Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8481 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Asia / 2020-04-17 12:05
    Ocena: 2.33 / 5
    Nie polecam, dostawa zazwyczaj trwa bardzo długo, paczka w sortowni leży około 3 dni czyli czas dostawy ponad tydzień. Jeśli zależy Ci na szybkim dostaniu paczki nie polecam Inpostu.
  • ~Blond / 2020-04-17 08:43
    Ocena: 3.67 / 5
    Nigdy nie miałam problemów z inpostem. Do czasu.... Już kilka razy zdarzyło mi się dostać paczkę o tydz później bo kurier pezetrztmywał ją sobie. Zawsze myślałam, że to najlepsza firma transportowa. Teraz zmieniam zdanie. Obsługa klienta spoko. Wysyłają pomagania do oddziału w którym paczką się znajduje i jakimś cudem od razu rusza w drogę.
    Zalety-super obsługa klienta
    -paczkomaty
    Wady-kurierzy !!!
  • ~anulkamarek / 2020-04-17 07:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka z żywymi roślinkami odebrana od nadawcy 10.04 o 16:00 po reklamamacji znalazła się w paczkomacie 16.04.o 20:52. Ze strony Inpost żadnego "przepraszam". Rozumiem, że koronawirus, ale to traktowanie klienta...
    WadyCzas dostawy i kontakt
  • ~Oktawian / 2020-04-17 01:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Co niecale 3h dostaje powiadomienia, zebym wyjal paczke z paczkomatu, kiedy nie mam takiej mozliwosci ani ochoty. Skoro na odebranie mam 48h (czas skrocony, bo bylo kiedys 72h),to po kiego wysylaja mi przypomnienia po 10 od wlozenia paczki!?
    WadyUpierdliwe ponaglenia. Firma ponagla klientow, aby obnizyc swoje koszty przechowywania paczek
  • ~Barbara / 2020-04-16 23:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Poprosiłam kuriera o zmianę dnia dostawy, zrobił to dostałam maila ze zmianą dnia dostawy, a po kilku godzinach mail że paczka zwrócona do nadawcy. Dział powiedzmy interwencji odezwał się do mnie dzień później gdy już rzeczywiście paczka została odesłana do nadawcy. Pani miała poinformować co udało się załatwić. I nic..Czekam i czekam
  • ~Zocha / 2020-04-16 23:10
    Ocena: 1.67 / 5
    Tragedia. Emailem o pomoc można pisać non stop a kontaktu brak a jak odp nie wiadomo o co chodzi dzwoniąc na infolinię każda osoba przekazuje Inne błędne wiadomości
    ZaletyDostawa wmiare szybko
    WadyKontakt, regulamin itl
  • ~Kamil / 2020-04-16 21:23
    Ocena: 1.67 / 5
    Zupełny brak kontaktu z kurierem po czym przyszło mi że moja paczka jest odesłana spowrotem do nadawcy
    WadyBrak kontaktu
    Kurier klienta ma głęboko w dup...
    Brak profesjonalizmu
  • ~Taniusia / 2020-04-16 21:13
    Ocena: 3.00 / 5
    Zamówiła paczkę do paczkomatu, o godzinie 21.00 dostała SMS że paczka czeka u kierowcy do 23.00 przy paczkomatie. Obecnie jestem w 9-m ciąży, i w nocy musiała idź kawał drogi do paczkomatu, ponieważ mąż miał 2 zmianę. Dla mnie żenada, jeżeli zamawiam do paczkomatu, to proszę paczkę tam zostawić...
  • ~Dominika / 2020-04-16 21:08
    Ocena: 5.00 / 5
    Mieszkam w dużym mieście więc może zrobi to różnice, ale to najlepsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Zawsze, ale to dosłownie zawsze, paczka dochodzi następnego dnia, nawet w soboty. Przemili kurierzy, ekspresowa wysyłka, jeśli co kolejek idzie nie tak, kontakt w obsługą bez zarzutu. Szukając przedmiotów, na np. Allegro, zawsze szukam jedynie tych z przesyłkami kurierskimi inPost. Polecam, polecam, polecam !
    ZaletySzybka dostawa
    Miła obsługa
    Szybki kontakt
    WadyBrak
  • ~mikii64 / 2020-04-16 20:42
    Ocena: 3.50 / 5
    zamówiłem towar z lidla którego nie otrzymałem ale z winy inpostu i kuriera ,to już po raz drugi ,jeszcze do paczkomatu jakoś dają radę ale pod drzwi to masakra ,jak słyszę ze na reklamację mam czekać 30 dni to nawet nie chce mi się składać
  • ~tommmmmmm / 2020-04-16 20:11
    Ocena: 3.67 / 5
    zamówiłem trzy paczki wylądowały w innym paczkomacie oddalonym od docelowego o ok 10 km
  • ~Kamkru / 2020-04-16 18:42
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier robiący problemy, nie dał znać, że paczka już pod domem, a potem kazał mi szukać siebie po mieście ze słowami "daję pani pięć minut"
    ZaletySzybkość
    WadyBrak szacunku
    Brak profesjonalizmu
  • ~Waldemar / 2020-04-16 18:33
    Ocena: 2.33 / 5
    kombinatorstwo i brak konkretnej pomocy, w przypadku problemów z konkretną przesyłką brak kontaktu, totalny problem z dodzwonieniem się, bezkarność !!!
