Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8482 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Karolina / 2020-02-19 19:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Za każdym razem problem z przesyłką. Ostatnia paczka została zgubiona po czym przyjechał kurier i mówi żeby zamówić sobie paczkę jeszcze raz bo on nie wie gdzie jest.
    Najgorsza firma kurierska.
  • ~Darka / 2020-02-19 15:39
    Ocena: 2.33 / 5
    Beznadziejna firma! Już któryś raz brak informacji o doręczeniu paczki. Brak kodu odbioru.
  • ~Michall / 2020-02-19 15:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Czekam na paczkę 3 dzień i nic totalna klapa, na wiadomości nie odpisuj. Nie polecam strata czasu.
    ZaletyBrak. Zero.
  • ~Anna / 2020-02-19 13:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Od miesiąca proszę się i zwrot środków za niewykorzystana etykietę
    WadyFatalna obsługa
  • ~Mariusz / 2020-02-18 21:14
    Ocena: 4.00 / 5
    Ogólnie jestem zadowolony z paczkomatów. Optymalizacja kosztów dostaw. Odbierasz kiedy chcesz. Super sprawa. Ale ta aplikacja i niby zdalne otwieranie skrytki to jakiś pic na wodę fotomontaż. Stoję 10 cm od paczkomatu otwieram czekam i dostaje komunikat "nie możemy Cie zlokalizować w pobliżu paczkomatu", kilka prób to samo... Popracujcie nad tym bo to usprawni odbiór paczek. Jeszcze jedno na minus odbiór paczek na powietrzu... To jakaś porażka... Jak się tłumy zjadą trzeba stać czekać i marznąć... A co dopiero ten biedny kurier ma powiedzieć?
    ZaletyElastyczność odbioru, niskie koszty
    WadyAplikacja, odbiór na powietrzu od kuriera
  • ~ssapo / 2020-02-18 19:51
    Ocena: 2.67 / 5
    Korzystając z Allegro Inpost nie wolno się pomylić!!! JAk określisz że gabaryt A to już go nie zmienisz!!! K.wa Ludzie nieomylni pracują w INPOST. Sprzedałem na allegro przedmiot na którym zarobiłem 20groszy a musiałęm dopłacić 8,99 za wysyłkę bo się k.wa pomyliłem i dupa.
    ZaletyPaczkomaty fajny pomysł
  • ~A / 2020-02-18 18:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejny raz paczka nie została dostarczona do wybranego paczkomatu tylko zostawiona w sklepie czynnym w godzinach 11-18 co praktycznie uniemożliwia odbiór osobom pracującym. Do właściwego paczkomatu zostanie dostarczona w piątek w takich godzinach, że wyjeżdżając prosto po pracy na weekend nie mam możliwości jej odbioru i tym sposobem zarobią sobie kolejny raz na przedłużeniu przechowywania paczki w paczkomacie. Zdecydowanie nie polecam.
    ZaletyBrak
  • ~Łukasz / 2020-02-18 14:06
    Ocena: 1.33 / 5
    Bardzo słaba obsługa kurieruw prubowałe się dodzwonić do kuriera 5 prub i za szustym poczta głosowa łachę robiom rze muszom dostarczyć paczkę to niech się zwolniom do tego na na szlachtę czekaj cały dzień bo się nie dowiesz o kturej pszyjedze
    WadyKurier chyba nie potrafi odebrać telefonu zalecane szkolenie w tej dziedzinie
  • ~Andrzej / 2020-02-18 14:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Korzystałem z inpostu od lat, dzisiaj ostatni raz, rano dotarła przesyłka ale paczkomat przepełniony i mogę sobie odebrać w trzy dni w magazynie, po tym terminie znów spróbują wsadzić do paczkomatu, czyli paczka jest ale w zamówionym paczkomacie może będzie za 4-5 dni..

    To jakaś kpina, jaja sobie robią z klientów. NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!
  • ~Rozczarowana / 2020-02-18 10:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzis zadzwonila do mnie pani z informacją, że kurier nie dojedzie z przesyłką pod wskazany adres, ponieważ droga do miejsca zamieszkania jest nieutwardzona i zniszczy sobie samochód, jeśli chce odebrac paczkę, mam dojechac osobiście pod wskazany adres kilka kilometrów od domu,nigdy nie zdarzyło mi się żeby kurier nie dojechał,a zamawiam często... I jeżdżę tą drogą, utwardzoną, a jakże, kilka razy dziennie do szkoły, sklepu itd. I inni kierowcy też... Żenada...
  • ~Anna / 2020-02-17 18:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej! Uważajcie! Przestrzegam! Najgłupsze rozwiązanie - paczka, której nie zdążyłam odebrać (nieoczekiwany wyjazd) jedzie do punktu odległego o 150 km, tam przez 3 dni mogę ją odebrać. Po dzwonku na infolinię dowiedziałam się, że nie ma możliwości ponownego przekierowania do adresata, nawet za dopłatą. Już nigdy więcej na mnie nie zarobią! Gwarantuję!
    Wadyobsługa kiepska
  • ~Joanna / 2020-02-17 15:30
    Ocena: 2.00 / 5
    Przesyłka ubezpieczona, niestety została uszkodzona w transporcie, kurier od 5 dni nie może dojechać w celu spisania protokołu szkody. Obsługa na infolinii i samego kuriera żenada !!! Kurier nie ma czasu i każe podjechać do biura. Ciekawe za co zapłaciłam jak i tak mam jechać z wielką paką do biura ??? Jak zwykle bywa dopóki nie ma problemów firma ok, potem zaczynają się schody !!!
