strona 399 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 397
- 398
- 399
- 400
- 401
- nastepna »
-
~Ania / 2020-03-10 15:06Ocena: 2.33 / 5
Kurier który jeździ w naszych rejonach - Lekceważąco podchodzi do klijenta i swojej pracy wręcz trzeba się denerwować przy każdym dostarczeniu paczki ! Dziś np cały dzień jestem w domu czekam na paczkę a on ocenił z drogi że mnie nie ma w domu , bo miałam zasuniętą bramę wjazdową .... po zgorszeniu że jestem w domu li chcę odebrać własną paczkę powiedział że nie będzie się wracać . Nie skorzystam już nigdy z państwa usług ! -
-
~JACEK / 2020-03-10 10:40Ocena: 1.00 / 5
Ta firma wogule nie powinna istnieć. Ukradli mi paczkę i nie jestem wstanie uzyskać zwrotów pomimo jako nadawca przesłałem wszystkie dokumenty i potwierdzenia firma nadal oczekuje czegoś innego z każdym kolejnym emailem .Jest to wyzysk po prostu ponieważ często im paczki giną wygląda na wyłudzenie aby klient dał sobie spokój ale ja będę walczył do końca ZaletyBrakWadyWszystkie możliwe -
~Sebastian / 2020-03-10 09:27Ocena: 1.00 / 5
Zmiana powiadomień z SMS na email bylo waszym.najglulszym pomysłem. Musze teraz jechać 20 km żeby odebrać paczkę. Ostatni raz wybrałem inpost !!!!! -
~Oakar / 2020-03-09 18:45Ocena: 1.00 / 5
Paczka wysłana w czwartek, z Warszawy Do Katowic. SMS o Dostarczeniu paczki dostałem w piątek, kurier miał bym o 12.30.po czym nie odbierał nie odpisywał,Byla to bardzo ważna paczka ponieważ były to buty na mój własny slub...zostalem Bez butów oczywiście w sobotę przed samą uroczystością czekała mnie wycieczka po buty bo ktoś robi z gęby dupę. dziś jest poniedziałek na infolini status jest do doręczenia... Dalej echo żenada i brak profesjonalizmu... Ludzie nie dajcie się wkręcić w InPost lepiej zapłacić 1 zł lub 2 zł więcej za innego kuriera a być pewnym z przesyłką będzie na czas. -
~Pani / 2020-03-09 17:07Ocena: 1.00 / 5
Dostawa jest zła !Czekam na paczkę w Bydgoszczy , kurier do mnie nic nie przyniósł , a status przesyłki stoi „doręczona”! Dzwonię do kuriera nie odbiera , odział w Bydgoszczy tez! Nie polecam! -
~Bogdan / 2020-03-09 09:48Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy KURIER NA RYNKU!!!!
Ciagle problemy, jak nie kurier ktory nie dzwoni i przez niego musialem nadac jeszcze raz paczke,
to teraz problem zeby zamowic kuriera, miliony glupich rzeczy co za debil to wymyslal.
jeszcze trzeba doladowywac konto, wszystko osobno jakby nie mozna bylo zamowic przsylki i zaplacic raz za calosc, tylko trzeba doladowywac konto w dodatku nie ma opcji kuriera czyli masz do zaplaty 4,63 a najmniejsza opcja jest za 9zl+/- zeby odzyskac te pieniedze trzeba zareklamowac i czekac do 30dni to jest kpina, nagorszy kurier !!!!
ZaletyBRAK!!!! NAJGORSZY KURIERWadyWSZYSTKO CO NAJGORSZE! -
~Ok / 2020-03-07 12:53Ocena: 1.00 / 5
Banda nieudaczników, tuman kurier nie umie znaleźć adresu, pomimo że może zadzwonić i zapytać - po co w takim razie podaję numer telefonu skoro bęcwał nie dzwoni. Infolinia nic nie wie, dłubią w nosie i w kółko powtarzają jedno - nic nie możemy zrobić ???????????????? WadySame -
~Adam / 2020-03-07 05:10Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam tego kuriera.przesylka do paczkomatu przychodzi 3 dni po zadeklarowanym terminie w zamowieniu. -
-
~Karolina / 2020-03-06 17:20Ocena: 1.00 / 5
InPost robi ogromny problem jesli się nie odbierze paczki na czas. Wielki minus za procedury i mała elastyczność. Moja mama się rozchorowała i nie zdążyłam odebrać paczki, bo nie było mnie w mieście, wiec chcą wyrzucić moje wydane 200 zł do kosza. Żenada. WadyMała elastyczność, brak szacunku do klienta -
~Wiktor / 2020-03-06 15:39Ocena: 2.00 / 5
To jest takie cocomo wśród kurierów. Jak chcecie coś zamówić i nie chcecie żeby doszło polecam kuriera in post jak masz nudny dzień to możesz się gibnąć kilkadziesiąt kilometrów do punktu odbioru, gwarantuje, że paczka inaczej do ciebie nie trafi albo prędzej trafi do nadawcy. Oczywiście, to, że jesteście w domu niczego nie zmienia. ZaletyPaczkomatyWadyKurierzy powinni bujać huśtawki w Bangladeszu a nie paczki roznosić. System jest beznadziejny począwszy od informacji kiedy paczka będzie dostarczana poprzez czy była w doręczeniu skończywszy na tym gdzie wyładowała a kurierzy najzwyczajniej NIE DZWONIĄ DO DRZWI i NIE MUSZA się kontaktować z odbiorca przy dostarczeniu. Nawet daty nie ma kiedy będą. To jest cyrk na kółkach. -
