Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8482 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Wojciech / 2020-03-04 18:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia obsługa termin - brak informacji o której będzie kurier nie polecamy same problemy
    Zaletybrak
    Wadywady brak informacji kurier nie wiadomo o której przyjedzie trzeba warować cały dzień tragedia
  • ~Stanisław. / 2020-03-04 17:48
    Ocena: 4.67 / 5
    Według mnie najlepsza firma kurierska z jaką się spotkałem. Bardzo szybkie doręczanie przesyłek. Kurier zawsze dzwoni do odbiorcy bezpośrednio przed przyjazdem do miejsca dostarczenia paczki. Nawet gdy się nie dodzwoni potrafi wziąć paczkę ze sobą i poszukać odbiorcy na terenie posesji. Polecam tą firmę :)
  • ~Sebastian / 2020-03-04 17:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno! Rzucają paczkami, niszczą, do paczkomatu wciskają na siłę jak się coś nie mieści, kurierzy przyjeżdżają bez uprzedzenia a potem dziwią się, że nikogo nie ma. Tragedia.
  • ~chuj / 2020-03-04 15:21
    Ocena: 1.33 / 5
    16 godzina kuriera nie ma polecam (: dodając że paczka jest wymiarów listu poleconego
  • ~Marzena / 2020-03-04 14:24
    Ocena: 5.00 / 5
    Dzien dobry chcialabym zgłosić pozytywna opinie dla Pana kuriera z nr 617 ,zawsze miły, kulturalny i mozna na nim polegac ,bo zawsze kiedy ten Pan ma przesyłkę to wiem ze do mnie dotrze na czas i do domu ,nie ma problemu z umowieniem sie na inna godz. Super. Pozdrawiam
    ZaletySuper Pan nr 617
    WadyBrak
  • ~magda / 2020-03-04 09:35
    Ocena: 4.00 / 5
    Zamówiłam małą paczuszkę na paczkomat,paczka była w najwyższej i największej skrzynce w dodatku na samym końcu skrzynki.Bardzo trudno sięgnąć taka paczkę.Kurierzy powinni staranniej wkładać paczki, np na początku skrzynki aby każdy mógł swobodnie sięgnąć paczkę.
  • ~Konrad / 2020-03-04 08:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Kolejna paczka zamówiona na Allegro przez usługę 'Smart' i kolejny raz nikt nie wie, co się dzieje z przesyłką. Ostatnim razem paczka krążyła ponad 2 tygodnie, bo kurier po prostu zgubił przesyłkę. Obecnie widzę, że kroi się powtórka z rozrywki, bo niby wczoraj kurier miał paczkę u siebie i miał ją dostarczyć do paczkomatu, ale z jakiegoś niezrozumiałego powodu tego nie zrobił. Dziś natomiast na stronie śledzenia paczki widzę, że paczka wróciła do sortowni i ma być dopiero wydana do doręczenia. Połączyłem się z obsługa klienta na Messenger, ale tam konsultanci jak mantrę powtarzają, że paczka, UWAGA!, 'prawdopodobnie jutro będzie wydana do doręczenia'. Na pytanie, dlaczego paczka nie została doręczona wczoraj, mimo, że kurier miał ją fizycznie u siebie, otrzymałem wiadomość, że kurier musiał źle wprowadzić w system. Nie wiem kogo InPost zatrudnia i jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby tam pracować. Z tego co widzę, to nie trzeba nic umieć, w tym ani czytać i pisać.
    ZaletyTa firma nie ma żadnych zalet
    WadyCzas dostawy liczony w tygodniach, obsługa klienta przez konsultantów, którzy nic nie wiedzą, niejasny obraz śledzenia paczki, niekompetentni kurierzy
  • ~Piotr / 2020-03-03 20:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Złodzieje, zamówiłem paczkę za pobraniem, zapłaciłem przez aplikacje, kurier nie wydał paczki bo nie uznał zapłaty przez aplikacje, okazało się ze paczkę zwrócili do nadawcy, a ja pomimo reklamacji i odwołania od reklamacji dostaje informacje ze moje pieniądze dostał nadawca wraz ze zwrotem paczki a ja jak twierdzi Inpost nie mam żadnych praw - złodziejska firma !!!! Okradają klientów !!!!
  • ~Aneta / 2020-03-03 16:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia nie polecam kurierzy to jakaś porażka nie potrafią znaleźć adresu prostego adresu jeszcze jak klient sam wydawania tłumacząc gdzie to jest to potrafią Cię zrabac jak psa !!!!! NIE WYSYLAJCIE TA FIRMA NIC JESLI CHCECIE MIEC SPOKOJNY DZIEN BANDA KRETYNOW I NIC WIECEJ
    ZaletyBraaaaaaaaaaaaaak
    WadyZa mało miejsca aby to opisać kurierzy tu jest Firmy problem
  • ~Dario / 2020-03-03 13:53
    Ocena: 2.33 / 5
    Sugeruję staranniejsze dobieranie sobie kurierów, kultura osobista kurierów w tej sieci to jakaś tragedia. Nie polecam!!!
    ZaletyJest szybko.
