WadyNie polecam, słaba jakość obsługi
strona 386 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 384
- 385
- 386
- 387
- 388
- nastepna »
-
~lukasz / 2020-04-17 19:01Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, słaba jakość obsługi, paczki nie są doręczane , nie zwracają pieniędzy za niewykorzystane etykiety -
-
~bela / 2020-04-17 18:25Ocena: 5.00 / 5
Osobiście sobie chwalę zarówno obsługę kurierską jak i fenomenalne rozwiązanie jakim są paczkomaty ZaletyobslugaWadybrak -
~Asia / 2020-04-17 17:33Ocena: 1.67 / 5
Już drugi raz spotkałam się z bardzo nie miłym kurierem ( tym samym ) są takie czasy a nie inne poprosiłam kuriera żeby położył paczkę na schodach co usłyszałam cytuje ,, Jeśli się pani boi to niech nie zamawia " i rzucił moja paczka przed moje drzwi a co jeśli miała bym tam coś kruchego ???????? nie boje się tylko dbam o swoje zdrowie !
przepraszam bardzo z innymi kurierami nie miała takiego problemu . Ten pan nawet nie dba o zasady bezpieczeństwa które teraz obowiązują .ZaletyżadneWadyskandaliczna obsługa -
~Kapro27 / 2020-04-17 17:05Ocena: 1.33 / 5
Czas dostawy jeden dzień roboczy, mija dzisiaj drugi dzień godz 17, a kuriera jak nie było tak nie ma nadal. Serdecznie nie polecam. ZaletyŻadneWadyLekceważą klienta -
~Anna / 2020-04-17 16:48Ocena: 1.00 / 5
Bardzo okropna firma ,nie polecam ponieważ dostałam informację wczoraj o tym że paczka została wysłana natomiast dzisiaj rano dostałam info. że ma być dostarczona dzisiaj,jest godzina 17 A kuriera cały czas nie widać.
Oni mają wywalone na o czy się do nich dzwonić czy nie bo odrzucają połączenia.
Masakra!ZaletyŻadnychWadyOlewanie klienta -
~brygida / 2020-04-17 16:14Ocena: 1.00 / 5
Paczka żywnościowa( podwójnie pobrana opłata za nadanie,bo paczkomat po pobraniu opłaty nie otworzył skrytki) wysłana 21.III.2020 dotychczas nie dotarła.Inpost do reklamacji żądał zdjęć zawartości paczki!Nie otrzymałam ani zwrotu wartości paczki,ani zwrotu za podwójnie pobraną opłatę,ani żadnego wyjaśnienia.
Poprzednia paczka znalazła się po 30 dniach. -
~Piotr / 2020-04-17 15:25Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Paczka wysłana 14 kurierem ja 17 nie mogę się doprosić o swoją paczkę mimo kilku interwencji na infolinię, gdzie tylko słychać mogę napisać zgłoszenie.Ta firma nie potrafi się chyba kontaktować telefonicznie żeby wyjaśnić sprawę dlaczego paczka leży tyle dni w oddziale. Z oddziału też nie można odebrać. Ja osobiście będę unikac. WadyMoim zdaniem Brak kontroli i komunikacji. -
~Piotr / 2020-04-17 15:16Ocena: 1.00 / 5
Takiej gow....ej firmy to ze swieca szukac. Mam nadzieje i licze na to ze zbankrutuja. Powinni placic odszkodowania za nie dostarczane w terminie paczki badz z ich winy pomylki z adresem ZaletyZadnychWadySame -
-
~Klient / 2020-04-17 15:05Ocena: 3.00 / 5
Kurier odmówił zostawienia przesyłki pod drzwiami mieszkania i zażyczył sobie by zejść pod drzwi wejściowe, bo jak określił: nie wchodzi do klatki. Rozumiem ostrożność, ale takie zachowanie to dowód zupełnego braku świadomości. Ciekawe jak osoba na wózku inwalidzkim miałaby ześć w budynku bez windy. Nie polecam. -
~Grzegorz / 2020-04-17 14:57Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem paczkę na allegro. W zamówieniu prosiłem o wcześniejszy kontakt w dniu dostawy. Dostawy kuriera sa po godz 19.00 przy próbie rozmowy kurier rozłącza sie. W rezultacie paczki nie otrzymałem bo kurierowi nie chciało sie zadzwonić na dodatek bardzo nieprzyjemna osoba a wręcz chamska. Dzwoniłem na infolinie to usłyszałem ze nie maja obowiązku dzwonić wcześniej i nie interesuje ich co klienci piszą w zamówieniach w zamówieniach. ZaletyZadna zaletaWadyNie polecam tej firmy nikomu. -
~Robert / 2020-04-17 14:36Ocena: 1.67 / 5
