Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8482 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~kryst / 2020-02-13 18:15
    Ocena: 1.00 / 5
    ta firma to porażka a pracownicy oszuści nie wożą paczek i twierdzą że byli
    Zaletybrak
    Wadysame
  • ~Emilia / 2020-02-13 17:45
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier przybywa bez żadnej uprzedniej informacji w godzinach porannych. Jednego dnia o 8.00, następnego o 8.00. Dokonuje jednej próby dodzwonienia się do odbiorcy (stojąc już pod drzwiami). Nie udaje mu się nawiązać połączenia (nie każdy ma możliwość w pracy odebrac telefon), odsyła się więc paczkę do nadawcy, bo „taką mają procedurę”. Żadnego realnego kontaktu, brak awiza, po prostu dramat! To najgorzej zorganizowana firma kurierska!!!
    ZaletyBrak
    WadyObsługa i podejście do klienta
  • ~Rafal / 2020-02-13 16:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka zaginęła. Obsługa olewa temat
    Brak kontaktu , reklamacja trwa 30 dni i pieniądze uziemnione
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie
  • ~XYZ / 2020-02-13 15:26
    Ocena: 1.67 / 5
    W momencie otwarcia skrytki w paczkomacie nie można było stwierdzić, czy przesyłka jest uszkodzona. Jednak po otwarciu zawartość okazała się być połamana. Pracownik infolinii odesłał mnie na drugi koniec miasta do oddziału w celu sporządzenia protokołu szkody. Pan sporządzający protokół był bardzo niekompetentny, nawet nie wiedział jak go wypełnić. Dwa tygodnie po złożeniu reklamacji z protokołem szkody i ze zdjęciami uszkodzenia InPost przysłał maila z odrzuconą reklamacją argumentując, że "nie mogą jednoznacznie stwierdzić, na którym etapie i czy rzeczywiście nastąpiło uszkodzenie zawartości przesyłki". Tak więc, pieniędzy nie ma, prezentu też nie. Nie polecam.
    Zalety1. Szybki czas dostawy.
    Wady1. Kurierzy rzucający paczkami.
    2. Niekompetentność pracowników.
    3. Nieprofesjonalne podejście i traktowanie klienta.
    4. Uszkodzona przesyłka.
    5. Odrzucona reklamacja.
    6. Brak poszanowania cudzej własności.
  • ~Milla25 / 2020-02-13 15:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Zacznijcie dowozic paczki ułomy bez szkoły podjeżdżaja pod dom klienta i siedzą w aucie i udaja że kogoś nie zastali
    ZaletyDebilizm
  • ~Paulina / 2020-02-12 20:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem bardzo nie zadowolona z inpost. Zgłaszając awarie dwa razy tylko notują a nikt nie ma zamiaru przyjechać siedzą tam ludzie niekompetentni
  • ~Pio / 2020-02-12 17:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Inpost to ewenement. Żadna inna firma kurierska mnie tak nie potraktowała.
    1. Kurier przyjechał tylko raz.Zgodnie z informacją na stronie powinien być 2 razy.
    2. Po pierwszej i jedynej wizycie kuriera, zadzwoniłem do niego z prośbą, żeby następnego dnia zostawił ją u weterynarzana nieopodal. Zgodził się. Następnego dnia nie pojawił się u weterynarza ani do mnie nie zadzwonił.
    Kiedy zadzwoniłem powiedział, że dziś go nie będzie. Kiedy powiedziałem, że rozumiem, że będzie jutro i ponowiłem
    prośbę o zostawienie paczki u weterynarza nie odmówił (prawdę mówiąc też nie potwierdził).
    3. Po kilku dniach sprawdziłem status paczki na stronie i dowiedziałem się, że trafiła do oddziału, skąd powinienem odebrać paczkę. Była też informacja, że zostałem o tym powiadomiony smsem i mailem, co nie było prawdę.
