Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8482 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Aleksandra / 2020-03-20 10:08
    Ocena: 2.33 / 5
    Jestem zażenowana zachowaniem kuriera z ich firmy . Złożyłam skargę i niestety zrobili ze mnie idiotkę a z niego super gościa . NIE POLECAM
    ZaletyCzas
    WadyZa obsługę nigdy wiecej
  • ~Agnieszka / 2020-03-19 17:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Fatalna organizacja. Brak powiadomień SMS. Paczka przychodzi kiedy chce i zabierają ja z powrotem nie dając nawet możliwośi odebrania gdziekolwiek indziej. Dramat. Powracam na Pocztę Polską.
  • ~Sebastian9 / 2020-03-19 15:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie przyszła. Ogólnie nie polecam bo mnie nawet nie poinformowali że paczka przyjdzie później nie pozdrawiam i nie polecam.
    ZaletyŻadne
    WadyWszystko
  • ~Imie / 2020-03-19 13:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak możliwości odbioru przesyłki ponieważ paczkomat nie działa od wczoraj. Proszę o naprawę w celu zmiany opinii (Łomża, ul spokojna 1c)
  • ~Toamsz / 2020-03-19 12:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat to co dzisiaj dostałem do nie mozna nazawać paczką . Zamawiałem produkty ze sklepu z suplementami cała paczka nadaję się od kosza . Pojemnik pęknięty , brak całości towaru widać ze paczka uległa wamm uszkodzeniu i była przepakowana . Nie polecam i już nigdy nigdy nie skorzystam .
  • ~wkur... / 2020-03-19 08:46
    Ocena: 1.00 / 5
    katostrofa , odtalem zly kod i nie moge odebrac paczki . porazka !!!
    Zaletyzadnych zalet
    Wadykto zaplaci za ponowna wysylke? !!!!
  • ~Bodziu998 / 2020-03-18 20:40
    Ocena: 5.00 / 5
    Nie zawiodłem się Nawet w święta szybko i sprawnie .
    ZaletySzybko,sprawnie ,paczki w stanie bardzo dobrym nie ma reklamacji na Koszalinie z paczkomatów
    WadyBrak
  • ~art / 2020-03-18 17:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka u kuriera już cały tydzień. I nie może dotrzeć do paczkomatu.
    Rozmowy na infolini - przekierujemy paczkę, skontaktują się z Panem, wysyłam informację do oddziału i dlaej nic, tak codziennie.
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~Monika / 2020-03-18 12:58
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM! Zniszczyli moją paczkę i odmówili reklamacji! Dzwoniąc na infolinię zostałam poinformowana, że jako nadawca mogę złożyć reklamację - wystarczy przesłać zdjęcia zniszczenia (które wysłał mi odbiorca) i złożyć wniosek online. Oczywiście reklamacja rozpatrzona jakoś około miesiąca od złożenia wniosku z decyzją NEGATYWNĄ, że bez protokołu szkody złożonego do 7 dni nie można uwzględnić. Odwołanie z prośbą o rozpatrzenie mojej rozmowy telefonicznym też ze skutkiem odmownym - oczywiście ani słowa o analizie mojej rozmowy z pracownikiem, który doradził mi sposób reklamacji. KOMPLETNE DNO! A przesyłkę zdewastowali kompletnie!
  • ~Ann / 2020-03-18 10:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jest jedno wielkie nieporozumienie. Adresat paczki który za nią płaci nie ma możliwości zmienienia adresu dostawy, kurier ukrainiec ledwo mówiący po polsku stwierdza że ma to w dupie. Panienka na infolinii kompletnie nie pomocna, po kilku rozmowach cały czas ta sama śpiewka że tylko nadawca może zmienić adres dostawy mimo że mam screen od nadawcy że nie może tego zrobić!!! Więc opłacona przeze mnie paczka będzie tak sobie jeździć po całej Polsce bo tak ciężko jest zmienić adres w systemie mając wszystkie dane!!! Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego dostawcy bo szkoda moich nerwów, czasu i pieniędzy!!!
    Zaletyabsolutnie brak żadnych zalet. Infolinia to jakiś nieśmieszny żart
    WadyTa firma to jedna wielka wada
  • ~Adrian / 2020-03-18 06:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Nadalem paczkę, leży 4 dzień w paczkomacie,dziennie po kilka razy dzwonię do inpostu ,mają to gdzieś
    ZaletyNie ma
    WadyChamstwo że strony infolini
  • ~Karolina / 2020-03-17 23:38
    Ocena: 3.00 / 5
    Paczka z Bałegostoku dotarła do Wrocławia pozniej do Lubina po czym pojechała do Wrocławia. Gdzie tu logika wczoraj Lubin dziś Wrocław... dodam że Polkowice Lubin około 13 km Polkowice Wrocław 90 km??? Po co to? SMS o dostarczeniu do paczki do paczkomatu brak mimo to że raptem miała do przejechania jeszcze 13 km... Brak jakie kolwiek info więcej...Nie ma możliwości dodać screena tak bym pokazała jak to wygląda z str klienta.
