strona 394 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 392
- 393
- 394
- 395
- 396
- nastepna »
-
~XXX / 2020-03-31 03:54Ocena: 1.33 / 5
Przesyłka leży na oddziale od kilku dni nie tknięta oddział Lublin -
-
~Sylwia / 2020-03-30 23:53Ocena: 5.00 / 5
Jestem bardzo miłe zaskoczona szybkością działania po złożeniu interwencji na infolinii.Przy nadawaniu paczki w paczkomacie zrobiłam błąd i przesyłka się nie zarejestrowała w systemie.Po zleceniu sprawdzenia paczkomatu paczka szybko się odnalazła i ruszyła w drogę. Szacun i podziękowania. ZaletySzybka reakcja na zgloszenie,szybka pomoc w rozwiazaniu problemuWadyBrak -
~Gniew / 2020-03-30 23:14Ocena: 1.00 / 5
Moja nadaną przesyłka nie została dostarczona do osoby która miała dostać, a w aplikacji widnieje ze kuriej dostarczył jakim sposobem gdyż kontaktowałam się z odbiorca i dziewczyna nie dostała paczki. Oszutwo.
Raz też koleżanka wysłała paczkę do mnie to kurier zostawił paczkę dla mnie u sąsiadki a ta mądra sąsiadka otwierała co jest.
JAK tak można kreta że oszusciWadyBeznadzieja, infolinia taka sama -
~G. / 2020-03-30 22:08Ocena: 1.00 / 5
Bareja wiecznie żywy. Nie dość, że paczka idzie i coś dojść nie może to jak już dojdzie to do nie tego paczkomatu. Na miejscu koleżka, fakt, że z uśmiechem, mówi, że nie ma twojej paczki frajerze i co mu zrobisz? Chcesz odebrać dzisiaj to zapierdzielaj sobie z buta kilometr dalej bo tak. Przy wyborze oczywiście ani słowa o tym, że paczkomat przepelniony, żebyś frajerze nie wybrał innej firmy. W trakcie realizacji zlecenia też żadnego pytania czy może ewentualnie mógłbym się zgodzić na zmianę warunków zawartej już umowy i zaakceptować zmianę miejsca docelowego - ot zamawiasz frajerze a czy dostaniesz i gdzie dostaniesz to się okaże. A na infolinii koleżka z rozbrajającą szczerością, że on to tylko może przyjąć zgłoszenie a czy ktoś coś z tym zrobi albo kiedy to w sumie nie wiadomo. Żeby było weselej bezczelnie się chwalą cóż to nie robią w związku z epidemią żeby było bezpieczniej albo, że obniżają ślad węglowy - jak to się ma do zmuszania ludzi do drałowania na piechotę lub podjeżdżania własnymi autami do innych paczkomatow z dala od ich miejsca zamieszkania? Wady-dostawy do losowych miejsc, z grubsza w pobliżu docelowego, bez powiadamiania klienta
-czas dostawy
-obsługa klienta -
~odbiorca / 2020-03-30 18:23Ocena: 1.00 / 5
nie otrzymalem informacji o umieszczeniu paczki w paczkomacie ale poinformowano mnie o odeslaniu paczki
infolinia nie kompetentna sprzeczne informacje
totalny brak pomocy
nie polecam
juz nigdy nie chce aby ta firma mi dostarczala przesylkiWadybrak profesjonalizmu ! ! ! -
~Ziiutek / 2020-03-30 18:05Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, brak szacunku dla klienta, rano przesyłają smsa o dostarczeniu przesyłki w dniu dzisiejszym, a o 17,30 informacja o zmianie terminu na dzień następny. -
~Tomek. / 2020-03-30 16:45Ocena: 1.00 / 5
Ja już czkam za paczką od 27 marca i jej jeszcze nie dostałem w piątek o 9:12 została wydana do doręczenia w sobotę o 9:44 została wydana do doręczenia. I do dej pory jej nie mam. A jak dzwonię na infolinię o za każdym razem mówią że paczkomat jest przepełniony. Ajak dziś rozmawiałem z panią to pani mi powiedziała że nie wje gdzie jest moja paczka. Jednym słowem I post to wielka ściema i do niczego się nie nadają poprostu do dipy. -
~Ewelina / 2020-03-30 15:07Ocena: 1.00 / 5
Bardzo NIE POLECAM! Zamówiłam dość drogi zegarek, paczka była oklejona komunikatami żeby postępować z nią ostrożnie, kurier zamiast mi ją po prostu zostawić pod drzwiami czy podać perfidnie rzucił z odległości na schody. Chciałam otworzyć przy nim, to powiedział że u nich a magazynie była kilkukrotnie przerzucana, wsiadł i odjechał. -
-
~Vi / 2020-03-30 13:48Ocena: 1.67 / 5
W trakcie trwania epidemii koronawirusa nie można zapłacić kartą ani blikiem. Kurier bez rękawiczek i bez maseczki.