Jak nie rozbudują paczkomatów to... olo nie wydolo... 4 km do innego paczkomatu. Mam auto-dam radę. A jak ktoś nie ma jak się dostać? Paczkomat przepełniony-czyli w większości przypadków kurier ma wyrąbane i zostawia gdzie mu pasuje... Zalety...Wady... -
~qucokta / 2020-04-17 14:23Ocena: 1.67 / 5
za długa dostawa, przekierowania bez zgody, opłata brak ostrzeżenia o opóźnieniu wpływu opłaty online (tylko może Ci się wydawać że załatwisz szybko. Przestarzały nieintuicyjny system. Infolinia długie czekanie w kolejce, brak kompetencji operatorów (nic nie mogą) lub nie chcą. ZaletyMiało być szybko i blisko.Wadyczeka się długo nawet nie wiadomo na co, i chyba, po co. -
~Magdalena / 2020-04-17 14:08Ocena: 2.67 / 5
Jak do tej pory byłam zadowolona. Ale gubiąc paczkę i wymawiając się zapchanymi paczkomatami to już przesada. (Wiem, bo zamówiłam inna paczkę 2 dni później która już dotarła). A najgorsze że nic z tym się nie da zrobić gdyż na infolinii wysyłają tylko ponaglenia a żadnej informacji zwrotnej nie ma. -
~Przemyslaw / 2020-04-17 13:46Ocena: 5.00 / 5
Zamawiam tylko InPost-em. Nigdy się nie zawiodłem. -
~Annia8385 / 2020-04-17 13:33Ocena: 1.00 / 5
InPost chyba z nadmiaru przesyłek nie radzi sobie z dostarczaniem ich do odbiorców. W tym tygodniu zgubili 4 moje paczki. Nie polecam, firma nie jest w stanie ogarnąć paczek. ZaletyNie wiemWadyGubią przesyłki -
~Annamarianela / 2020-04-17 13:31Ocena: 1.00 / 5
Kupiłam wyprawkę dla noworodka z dostawą do paczkomatu. Paczka cała brudna, podarta, ubranka wysuszone. Przez ataki bombowe w Syrii ten kurier jechał. Nie polecam. Ciekawe czy to odbiorę. ZaletyBrakWadyNie dbają o paczki, rzucają nimi, drą, w nosie mają że zniszczy się zawartość. -
-
~EWA / 2020-04-17 13:17Ocena: 1.33 / 5
Kurierzy są beznadziejni. teraz po pandemi koronawirusa będzie bezrobocie, może Firma Inpost zatrudni normalniszych ludzi na stanowisko kuriera , a sami również zabiorą się za uczciwą pracę. Paczka zakupiona i wysłana 03.04 dostarczona 15,04 paranoja, jakby szła z Chin. A kurierzy jężdżą z paczką cały tydzień i się zastanawiają dostarczyć czy nie dostarczyć , loteria a ty głupi czekaj. ZaletyżadneWadytermin dostawy, paranoja -
~Palluk / 2020-04-17 13:09Ocena: 5.00 / 5
Wszystko szybko sprawnie i bez problemów. Polecam. ZaletySzybkosc i cenaWadybrak -
~Agata / 2020-04-17 12:51Ocena: 1.33 / 5
wczoraj dostałam wiadomość o wydaniu paczki kurierowi niestety nie została mi ona przez niego dostarczona do domu. Co więcej nawet kurier nie pojawił się pod blokiem (brak nawet próby dostarczenia),zero wiadomości od niego. Po czym wieczorem dostałam wiadomość o rzekomej próbie dostarczenia mi paczki i nie udanej próbie bo podobno nikogo nie było w domu. Skandal.
Dzisiaj nadal kuriera z paczką u mnie nie ma, a była podobno drugi raz wydana rano kurierowi do dostarczenia. Przez inpost kurierem już nigdy więcej nic nie zamówie.
Pomimo wysłania do niego SMS brak od niego odpowiedzi.ZaletyPaczkomatyWadyKurierzy.!!!
Olewnie klienta, brak kontaku z klientem -
~shadow / 2020-04-17 12:37Ocena: 1.00 / 5
Jestem bardzo rozczarowana przesyłka została dostarczona do paczkomatu w innym mieście niż wybrałam przy wyborze paczkomatu, a Pani na infolini żuciła do mnie takim hasłem ,,Musi sobie Pani pojechać do tego miasta to odebrać". Więc Pani na infolini bardzo nieuprzejma, bezczelna i nieświadoma błędu jaki popełnili i zwracała się lekcewarzącym tonem. A przez ich błąd muszę dodatkowo zapłacić za ponowny koszt dostawy w tej sytuacji to oni powinni pokryć koszty, a nie ja!
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
strona 386 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 384
- 385
- 386
- 387
- 388
- nastepna »
