Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Aviva opinie

Ocena na podstawie 73 opinii

1.46 / 5

 • Oferta
  1.64
 • Obsługa klienta
  1.39
 • Cena/Jakość
  1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 4
 • ~Adrian / 2022-11-21 18:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Jakiś dramat ta firma tył samochodu wypłacone odszkodowanie podczas naprawy okazało się że jest uszkodzona lampa pogienyy wahacz i uszkodzona felga . Decyzja ubezpieczalni nie stało się to podczas tego zdarzenia nie polecam
  ZaletyBrak
  WadyCała ta firma to jedna wielka wada
 • ~Osiem gwiazdek / 2022-08-12 09:36
  Ocena: 2.67 / 5
  Teraz to już właściwie Allianz, ale ja zawierałem umowę OC/AC jeszcze z Aviva. Likwidacja szkody z AC jak dotąd przebiega bardzo mozolnie. Zgłoszenie szkody nastąpiło z początkiem lipca, mamy prawie połowę sierpnia a oni dopiero zaakceptowali kosztorys naprawy i to po licznych przepychankach z warsztatem. A mój uszkodzony samochód stoi bezczynnie gdyż z uwagi na szkody nie mogę z niego normalnie korzystać. Jest środek sezonu urlopowego i stąd może jakieś opóźnienia, ale uważam że rozpatrywanie szkody trwa stanowczo zbyt długo. Podsumowując: dopóki wszystko jest w porządku i płacisz składki nie ma problemu. Schody zaczynają się dopiero w momencie kiedy wystąpi szkoda.
  WadyBardzo długi czas akceptacji kosztorysu naprawy z AC
 • ~Wydymany Klient / 2022-07-02 11:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Uwaga na Avivę, zajmują się oszustwami...
  ...zaniżając należną wypłatę odszkodowania kilkukrotnie, manipulują faktami stosując różne sztuczki, są przy tym bardzo bezczelni. Złodziejska firma. Finał jest taki, że skierowałem sprawę do sądu. Korzystając z ich usług zostaniecie wydymani.
  ZaletyDymanie klientów
  WadyDużo wydymanych klientów
 • ~m1si0 / 2022-06-27 09:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma ubezpieczeniowa z jaką miałem do czynienia. Zaniżenie wartości szkody o 200% (6000 zamiast 17000), samochód zastępczy, który należy się od samego początku do czasu usunięcia szkody zabrany dzień po wypłacie niepełnego odszkodowania! Każdy konsultant mówi co innego, kłamią i wprowadzaj w błąd żądając coraz to innych dokumentów. Uważać należy także na firmę Allianz, która to przejmuje firmę Aviva! Nie polecam ani jednej ani drugiej wymienionej firmy! Sprawa zostanie zgłoszona do UKNF i RF, a resztą zajmie się prawnik. Więcej znajdziecie na moim blogu (niteo) włącznie z nagraniami rozmów - dość oszustw i kłamstw!
  Zaletybrak
 • ~Kar / 2022-06-21 17:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Masakra :( w PZU mam OC w życiu prywatnym + OC najemcy na 100k. Załatwione online. Wkurzyli mnie więc szukam alternatywy. Skoro w aviva mam OC auta uderzyłam tam i teraz muszę zmienić ubezpieczalnie OC również ????
  Nie dość że wciskają niepotrzebne mi produkty to jeszcze z konsultantem rozmawia się jak z robotem a nie człowiekiem. Z kolei agent twierdzi że muszę się z nim spotkać osobiście i już ????
  Avivo... Mamy XXI wiek!! Wszystko można załatwić online!!!
  Btw. Może ktoś jest głuchy i woli załatwiać sprawy e-mailowo albo po prostu woli mieć czarno na białym bo potem wciskacie kit że ktoś coś mówił albo nie??!!! I czemu wszystko trzeba załatwiać jak za komuny ????????
  ZaletyBrak
  WadyJ. W.
 • ~Marek / 2022-06-04 11:20
  Ocena: 1.33 / 5
  Mam kłopoty z ta firmą więc czytam opinie innych na jej temat. Wpisy osób są jednak dla mnie bardzo niejasne więc byłbym wdzięczny za ich uszczegółowienie .jeden z zarzutów dotyczy wieloletniego opłacania składek i późniejszym oczekiwaniem firmy na podwyższenie opłat wpłacanych przez klienta z rygorem wygaśnięcia polisy w przypadku nie podwyższenia składki przez klienta
 • ~Gerda / 2022-05-22 02:01
  Ocena: 1.33 / 5
  Kiedy poprosiłam zwrot pieniędzy bo chciałam zakończyć umowę to wysłał mi 5 zł! A ubezpieczyciel próbował namawiać, żeby tego nie robić bo i tak nic nie dostanę. A po śmierci mojej matki (wyplacalismy pieniądze z jej ubezpieczenia) dzwoni do mnke czy nie zmieniłam zdania!