    4. Natychmiast złożyłem reklamację z żądaniem ponownego dostarczenia paczki, które pozostało bez odpowiedzi.
    5. Teraz paczka jest podobno w drodze do nadawcy.
    ZaletyChyba jednak nie zgubili tej paczki (przynajmniej wg informacji na stronie)
    Wadyopisane w opinii
  • ~Iza / 2020-02-12 15:52
    Ocena: 2.33 / 5
    SIEDZĘ W DOMU od godziny 7.30 do 15.00 i czekam na kuriera InPost, kurier się nie pojawił, ale pojawił się sms że nie zastał mnie w domu! I co... jutro znowu będę czekała jak debil czy wielmożny pan (kłamczuch) raczy dostarczyć mi moją własność! NIGDY WIĘCEJ KURIERA InPost.
  • ~Olinks / 2020-02-12 12:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakaś porażka.... Najbardziej wkurzajacy jest tam kurier flegma taka nieuprzejmy arogancki bezczelny zawsze stwarza problemy... Jakby mu się pracować nie chciało! Haloooo przypominam że to ja jestem klientem
  • ~Pjoter / 2020-02-11 22:23
    Ocena: 2.00 / 5
    Tragiczna firma kurierska .........................
    ZaletyBrak
    WadyZ kuriera i tej firmy nie idzie się dogadać
    Nie dzwonią
    I w dodatku są nie uprzejmi i aroganccy
  • ~HUGO BOSS / 2020-02-11 16:07
    Ocena: 2.00 / 5
    Brak możliwości porozmawiania z kompetentną osobą, nikt nic nie wie, zero konkretów. Brak stałych godzin zbioru, raz są o 8.30 raz o 17 po przesyłki !
    ZaletyAPLIKACJA, ŁATWOŚĆ ODBIORU, DOSTĘPNOŚC 24H
    WadyINFOLINIA, OBSŁUGA, REKLAMACJE, ROTACJA KURIERÓW,
  • ~Agnieszka / 2020-02-11 12:28
    Ocena: 2.33 / 5
    Od jakiegoś czasu In post nie wysyła smsa o dostarczeniu przesyłki do paczkomatu. Już kolejny raz moja paczka wróciła do punktu In Post. Nie mam zamiaru za każdym razem jeździć i odbierać przesyłki w punkcie zwrotnym. Nie za to płacę, żebym później jeździła i szukała przesyłki. Nie polecam firmy In Post i rezygnuję z jej usług.
  • ~kubakuba / 2020-02-11 11:26
    Ocena: 1.00 / 5
    NAJGORSZA FIRMA W POLSCE. zastanawiam się jak to mozliwe, lub o jakie przekrety tu chodzi, ze firma nadal utrzymuje sie na rynku. setki ludzi borykają sie z problemami przez tą firme, zagubione przesylki, zagubione avizo...
    w ciagu tygodnia zamowilem 3 przezsylki, 2- kurierem za pobraniem, 1- listem poleconym... zgadnijcie ile z nich zapukało mi do drzwi? ANI JEDNA! A TO KOLEJNY RAZ, NIE PIRWSZY...
    wasi kurierzy sa az tak leniwi, ze wolą zosawiac paczki na parterze [mieszkam na 2 pietrze] niz wejsc do gótry?
    po co bierzecie numer kontaktowy do odbiorcy skoro nawet nie dzwonicie by dowiedziec sie czy jest w domu?! numer sluzy do wyslania sms o tresci 'przesylka na parterze pod nr..." .
    dramat, zenada, wstyd! USUNĄC INPOST RAZ NA ZAWSZE, a ludzi ktorzy ta pracuja przebranzowic na naprawy rowerow czy cokolwiek innego, byle nie mieli do czynienia z zadną inna praca kurierska... nie pozdrawiam
    ZaletyBRAK
    WadyWSZYSTKO JEST ICH WADA, OD SZACUNKU DO KLIENTA PO RZETELNOSC SWOJEJ PRACY.
