Inpost, nie polecam,, zamówienia z allegro i inne szkoda się denerwować. Nie przyjedzie nawet w trzy dni , a usługa w 24 godziny teoretycznie. Odradzam iNPOST. Zamiast w pacz komacie zostawiają pod innym adresem który wskazałeś jako pacz komat. Wiec jadąc pracy,, nie wyybierzesz z pacz komatu bo kiśnie tam gdzie jest zamknięty punkt.
Polecam Pocztę Polską, bezbłędna firma.
Zaletybrak
WadyCałość
~Natalia / 2020-02-28 10:40
Ocena: 1.67 / 5
Chamscy kurierzy i paczki, których zawartość czasem nie dojeżdża w całości.. dno i wodorosty
~Kris / 2020-02-28 10:34
Ocena: 1.00 / 5
Dno dno i jeszcze raz dno kurierzy gubią przesyłki i ich nie dostarczają. Jak zamówisz za pobraniem to nawet tej Ci nie przywiezie. Odradzam wszystkim
~Olaa / 2020-02-27 22:37
Ocena: 2.33 / 5
Zamówiłam talerze. Przyszły potrzaskane. Oglądałam film, jak kurier z inpostu wprost wyrzuca paczki z samochodu. Wstyd! Już nigdy nie zamówię paczki do inpostu
ZaletyNie ma
WadyTraktują paczki jak kamienie? Niekompetentni kurierzy, raczej pseudo
~Marek / 2020-02-27 21:00
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłki do paczkomatów pomimo jej przekazania kurierowi ok. godz. 8-9 dostarczane są w późnych godzinach wieczornych ok. 17-19. Czy klienci paczkomatów są gorsi od innych. Sam osobiście mieszkam blisko paczkomatu i często obserwuję jak ten sam kurier przejeżdża w ciągu dnia kilka razy obok paczkomatu a dopiero w późnych godzinach wieczornych dostarcza tam przesyłki.
WadyOPISANE WYŻEJ
~Mefisto / 2020-02-27 17:29
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, zamówiłam książkę do geografii dla dziecka, nawet nie było smsa ani telefonu o przesyłce tylko od razu awizo. Wpadło to na pocztę, chciałam żeby koleżanka odebrała (miała upoważnienie) ale i tak jej nie wydali (ja byłam w pracy). Masakra.
~Nick / 2020-02-27 14:25
Ocena: 1.00 / 5
Dostałem SMS o godzinie 21:11, że paczka czeka na mnie do dnia nastęnego do godziny 09:10 w paczkomacie. Następępnego dnia o godzinie 11:39 dostałem SMS, że przesyłka jest w jakimś oddziale oddalonym o kilkadziesią kilometrów. Pani na infolinii nie miała możliwości żadnej pomocy. Przyznała, ze wysłano mi SMS o godzinie 21:11 informujący o dostarczeniu paczki, którą zabrono nastepnego dnia rano. Nie przyjęła reklamacji, nie zaoferowała żadnej pomocy.
Nie wiem jak było w PRL ale zakładam, że są to podobne metody działania.
Szczerze odradzam!
Zaletybrak
Wadyniezrozumiałe metody działania, brak wyjaśnienia dziwnej sytuacji.
~Elzbieta / 2020-02-27 13:44
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka za pobraniem kuriera brak i notatka w śledzeniu przesyłek że.odbiorca nie posiadał.gotowki.porazka nie polecam
~Klient / 2020-02-27 11:30
Ocena: 1.67 / 5
Jestem bardzo niezadowolona z usługi dostarczenia paczki przez tę firmę. Kurier wchodzi do domu bez pukania i od progu z pretensjami, że nie odbieram telefonu. Mam małe dziecko i jeżeli śpi to wyłączam dźwięk i rzeczywiście trudno się do mnie dodzwonić, ale to chyba nie jest powód żeby się tak zachowywać. Nie spotkałam się z takim brakiem kultury u kuriera w żadnej z innych firm dostarczających przesyłki.
~Mariusz / 2020-02-27 11:26
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie został dostarczona odbiorcy, tylko po tygodniu wróciła do nadawcy. Na pytanie dlaczego tak się stało otrzymałem odpowiedź, że "ustalono odbiór własny w oddziale i nie odebrano tam przesyłki". Ponieważ nic takiego nie było ustalane poprosiłem o wskazanie osoby, który dała taką dyspozycję. W odpowiedzi dowiedziałem się, że "nie udało się takiej osoby ustalić i przeproszono mnie za zaistniałą sytuację, która nie powinna nieć miejsca". Następnie odrzucono złożoną reklamację i musiałem ponieść trzykrotne koszty przesyłki. Żenada.