    WadyKurierzy z tej firmy to tragedia :(
  • ~Beata / 2020-03-02 23:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie nie polecam usługi kurier in post. Mimo przebywania w domu paczka nie dostarczona bo kurier trzykrotnie "nikogo nie zastał", nawet nie chcialo mu się dostarczyć przesyłki. Odbiór paczki we własnym zakresie w miejscowości oddalonej o 24km. Nie raczył nawet zadzwonić mimo podanego właściwiego numeru telefonu. Awizo wysłane na meila. Brak pomocy ze strony punktu obsługi klienta. Nigdy wiecej.
    ZaletyBrak
  • ~Justyna / 2020-03-02 13:27
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam!!! Etykieta prawidłowo wydrukowana i przyklejona, w połowie drogi się oderwała... Poszukiwania paczki trwały 3 miesiące (mailowanie z biurem obsługi klienta, wysyłanie oświadczeń...) Mimo iż paczkę zlokalizowałam na własną rękę po wykonaniu kilku telefonów już po kilku dniach od zgłoszenia zagubienia. Finalnie paczka sie odnalazła po 3 miesiącach- w miejscu o którym wspominałam obsłudze już na samym początku.
    Poczta Polska niezawodna!!!!
    ZaletyNadanie paczki w paczkomacie w późnych godiznach odbiór również w paczkomacie
  • ~Linda / 2020-03-02 13:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie otrzymałam paczki do dnia dzisiejszego. W aplikacji Inpost dostałam w piatek 28.02. informację, że o 08:19 doręczono paczkę. Byłam w domu od rana i żaden kurier do mnie nie dzwonił ani domofonem, ani na komórkę. Nie wiem komu dostarczono paczkę. Jak zadzwoniłam do Inpostu, nie udzielili mi żadnej informacji, nawet nie podali nr do kuriera aby wyjasnić sprawę na gorąco - możliwe było tylko zgłoszenie interwencji, ale nic to nie dało. Nadal nie wiem gdzie jest paczka ani komu albo pod jaki adres została doręczona.

    Nie podali nr do kuriera ani do kierownika - nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialnosci.. ale co tu duzo mowic, polska firma... która ma wszystkich w dalekim poważaniu.

    Ostrzegam przed ta firma!!!
  • ~Natalia / 2020-03-02 12:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam! Paczka na której wyraźnie było napisane żeby na nią uważać przyszła uszkodzona. Zero poszanowania.. A kontakt w sprawie reklamacji również beznadiejny..
    ZaletyBrak
    WadyTragiczna obsługa
  • ~Grzegorz / 2020-03-02 12:00
    Ocena: 2.00 / 5
    Myślę że China post działa lepiej .Ciągle brak miejsca w paczkomatach i dają do odebrania na końcu miasta i okazuje się że po przesyłkę trzeba jechać godzinę i całe to przedsięwzięcie to loteria .Lepiej zapłacić troszkę więcej i nie tak wiele parę złotych i DHL albo ups na czas i pod bramą.Jeszcze dzwonią że będą wcześniej.
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo czas to najdroższe co dziś jest.
  • ~Darion / 2020-03-02 09:07
    Ocena: 5.00 / 5
    Super ????
    Dostawy do paczkomatu max następnego dnia !
    Korzystam regularnie,nigdy nie miałem problemów z InPost.
    ZaletyEkspresowa dostawa
    Przystępne ceny
    Zerowe uszkodzenia przesyłek
    WadyNie ma
  • ~Niezadowolona / 2020-03-01 23:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Nadanie paczki 27.02 o godz 8.40. Nikt nic nie widział ani nie słyszał o przesyłce
    ZaletyŻadne
  • ~Papi / 2020-02-29 17:53
    Ocena: 1.33 / 5
    Tragedia ludzie. Zamówiłem dysk twardy i 4 dni cisza. Totalnie nie polecam ???????????? Nigdy więcej. Beznadzieja
    ZaletyNie ma co wspominać nawet.
    WadyCzas dostawy - Nie pytaj bo i tak bujda, dla mnie porażka totalna
  • ~Justyna / 2020-02-28 21:22
    Ocena: 5.00 / 5
    Zawsze jak tylko jest opcja in post wybieram tę firmę, bo NIGDY ale to NIGDY mnie nie zawiodła!!!! nie wiem gdzie ludzie opiniujący te firmę tak kiepsko mieszkają ale kurier na moim terenie jest zawsze uprzejmy. Natomiast jeżeli chodzi o paczkomat chyba raz się zdarzyło że paczka szła 3 dni, w innych przypadkach a często korzystam z ich usług przesyłka jest następnego dnia po nadaniu w 99%. Uwielbiam Inpost
  • ~Papernick / 2020-02-28 17:34
    Ocena: 1.67 / 5
    Paczka doszła na czas, niestety kurierzy nadal kradną zawartość z paczek, paczka dotarła ogołocona z dwóch rzeczy, a następnie ponownie zaklejona by na pierwszy rzut oka wyglądała na nieotwieraną.
    Zalety-zalecam nie korzystać z tej firmy.
    Wady-kradną, rzucają i nikt z tym nic nie może zrobić.
Dodaj własną opinię »