swoim zasięgiem dwie oddzielne paczki sumując ich wymiar. Dotychczas nasze reklamacje były uznawane, ale jest to irytujące tym bardziej, że przez wiele lat korzystaliśmy z innych firm kurierskich i takich sytuacji nie mieliśmy. Można więc odnieść wrażenie, że te pomyłki skanerów i rozliczeń nie są tak do końca niezamierzone.
ZaletyDobry stosunek jakości do ceny
WadyCzęste zawyżanie wartości faktur poprzez np. traktowanie standardowych przesyłek jako dłużycowe (nawet kopertę potrafili wymierzyć na ponad 2 matry).