Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Aviva opinie

Ocena na podstawie 31 opinii

1.55 / 5

 • Oferta
  1.92
 • Obsługa klienta
  1.36
 • Cena/Jakość
  1.43

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 2
 • ~Michał / 2019-06-13 20:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam przy likwidacji z AC robią problemy.
  Mimio polisy z naprawą w warsztacie i na oryginalnych częściach w kosztorysie zastosowano urealnienie na części zamienne BMW w wysokości 60% plus części zamienne.
  Odradzam to co mówią przy zakupie polisy mija się z prawdą przy likwidacji szkody.
 • ~Jarek / 2019-06-12 14:57
  Ocena: 1.00 / 5
  wypadek komunikacyjny (sprawca ubezpieczony w avivie) 6 dzień czekam na wycenę szkody, i codziennie słyszę na infolinii magiczne słowo "jutro". co do kwoty wyceny jeszcze się nie wypowiadam ale myślę, że będzie temu poświęcony osobny wpis. kobieta na infolinii beszczelnie się mnie pyta, po co panu zależy na czasie skoro ma Pan jeszcze inne pojazdy (mam jeszcze 2 inne ubezpieczone niestety u nich) więc ma pan czym jeździć.
  Zaletyodbierają telefony
  Wady że są
 • ~Monia199559 / 2019-06-09 15:13
  Ocena: 4.67 / 5
  Szanowni Państwo, jestem studentką II roku studiów magisterskich. Chciałbym serdecznie zachęcić Państwa do wypełnienia poniższej ankiety, dzięki której zgromadzę informacje niezbędne do napisania pracy magisterskiej.
  Badanie skierowane jest do klientów Towarzystwa Ubezpieczeniowego Aviva, dotyczy oceny promocji jego produktów ubezpieczeniowych i jest całkowicie anonimowe.
  Z góry dziękuję za poświęcony czas.
  Link do ankiety https://forms.gle/SnuTsiXaeyRsiowaA
 • ~Jacek / 2019-05-18 15:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Aviva jest straszną porażką,zwodzą klijęta,po 3 miesiącach od wypadku zero odzewu. Żadnego wsparcia i ani złotówki. Namolni przedstawiciele,przychodzą do domu bez zapowiedzi,nażucają się. Zmieniają formy wypowiedzi,oszukują. Przestrzegam wszystkich,lepiej samemu odkładać pieniądze do skarbonki z napisem ubezpieczenie!!!
  ZaletyŻadnych tylko utopia
  WadyWłaśnie same wady,kłamstwa
 • ~Fankaballady / 2019-05-06 12:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Wprowadzanie w bład przez pracownikow infolinii. W chwili rezygnacji z ub. Spokojny kredyt zostalam poinf.,ze pieniądze pozostale z opłaconej polisy otrzymam do 30 dni po rozpoczęciu nowego m-ca. 6 dni po podanym terminie zapytałam dlaczego jeszcze nie wpłynęły niewykorzystane srodki z polisy i usłyszałam, że "zgodnie zprocedura do 14 dni , a wlasciwie do 21dni po tych 30 dniach. Przetrzymują środki. Czyżby oznaczało to problemyz płynnością? W komentarzach jest opisywane nagminne przetrzymywanie wypłat z polis ? Czy to znak rozpoznawczy firmy? W moim przypadku chodzi o Avivę za pośrednictwem Santandera. Jak chciałam zrezygniwać bank odeslal mnie do ubezpieczyciela. Teraz ubezpieczyciel odsyła do banku. Odbijanie piłeczki i zarabianiena odsetkach. Od kwot ogolnych, wszystkich przetrzymywanych to muszą być niezłe kwoty, a ja czekam na nedzne 1700 zł.