  WadyNatrętny ubezpieczy isl
 • ~Łukasz / 2022-04-07 13:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia - nie polecam nikomu... Kilkanaście lat płacenia składek, żadnych szkód i jak się pierwsza pojawiła to od razu kłopot, kwestionowanie wszystkiego i stawki przez pół...... Nie polecam nikomu..... Lepiej dołóżć 100 albo 200 i wybrać innego ubezpieczyciela.... Jeszcze raz ostrzegam!!!
  ZaletyBRAK
  WadyKażdy aspekt wspólpracy
 • ~Nick / 2022-03-08 09:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Macie kasę na śmiecenie ludziom skrzynek poradzicie sobie bez klienta z banem na poczcie
  WadyŚmienik w poczcie
 • ~Cv / 2022-03-06 13:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Wypad z mojej poczty macie bana żegnam.
  WadyŚmiecenie poczty
 • ~PSS / 2022-01-22 20:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Pomimo wykupionego ubezpieczenia wraz z home assistance, robią problemy przy skorzystaniu z fachowca w przypadku awarii.
  Nie można się do nich dodzwonić, ale jeśli już się uda to konsultanci okazują się nie przygotowani merytorycznie i tylko odsyłają do innych lub się rozłączają. Taką obsługa
  wpłynęli na moją decyzję o nie przedłużaniu ubezpieczenia
  ZaletyBrak
  WadyJak w opisie
 • ~MMP / 2022-01-19 00:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Sprawa dotyczy wypłaty, z polisy po zmarłej osobie
  Zenująca obsługa, a raczej jej brak! Po miesiącu zwodzenia, dopominania się o kolejne dokumenty ( wysłane uprzednio co najmniej dwukrotnie ), wysyłanie maili w formie nie dających się odczytać komunikatów w folderze MOJA AVIVA ( hasło nie otwierało pliku ), dziś dowiedziałam się od pani z infolinii, że kolejny, n-ty raz, życzą sobie skan mojego dowodu, bo bez tego wypłata nie może być zrealizowana. Czas realizacji wypłaty? kolejne 30dni. Dodam, iż pani sprawiała wrażenie, jakby pierwszy raz stykała się z taką sprawą. Obsługa tzw. agenta, prowadzącego polisę, poniżej wszelkiej krytyki. sprawa rozpoczęła się 15 grudnia. w połowie stycznia usłyszałam: " no po co miałem wysyłać papiery przed świętami, przecież i tak nikt by się tym nie zajął...." To tyle komentarza i podsumowania...
  Zaletyżadnych
  WadyKażda z możliwych !
 • ~Grzegorzto / 2021-11-21 17:36
  Ocena: 1.67 / 5
  Od 7-miu tygodni czekam na likwidację szkody w tej bardzo amatorskiej firmie, podobno trzeci ubezpieczyciel w rankingu ubezpieczycieli w kraju. Gratuluję bezczelności, ignorancji klienta i beznadziejnej obsługi klienta. Szkoda 1190153 /24.09.2021/ likwidowana z dobrowolnego ubezpieczenia AC. Informacje na stronie Moja Aviva, zmieniają się jak w kalejdoskopie. Aktualnie jest notatka "wypłacone". Oczywiście jest to bujda. Firma chce doprowadzić do sporu sądowego. Jestem zaniepokojony o swoje inne polisy. Mam w tej oszukańczej firmie jeszcze ubezpieczenie lokalu mieszkaniowego. Na moje reklamacje i korespondencję nikt nie odpowiada, bezczelne zachowanie obsługi e-bok, na porządku dziennym. Aktualnie jestem na etapie, zgłoszenia do Komisji Nadzoru Finansowego i do Rzecznika Finansowego, obsługę moich roszczeń prowadzi kancelaria prawna. Na następnym etapie zgłoszę rozpatrzenie odpowiedzialności ubezpieczyciela, do Sądu Rejonowego żądając uznania roszczeń i odszkodowania za długotrwałe pozbawienie środka transportu. Skandal, brak słów krytyki, powinny być obraźliwe, nie używane na co dzień. Apeluję do potencjalnych klientów, nie idźcie tą drogą.
  z pozdrowieniem  Zaletybrak zalet
  Wadywysoka składka za polisę, brak informacji o odpowiedzialności, zła praca e-bok. całkowita ignorancja. Lekceważąca postawa likwidatorów. Polisa nie zawiera szczegółowych warunków ubezpieczenia. OWU nie przewiduje odpowiedzialności za skutki awarii auta
 • ~Lukasz / 2021-10-28 10:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie mogę uwierzyć jak amatorska jest to firma. Zalało mi mieszkanie. Przedstawiłem rachunek z wyszczególnionymi pracami na 3400 złotych i dodatkowo musiałem spędzić 4 dni w mieszkaniu z robotnikami. Pan Mirosław Zalewski (starszy likwidator szkód) wystawił decyzję na 1500 złotych. Odwołałem się od decyzji i proszą teraz mnie o jakieś dokumenty z firmy budowlanej gdzie co do centymetra przedstawię, że akurat remontowali tylko zalaną częśc mieszkania. Ocenili, że w Bydgoszczy ktoś sufity na 25 metrów kwadratowych z materiałem zrobi za 1500 złotych. Za 1500 to nikt w ogóle nie przyjeżdża nawet na wycenę.