  • ~Dp01 / 2020-02-11 09:36
    Ocena: 1.33 / 5
    Witam... Okropna firma... Przerzucaja paczki byle gdzie...strona internetowa sie zawiesza... Brak mozliwosci zgloszenia reklamacji na sama firme INPOST
    ZaletyBRAK
    WadyPrzerzucanie paczek do paczkomatow do ktorych nie zamawialam paczki bez porozumienia
    Strona internetowa strasznie sie zacina
    Brak mozliwosci reklamacji na inpost
  • ~foreign customer / 2020-02-10 19:05
    Ocena: 1.00 / 5
    worst ever , alot of problem.and unfriendy system .

    Better use DPD and DHL!
  • ~Bartosz / 2020-02-08 18:52
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest jakiś żart, zamówienie zostało wysłane w środę i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem przesyłki,dodam też,iż na poprzednie zamówienie czekałem 3 dni oraz otrzymałem telefon od kuriera o treści;paczka do Pana, Czekam pod blokiem
    Jaśnie panowi nie chciało się z busa wysiadac ,wysluguje się klientami , ostatni raz zamawiam przez impost i przestrzegam na przyszłość osoby które będą chciały skorzystać z ich usługi a
  • ~Grzesiek / 2020-02-08 18:40
    Ocena: 1.33 / 5
    Ta pseudo firma to totalna PORAŻKA!!! Kurier nie przywiózł mi paczki 2 dni pod rząd! 3 dnia paczka ponownie miała trafić do mnie, albo czekać do odbioru na magazynie (tak umówiłem się z kobietą, która kontaktowała się ze mną po skardze jaką zgłosiłem po 2 dniu). Co się stało 3 dnia!? Pseudo firma odesłała paczkę do nadawcy!!! O niczym mnie bezpośrednio nie poinformowali!!! Sam to zobaczyłem w systemie po tym jak pół dnia czekałem na kuriera.. To jakaś kpina..! 15 lat kupuję w internecie i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby paczka nie została mi doręczona, tylko odesłana do nadawcy.. Kuriera rzekomo nie zastał odbiorcy dwa dni pod rząd.. To bardzo ciekawe ponieważ przez dwa dni było w moim domu cały czas 3 osoby!!! Drugiego dnia rzekomo zostawił awizo na klamce od drzwi, przypięte gumką.. Bardzo ciekawe, ponieważ nie znalazłem żadnego awizo ani na klamce, ani pod drzwiami, ani na swojej posesji. Jeszcze geniusze odesłali paczkę do nadawcy w piątek, chociaż prosiłem żeby tego nie robili bo w ostateczności sam byłem gotowy odebrać paczkę z magazynu.. Dzwonienie na infolinię nic nie daje. Sprawiają wrażenie jakby nie mieli bezpośredniego kontaktu z kurierem, który ma dostarczyć paczkę..
    ZaletyBRAK!
    WadyWSZYSTKO..!
  • ~Nie zadowolony klient z Łubnicy / 2020-02-08 16:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Ten cały InPost to istna ściema czekam na paczkę dobre 5dni gdy zadzwoniłem do oddziału to powiedzieli mi że na paczce są wystawione dwa awiza ...że kurier nikogo w domu nie zastał...a moja mama siedzi całe dnie w domu...
    Oczywiście kurier nie odbiera a paczki jak nie ma tak nie ma...
    ZaletyBrak
    WadyZa dużo by opisywać
  • ~Iwona / 2020-02-08 09:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekałam na paczkę cały dzień i niedoszła
    Potem kurier wpisał sobie doręczona a paczka niedoszła podobno wiatr porwał a była ważna rzecz w niej uważajcie na tych kurierów kradną paczki
  • ~Misia / 2020-02-06 18:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier przywlaszcza paczki , Gdynia Karwiny ! Koniec końców sama musiałam jechać po paczkę do punktu! Gdzie okazało się, że kurier przetrzymał paczkę 3 dni na aucie, a 8 konsultantów z którymi rozmawiałam wprowadzili mnie w błąd! Kurier rządzi całym oddziałem i jest bezczelny! Nie polecam !
    ZaletyBrak
    WadyNr kuriera , który nie rozumie swojego zawodu 505 505 164
Dodaj własną opinię »