To jakiś żart! Dodatkowo nie chciał przyjąć lekko naderwanego banknotu... -
~bick / 2020-03-30 10:21Ocena: 1.00 / 5
Na Zoliborzu pracuje kurier,
ktory systematycznie falszuje protokol odmowy przyjecis paczki,
po czym jest ona odsylana.
Zdarzylo mi sie to parokrotnie pdo rzad.
A pod telefonami Inpostu nikogo nie ma, nie mozna skontaktowac sie z zywym czowiekiem w ogole! -
~Aina / 2020-03-29 16:47Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Od tygodnia nie mogą dostarczyć paczki do paczkomatu. Infolinia porażka, nic nie wiedzą, nic nie mogą. ZaletyBrak -
~marcyss96 / 2020-03-29 15:32Ocena: 2.00 / 5
usługi InPostu to jakiś żart, czekam na paczkę od 12 dni. Pani z oddziału,który jest 70km od mojego miejsca zamieszkania poucza mnie do jakiej miejscowości należy moja wieś, ponieważ tak jej powiedział kurier któremu nie chce się jechać do mojego domu. Serdecznie nie polecam, za każdym razem kiedy mam mieć dostawę z InPostu są problemy. ZaletyinfoliniaWadyszybkość dostawy
obsługa -
~Michał Szymański / 2020-03-29 09:11Ocena: 1.00 / 5
Zgubiono moją przesyłkę, po czym nałożono na mnie obowiązek przedstawienia dokumentów od nadawcy o zrzeczeniu się roszczeń.
Poziom obsługi żenujący. -
~Ewa / 2020-03-29 07:09Ocena: 1.00 / 5
OBY NIE OSZUKANA PRZEZ INPOST ????
Czy mieliście tak, że po nadaniu paczki w Paczkomacie InPost nie dostaliście
żadnego potwierdzenia że paczka została zostawiona w Paczkomacie?
Nadawałam dziś 28 marca o godz. 19-tej dwie paczki a tylko jedną mam potwierdzoną???? Druga pozostaje w statusie - gotowa do nadania. Zamknięta w Paczkomacie. Nie przyszło mi żadne
potwierdzenie na maila ani na tel.
Skontaktować się z Infolinią InPostu graniczy z cudem. To jakiś koszmar. Człowiek nie wie co się z paczką dzieje.
Od wielu lat wysyłam Paczkomatem ale takiego czegoś się nie spodziewałam. -
~Adrian / 2020-03-28 13:50Ocena: 3.33 / 5
Brak możliwości / alternatywy w sytuacji, gdy wysyłający nie ma możliwości wydrukowania i naklejenia na paczke do inPostu ze skutkiem takim, że jest stan epidemiczny w Polsce z powodu CoVID19 i wszelkie usługi typu ksero są zamknięte, a w mieszkaniu wysyłający nie posiada drukarki, żeby to nadrukować i nakleić. Co wtedy? Próba dzwonienia do pomocy centrali inPost bez skutku. Mój nr kontaktowy 799 336 466 ZaletySzybki i wygodny odbiór z potwierdzeniem do numeru odbierającego paczki.WadyBrak alternatywy w sytuacji gdy wysyłający nie ma jak wydrukować -
~Remdez / 2020-03-28 11:38Ocena: 1.00 / 5
Porażka. 72 godziny z Płocka do Katowic. Prawie jak w średniowieczu. ZaletyBrakWadyInfolinie powinni zlikwidowac, aby zaoszczędzić klientom nerwow -
-
~Love Inpost / 2020-03-27 23:26Ocena: 5.00 / 5
W porównaniu do Poczty Polskiej, ogromny plus. Niskie ceny dostawy i krótki czas oczekiwania na paczkę. Posługiwanie się paczkomatem to bajka. Dzięki aplikacji, na bieżąco możemy sprawdzić gdzie nasza paczka się znajduje. Kurierzy bardzo profesjonalni. Te negatywne komentarze są chyba od konkurencji :D. Zalety- Cena
- Czas dostawy
- Status przesyłki
- Paczkomaty 24/7
- Nieuszkodzone paczki -
~Elżbieta / 2020-03-27 20:54Ocena: 1.67 / 5
Brak kontaktu z oddziałem i z kurierem.Paczka zamówiona do paczkomatu krąży w samochodzie kuriera od 3 dni co widać w śledzeniu przesyłki.Na infolinii nie potrafią określić kiedy dotrze ani jak rozwiążą problem.Brak propozycji innego odbioru przesyłki. ZaletyBrakWadyBrak organizacji i poszanowania klientów -
~Barbara / 2020-03-27 20:32Ocena: 3.00 / 5
Paczka rzucona z drogi przez plot na podwórko! SKANDAL!!!!!! ZaletyBRAK!!WadyBEZNADZIEJNY KURIER!! -
~Ziraeal / 2020-03-27 19:45Ocena: 1.00 / 5
Paczka od kilku dni błąka sie między oddziałami, infolinia nie potrafi pomóc, a za tą cene samemu byłoby taniej pojechać po paczkę WadyCena
Czas dostawy
Obsługa
strona 394 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 392
- 393
- 394
- 395
- 396
- nastepna »
