Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8482 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Jojozet / 2020-04-02 20:31
    Ocena: 1.33 / 5
    Ta firma to jeden wielki ŻART!!!! Po raz kolejny zgubiła paczkę i niestety nic nie da się zrobić,czas na rozpatrzenie reklamacji to 30dni , ZARTY A NIE FIRMA !!!!NIE POLECAM
    Wadygubią paczki, zapoznają się z dostawami
  • ~Ewa / 2020-04-02 17:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska..
    Podziwiam firmy które z nimi chcą współpracować.
    Kurier nie ma nawet przy sobie terminala..
  • ~Numguam Iterum / 2020-04-02 14:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Kupiłem na Allegro dla rodziców maseczki ochronne. Po dwóch dniach system śledzący pokazuje, że paczka dostarczona. Nikt nie dzwonił, nie pukał, paczka nie wisi na parkanie, całą działkę oblazałem - null & nunca. Dzwonię na infolinię: "No tak, paczka dostarczona i odebrana została". Ja na to "Jak to odebrana? Przez kogo? Ja niczego nie odbierałem." Infolinia jeszcze mnie pouczyła abym dobrze wypytał innych domowników bo ktoś mógł odebrać i mi nie powiedzieć i że do soboty może to wyjaśnią. "Jak to do soboty, dziś jest dopiero czwartek," mówię. "Panie ja chce do sklepu jakieś zakupy zrobić jechać", dodałem. Pan na infolinii już się wówczas mocno zirytował. Rozmowa została zakończona.

    To były maseczki ochronne dla mnie ale również dla moich rodziców. Siedzą dniami całymi w domu. To by sobie przed dom (mamy dużą działkę pod lasem) na spacer wyszli, rozruszali się trochę, powietrza zaczerpnęli a tu nie dość, że usługa zawalona, to nikt nic nie wie, chamstwo i PRL (choć pewnie wówczas byłoby życzliwiej). InPost bardzo zawiódł i to w tak ważnej sprawie w tak trudnym czasie. Nigdy więcej usług tej firmy.
  • ~Koszmar / 2020-04-02 13:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Bezczelny kurier, kobiete w ciazy z przyczyn zdrowotnych nie zastał w domu, gdyż konieczna była wizyta u lekarza. Faktycznie dzwonił, ale niestety nie mogłam rozmawiać. To za miast paczkę dostarczyć na następny dzień, bądź spróbować raz jeszcze w innej godzinie (a czytałam na stronie inpost, że tak właśnie to działa). To zostawił paczkę u sąsiadki i napisał mi sms, że następnym razem paczka będzie do odbioru w innej miejscowości. Bezczelny strasznie.
  • ~Tfunainpost / 2020-04-02 13:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Uszkodzona zawartość paczki, reklamacja odrzucona, więc jestem stratny na 50zł :) Chyba rzucacie tymi paczkami, a później to wina nadawcy i ,,słabe zapokowanie paczki względem wagi'', gdzie paczka ważyła max 700g/1kg :) Nie polecam, ostatnia paczka, którą zamówiłem u Was ;)
    WadyUszkodzona paczka, brak odpowiedzialnego za szkody.
  • ~Sebastian / 2020-04-02 10:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nadana we wtorek 24.03. Następnego dnia dostaję powiadomienie, że paczka została odebrana, choć jej na oczy nie widziałem. Sprawdzam u ochrony - nie ma. Epidemia, więc cały dzień jestem w domu. Infolinia, sprawa zgłoszona, mam czekać 2 dni na wyjaśnienia. Mamy 02.04 InPost do dzisiaj nie wie, gdzie jest moja paczka i "przygląda się sprawie". Pół firma, pół dowcip.
  • ~Paczkomatyy / 2020-04-02 08:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Fatalna obsługa w call center nie polecam.
    Problemy z odebraniem paczki nie polecam
    WadyNie miła obsługa, problem z odbiorem
  • ~Katarzyna / 2020-04-02 08:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Zawsze byłam zadowolona, aż do wczoraj. Po otrzymaniu kodu odbioru z paczkomatu, okazało się, że skrytka w paczkomacie jest pusta. Po rozmowie z konsultantem na infolinii byłam przekonana, że paczka ponownie trafi do paczkomatu jak tylko się odnajdzie. Wieczorem zmieniono tylko status przesyłki na "zwrot do nadawcy", inny konsultant nie był w stanie powiedzieć dlaczego. Czekałam na paczkę, żeby czekać jeszcze dłużej, aż zrobi jeszcze dwa kursy przez Polskę i być może znów nie trafi do paczkomatu z winy kuriera?
    WadyPusty paczkomat
  • ~Dorota / 2020-04-01 18:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam!Rano sms ze bedzie po czym 2 dni mija i nie ma. Dzwonisz na infolinię i dowiadujesz sie że została zwrócona. Całe 2 dni czekania na darmo.kurierowi nie chce się pracować powinien zmienic prace albo dawno wyleciec z niej.!
