Wadybrak sms-a z info o odbiorze paczki
strona 398 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 396
- 397
- 398
- 399
- 400
- nastepna »
-
~avon76 / 2020-03-16 09:55Ocena: 2.00 / 5
od jakiegos czasu nie otrzymuję info sms-em o odbiorze paczek z paczkomatu.nie zawsze mam czas zaglądać na emaila..paczki niestety trafiaja doo oddziału ok 20 km od mojego miejsca zamieszkana i niby potem musze je odebrac..poprostu kpina..wczesniej nie było żadnych takich problemów...popsuli się! -
-
~Marcin / 2020-03-16 01:19Ocena: 1.00 / 5
W czwartek dostawa- brak
Piątek -brak
Na infolini przepraszają i odnotowują notatke do kogoś tam co nic nie daje. Kurier ma być w poniedziałek, czekam od czwartku , zobaczymy. -
~niezadowlona po raz kolejny / 2020-03-14 15:12Ocena: 1.00 / 5
Po raz kolejny zamówiona do paczkomatu przesyłka nie mieści się w paczkomacie i zostaje przekazana do punktu odbioru który jest czynny od ..do. Zamawiam paczki do paczkomatów bo pracuje w godzinach uniemożliwiających mi odbiór przesyłki między 10-18. Za każdym razem zaznaczam , ze nie chcę pkt odbioru i zgadzam się na inny paczkomat w pobliżu. Podjadę i odbiorę. Ale oczywiście jak zawsze in post ma to w poważaniu. Straszny spadek jakości obsługi. Na infolinii pani spokojnym głosem powtarza metodą "zdartej płyty", że ona nie wie, nie ma dostępu, nie może. Po czym informuje,że mam czekać grzecznie czy będzie kurier czy nie, bo ...uwaga...nie ma takiej informacji. ZaletybrakWadyobsługa klienta, brak informacji, brak rzetelności -
~NiuNia / 2020-03-14 10:44Ocena: 1.50 / 5
To są jakieś kpiny, to już drugi raz jak czekam na przesyłkę z firmy InPost i drugi raz zostaje poinformowana że nie było mnie w domu, podczas kiedy byłam cały dzień. Od kuriera nie dostałam żadnej informacji. I teraz muszę czekać cały weekend na swoją paczkę ZaletyBrakWadyBrak telefonu od kuriera
Długi termin czekania -
~Vadzim / 2020-03-13 18:38Ocena: 2.00 / 5
jeśli chcesz otrzymać paczkę pilnie lub przed wakacjami lub weekendami, to w żadnym wypadku nie kontaktuj się z InPost, mogą po prostu nie być dla Ciebie miejscem, ale na wszystkie Twoje prośby, mają całkowitą obojętność na Ciebie, jak to nie jest ich problem -
~Kamii / 2020-03-13 16:15Ocena: 1.00 / 5
Firma nie obsługuje klientów oczekujących na przesyłki po godzinie 14. W tym czasie codziennie jestem w pracy. Dziękuje za brak możliwości odebrania przesyłki w godzinach wieczornych. Klient z białej podlaskiej. -
~Jakub / 2020-03-13 15:52Ocena: 1.67 / 5
Paczka mająca przyjść w czwartek prawdopodobnie dopiero w poniedziałek dotrze do paczkomatu. Wady-Czas dostawy to jakiś żart, nie zgadza się z obiecywanym.
-Niestety brak możliwości zmiany paczkomatu -
~Nieważne / 2020-03-13 14:54Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy mają gdzieś przesyłki, czasami trzeba czekać miesiąc ZaletyBrakWadyWszystko -
-
~paweł / 2020-03-13 14:35Ocena: 5.00 / 5
jak zawsze szybko i spawnie, paczka w paczkomacie następnego dnia po nadaniu, mega szybko i sprawnie Zaletypowiadomienia sms, meil -
~serpent3 / 2020-03-13 12:42Ocena: 3.33 / 5
Po raz kolejny paczka zostawiona pod drzwiami. Za pierwszym razem duża paczka (stolik kawowy), 0 kontaktu ze strony kuriera, paczka pod drzwiami (mieszkam w domu przy ruchliwej trasie, przesyłka była dobrze widoczna z ulicy), leżała tak kilka godzin, mimo że była prośba o kontakt telefoniczny. Druga sytuacja, mała przesyłka, dzwonek do drzwi, w ciągu 1-2 minut od dzwonka zjawiłam się przy drzwiach i oczywiście paczka zostawiona, w tym czasie kurier zdążył odjechać, po raz kolejny brak telefonu. Zanim paczka dotarła otrzymałam mailowe potwierdzenie odbioru przesyłki. ZaletySzybki czas dostawy
Brak uszkodzeńWadyPaczki zostawiane są prawie od razu pod drzwiami