    ZaletyPaczkę można odebrać w dowolnej godzinie
    WadyZbędne kąbinacje kurierów
  • ~CSE / 2020-03-17 12:36
    Ocena: 2.67 / 5
    Obsługa kurierska na bardzo niskim poziomie. Brak kontaktu. Paczkomaty generalnie oceniam pozytywnie
    ZaletyPaczkomaty
    WadyKurier
  • ~Zbigniew / 2020-03-17 10:05
    Ocena: 2.00 / 5
    Bardzo niemiła obsługa. Kurier powiedział że nie ma drobnych (Ja też ich nie miałam) i nie jest w stanie mi wydać reszty i powiedział że albo daje równo lub bez reszty albo nie dostanę paczki.
  • ~Matt / 2020-03-17 09:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Sytuacja z choroba jest jaka jest a państwo jednym słowem robicie tylko dobrze dla siebie:
    1. Brak możliwości przedłużenia terminu odbioru z paczkomatu nawet jeżeli paczkomat znajduje się w galerii handlowej czyli miejscu podwyższonego ryzyka zarażeniem które zostało zamknięte za wyjątkiem aptek i sklepów spożywczych.
    2. Brak możliwości przekierowania paczki do innego paczkomatu.
    3. Brak możliwości innej formy odbioru - odbiór w 48h a jak nie to powrót do nadawca.
    Wady1. Brak możliwości przedłużenia terminu odbioru z paczkomatu nawet jeżeli paczkomat znajduje się w galerii handlowej czyli miejscu podwyższonego ryzyka zarażeniem które zostało zamknięte za wyjątkiem aptek i sklepów spożywczych.
    2. Brak możliwości przekierowania paczki do innego paczkomatu.
    3. Brak możliwości innej formy odbioru - odbiór w 48h a jak nie to powrót do nadawca.
  • ~ROBERT / 2020-03-17 08:25
    Ocena: 1.00 / 5
    TOTALNA LIPA! NIE MIAŁEM CZASU NA ODBIÓR PACZKI PRZEZ 48 H PO CZYM DOSTAŁEM WIADOMOSC ZE PACZKA ZNAJDUJE SIE W ODDZIALE DO KTÓREGO MAM 100 KM ! ŻENADA. MUSIAŁEM PLACIC DWA RAZY ZA DOSTARCZENIE.
    ZaletyCHYBA BRAK
    WadySAME WADY
  • ~Puma / 2020-03-17 08:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, nie polecam. Omijać szerokim łukiem.Nie rozumieją co się do nich mówi. Robią jak chcą.
  • ~Jeru / 2020-03-17 07:48
    Ocena: 1.00 / 5
    The site was providing me with wrong information all the time, then the parcel just went back to the US. The worst delivery experience ever.
  • ~Urszula / 2020-03-16 19:56
    Ocena: 2.67 / 5
    Moje paczki nie są dostarczane do tego paczkomatu co trzeba choć na paczce jest dobry adres paczkomatu. Nie rozumiem tego. Paczkomat na 1 Maja normalnie działa a ktoś chyba złośliwie dostarcza mi paczki na ul. Batalionów Chłopskich.
  • ~Iga / 2020-03-16 11:56
    Ocena: 2.33 / 5
    Wyjechałam w weekend a paczka oczywiście przyszla godzine po tym jak wyjechałam w czwartek. w piątek wieczor dostałam sms’a, ze paczka w sobote wraca do oddziału i tam bedzie czekac na odbior. A w poniedzialek rano paczka wraca juz do nadawcy... to wszystko w zwiazku z epidemia wirusa, ale mogli by postarać sie jakos inaczej to rozwiazac a nie odsyłaniem od razu do nadawcy tym bardziej, ze to wszystko dzialo sie weekend , gdzie w tym okresie nie pracują, moje prosby, zeby paczka została na oddziale ile bedzie trzeba na nic sie nie zdały. Co więcej dowiedzialam sie, ze paczka wcale nie została zabrana z paczkomatu w sobote rano tak jak podawał sms tylko w poniedzialek rano, gdzie w sobote popołudniu moglby byc spokojnie z niego odebrana i nie byloby calej tej sytuacji.
Dodaj własną opinię »