Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8482 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Zdzisław / 2020-03-25 14:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam 8 dzień na paczkę. K...a jakiś dramat............................................Odradzam INPOST
    ZaletyOdbieranie telefonów na infolini
    WadyOlewanie klienta
  • ~Patrycja / 2020-03-25 14:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamówiłam paczke która miała dojść na następny dzień roboczy. Dodam, że paczkę zamówiłam w piątek, więc na logikę biorąc powinna dojść najpóźniej we wtorek. Jest środa więc dzwonię na infolinię, by dowiedzieć się co się dzieje z moją paczką. W informacji uzyskałam, że paczka powinna być jutro lub w piątek!!!! Śmiech na sali, nie polecam z czystego serca, KŁAMSTWO I OBŁUDA!
    ZaletyMiły konsultant na infolinii
    WadyNieprawdziwy czas dostawy, kłamstwa w e-mailach, kurierzy robią co chcą.
  • ~Karin / 2020-03-25 14:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy rzucają paczka mimo informacji na niej „ ostrożnie szkło „ rezultat taki ze same szkody na ponad 300 zł nie polecam staram się nie korzystać z ich usług. Tacy dostawcy powinni płacić za szkody
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie możliwe
  • ~Grażyna / 2020-03-25 13:30
    Ocena: 1.67 / 5
    Masakra jakaś wysłałam paczkę 17 .03 paczkomatem i od 18.03 paczka leży na sortowni nie wiadomo czemu??dzwoniłam trzy razy na infolinię ciągle mówią że reklamacja przyjęta dziś jest 25.03 a paczka dalej leży na sortowni.
    Zaletybrak
    Wadyopóźnienie
  • ~Robert / 2020-03-25 11:36
    Ocena: 1.67 / 5
    Wysłałem paczkę w paczkomacie16tego o godzinie 14tej, kurier odebrał paczkę 18tego o 17 godzinie, paczka dotarła do odbiorcy 19ego. Złożyłem reklamację do impost nie została uznana, odpisali że wszystko zgodnie z ich regulaminem. Nigdy już nie skorzystam z tego syfu impost, najgorsza kurierska jaka może być
    ZaletyXadnych
    WadyChamstwo i bezczelność z biur w krakowie
  • ~lodzianin / 2020-03-25 10:52
    Ocena: 5.00 / 5
    Zamowilem w 14 dni 17 paczek do paczkomatu.Wszystkie na czas ,jedna prekierowana osTATNIO Z POWODU PRZEPELNIENIA. Bravo ze w takim trudnym okresie zapierdal.. ze hej .W moim miESCie LODZI .POZDRWIAM
    ZaletySAME
    WadyBRAK
  • ~ZENADA !!! / 2020-03-25 07:39
    Ocena: 1.00 / 5
    TE PACZKI IDĄ JAK KREW Z NOSA OSTATNI RAZ ZAMAWIAM TAKIEGO KURIERA NIECH SIĘ ŚWIĘCI DPD I DHL
  • ~Lucky / 2020-03-24 19:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści kryjący złodziei. Pierw myślałem że paczka omyłkowo została oznaczona jako doręczone ale liczne opinie utwierdzaja mnie w przekonaniu że nigdy jej nie dostanę...
    ZaletyBrak
    WadyChcesz stracić czas i pieniądze? Polecam.
  • ~Bart / 2020-03-24 15:03
    Ocena: 1.33 / 5
    Dramat przesyłka nadana 19.03.2020r., jest 24/03/2020 i nadal jej nie mam. Przeleżała w paczkomacie nadawczym 4 dni. Inpost specjalnie zmienia status żeby nie odpowiadać za opóźnienia i zwala winę na nadawcę twierdząc, że późno nadał. Kombinatorzy, nie pierwszy raz mam taką sytuację.Już liczą dni powszednie bez weekendów żeby się zmieścić. czas dostawy chętnie bym zaznaczył poniżej skali, ale się nie da.
    Zaletyżadne
    Wadyczas dostawy, obsługa, robienie ludzi w balona z czasem dostawy, tragedia
  • ~Krzysztof / 2020-03-23 18:19
    Ocena: 3.33 / 5
    Biuro obsługi w firmie inpost to najgorsza ze wszystkich z jaką miałem do czynienia. Nie potrafią rozwiązać problemu z błędną zarejestrowaną transakcją. Problem polega na tym ze po przelewie stan konta nie uzupełnił się w całości. Pani na infolini obiecała że zwrócą mi kwotę na konto a międzyczasie moge zrobić drugi przelew bym mógł wysłać paczkę. Przed przelewem nie miałem żadnego zadłużenia na koncie. Minał tydzień, mimo kolejnych maili nie dociera do obsługi że problem dalej jest nierozwiązany.