  • ~Klient / 2020-02-17 12:59
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier bez uprzedzenia przywiózł przesyłkę nie było mnie w domu, zadzwonił dopiero gdy mnie nie zastał zamiast zrobić to wcześniej, był bardzo niemiły i arogancki, twierdził że nie musi wcześniej dzwonić a ja powinienem siedzieć cały dzień i czekać na przesyłkę, to jakaś kpina inni kurierzy dzwonią bądź wysyłają sms-a ta firma to jakiś żart. Otrzymałem dziś przesyłce na paczce była informacja "odmowa niemiły klient" jak miałem odmówić skoro nie było mnie w domu. Nie polecam tej firmy przewozowej.
  • ~Sabina / 2020-02-17 12:35
    Ocena: 2.33 / 5
    Nie odebrałam paczki z paczkomatu w odpowiednim czasie i zamiast w Krakowie wylądowała w wiosce pod Krakowem godzinę drogi od centrum. I nie da się bo taki kaprys mial kurier. To jest bardzo nie w porządku bo jest wiele oddziałów w Krakowie, według InPost nic się nie da zrobić i nie ma podstaw do reklamacji
  • ~hanysek / 2020-02-17 12:07
    Ocena: 2.33 / 5
    koszmarnie długie oczekiwanie na zwrot środków za niewykorzystane etykiety. Wysyłam bardzo dużo przesyłek i czasem nastąpi pomyłka przy nadaniu gabarytu wtedy trzeba wydrukować i opłacić drugą etykietę, na zwrot według regulaminu powinienem czekać 14 dni w moim przypadku był to miesiąc i jeszcze bezczelnie próbowano mi wmówić że już od dawna mam środki na koncie
    Zaletybrak
    Wadyczas załatwienia jakiejkolwiek reklamacji
  • ~Damian / 2020-02-17 08:10
    Ocena: 2.67 / 5
    Witam
    Wysłałem słoiki z miodem zabezpieczone jak zawsze. Klient dzwoni ze wszystkie potluczone poprostu porażka. Rozumiem jeden gdzieś z brzegu a tu ewidentnie paczka trzepnieta. Napisałem reklamację dołączyliśmy zdjęcia i koleś odpisuje po miesiącu że nie spełnione warunki.
  • ~Kles / 2020-02-14 12:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam paczkę przez allegro, w Środę miał być kurier. Kontaktował się ze mną, bo pomylił adres, w sensie numer domu. Myślałam, że zaraz będzie u mnie w takim razie, skoro był bkisko. Niestety, po godzinie od jego telefonu postanowiłam zadzwonić, powiedział że będzie za godzinę,to była wtedy 13. O 15 wysłał mi smsa, że będzie jutro, potwierdził moje odebranie paczki bo dostałam maila. Czwartek nie mogłam nie z nim skontaktować, gdyż nie odpisywał i nie odbierał telefonu i paczki dalej nie było. Zadzwoniłam do obsługi, miła pani. Dzisiaj, czyli w piątek, dostałam informację, że kurier dostarczy mi paczkę, wow. Także czekam, jestem cały czas w domu, z chorym synem i nagle dostaje smsa od kuriera, że paczka do odebrania będzie w paczkomacie ok godziny 13, a była 11 i znowu mail że odebrałam paczkę. Dzwonię do tego cymbała i bezczelnie twierdził, że on był. No nie wytrzymałam, powiedziałam co myślę o tej całej sytuacji, ale bez wyzwisk i przekleństw. To naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie. Dwadzieścia minut po naszej rozmowie zjawił się łaskawy Pan i po wielkich trudach mam paczkę. Jakbym wiedziała, że dostarczenie paczki przez kuriera jest takim problemem, to bym na samym początku wzięła opcje paczkomat, ale mam chorego syna i chciałam żeby paczka przyszła na adres i nie dość, że człowiek za to płaci, to jeszcze bezczelnie dostajesz smsa że masz paczkę do odebrania nosz....i nie gdzieś blisko twojej ulicy, tylko na drugim końcu osiedla. Nie polecam
    ZaletyŻadnych
    WadyKurier jest wadą
  • ~Krk / 2020-02-14 09:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Taka Firme jak Inpost powinni rozwiazac,nie powinni funkcjonowac na rynku,3lata temu nie dowiezli paczki twierdzac ze byli i nikogo nie zastali,chociaz bylem w domu
    Po 2 tyg paczke dowiozl inny kurier bo oczywiscie paczka zaginela,po odebraniu paczki calosc byla rozwalona
    Od 2 dni wioza mi paczke i twierdza ze nikogo nie bylo w domu,a nawet sie nikt nie pofatygowal zeby zadzwonic lub zapukac do drzwi,czy zadzwonic telefonem( bylem w domu bo jestem chory)
    Wyslali tylko inf zeby sobie samemu paczke odebrac od nich
    TOTALNA PORAZKA-jezeli wasi kierowcy nie nadaja sie do tej roboty niech ida do Łopaty
    Krakow-Cieplownicza-Inpost
    ZaletyZadnych zalet
    WadyKlamia na kazdym kroku
  • ~Dawid / 2020-02-14 08:59
    Ocena: 1.33 / 5
    To jest żart ponad tydzień czekać na przesyłkę. Osoba wysyłająca paczkę nadała ją we wtorek. Po tygodniu dostałem informację że paczka została "nadana". Tak zwana "dostawa w 48 godzin"
    ZaletyBrak
    Wady Długi czas oczekiwania. Brak informacji.
  • ~Dominikaxxxx / 2020-02-14 01:17
    Ocena: 5.00 / 5
    Dawno nie byłam tak zadowolona z szybkiej dostawy paczki oraz z tak miłego kuriera z którym mogłam dogadać się w sprawie godziny doręczenia. Polecam cieplutko!
    ZaletyWszystko w jak najlepszym porządku!
    WadyBrak
Dodaj własną opinię »