~marthy99 / 2020-03-06 12:30Ocena: 1.67 / 5
Całkowite ignorowanie klientów. Brak możliwości odebrania przesyłki nie podjętej z paczkomatu w terminie - przesyłka jest odsyłana do nadawcy. Opis sytuacji: nie odebrałem przesyłki w terminie i wróciła do lokalnego oddziału - pojechałem więc do oddziału, żeby ją odebrać; i tu niespodzianka - przesyłka jest zarejestrowana w systemie, ale nikt nie może jej znaleźć - nie mogłem jej odebrać; zadzwoniłem na infolinię - przesyłka zostanie powtórnie wysłana do paczkomatu - ok; czekam i nic - kolejne telefony na infolinię - podobno oddział został poinformowany o tym co ma zrobić - ok, czekam; jest zmiana w aplikacji - przesyłka wydana do powtórnego doręczenia; po kilku godzinach pojawia się komunikat o zwrocie do nadawcy - czyli, przesyłka nawet nie dotarła do paczkomatu - po raz kolejny dzwonię na infolinię i słyszę: no cóż, przepraszamy, niech nadawca przesyłki złoży reklamację :-) BRAWO WY! ZaletyBRAKWadyszeroko rozumiana obsługa klienta -
~miro / 2020-03-06 10:46Ocena: 2.33 / 5
kurier trasa piła Mirosławiec chamskie zachowanie nie powinien pracować z ludźmi może przyszłe kontrole jego działalności czegoś go nauczą kiedyś ten rewir obsługiwała bardzo miła pani takich to ze świeczką szukać kogo teraz ten in-post zatrudnia ta firma bierze już wszystkich byłe umiał jeździć żenada Zaletynie maWadychamskie zachowanie niekompetencja kłamie etc -
~Piotr / 2020-03-06 10:39Ocena: 2.67 / 5
Pomimo ostrzeżeń, że jest szkło, oczywyście zawsze muszą potłuc. Rzucaja janusze bezczelnie paczkami, mają gdzieś klienta. ZaletySzybko, jak za tą cenęWadyCała masa wad -
~niki / 2020-03-06 09:59Ocena: 1.00 / 5
Paczka z aliexpres do paczkomatu przyszła, ale nie dostałem maila oraz powiadomienia w aplikacji.
po kontakcie z inpost otrzymałem informację, że przekieruja sprawę dalej i tyle. zadnego odzewu.ZaletyDzieki uprzejmości kuriera, po upływie odbioru paczki z paczkomatu, dostarczył mi ją do domu.Wadybrak kontaktu z obsługą klienta -
~pablo / 2020-03-06 08:55Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy kurier. Nie potrafią dostarczyć paczki przez 5 dni roboczych, dramat! Z reklamacji nic sobie nie robią. Radzę unikać. Wadybrak dostawy w podanym terminie, paczka zniszczona, utrudniony kontakt z kurierem i infolinią -
~Maciek / 2020-03-05 14:46Ocena: 1.33 / 5
Paczka któryś już raz z rzędu trafia do innego paczkomatu. Nie da sie z tym nic zrobić. Wadypaczka idzie długo, bo spędza kilka dni w innym paczkomacie. -
-
~Andrzej / 2020-03-04 23:04Ocena: 1.00 / 5
Takiej hujni niema nawet w Bangladeszu paczka w doręczeniu do paczkomatu 2 dni ZaletyBrak zaletWadyLipa -
~Luka / 2020-03-04 20:18Ocena: 1.00 / 5
Tragedia,pod kazdym wzgledem!
Radze omijac szerokim luliem ta firmeZaletyBrak -
~Xen / 2020-03-04 20:17Ocena: 1.33 / 5
Dno i kupa mułu! Mają przepełnione paczkomaty, wrzucają sobie zatem przesyłki gdzie im się podoba, bez konsultacji. Informuję ich, że w weekend mnie nie będzie i nie będę mógł odebrać przesyłki w terminie 48h przez ich opóźnienie, a oni, że nic nie mogą zrobić i moga mi ją odesłać do jakiegoś głównego magazynu lub mam zapłacić pieniądze za przedłużenie z powodu ICH PROBLEMÓW LOGISTYCZNYCH! PRL na całego!
Pani z BOK starała się rozwiązać problem i za jej cierpliwość i podejście dodatkowa gwiazdka.ZaletyJak nie odstawią szopki, to bliskość odbioru przeyłkiWadyPodejście do klienta przez ZARZĄD i słabe regulaminy, zwalanie swoich problemów na klienta, chęć wyciągnięcia pieniędzy na każdym możliwym kroku, głupie zarządzanie - pani z BOK rozmawiała ze mną 20min., przyjmując 20zł/h pracy tej pani, zmarnowali ~ 8zł, czyli tyle, ile chcieli na mnie niesłusznie zarobić! i mają wkurzonego klienta oraz pracownika, zmiany w punkcie dostarczenia przesyłki bez uzgodnienia z klientem -
~Mania / 2020-03-04 19:57Ocena: 1.67 / 5
Kurier mimo umówionej godziny, przyjechał o innej porze. Paczka trafiła do punktu odbioru 20 km za moim miastem. Podobno to moja wina bo były dwie próby doręczenia lecz wiadomo mi tylko o jednej. ZaletySzybka realizacjaWadyKurkier, obsługa, kontakt
strona 399 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 397
- 398
- 399
- 400
- 401
- nastepna »
