643241988064320118958090
ZENADA !!! Przesyłka paczkomatowa w tydzień nie doszła do odbiorcy !!! kurier tylko przerzuca , jednego dnia przesyłka wydana z oddziału w celu dostarczenia , na następny dzień przesyłka przyjęta w oddziale , następnego dnia przekazana do doręczenia i tak w kółko . Dajcie sobie spokój z tą pseudokurierką , to zwykłe ćwoki które próbują jakoś zaistnieć na rynku . Ja już zmądrzałem i z moich aukcji wycofałem możliwość wysyłki przez tych nieudaczników , do czego z całego serca i innych zachęcam. Mało tego wczoraj dostałem sms że kurier czeka z moją paczką pod paczkomatem . Jadę więc kilka km a kurier z uśmieszkiem stwierdził że paczuszka chyba zaginęła . Tak więc reasumując allegro smart to może i dobry pomysł ale na pewno z inną firmą kurierską , bo inpost nie nadaje się do niczego po za likwidacją.
ZaletyBrak
WadyCała działalność
~Nie zamawiaj inpost / 2020-04-25 09:49
Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam w żadnym wypadku... najgorsza firma kurierska jaka znam. Zamówiłem 2tyg temu paczkę i nie ma jej do dzisiaj... oceniam firmę jako Totalne dno
ZaletyPaczkomaty
WadyKurier leci w kulki, sortowania (rzucają pączkami jak kartoflami) reklamacje można sobie składać i tak nic z tym nie robią..
~Ju / 2020-04-25 00:27
Ocena: 1.00 / 5
Złodzieje!!!!!!!!
Nie polecam!!!!!!
Nie miałam możliwości żeby odebrać paczkę w terminie, więc wysłałam smsa żeby przedłużyc.dostałam wiadomość że SMS jest nieprawidłowy nie wiadomo czemu bo treść SMSa była poprawna...najlepsze jest to, że Kase z kąta pobrali dwukrotnie!!!!
ZaletyNic
WadyWszystko
~Grzegorz / 2020-04-25 00:18
Ocena: 1.00 / 5
Paczka wg trackingu na stronie inpost dotarla 3 dni temu i wieczorem tego samego dnia byla 'wydana do doreczenia'. Dzis, 3 dni pozniej , 5 min przed polnoca nagle informacja, ze dostarczono do paczkomatu i _musze_ odebrac w 48h, bo w 'dzisiejszej sytuacji' oni po 48h odsylaja do nadawcy..
Sorry zamawiam wiele rzeczy i wszystkie dochodza nawet nastepnego dnia. No ale to DHL i TNT i UPS.. a nie gownniana firma, ktora trzyma przesylki w miescie odbioru przez 3 dni
Wadybrak komunikacji
dlugi czas odbioru
brak punktu odbioru w razie niemoznosci odebrania
~Zła / 2020-04-24 23:40
Ocena: 1.33 / 5
Brak powiadomienia o tym,że paczka jest już w paczkomacie. Moje wielkie zdziwienie po informacji o zwrocie jej do adresata. Ciężki kontakt i olewka tego,że wina leży po ich stronie.
~Ola / 2020-04-24 20:57
Ocena: 2.67 / 5
Generalnie fajnie że to jest czynne 24/7, ale kurierów powinni wysłać na jakieś szkolenie z myślenia. Nie każdy bowiem ma conajmniej 180cm wzrostu I dosiegnie do tej skrytki na samej górze, a żeby tego było mało to te paczki są wrzucane strasznie głęboko i wyciągnięcie ich mając wzrost ok 165cm jest praktycznie niemożliwe. TAKŻE BYŁABYM WDZIĘCZNA GDYBY KOCHANI KURIERZY WKLADALI PACZKI NA POCZĄTKU SKRYTKI ;)
~Zbyszek / 2020-04-24 19:30
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka cztery razy wydana do doręczenia - ani razu nie trafiła do paczkomatu
Obsługa klienta - dno przyjmują zgłoszenie do zgłoszenia a zgodnie z ich regulaminem możesz czekać nawet 30 dni dla mnie niewyobrażalne jak ta firma jeszcze istnieje
~piotr / 2020-04-24 19:03
Ocena: 2.33 / 5
Kurier podjechał pod adres doręczenia ,postał kilka sekund po czym odjechał.Po chwili przyszła informacja o nie udanej próbie doręczenia przesyłki.Kontakt telefoniczny z kurierem (natychmiast po tym jak odjechał) zakończył się stwierdzeniem "jestem już w domu i dzisiaj jej nie dostarczę".ŻENADA.
ZaletySprawnie i rzeczowo przyjęta skarga przez centralę INPOST.
~Mim / 2020-04-24 16:13
Ocena: 2.00 / 5
Opakowanie przesyłki było rozcięte i z tego powodu rozsypała się zawartość!
