Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8481 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Takbylo / 2020-04-21 10:25
    Ocena: 2.33 / 5
    Czekam na paczkę już od tygodnia, 3dni temu dzwoniłem na infolinię i Pan powiedział że zgłosi interwencję w sprawie tej paczki i nadal nic nie było przez kolejne dni
    Zalety.
    Wady.
  • ~Adam / 2020-04-21 05:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam.paczki przychodzą nie terminie.najgorsz firma kurierska.MASAKRA!!!!!
    ZaletyNie ma
    WadySame wady
  • ~b / 2020-04-20 22:12
    Ocena: 1.00 / 5
    KOSZMAR!!!!! Unikać jak ognia. Po tygodniu przesyłka nie wiadomych powodów powróciła do nadawcy.
  • ~Małgorzata / 2020-04-20 20:58
    Ocena: 4.33 / 5
    Kurier podal kod do obioru w psczkomcie.Przyjezdzsm otwieram skrytke zdolnie a tam nie moja przeszylki tylko czyjas.Dzwonialam kilka krótnie na infolnie to skrytki mieli przeszukac wcale t3go nie zrobili bo jakiś pan chciał na dac paczke a tam moja. Nie polecam inpost do paczkomatu
    ZaletySzybka dostawa
    WadyKurier pomieszal skrytki kody odrazam ta firme klientów maja gdzieś
  • ~Kobi / 2020-04-20 20:50
    Ocena: 1.67 / 5
    Tragedia. Nie odbierają paczek z Paczkomatów. Paczki po kilka dni czekają na odbiór przez kuriera.
    WadyTeemnowość
  • ~january / 2020-04-20 20:49
    Ocena: 1.00 / 5
    siedziałem trzy dni w domu 0d 16 04 do 18 04. Ustaliłem poprzez śledzenie przesyłek, że próbowano dwukrotnie dostarczyć przesyłkę 17 04 natychmiast interweniowałem telefonicznie. Obsługujący zapewnił mnie że przesyłkę dostarczą w kolejnym dniu roboczym. Dziś w poniedziałek 20.042020 nie otrzymałem przesyłki nikt też nie telefonował do mnie. dzwoniłem do obsługi poinformowano mnie że przesyłkę zwrócono nadawcy. Mogę powiedzieć delikatnie, że jest to nieudolna firma, niegodna poleceniu i nie powinna istnieć na rynku. kurier Który nie kontaktuje się z odbiorcą, obsługa która nic nie obsługuje (jedynie nabija impulsy dzwoniącemu i dodatkowe koszty) taka działalność jest nie do przyjęcia katastrofa
  • ~Nieważne / 2020-04-20 20:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Po tej firmie już wiem, czemu niektórzy nigdy nie osiągną nic więcej. Kurierzy niszczą i gubią przesyłki, na infolinii taka miernota bez mózgu i wyobraźni, że aż przykro. Chyba trzeba robić wszystko, żeby kupować lokalnie, bo firmy kurierskie to jakieś dno z mułem.
  • ~Monika / 2020-04-20 19:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka nie jest dostarczona, paczka wisie w serwisie jako "dotarła do punktu i czeka na wysyłkę do paczkomatu już od tygodnia. Infolinia nie działa, wczoraj jakaś panienka na infolinii podobno "ponagliła" oddział". Nadal informacji brak, kontaktu brak.
  • ~Kuba / 2020-04-20 17:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostawca to firma krzak. Przesyłka w doręczeniu od 10 dni. Codziennie wydana do doręczenia, lecz nie trafia do paczkomatu. Brak jakiegokolwiek kontaktu w sprawie przesyłki. Brak reakcji oddziału na ponaglenia. Stanowczo odradzam. Nie spotkałem się z takim dziadostwem u żadnego z innych operatorów.
    ZaletyW teorii fajna opcja.
    WadyPraktyka pokazuje, że warto skorzystać z innych dostępnych opcji.
  • ~Monia / 2020-04-20 16:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to porażka. Nie polecam. Przetrzymywanie paczki w sortowni.Brak jakiejkolwiek informacji o statusie przesyłki. Paczka miała być dostarczona 20 kwietnia leży w sortowni już od 17 stego.
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~roman / 2020-04-20 14:44
    Ocena: 1.00 / 5
    w paczkomacie dali mi czas do odbioru 8 godzin w sobotę w efekcie paczka pojechala z powrotem , w biurze jakieś niemoty z brakiem możliwości zrobienia czgokolwiek - odradzam
  • ~Nick / 2020-04-20 12:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Gowno nie kurier !!!! Paczka przetrzymywana ch.j wie z jakiego powodu .
