Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8481 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ber / 2020-04-16 09:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Siedzimy w domu podczas pandemi od 4 tygodni a kurier stwierdza ze nikogo nie został w domu.
    Nikogo nie było z paczka !
    Nie zadzwonił mimo iz miał numer telefonu.
    Musiałem sam jeździć za kurierem aby odebrac paczke .
    Nigdy wiecej z tego nie bede korzystał. Wole zaplacic wiecej ale niech to dostacza ktoś komu chce sie pracować.
    ZaletyŻadnych zalet
    WadyNie bylo kuriera z paczka i miał to w dup....
  • ~kevin / 2020-04-16 05:16
    Ocena: 2.33 / 5
    Odradzam. Otrzymałem uszkodzoną przesyłkę. Mimo iz przesyłka była ubezpieczona odmówili mi jakiekolwiek pomocy. Odwolywalem sie i za każdym razem dostałem pismo z tzn "kopiuj wklej".Stracilem 250zl.
  • ~Marc / 2020-04-15 22:27
    Ocena: 2.67 / 5
    Dostałem paczkę do paczkomatu niestety nie mogłem odebrać paczki ponieważ Paczkomat był zepsuty więc próbowałem zgłosić ten fakt na infolinię lecz niestety nie ma takiej opcji pod innymi opcjami żaden konsultant nie odbierał
    WadyBrak infolinia serwisowej
  • ~Bobi / 2020-04-15 22:04
    Ocena: 1.67 / 5
    Opinia odnośnie wysyłania paczki z managera.paczkomaty.pl IN POSt. Beznadzieja. Szybciej i bez nerwów lepiej wysłać paczkę w konkurencyjnej firmie
  • ~Jacek / 2020-04-15 19:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Zostałem oszukany..nadałem paczkę online.. Opłaciłem blikiem.. Opłatę z konta pobrali i wyświetlili błąd autoryzacji z kartą..etykiety na paczkę nie otrzymałem..zostałem oszukany na 16 zł..więcej paczki u nich nie nadam..zrobie to na poczcie.. Usługę oceniam na zero..
  • ~Aleksandra / 2020-04-15 19:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalne dno po raz ostatni skorzystałam z obsługi firmy inpost
    WadyDramat
  • ~Aga / 2020-04-15 19:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier jeżdżący po Świnoujściu jest nieuprzejmy i arogancki więcej nie skorzystam z usług InPost
    WadyZero profesjonalizmu
  • ~Maro / 2020-04-15 19:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Chorzy ludzie którzy nie powini funkcjonować...najgorsza firma kurierską jaką tylko istnieje omijać szerokim łukiem szkoda czasu i pieniędzy na takich popaprancow
    ZaletyNie ma
    WadyNiesłowni
  • ~Ka / 2020-04-15 17:36
    Ocena: 5.00 / 5
    Polecam! Zamawiam przesyłki do paczkomatu jednak dzisiaj dostarczył mi ją kurier.
    ZaletyPolecam
    WadyBrak
  • ~Sandra / 2020-04-15 16:07
    Ocena: 1.67 / 5
    Masakra z nimi. Tragiczne opóźnienia. Zamawialam przez różnych kurierów, ale oni są najgorsi... ma sa kra
    ZaletyNie ma
    WadyDługo trzeba czekać
    Kurier nie miły
  • ~Paweł / 2020-04-15 15:50
    Ocena: 1.67 / 5
    masakra przesyłki odbiór zamiast po 24 godzinach są po 3 dniach, infolinia to pic na wodę, potrafią mieć 3 przesyłki na samochodzie a wydać jedną
  • ~wnerw / 2020-04-15 15:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno dno i kupa mułu , na 10 przesyłek realizowanych prze Inpost 7-8 to droga przez mękę dlaczego inne firmy potrafią doręczyć przesyłki na czas tylko inpost ma z tym ogromny problem
    Zaletynie ma czegoś takiego w tej firmie
    Wadycałość
  • ~kraajanek / 2020-04-15 14:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Unikam tej firmy jak ognia niestety jeden z dostawców ma tylko to w ofercie i oczywiście dramat na samym wstępie przesyłki nie doręczone , kurier nie wiadomo gdzie jeździ , gdzie go szukać. obsługa dramat nawet poczta polska bije ich na głowę
    Zaletybrak
    Wadycałość to jedna wielka wada
  • ~tasak / 2020-04-15 14:25
    Ocena: 1.67 / 5
    Kolejna paczka dostarczana zbyt długo. Tym razem aż 7 dni. Czasem się zdarzy, że dostarczą szybko, ale to rzadkość.
    Zaletybrak
    WadySpore opóźnienia
  • ~Bbar / 2020-04-15 14:01
    Ocena: 1.67 / 5
    Brak kultury bezczelnie zachowanie ani dzień dobry ani do widzenia żenada zróbcie coś z tym
    WadyBrak kultury bezczelnie zachowanie
  • ~odbiorca / 2020-04-15 12:56
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest szok w dostawie małej paczki z Legnicy do Jeleniej Góry 3 dni t r a g e d i a !!!!!!!! gdybym wiedział to osobiście bym odebrał tę przesyłkę u nadawcy.
  • ~Fat / 2020-04-15 11:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, brak jakiegokolwiek ogarnięcia u kuriera, brak kultury, zagubienie paczki,
    ZaletyBrak
    WadyBrak kultury i terminowości
  • ~XXXXkXXX / 2020-04-15 10:39
    Ocena: 2.67 / 5
    Obsług i reklamacje totalne dno a nawet pod dnem konsultant nie ogarnięty nic nie może z fakturą spóźniają się już 6 dni a ja nadal mam czekać, widać że pandemia rozkłada tą firmę
    ZaletyBrak
    WadyBurdel
  • ~Klaudia / 2020-04-14 20:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Kurier wrzucił paczkę do skrzynki na listy (przynajmniej tak twierdzi) mimo ze miała zostać doręczona do rak własnych i do tej pory zamówiony produkt do mnie nie dotarł. Po licznych telefonach i mailach nie uzyskałam Ani odpowiedzi na pytania ani zwrotu pieniędzy za zgubiona paczkę. Ciagle ktoś mnie odsyłał do innej osoby. Żenada.
  • ~stiv / 2020-04-14 15:36
    Ocena: 2.67 / 5
    Generalnie nie można się przyczepić do czasu dostawy natomiast jeśli ktoś chce wysłać coś przez inpost to jest to droga przez mękę. Ich system jest kompletnie nieintuicyjny i wywala błędy, zalecam każdemu kto będzie w przyszłości chciał coś wysłać robić to tylko i wyłącznie przez pośrednika.
Dodaj własną opinię »