Brak kontaktu telefonicznego
Potwierdzenie odbioru przesyłki przed rzeczywistą dostawą -
~Mario / 2020-03-12 11:32Ocena: 1.00 / 5
Złożyłem reklamację na niedostarczenie przesyłki,niestety nie uznali swojej winy,bo jak stwierdziła osoba rozpatrująca reklamacje skrytka została otwarta kodem.Jak możecie to omijajcie szerokim łukiem firmę Inpost ,lepiej dopłacić i nie mieć problemów.Nie polecam. -
~19Z46 / 2020-03-12 11:06Ocena: 5.00 / 5
Nigdy nie było problemów; informacje na temat paczki docierają mailowo i SMSowo, zazwyczaj od odebrania paczki od nadawcy do odbioru trwa poniżej 48h - całość odbioru trwa minute :) POLECAM! ZaletyInformacja drogą e-mail
Informacja drogą SMS
Szybkość realizacji
Wygoda odbioru -
~JOLANTA / 2020-03-12 09:05Ocena: 1.00 / 5
Masakra,nie zamawiajcie nigdy żadnych przesyłek z alliexpress przez paczkomaty InPost. Nie dochodzą.Moja przeszła przez 2 oddziały, a w 3 stwierdzili, ze jest coś o dziwo nie tak. Zawrócili do magazynu, żadnej informacji.Tylko sama muszę dzwonić, zero pomocy, tylko schody.Żenada Za pomocą poczty dochodzą bez problemu, a ci każą gdzieś dzwonić, bo to nie ich problem. PAMIĘTAJCIE PRZESYŁKI Z CHIN TO NIE PACKOMSTY INPOST ZaletyŻadne, zeroWadyWszystko, -
~Hania / 2020-03-12 09:04Ocena: 4.67 / 5
Jak dla mnie najlepsza firma kurierska. Zamawiałam już kilkanaście razy paczki przez InPost i przesyłka była dostarczana do mieszkania bez żadnych problemów,( a mieszkam na 4 piętrze w kamienicy). Zawsze przed dostarczeniem Pan dzwoni i informuje o przesyłce. Może mam szczęście i trafiam na naprawdę miłych kurierów z tej firmy. W porównaniu do innych firm ( najgorsza to dpd, której kurier z nygustwa nie próbuje dostarczyć paczki, nie odbiera tel i kłamie wpisując, że nie zastal adresata) InPost u mnie wypada naprawdę dobrze :) ZaletyPaczka dostarczona z uśmiechem; kontakt z kurierem bez problemów. -
~Tom / 2020-03-11 15:29Ocena: 1.00 / 5
Uszkodzona skrytka. Aby dowiedzieć się trzeba do nich zadzwonić. Na swój koszt. Moja to jest skrzynka ja uszkodziłem? Dlaczego rozmowa jest płatna? -
~ANKKAAA / 2020-03-10 22:22Ocena: 1.00 / 5
NIE POLECAM INPOST# firma fatalna kurier zamienil paczki w paczkomacie zero jakiegokolwiek przepraszam a paczki jak nie bylo tak nie ma ZaletyDo Du.yWadyTez do du.py -
-
~Pawel / 2020-03-10 18:03Ocena: 1.00 / 5
NAJGORSZY KURIER
Paczka nie dotarła na czas
Kontakt z biurem klienta jest beznadziejny
Nie polecamZaletyŻadnychWadyBrak dostawy na czas -
~Beata / 2020-03-10 17:19Ocena: 1.00 / 5
Żenada !!! Kurierzy obrażają klientów , a biuro obsługi klienta broni twierdząc że są oni kulturalni .
Nie polecam , w każdej innej firmie kurierskiej nie ma problemów jakość , czas i dogadanie sie Tylko IN POST beznadzieja ...ZaletyŻadneWadyWszystkie najgorsze -
~Przemysław / 2020-03-10 17:06Ocena: 1.00 / 5
Witam na świeżo z Gliwic. W skrócie, najgorszy ,najwredniejszy kurier z jakim miałem doświadczenie. Żadnej informacji o paczce, po prostu " Jestem, no jestem " ,powiedziałem że jesteśmy w pracy i za 10 min ktoś może zejść to była odpowiedź " Gówno mnie obchodzi że nie ma nikogo w domu , odbierzecie sobie w Katowicach. , miał być w poniedziałek, człowiek bierze wolne , a on mówi że go nie będzie, próba skargi a Panienka broni kolegę że jest miły i uprzejmy i że tak nie zrobił (ręka rękę myje ) Nie polecam bierzcie każda inna firmę niż tą. ZaletyŻadneWadyWszystkie -
~Patrick / 2020-03-10 17:02Ocena: 1.00 / 5
Żenada.Kuriera w domu nie było .Towar niby odesłany do nadawcy .Ani awiza w skrzynce ,ani żadnej innej wiadomości.Radze korzystać z innych firm kurierskich. Ta jak widać przypomina pracę poczty ...
strona 398 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 396
- 397
- 398
- 399
- 400
- nastepna »