    Zaletyszybkie przesyłki
    Wadymiła ale fatalna obsługa infolini.
  • ~xyz / 2020-03-23 17:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie poinformowano mnie o umieszczeniu paczki w paczkomacie.
    Krecenie osób z infolini.
    Nie polecam!!!
    Zaletybrak
    Wadyproblem z infolinią
    obsługa na infolini nie przekazuje klarownych infrmacji
    pomimo zapewnien nie dostałam wiadomości o paczce w paczkomacie... to juz samo mówi za siebie, jaki jest tam burdel
  • ~preatorius / 2020-03-23 15:06
    Ocena: 5.00 / 5
    W moim przypadku 99% przesyłek dociera na następny dzień - to świetny wynik. Zmiany w odbiorze i dostarczaniu przesyłek jakie Firma wprowadziła na czas pandemii są genialne. Ja mogę tylko polecić
  • ~Ferdynand / 2020-03-23 10:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Dziady kalwaryjskie. Paczka wyjęta przez kuriera z paczkomatu w czwartek 19.03. o 19tej i dopiero dziś w poniedziałek 23.03. o 8mej rano włożona do paczkomatu w Poznaniu. Skorzystałem z ich usługi pierwszy i ostatni raz i innym też nie polecam. Szybkość działania pomimo szumnych reklam na poziomie poczty polskiej. 3 i pół dnia pomiędzy dużymi miastami w Polsce. Za króla Ćwieczka kuniem i wozem drabiniastym szybciej by dowieźli.
    Zalety????????????!!!!!!!!!!!!!
    WadyWzięli się za robotę o której nie mają pojęcia.
  • ~Danuta / 2020-03-23 08:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Wysłałam paczke 18 marca miala być dostarczona 20 marca jednak w ten dzien dostałam informacje ze bedzie to możliwe dopiero w poniedziałek powiedziałam ok ale jak dzis zadzwoniłam czyli 23 marca to dostałam informacje ze przesylka została uszkodzona w patek a dzwoniłam pod wieczór i nic mi takiego nie mówili porazka ostatni raz cos przez nich wysyłam
    Zaletynie ma
    Wadybrak szanowania paczki innych osób
  • ~Anusiak / 2020-03-22 22:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat! Od piątku moja paczka wisi w oddziale w Krakowie, przestańcie reklamowa się jako dostawcy 24/7bo kurierzy mają to w d... Pani a infolinię podobno miała sprawę zgłosić do oddzialu aby moja Przesyłka dotarła do paczkomatu.Klamstwo. Zamówiłam ten rodzaj przesyłki bo zależało mi na czasie.
    Nie polecam!
    ZaletyBrak
    WadyKurierzy porażka, kłamstwo co do pracy 24/7. Infolinia rozmowa by zbyć i zakończyć temat.
  • ~Weronika / 2020-03-21 18:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzisiaj miałam sytuację, że kurier nie zabrał spod paczkomatu mojej paczki!!! Moim zdaniem jest to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie!! Bardzo nie polecam!!!
    Kurierzy powinni bardziej ostrożniej patrzeć czy WSZYSTKIE paczki zapakowali do SWOJEGO samochodu!!
  • ~Pozdro600 / 2020-03-21 14:47
    Ocena: 1.33 / 5
    Paczka miała dojść w 2 dni a czekam już 5 coś nie tak jest w ch**a lecicie inpost
  • ~cel / 2020-03-20 20:52
    Ocena: 1.33 / 5
    Najgorsza obsługa na rynku. Dostaję wiadomość, ze paczka czeka na mnie w punkcie odbioru, a na miejscu okazuje się, że paczka została odesłana do sprzedawcy. Straciłem 25 minut, dla mnie to 100 zl straty bo w tym czasie zrezygnowałem z pracy. Zwrócą, ciekawe?
    Wadyżenada
  • ~?????????? / 2020-03-20 20:23
    Ocena: 1.67 / 5
    Czekam 2 tygodnie na paczkę a nadal jej nie ma????
  • ~Paweł / 2020-03-20 14:40
    Ocena: 2.33 / 5
    Dramat, kurierzy którzy tam pracują nie powinni tego robić. Podaje numer telefonu po to żeby dzwonił w razie gdy nie otworze drzwi!!!
Dodaj własną opinię »