    ZaletyBrak
    WadyCała z.ebana firma
  • ~Wilku / 2020-04-20 12:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy nie dostarczają pod wskazany adres, na trzy zamówione przesyłki dotarła tylko jedna. Zgłaszanie reklamacji to przysłowiowy "groch o ścianę". Zdecydowanie nie polecam!
  • ~Eugeniusz / 2020-04-19 10:35
    Ocena: 1.67 / 5
    Firma badziewie,nie wiadomo gdzie przyczyna? Czy organizacyjnie,zarządzanie firmą,niewłaściwi ludzie na stanowiskach,czy wykonanie zleceń może zbyt dużo "leni" w tej instytucji tak jak w poprzedniej komunistycznej erze.
    W każdym razie dość!!!.Będę unikał tej firmy,która wstrzymuje dostawy towarów.Szczególnie żle "in Post" funkcjonuje w Poznaniu,po dostarczeniu do centrali,przesyłka musi odleżeć kilka dni.Bez nadzieja.Może zmienić szefa tej placówki który nie umie egzekwować dyscypliny???
    Zaletycena usługi,którą dyktuje konkurencja.Poza tym innych zalet brak!
    WadyPrzewlekłość czasowa dostaw szczególnie w Poznaniu,Przetrzymywanie przesyłek na "magazynowej kwarantannie".
  • ~Rekin / 2020-04-18 19:16
    Ocena: 2.00 / 5
    Katastrofa z czasem doręczenia. Jak ktoś nie lubi czekać około tygodnia to kategorycznie odradzam. Tylko dla cierpliwych. Ale czego się spodziewać po poczta polska
    ZaletyJedyna zaleta to cena. Nic więcej.
    WadyCzas czas czasczas
  • ~Sivien / 2020-04-18 13:38
    Ocena: 1.33 / 5
    Nie polecam. Przesyłka została dostarczona do innego paczkomatu, bo w moim nie było miejsca. Niestety ten paczkomat nie był mi po drodze, a przesyłek potrzebowałam na szybko. Zadzwoniłam do inpostu z prośbą o danie jej do 2 jeszcze innych paczkomatów, gdzie miałam bliżej. Pani mi jednak odpowiedziała, że paczka następnego dnia i tak będzie u mnie. Niestety tak się nie stało. Po powtórnym zadzwonieniu, zbyli mnie mówiąc, że mam czekać kolejne 2 dni na dotarcie paczki do mojego paczkomatu.
    Zaletymożna odebrać w paczkomacie
    Wadypaczke umieszczaja pomimo wybóru na drugim końcu miasta
  • ~Rozczarowana / 2020-04-18 08:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta ,, Firma" to porażka. Kurier oświadczył , że nie będzie dowoził do mnie przesyłek bo mu się droga nie podoba.
    Wszystkie firmy kurierskie działają i dojeżdżają bez problemu. Odsyła mi paczki.
    masakra nie polecam !!! A dodzwonić się nie można.
    Zaletybrak
    Wadysame
  • ~patryk / 2020-04-17 20:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została dostarczona ale nie wiadomo gdzie kurier miał dzwonić ale wolał wyłączyć telefon ... Nie polecam życzę wszystkiego złego dla firmy
    Zaletynie ma
    Wadytylko i wyłącznie
  • ~Łukasz / 2020-04-17 19:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nawet nie wie, do której jest czynny punkt współpracujący... Dostałem informacje na maila, że do godziny 20, przyjechałem o 19 a tu informacja na drzwiach, że czynne do 18... dodam, ze był to piątek i punkt w sobotę jest nieczynny... muszę czekać do poniedziałku, a rzecz potrzebuje na weekend...
  • ~Nadia / 2020-04-17 19:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesylke nadana wyslana 14 dzis mamy 17 I caly czas jest w dtodze. Koszmar. Kiedys na sortowni pomylili sie I wyslali do innego miasta. Juz nigdy nie wybiore in postu. Wole doplacic wiecej 2 zl ale miec przesylke na czas I nie mnie problemow dodzwonic sie na infolinie jest niemozliwe. Automatyczna sekretarka. Nie umieja prowadzic dialogu. Ta firm to porazka.
    ZaletyBrsk
    WadyNie dostarczanie przesylke.
Dodaj własną opinię »