  ZaletyBrak
  WadyNierzetelnosc w obsludze klienta. Jezeli bank reprezentuje ubezpieczyciela to dlaczego nie obsługuje klienta całościowo? Rozbieżności wynikajace z informacji uzyskanych od ubezpieczyciela mają się nijak do inf. przedstawicieli banku. Traci i ubezpieczyciel i bank!!!!!!! W najblizszym mozliwym terminie zrezygnuje z uslug obu firm. Tak wiem, że nie przejma się tym ale jeżeli zrobi to odpowiednio dużo osób to w koncu to odczuja.
 • ~Jowita / 2019-05-05 23:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam Avivy dziecko miało wypadek i mialo szyta głowę A oni mi odmówili odszkodowania masakra nigdy więcej nie będę ubezpieczona w tej firmie
 • ~Richard Blair / 2019-04-11 22:10
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam przed TU AVIVA , firma ta stosuje oszukańcze i niezgodne z prawem praktyki. Pod żadnym pozorem nie radzę zawierać tam jakiegokolwiek ubezpieczenia, a w szczególności ubezpieczeń Autocasco (AC) ponieważ jest to strata pieniędzy, czasu, nerwów a być może i zdrowia. Niestety fatalne zrządzenie losu sprawiło iż przyszło mi likwidować szkodę w TU Aviva i tu zaczęły się kłopoty, sama wizyta rzeczoznawcy zwiastowała to co miało nastąpić wkrótce. Rzeczoznawca bez żadnej wiedzy, czy choćby chęci do pracy, wyposażony jedynie w aparat w telefonie komórkowym, od niechcenia zrobił zdjęcia wyłącznie jednej strony pojazdu i bardzo szybko chciał się ulotnić po mojej uwadze, iż została jeszcze druga strona, stwierdził, cytuję: „ona też?”, zrobił jeszcze parę zdjęć i pojechał w swoją stronę. Po kilku dniach otrzymałem kosztorys naprawy, nie zgadzało się tam nic lub prawie nic. Błędy w moim nazwisku, w modelu pojazdu, część pozycji pominięta, lub użyte jakieś tanie zamienniki. Wyceny dokonano na najtańszej dostępnej wersji pojazdu (Classic), chociaż wersja mojego pojazdu to Avantgarde czyli wersja najdroższa, różniąca się m.in. chromowanymi listwami na wszystkich elementach karoserii, oczywiście nie uwzględnionych w kosztorysie. Moje odwołanie zostało zbyte, tekstem iż według ich wyceny wszystko jest w jak najlepszym porządku, cóż została batalia sądowa, lecz jestem na tyle zdeterminowany by walczyć o swoje. O poziomie likwidacji szkód w TU Aviva niech świadczy wycena naprawy trzech oryginalnych alufelg mercedesa, wyceniona na UWAGA… 21zł. Uszkodzone elementy takie jak czujniki parkowania, czy czujnik martwego pola nie zostały uwzględnione gdyż, pojazd nie został podpięty pod tester diagnostyczny, którego rzeczoznawca niestety nie posiada! UWAŻAJCIE NA towarzystwo ubezpieczeniowe Aviva, to firma której należy unikać jak ognia. W razie wypadku, kwota odszkodowania nie wystarczy nawet na naprawę pojazdu w podrzędnym warsztacie, nie mówiąc o ASO jakiejkolwiek marki.
  ZaletyBrak.
  WadyTotalnie wszystko, brak wiedzy, umiejętności, kultury.
 • ~basiak11 / 2019-02-09 15:26
  Ocena: 1.00 / 5
  AVIVA - Niekompetentna, bezczelna i spekulancka.
  Mam police ubezpieczeniowa od ponad 20 lat. Maja taki balagan ze nie sa mi w stanie nawet przeslac wyciagu z konta. Portal internetowy funkcjonuje tylko dla zalozenia nowych umow. Nie wspomne problemow ze zmiana danych osobowych - nic sie nie da z nim zalatwic. Kilkatrotne telefonaty czy emails zostaja bez odpowiedzi.

  NIE podpisuj z nimi zadnej umowy - nie warto sie denerwowac.
  WadyNiekompetentna, bezczelna i spekulancka.