    Zaletymożliwość odbioru w paczkomacie
    Wadykontakt telefoniczny = skandal
  • ~tzk0906 / 2020-04-16 17:36
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie wysłali nawet SMS, że paczka czeka na odbiór. Nie wysłali SMS, kiedy ją zabrali, bo czekała tam za długo. Nie poinformowali mnie również o tym, gdzie można ją zlokalizować.
    Uważajcie, albo odbierzecie paczkę w 48 godzin, albo takie same 48 godzin poświęcicie na próby odnalezienia jej.
    ZaletyPrzyszła tak szybko jak ją stamtąd zabrali
    WadyBrak kontaktu SMSowego z klientem. PODSTAWY, moi drodzy. Wystarczyło wysłać jedno powiadomienie.
  • ~Kamil / 2020-04-16 13:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, zamówienie do paczkomatu. Paczka dotarła otwarta, zalana, pogięta.
  • ~c / 2020-04-16 11:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Od kilku dni próbuję odnaleźć paczkę, ponieważ została ona doręczona (ja jej nie mam). Dzwonię na infolinię, a tam państwo poraz nie wiem który wystosowywują pisma, aby ktoś się ze mną skontaktował. Dopiero po tygodniu z kotaktowała się ze mną pani z oddziału z Łodzi, była ona bardzo opryskliwa i nie miła. Mnie winiła za to, że nie mam paczki, jednego (15.04) dnia powiedziała, że mam czekać na kontakt kuriera i jeżeli by się nie odezwał to na drugi (16.04) dzień mam kontaktować się z nią znowu. Dzisiaj (16.04) do niej zadzwoniłam, a ona znów podniesionym głosem "tłumaczyła" (bo tak się zarzekała jak jej powiedziałam, żeby na mnie nie krzyczała) , że dopiero dzisiaj się ze mną kurier będzie się ze mną kontaktował. A gdy zapytałam się jak niby kurier upewnił się, że paczka jest dostarczona na dobry adres i do dobrej osoby to powiedziała, że ona nie chodzi za kurierem i nie wie jak kurier identyfikuje.
    Wadyuważają, że zaginięcie paczki nie jest ich winą
  • ~Kate / 2020-04-16 11:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam przesyłkę kurierem Inpost. Kurier zadzwonił, że mam zejść na dół, bo on ma zakaz wchodzenia na osiedle. Nie wychodzę z domu, więc jedyną drogą zamówienia jest dostawa przez kuriera. Poprosiłam, żeby paczkę zostawił na wycieraczce i zadzwonił, potem może iść (dostawa bezkontaktowa). Kurier poinformował mnie przez telefon, że nie zostawi mi przesyłki na wycieraczce, a w uwagach wpisuje - "klient odmówił przyjęcia paczki". Przesyłka wróciła do nadawcy, a ja zostałam pozbawiona materiałów ochronnych, które tam były. Ten kurier powinien ponieść konsekwencje. To jest skandal! Szanowny Inpost - wyciągnijcie od tego Pana konsekwencje, bo to był szczyt bezczelności. Po akcencie wnoszę, że Pan mówił z akcentem wschodnim - Rosja/Białoruś/Ukraina. By go zlokalizować, podaję tel służbowy, z którego się ze mną kontaktował: 505-519-566
    ZaletyZawsze korzystałam z paczkomatów - tu, ez zastrzeżeń.
  • ~Robert / 2020-04-16 11:21
    Ocena: 1.67 / 5
    Powiem tak jeszcze nigdy nie czekałem na paczkę tyle czasu 11 dni już minęło i lipa i post,nie odbiera telefonu reklamacje nie ma jak zgłosić telefonicznie szkoda gadać
  • ~Karolina / 2020-04-16 10:31
    Ocena: 5.00 / 5
    W okresie pandemii jak i przed zawsze byłam bardzo zadowolona z usług InPost. Teraz są takie opóźnienia w wydawaniu paczek przez sprzedawców, więc jak widzę wiadomość od InPostu to cieszę się, że przesyłka jest w ich rękach, bo oznacza to, że szybko bedzie u mnie. Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług. Z kolei kurierzy są zawsze mili i łatwo się z nimi dogadać / skontaktować. Dziękuję za Waszą pracę w tym trudnym czasie.
    ZaletySzybko, wygodnie, bezproblemowo
  • ~Rafaello72 / 2020-04-16 09:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Jest 16.04.20r, paczka od 06.04.20r ma status "wydana do doręczenia"...Dzień w dzień otrzymuje info, że właśnie już dzisiaj paczka trafi do paczkomatu... Zgłaszanie na infolonii reklamacji pozostaje bez echa. Polecam tylko wrogom.
Dodaj własną opinię »