ZaletyTrudo tu mówić o zaletach.
WadyNiedostarczenie przesyłki i obciążanie kosztami własnego błędu klienta.
~klientka / 2020-02-26 22:16
Ocena: 1.00 / 5
Bardzo niemili kurierzy. Pracuja jak za kare. Duze zamieszanie w calej firmie podczas skladania reklamacji. Finalnie i tak nie potrafiia jej zrealizowac.Jestem bardzo niezadowolona. Czekalam caly dzien na kuriera , ktory mial sie pojawic a koniec koncow po prostu nie przyjechal.
~Alice / 2020-02-26 19:04
Ocena: 1.00 / 5
Witam, nie polecam tej firmy, zgubili paczkę i wymigują się od odpowiedzialności, sprawa ciągnie się już 4 miesiąc, zgłosiłam to na policję, bo już mam dosyć proszenia się o zwrot kosztów od tej pseudofirmy. Omijajcie szerokim łukiem
~Lenona / 2020-02-26 16:40
Ocena: 1.00 / 5
Witam nie polecam tej firmy nikomu. InPost zagubił moją paczke na której mi bardzo zależało..Teraz czekam na zwrot gotówki z czym też jest problem... Może zacznijcie zatrudniać ludzi kompetentnych!!!!!
ZaletyŻadne
WadyGubienie paczek niekompetencja brak kontaktu z klientem
~loku / 2020-02-26 13:18
Ocena: 1.00 / 5
Paczki są otwierane i giną z nich rzeczy.Nie było mnie w domu mama odebrała paczkę, która była otwarta i nie było w niej dwóch rzeczy, a jedna była uszkodzona.
Zaletybrak zalet
Wadyoszustwo
~Ciasteckzo / 2020-02-26 09:05
Ocena: 3.00 / 5
They deliver in a normal time, which is good. Unfortunately, it's already the second time that my package is damaged: the couriers don't seem to take care of the packages and they get squeezed or bashed, resulting in the ordered items being damaged as well. Once when delivered at home and once in a paczkomat.
~Nie_lubię_oszustów / 2020-02-25 23:27
Ocena: 1.00 / 5
Problemy z uzyskaniem należności za utraconą przesyłkę, jednym słowem dramat. Bo osoby tam pracujące nie nadają się do swoich wykonywanych funkcji, sprawa ciągnie się 3 miesiące... W przypadku waszych naruszeń zalecał bym kontakt z urzędem konsumenckim
Zaletyżadne
WadyOszustko
Nierzetelność
Nieterminowość
Brak kompetencji
~poszkodowany / 2020-02-25 22:12
Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczkę już dwa tygodnie. Biuro obsługi opiera swoją działalność na pustych obietnicach. Omijajcie tę firmę z daleka, lepiej zapłacić trochę więcej i mieć pewność.
WadyBrak komunikacji z kilijentem
~Maciej / 2020-02-25 18:37
Ocena: 1.67 / 5
Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z usług tej firmy.
Sytuacja z dzisiejszego dnia.
Miałem dziś do odbioru paczkę (kurier, za pobraniem). Z racji tego, że wiedziałem, że będę w pracy, zostawiłem pieniądze w domu babci, która miała paczkę odebrać. Było to 100 złotych. Przyjechał kurier z paczką (wartość niecałe 36 zł). Babcia dała mu te 100 złotych i w zamian, jak się okazało po zamknięciu drzwi przez nią, kurier wydał jej 14 złotych! Oczywiście kontakyowalem się z nim, a on twierdził, że dostał 50 złotych, co jest niemożliwe, bo babcia płaciła pieniędzmi, które jej zostawiłem, a było to 100 złotych.
Polecam firmie bardziej zwracać uwagę na pracowników. Zwykle oszustwo!
~Daniel / 2020-02-25 16:07
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam inpost jeżeli mają problemy z dostarczeniem przesyłki na czas to niech tyle na głowę nie biorą.
ZaletyBrak
WadyProblemy z terminowością oraz ciulata infolinia.
Mam wrażenie że dzwonię na pizzerie.
~anna / 2020-02-25 15:16
Ocena: 2.00 / 5
Trzeci dzień czekam na przesyłkę do paczkomatu. Infolinia tłumaczy się brakiem miejsca w paczkomacie. Żałosne!!!!