 • ~Natalia / 2018-12-23 08:23
  Ocena: 2.33 / 5
  Kontakt mailowy porażka. Prośba o zmianę danych osobowych porażka. Dodzwonić się na infolinię porażka.
  ZaletyŻadnych
  WadyBez komentarza
 • ~Daria / 2018-12-12 16:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta aviva to jeden wielki żart niedosyć że długo się czeka na odszkodowanie(czekałam ponad 30dni)to wysokość jego jest śmieszna i zamierzam się odwoływać.Dziś miałam mieć telefon od konsultanta o godź 15.00 a tu cisza jak miakiem zasiał, dno totalne!
  WadyOlewanie klienta
 • ~Olga / 2018-11-27 15:46
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam. Na infolinii obiecuja ze ubezpieczenie przysluguje na szkode wyrzodzona w pracy, a pozniej sie okazuje ze nie, BO NIKT nie powiedzial ze trzeba dokupic specjalna klauzule. Porazka.
 • ~ANDI946 / 2018-11-13 20:15
  Ocena: 1.00 / 5
  JEDNO ZŁODZIEJSTWO ,OSTRZEGAM WSZYSTKICH - MNIE ŻEŚCIE OSZUKALI
 • ~Roman / 2018-11-11 01:55
  Ocena: 2.00 / 5
  Wykupiłem OC i AC samochodu. Kamień spod kół innego auta spowodował ,że pękła mi szyba przednia. Zgłosiłem szkodę do Avivy. Patnie: jak długo trwała likwidacja szkody? 4 miesiące + 8 telefonów interwencyjnych. Dopiero do interwencji"po znajomości" sprawa zastała załartwiona - to znaczy otrzymałem należne odszkodowanie.
  Zaletybrak
 • ~Mec64 / 2018-08-13 22:23
  Ocena: 1.67 / 5
  Szczerze odradzam ubezpieczenie czegokolwiek w AVIVIE. Od kilkunastu lat ubezpieczam tam dom, mieszkanie i trzy samochody. Bez szkody- do teraz. Banalna szkoda , pękła rura i zalanie łazienki gotowe. Pomyślałem nie problem mam ubezpieczenie, zgłosiłem na infolinię. Pani poleciła zrobić zdjęcia i potem można rozkuć aby usunąć awarię. Nie płytkować przed przybyciem rzeczoznawcy. Tak zrobiłem i wynająłem firmę do usunięcia przecieku. Trwało to kilka dni, a rzeczoznawcy nie ma. Dzwonią i ponownie Pani uspokaja mnie że mam czekać i się nie martwić. Nareście zjawia się Pan rzeczoznawca, małolat ok 20 lat bez kontaktu, nie słucha co się mówi, porobił zdjęcia i tyle. Szkoda została nie uznana bo rzeczoznawca stwierdził że rura pękła w czasie wymiany. I nie dociera do gościa że mam zdjęcia przed kuciem, są płytki , nic nie ruszone. Jak do ściany. Teraz się z nimi biczuję o zwrot kasy- prawie 3000zł na fakturze. Płaciłem rocznie od kilkunastu lat prawie dwa razy tyle. Stracone pieniądze. Zmieniam ubezpieczyciela i innym też radzę. Opisałem ku przestrodze. Oszuści i cwaniacy , a nie rzetelna firma.
  ZaletyBrak- czyste oszustwo
  WadyBrak rzetelności, naciąganie klienta brak kontaktu
 • ~ola / 2018-08-07 19:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma ubezpieczeniowa w Polsce. Nie ubezpieczajcie tam ani mieszkań ani samochodów, firma stosuje oszukańcze i złodziejskie praktyki, nikłe szanse na uzyskanie odszkodowania za szkodę, wymyślają masę problemów, po to aby nie wypłacić odszkodowania.
  Odradzam tych złodzieji !!!!!!!!!!!!!!!!!
  Zaletybrak
  Wadyoszukańcze praktyki, nie wypłacanie należnych odszkodowań !