  WadySame wady. Nie czytają tego co sie do nich pisze. Jeśli spali ci Się dom za milion, oddzadzą Ci 10 tysięcy złotych.
 • ~Robert / 2021-09-29 14:24
  Ocena: 1.33 / 5
  Tragedia z długoletnimi polisami na życie. Dopóki jesteś młody jest okej, ale gdy zbliżasz się do siedemdziesiątki, przy dotychczasowych składkach każą Ci obniżyć sumę ubezpieczenia, bo polisa wygaśnie! W bajki można włożyć wszystkie zapewnienia sprzed lat. Im klient starszy, to ubezpieczyciel robi pod górkę, by nie wypłacić, jak zejdziesz z tego świata. Cokolwiek Ci proponują po prawie trzydziestu latach jest baaaaardzo niekorzystne finansowo. Najlepiej jakbyś zrezygnował. Wartość odstąpienia jest prawie żadna, a wszystkie składki, które zapłaciłeś możesz zaliczyć do pieniędzy wyrzuconych w błoto. Odradzam z całego serca.
  Zaletypo prawie trzydziestu latach ubezpieczenia nie ma żadnych
  Wadypo prawie trzydziestu latach ubezpieczenia okazało się, że polisa JEST JEDNĄ WIELKĄ WADĄ!!1
 • ~Kamkla / 2021-09-28 13:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam!!! Wysłany kosztorys z AC przez mechanika na 7tys, a oni odpisują, że mogą dać 750zl???? Totalna kpina, gdzie w umowie zaznaczone, że wymiana na oryginalne części. Sprawa się dłuży i dłuży. Fajnie to jest tylko jak się zawiera umowę.
  Już teraz wiem, żeby Was wszystkim odradzać.
  OSZUŚCI!!!!
  A komentarz poleci x100000!
  WadyOdwlekają odpowiedzi, czekają do ostatniego terminu, zaniżają kwoty AC
 • ~Paweł / 2021-09-12 14:53
  Ocena: 4.33 / 5
  Likwidacja mojej szkody z OC sprawcy, BLS super kontakt, szybkość odpowiedzi i wypłata odszkodowania. Wszystko można załatwić po przez moja Aviva, i odrazu wiadomo ile dostanie się odszkodowania. 1 dodatkowa rozmowa z pracownikiem likwidacji szkód, super miła Pani. Polecam Avivę!
  ZaletySzybkość likwidacji szkody, szybki kontakt, miła obsługa z działu szkód.
  Wadybrak
 • ~Niezadowolny klient / 2021-07-27 14:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tego ubezpieczyciela, szczególnie w kwestiach ubezpieczenia turystycznego. Mimo pobytu w szpitalu nie otrzymałam należnego mi odszkodowania. Do tego szalenie nieprofesjonalna obsługa. NIE POLECAM.
  ZaletyBrak
 • ~magda / 2021-07-19 10:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie można zgłosić szkody,..........................................................
 • ~DK / 2021-07-12 18:04
  Ocena: 1.00 / 5
  3 tys za OC AC i jak przyszło co do czego rzeczoznawca Avivy podczas rozmowy telefonicznej nie dość że potraktował mnie z góry to wykluczył uszkodzenie łożyska w kole, które przyjęło cały impet kolizji ! Mam w Avivie ubezpieczenie domu najdroższa opcja, samochodu (pełen pakiet), ubezpieczenia poboczne, płace ponad 4-5 tys rocznie a potraktowali mnie jak kłamce - rzeczoznawca sugerował mi kłamstwo ! . Skandal !!! Na każdym możliwym forum napisze to samo, szukam prawników aby zając się tą sprawą ! Strasznie się na was zawiodłem...
  Wadyjak w opisie !
strona 1 z 4
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.82, ilość opinii: 822
PZU
Ocena: 1.45, ilość opinii: 717
Link4
Ocena: 1.49, ilość opinii: 608
Warta
Ocena: 1.36, ilość opinii: 416
Generali
Ocena: 1.61, ilość opinii: 283
Allianz
Ocena: 1.39, ilość opinii: 268
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4333
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4259
Orange
Ocena: 1.40, ilość opinii: 3801
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3473
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3190
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2842