~rob69 / 2020-04-24 13:21
Ocena: 1.00 / 5
Moja przesyłka została zniszczona przez inpost a jej resztki szły 7 dni co spowodowało zniszczenie reszty zawartości. Reklamacja odrzucona.Szczerze odradzam tą firmę.
~Luk123 / 2020-04-24 12:41
Ocena: 1.67 / 5
Moja paczka leży od tygodnia w jakimś magazynie wydzwaniam na infolinię a oni to olewają. Inaczej niema jak czegokolwiek załatwić bo nieme żadnego biura dla klientów tragedia!!!!
~Misza / 2020-04-24 12:17
Ocena: 3.33 / 5
Dlaczego Inpost zmusza do instalacji swojej aplikacji?? Ja juz nie mam na nia miejsca w telefonie, a w dobie pandemii zlikwidowano kod qr.I mam taki wybor: albo wstukiwac ręcznie, albo usunąć inne, potrzebne aplikacje, żeby wepchnąć ten Inpost! Zysk ponad zdrowie klientow?
~Katarzyna / 2020-04-24 10:25
Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczkę 2 tygodnie tragedia i wogole ponaglenia nic nie dają zeszli na psy kiedyś czekało się 2 dni
~Sławek k / 2020-04-24 06:21
Ocena: 2.00 / 5
Coraz dłuższe oczekiwania na przesyłkę. Niedługo z Chin będzie szybciej niż z nimi. Aktualnie czekam na przesylke2 tygodnie. Dzwonienie na infolinię ale kontakt utrudniony. Przyjmują do wiadomości wysyłają jakieś ponaglenia i nic. Nie wiadomo gdzie jest zguba.
ZaletyCena.
WadyCoraz dłuższe oczekiwania na przesyłki.
~Agnieszka / 2020-04-23 21:34
Ocena: 3.00 / 5
Do tej pory bylo wszystko ok. Ale od jakiegoś czasu masakra. Paczka z pomylonymi etykietami. Długo czas oczekiwania . Paczka wydana do doręczenia od 2 dni . ???? mam nadzieję że wszystko wróci do normy.
WadyOpóźnienia
~kasia / 2020-04-23 20:26
Ocena: 1.00 / 5
dramat, paczki uszkodzone i czas oczekiwanie to tydzień
Zaletybrak
Wadyczas oczekiwania i stan paczki kiedy wreszcie dotarła
~Jola / 2020-04-23 19:25
Ocena: 1.00 / 5
Wreszcie otrzymałam przesyłkę. Mimo iż w SMS informuje ze kurier posiada terminal płatniczy, nie jest to prawdą. Przygotujcie się zatem na to że musicie mieć w domu gotówkę.. Totalna porażka, nigdy więcej niewybieralny tej firmy
ZaletyBrak
WadyBrak terminali płatniczych,,
~Emi / 2020-04-23 17:09
Ocena: 1.00 / 5
Co to kurde jest ze paczka jest w samochodzie obok paczkomatu, jakiś gość je wydaje, kolejka kur...do jutra.Pierd...się, ostatni raz
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Hania / 2020-04-23 17:00
Ocena: 5.00 / 5
Jestem zaskoczona tymi komentarzami.
Nie mogę narzekać, dostaję sms ,zawiadomienie kiedy otrzymam przesyłkę, zawiadomienie e-mailem i na Allegro.
Przesyłka dostarczona do domu , nie naruszona ,wszystko w porządku,jestem bardzo zadowolona z usług .
Pozdrawiam
ZaletyWszystkie ,obsługa na piątkę ,a to moje gwiazdki ********************
Wadyżadnych
~Anna / 2020-04-23 16:37
Ocena: 1.00 / 5
Niewtajemniczonych może zaszokować jakim bagnem jest InPost.
Brak dbałości, ociąganie z paczkami i wyzysk pracowników to jest właśnie kwintesencja wyżej wymienionej firmy.
Paczki są rzucane jedna na drugą nie zależnie od zawartości więc zamawiając szkło spodziewajcie się raczej piasku. Wysyłając coś przez InPost radziłabym raczej wkładać w trzy worki, bo wypadające ze zgniecionych paczek rzeczy to codzienność kurierów, ale przecież kto pośród 1500 paczek które dostają na dzień będzie się zastanawiać, a skąd ta książka? A te inne małe pierdoły? Bez znaczenia, zwali się na sklep.
Zamawianie przez InPost jest jak kupowanie kakao bez certyfikatu UTZ, no powiedzmy niby masz to kakao, ale co tak naprawdę jest w składzie? Czy ludzie biorący udział w produkcji nie są wyzyskiwani? Nie wiesz tego niestety, ale na szczęście jednego możesz być pewien, InPost to takie kakao z najgorszej możliwej uprawy. Takie gdzie liczba wysiłku i leków przeciwbólowych na zmęczony po parunastu godzinach pracy kręgosłup nie jest opłacana. Jako miejsce pracy lepiej omijać szerokim łukiem. Chyba że lubisz ciężką prace po 15 godzin dziennie za grosze to spoko, polecam.