 • ~Cezary / 2018-07-30 08:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia, po 8 latach wpłacania co-miesięcznych rat, wpłacilem 13 tyś PLN. Gdy likwidowalem otrzymałem 4 tyś PLN. To jest oszustwo! Nie polecam!
  ZaletyBrak
  WadyWszystkie
 • ~Ggg / 2018-05-18 01:10
  Ocena: 1.00 / 5
  Właśnie zakupiłam polisę Ac+OC przez infolinię. W rozmowie z konsultantem otrzymałem ofertę na kwotę 2346zł. Pan szybciutko zaproponował mi płatność kartą bo wtedy jest taniej o 90zł. Zgodziłam się. Zapowiedział że zaraz zadzwoni ktoß z działu finansowego i będę mogła zapłacić. Dobrze że w ostatniej chwili zrezygnowałam z takiej płatności. Obca osoba dzwoni i oczekuje że podam jej dane do swojej karty płatniczej przez telefon. Wolne żarty i oszustwo jak się okazało później przesłali mi certyfikat na zawarcie umowy na kwotę. UWAGA NA 4560 ZŁ.Dobrze że nie podałam im nr karty. Wyczyścili by mi konto. Właśnie wysłałam im oświadczenie o odstąpieniu od umowy.NIE POLECAM i OSTRZEGAM
  ZaletyMiłe słówka
  WadyMijania się z prawdą i próba wyłudzenia
 • ~Pat / 2018-03-19 14:02
  Ocena: 1.00 / 5
  Konsultanci są nieinteligentni - nie rozumieją prostych komunikatów; w mojej polisie pozmieniali dane, mimo, że na nagraniach podaje im prawidłowe - przez co miałem problemy. Przy naprawach dokonywanych z OC miałem wielkie problemy.
 • ~Wioletta / 2018-03-05 15:43
  Ocena: 1.67 / 5
  Firma porażka. Jestem poszkodowaną w stronie-gość wjechał mi w tył auta gdy zatrzymałam się przed przejściem dla pieszych. OC sprawda ma w Avivie i walczę z nimi od 27.12 do teraz-zero postępu w sprawie. Wieczne czekanie na wszystko-począwszy od rzeczonawcy a skończywszy na pokryciu kosztów naprawy. Zły kontakt telefoniczny. Nie polecam nikomu!!!
  ZaletyŻadnych
  WadyObsługa i całokształt
 • ~Patrycja / 2017-11-13 19:32
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam firmy ubezpieczeniowej AVIVA. Wycena szkody (wykwit na ścianie szerokości metra - również za płytkami - i zaciek od zalania pionu kanalizacyjnego w bloku) została wyceniona na 99,99 zł a "udział własny w innej szkodzie niż spowodowanej przez deszcz nawalny lub powódź wynosi 100,00 zł". Nie dostaliśmy nic a ściana jest do kucia zupełnie nie z naszej winy. Po co komu taki ubezpieczyciel, który za wszelka cenę nie chce nic wypłacić?
  ZaletyBRAK
  Wady- skandaliczna wycena szkody na 99,99 zł, gdzie odszkodowanie wypłacane jest od 100 zł
  - ubezpieczenie mieszkania nic nie daje
strona 1 z 2
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU
Ocena: 1.65, ilość opinii: 309
Hestia
Ocena: 1.50, ilość opinii: 282
Link4
Ocena: 1.62, ilość opinii: 270
Generali
Ocena: 1.83, ilość opinii: 160
MTU
Ocena: 1.67, ilość opinii: 125
AXA
Ocena: 1.51, ilość opinii: 109
mBank
Ocena: 2.11, ilość opinii: 457
Flixbus
Ocena: 2.16, ilość opinii: 423
ITAKA
Ocena: 2.79, ilość opinii: 202
Netflix
Ocena: 2.89, ilość opinii: 120
nju mobile
Ocena: 3.20, ilość opinii: 117
Virgin Mobile
Ocena: 2.55, ilość opinii: 78