Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

nc+ opinie

Ocena na podstawie 2220 opinii

1.62 / 5

  • Oferta
    1.73
  • Obsługa klienta
    1.44
  • Jakość wykonania
    2.76
  • Cena/Jakość
    1.55
  • Wytrzymałość
    2.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 111 z 111
  • ~Mary_Jane / 2011-12-19 14:03
    Ocena: 4.00 / 5
    mam od roczku i bez wielkich problemów. fajne kanałki mają dla dzieciaków a i jak na moje potrzeby wystarczające. pierwszy raz korzystam z vod i przyznam że też fajna zabaweczka :)
    Zaletykanały, vod
    Wadytrochę obsługa
    rok
  • ~oszukana / 2009-12-03 13:07
    A na dodatek z jakim konsultantem się nie gada każdy o cenie mówi coś innego jeden mówi że będzie się płacić 46 zł.a drugi że po rezygnacji z kanałów 62zł. więc o co tu chodzi ?? to koszmar
  • ~timon / 2010-04-20 17:07
    Ocena: 5.00 / 5
    Zakupiłem msc temu miałem już cyfre i polsat jak i kiedyś wizję :-) ale telewizja N bije ich na głowę, płace msc 48 zł mam wszystkie programy dostępne również HD.
  • doti / 2011-09-04 23:53
    witam moja mama podpisała z nimi umowe na 2 lata pa dwóch mioesiącach dekoder przestał działac wezwała montera powiedział ze mama ma gwarancje wiec nic nie zapłaci poniewaz brak odbioru nie było z jej winy po czym przychodzi rachunek oprócz 50zł abonamentu jaki płaciła na miesiąc doliczyli jej dodatkowo za usługe ich fachowca az 120zł kobieta zapłacila po czym przestały przychodzic rachunki w ogóle. Nie wspomne juz o tym ze ktos zwalił antene z dachu i telewizja była nie aktywna pzyszła kara za nie placenie rachunków 800zł niewiem jak tej starszej osobie schorowanej bedacej na rencie moge pomoc naciagneli ja a pozniej tak pokarali .Prosze jesli miał ktos podobna sytuacje to prosze mi dac znać jak można sie z tej kary wybronić moze jakas reklamacja mój e mail to dorotka.s1@tlen.pl
    Zaletyzadnych
    Wadywszystko ogółem
    dekoder 200zł
  • treewood / 2013-03-22 12:35
    Ocena: 3.67 / 5
    Jestem zadowolony z N'ki. Korzystam z ich oferty od 5 lat i mimo paru dziwnych sytuacji i niejasnosci wszystko dziala jak nalezy.
    ZaletyOferta kanalow HD, ceny
    WadyProblem z kontaktem z infolinia w godzinach po poludniowych
    5
  • ~Joanna / 2011-10-11 13:30
    Ocena: 1.00 / 5
    BRAK SYGNAŁU!!! komunikat, który czytam zamiast oglądać Tv, żenujące... Delikatny wiatr .. brak sygnału ... a jak pada deszcz to można w ogóle zapomnieć o oglądaniu przez cały dzień.. mamy jesień, wiec deszcz będzie padał niemal codziennie, więc płacę za "N"-kę nie nie mając możliwości oglądania
    ZaletyNiestety brak
    WadyBrak sygnału ( zależne od warunków atmosferycznych !!! )
    od ok.6m-c
  • ~marcin789456 / 2011-02-17 21:56
    Ocena: 5.00 / 5
    mam 'n' juz 2lata i nie miałem zadnych problemów teraz dostałem super oferte tylko za68 zł gdzie to samo u konkurencji kosztuje mniej wiecej dwa razy tyle jakosc super duzo HD w tym pakiecie mam darme vod HBO I Nfilm wiec czego pragnac wiecej noi jeszcze liga mistrzów na wyłącznosc
    Zaletyliga mistrzów HBO i Nfilm w tanim pakiecie
    Wadycena instalacji ale naprawde warto
    no dwa lata temu to było 2000zł z montazem teraz to jest599
  • ~maniak665 / 2011-06-09 17:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Przez dwa lata ciągłe zaniki sygnałów co chwile przestrajałem sygnał był i nagle brak oczywiście konsultanci twierdzili że to moja wina więc w ładny pogodny dzien ustawiam na 90% jakośc po chwili brak sygnału. teraz jestem w cyfrze + i jestem bardzo zadowolony
    Zaletynic
    Wadysame
    2 lata
  • ~mm568 / 2012-02-27 14:23
    Ocena: 5.00 / 5
    Do tej pory miałam Cyfrowy Polsat i też do BOK-u żeby się połączyć czekałam nie raz pół godziny,gdy obiecali że coś załatwią to też był cud jeżeli załatwili od razu, i terminu końca umowy tez trzeba było samemu dopilnować tak jest wszędzie więc nie rozumiem tych wszystkich negatywnych ocen.
  • ~Piotr / 2012-09-03 22:27
    Ocena: 4.33 / 5
    Biorąc pod uwagę konkurencyjne oferty to N wydaje się mieć najbardziej rozsądną ofertę (także pod względem dekoderów które tutaj chodzą szybciej i nie zamulają w najmniej oczekiwanych momentach).