  • ~ROS / 2020-04-01 17:23
    Ocena: 1.67 / 5
    Przestrzegam.

    Jeżeli zależy na szybkiej dostawie przesyłki to nie polecam.
    Mają często przeładowane lub popsute paczkomaty.
    Przesyłki są często w doręczeniu kilka dni.
    Jednym słowem porażka , lepiej dopłacić i skorzystać z innej firmy kurierskiej.
    Zaletybrak
    Wadyopóźnienia w dostawie
  • ~Monika / 2020-04-01 15:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała przyjść 17 stycznia, nie ma jej do tej pory. Nie jest to wina nadawcy, ponieważ on wysłał paczkę, a dzwoniąc do InPost powiedzieli, że odkleiła im się etykieta i paczka się zagubiła. Nie ma jej do tej pory. Nie polecam
    Wadyzgubienie paczki
  • ~Klientms / 2020-04-01 14:17
    Ocena: 2.33 / 5
    Paczka która 26 marca została doreczona pod zły adres, dziś trafiła wreszcie do adresata. Po złożonej reklamacji kurier naprawił swój błąd. Dzięki InPpost. Choć cała sytuacja kosztowała mnie trochę nerwów.
  • ~Joanna / 2020-04-01 13:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Trudno sobie wyobrazić gorszego dostawcę. Zaczyna się od smsów że przyjeżdżają w następnym dniu i że płatność tylko blikiem. Kurier się ze mną skontaktował na trzeci dzień i powiedział że nie dostarczy paczek pod wskazany adres tylko pod blok. W następnym dniu był jeszcze bardziej nerwowy i odmówił już nawet przyjazdu pod blok rzucając słuchawką dwa razy. Nie ma komu tego zgłosić bo jego przełożony nie odbiera telefonów.
    ZaletyMiła pani na infolinii
    WadySame
  • ~ELA / 2020-04-01 11:54
    Ocena: 1.00 / 5
    TRAGEDIA !!!! PRZESYLKA ZAGINELA NIKOGO NIC NIE OBCHODZI. NIE MOZNA SIE NCZEGO DOWIEDZIEC !
    ZaletyBRAK
    WadyDLUGI CZAS
    BRAK KONTAKTU
  • ~Ryszard / 2020-04-01 11:44
    Ocena: 5.00 / 5
    Uzywałem FedEx, DPD, UPS i innych kurierów, prawie zawsze były problemy z dostawa, uszkodzeniem przesyłki, nawet kradzież zawartosci (Fedex) itp...od czasu jak uzywam InPost nigdy nie miałem zadnego problemu (jeleniogórskie)....dlatego ich polecam...
    Zaletyszybko, bezproblemowo, bezozosbowo....
    Wadynie chce wymyslac...
  • ~niezadowolona / 2020-04-01 11:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier bezczelny, urządził awanturę, bo musiał poczekać 5 minut na otwarcie drzwi. Zadzwonił kłamiąc, że odmówiono mu przyjęcia mojej paczki podczas gdy była ona już odebrana.
    Wadybrak empati, buractwo
  • ~Dominika / 2020-03-31 20:34
    Ocena: 1.33 / 5
    Przesyłkę odebrałam z paczkomatu. Koperta cała podarta , i w foli babelkowej też dziury. Były tam tonery do drukarki. Straszny przewóz. Nie polecam
    WadyZła dostawa. Koperta cała podarta , i folia babelkowa też
  • ~Katarzyna / 2020-03-31 17:27
    Ocena: 1.00 / 5
    najgorsza firma na świecie!!!! nie dostarczają paczek... brak kontaktu, brak nr do kuriera...i to nawet kiedy człowiek śle pomoc dla szpitala w czasie pandemii, CI NIE DOSTARCZAJĄ PACZEK BO TAM NIKT NIE ODBIERA!!! SKANDAL!! . INPOST WSTYD!!!! W czasie pandemii gdzie lekarze walczą o przetrwanie ci się zasłaniają procedurą że musi dzwonić i telefon ktoś musi odebrać. Zamiast wejść i zostawić!!! SKANDAL
    Zaletybrak
    Wadybrak jakiekolwiek normalnej ludzkiej współpracy
  • ~Daaver / 2020-03-31 15:03
    Ocena: 1.33 / 5
    Kurierzy mylą adresy, obsługa udaje ze przyjmują skargi czas dostawy opóźniony tydzień przez głupotę firmy i nie odczytanie danych wysyłkowych bardzo odradzam korzystania z ich usług
    ZaletyBrak
    WadyDługi czas dostawy, obsługa nic nie robi, kurierzy nie umią czytać i nie wiedzą gdzie dostarczyć paczkę
  • ~Barti / 2020-03-31 07:47
    Ocena: 5.00 / 5
    PANI kurier zawsze uśmiechnięta, miła i z profesjonalnym podejściem do klienta. Przesyłka zawsze w idealnym stanie i na czas.
    ZaletySzybko
    Miło
    Z uśmiechem
    W rozsądnej cenie
    WadyBrak
Dodaj własną opinię »