Ale to jeszcze nie wszystko!Po miesiącu skończył się pakiet dodatkowy i odkodowywanie parodniowe zaczęło się od nowa.Dzisiaj jest niedziela, a ja czekam od czwartku na włączenie wszystkich należnych mi programów!Od czwartku nie mogę oglądać moich ulubionych seriali czy innych programów!Czy to jest normalne?
MiejscowośćKolonia