    Zaletydobra oferta, dużo programów hd
    2 lata
  • ~Tomasz / 2013-01-06 22:39
    Ocena: 4.33 / 5
    Od roku mam antene, dekoder i abonament N. Zadnych problemów nie zanotowałem. No może ciężko dodzwonić się, ale to w weekendy jest stały problem natomiast w tygodniu w godzinach rannych bez problemu. Korzystam z promocji jako stały (roczny) klient nie narzekam. Ludzie co wy za bzdury piszecie, Chyba problemy mają wyłącznie osoby zalegające z opłatami, bo innego powodu problemów nie widzę.
    Zaletydobre ceny pakietów w moim przypadku 59 zł za 4 prog. NPremium i 3 prog. HBO,
    Wadyciężko dodzwonić się w weekendy
    rok/39 zł
  • ~uszata / 2012-07-20 14:16
    Zgadzam sie. Enka idzie z duchem czasu. VOD z prawdziwego zdarzenia (czego nie można powiedzieć o CP, widziałam u koleżanki i jej vod to po prostu jakiś dodatkowy kanał, lol), dekoder z internetem, teraz jeszcze na fb coś zaczęli kombinować, chyba nowa kampania reklamowa się szykuje, więc może znowu zaskoczą jakąś nowością, co będą próbowały z marnym skutkiem naśladować inne satelity...
  • ~GUMA / 2013-02-03 13:07
    Ocena: 4.33 / 5
    Ludzie co wy za bzdety piszecie ja mam n-kę od trzech lat i wszystko jest ok. Płaćcie rachunki to będzie OK!!!!!!!!!!!!
    ZaletyNAJWIĘCEJ KANAŁÓW HD
    Wady---
    3 lata --99zł
  • ~franek / 2012-07-16 12:45
    Ocena: 4.67 / 5
    dziwią mnie te skrajnie negatywne opinie, bo ja z enki korzystam od lat i jestem zadowolony, place dokladnie tyle ile było w umowie, korzystam z tych programow co miały byc, zadnych sciem i niejasnosci. teraz jest promo z tego co widziałem, ze w abonamencie za 99 zł jest telewizor samsung za 1 zł O.O szok… aż żałuję, że wtedy, kiedy ja brałem enka nie miała takiej konkurencji i nie musiała tak walczyc o klienta, bo nowym telewizorkiem bym nie pogardził ;/
  • ~Kalinka / 2012-05-30 13:33
    polecam dla fanow filmu, którzy z takich czy innych względów nie mogą korzystac z Internetu w celach poszerzania swojej wiedzy filmowej :D nPremium przez caly miesiąc serwuje premiery które dopiero co zeszly z afisza :D np. teraz thorn 3d i transformersi 3
    Zaletyduzo premier filmowych, jasna umowa, opcja nagrywania programow
    Wadymieszkam w lesie i czasem mam zaburzony sygnal, mam nadzieje ze to sie zmieni jak bedzie cyfrowy
    ok 2 lat, w cenach sie nie orientuje bo placa rodzice
  • ~makfrid / 2012-09-03 14:59
    Ocena: 5.00 / 5
    wg mnie nka ma teraz jedną z najlepszych ofert, zwłaszcza pod względem kanałów HD... a wcale nie trzeba wydawać majątku, już za 39 zł jest ich 17, a umowa jest tylko na 15 miesięcy - dobra opcja np. dla studentów, którzy nie chcą się wykosztowywać
  • ~bero / 2012-12-19 00:49
    Ocena: 4.67 / 5
    dziwnie zaniżona ocena Nki. To bardzo dobra telewizja. Bije konkurencję na głowę. Ci co oceniają negatywnie chyba nigdy nie korzystali z usług ich konkurencji
    Zaletydobra jakość hd, oferta, ilość programów, usługi dodatkowe, dekoder
    Wadyinfolinia
    22 miesiące
  • ~ingemar / 2012-05-14 11:28
    REWELACJA!! JAKOSC FULL HD, NIE MA POROWNANIA DO TELEWIZJI KABLOWYCH- VECTRA, MULTIMEDIA, ITP- WSZYSTKIE KANAY HD NAJWYZSZEJ JAKOSCI.NIE SŁUCHAJCIE MARUDERÓW- NIECH SOBIE KUPIA PORZADNE TV ZA PONAD 6000 ZŁ- WTEDY ZOBACZA, A INACZEJ- NIECH WYSTAWIAJA SOBIE ANTENY ANALOGOWE.POLACY TO NARÓD MARUDERÓW.
    ZaletyMIŁA OBSŁUGA, NAJWYZSZE ZAAWANSOWANIE TECHNOLOGICZNE- FULL HD 1080
    WadyBRAK
    ROK
  • ~miszmasz / 2012-12-20 09:17
    Ocena: 4.33 / 5
    Bardzo dobra i konkurencyjna oferta. Mam Nkę głównie dla sportu bo moim zdaniem programowo wygrywają oraz dla płatnych programów erotycznych. Płacę za wszystko niecałe 100 złotych. Niedługo kończy mi się umowa więc liczę na jakąś fajną ofertę przedłużeniową.
    Zaletydobra oferta, dużo programów
    Wadywszystko działa do tej pory więc na razie brak
    11
  • norbi_37 / 2013-02-20 11:58
    Ocena: 4.67 / 5
    witam n_ke mam juz 3 lata i nie narzekam polecam maja najwiecej kanalow hd i naprawde ok szczerze polecam
    Zaletynajwiecej kanalow hd
    Wady- - - - - - - -
    3 lata
strona 111 z 111
Dodaj własną opinię »