Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

nc+ opinie

Ocena na podstawie 2220 opinii

1.62 / 5

  • Oferta
    1.73
  • Obsługa klienta
    1.44
  • Jakość wykonania
    2.76
  • Cena/Jakość
    1.55
  • Wytrzymałość
    2.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Krysia / 2009-03-22 12:36
    Jestem niemile rozczarowana ich zainteresowaniem sie klientem i opiniami. Bez uprzedniego poinformowania narzucają pakiety dodatkowe podnosząc w ten sposób wysokość abonamentu bez mojej zgody. Nie można się z nimi w żaden sposób skontaktować i dlatego chcę zrezygnowaćz ich usług. Może ktoś wie w jaki sposób mogę zakończyć umowe, jeżeli okres umowy wygaśl 27 lutego. Z całą pewnością nie będę zawierała z nimi żadnej współpracy!!!
  • ~lotnik2012 / 2011-03-19 13:36
    Jesteś zobowiązany z telewizią n ómową to płacz i płać mało tego jak wchodzą promocie ty niedostaniesz nic ,złapali Cię w swoie śidła więc płać ,płać i płać niema polituj kolego . Kończy mi sie ómowa i baj ,baj z nimi
  • ~maniolo_2006 / 2011-01-21 05:14
    Ocena: 4.67 / 5
    WITAM I POZDRAWIAM !

    OD PONAD ROKU JESTEM UŻYTKOWNIKIEM PLATFORMY N I BĘDĄC OBIEKTYWNYM NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ ZŁEGO SŁOWA POZA PAROMA DETALAMI (OD CZASU DO CZASU SĄ PROBLEMY Z DODZWONIENIEM SIĘ DO BOA,ZAWIESZANIE SIĘ DEKODERA LUB GŁOSU- BADZO RZADKO) KTÓRE NIE MAJĄ DUŻEGO WPŁYWU NA CAŁOKSZTAŁT MOJEJ OCENY.
    OBRAZ REWELACJA, DUŻA ILOŚĆ KANAŁÓW HD W PRZYSTĘPNEJ CENIE W PORÓWNANIU Z KONKURENCJĄ (POLSAT,CYFRA),DUŻE MOŻLIWOŚCI DEKODERA.
    OCENA : 4.5
    ZaletyPRZYSTĘPNA CENA,REWELACYJNA JAKOŚĆ OBRAZU I DŹWIĘKU,BOGACTWO PROGRAMÓW,OGROMNE MOŻLIWOŚCI DEKODERA Z NAGRYWARKĄ
    WadyZANIK DŹWIĘKU - BARDZO RZADKO
    ZAWIESZANIE SIĘ DEKODERA - BARDZO RZADKO
    OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI MODYFIKACJI PAKIETÓW PRZEZ INTERNET
    ROK
  • ~mazia / 2011-03-02 19:14
    porażka!!!od miesiąca powinnam mieć nowe pakiety a do tej pory cisza nawet nie dostałam rachunku za luty a do BOKu sie dodzwonić to już chyba cudu potrzeba żeby coś załatwić...totalny brak kontaktu z nimi...ani tu zrezygnować bo niby jak z ciszą po drugiej stronie???
    Zaletynie dostrzegłam
    Wadysame
  • ~misztal / 2011-08-02 15:18
    Ocena: 4.00 / 5
    Jestem posiadaczem najtańszego pakietu telewizyjnego. Ilość programów w stosunku do ceny jest zadowalająca, jak i jakość kanałów hd. Tak samo jak poprzednik telewizje zamawiałem przez telefon. Już na drugi dzień miałem w domu cały pakiet. Korzystam z telwizji od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
  • ~olga / 2010-11-03 14:37
    Ocena: 1.00 / 5
    najlepsze jak nagrywa program...tak, nagra, ale potem sie tego ogladac nie da . ciągle beka... nie wiadomo co sie dzieje. kase biora a mogli wspomniec ze to nagrywanie to pic
    nigdy wiecej tego szmelcu!!!!!!
  • ~oszukany / 2010-01-21 23:24
    musi być za złożeniem rezygnacji na piśmie.Zdajecie tuner w terminie spóźniając się o jeden dzień z zerwaniem i płacicie abonament przez trzy miechy niczym characz.Jeżeli umowę możemy przedłużać telefonicznie to dlaczego nie można jej zerwać też telefonicznie? Oszustwo polega na tym ,że poczta gdy się opóźni to rezygnacja dotrze za późno i nikogo to nie obchodzi więc oni po otrzymaniu tunera dają następnym klijentom a Wy płacicie pomimo tego ,że nie posiadacie sprzętu.Co to zmienia jeżeli i tak tuner jest oddany w terminie a jeden dzień czy nawet dwa zmieni,przecież czas rozliczenia i tak jest zupełnie inny? Machloje są jeszce inne ,mianowicie polegają na tym,że tunery emitują szkodliwe częstotliwości powodujące nerwowe zachowanie u zwierzat i ludzi szczególnie wrażliwych na słuch melomanów i tp.Podrażnia i denerwuje dzieci ,wprawiające je w stan nerwicowy.Oddaliśmy z tego powodu ,bo wymiana nie zmieniła na dobre.Wydzwanianie do departamentu nic nie daje bo nie można się dodzwonić tylko do bióra obsługi.Koszty połączeń i cały czas poświęcony doprowadza do tego jakbyście byli ostatnim kołem u wozu po podpisaniu umowy.W życiu nie widzieliśmy gorszej propozycji.Ciągle w koło te same filmy ,w głowie się już kręci a do tego ten wariacki przydźwięk totalnie ogłupiający niczym manipulacyjny głos "powieś się".Mamy tego dość
    Zaletyminusy 100% Brak plusów
    Wady100% -- Za brak mozliwości skarg,sa tylko kary dla użytkownika ale zobowiązania ze strony nie ma.
    skończyliśmy i o tyle za długo
  • ~stoik / 2011-11-30 12:40
    najlepsza telewizja bez watpienia, co trochę dochodzą nowe kanaly, nowe kanaly hd i inne opcje, plus za ciagly rozwój.
  • ~wampus / 2011-09-18 07:10
    Trzeba przyznać, że telewizja "N" ma fajne rozwiązania w pozytywnym i negatywnym tego słowa znaczeniu. Fajnie, bo można sobie wybrać co się chce oglądać - interesujesz się sportem, wybieram pakiet ze sportem. To pozwala wyeliminować kanały, które nigdy w życiu nie będzie się chciało oglądać. Pomimo tego pozytywu, nie jestem już od dłuższego czasu klientem "Telewizji najnowszej generacji".
    Z tego co przejrzałem wpisy innych ludzi, to moja historia była podobna. Płaciłem regularnie i nagle zaczęli monity wysyłać, że mam jakieś zaległości, które okazały się, że nie wynikły z mojej winy, tylko z winy "N". Nikt nie chciał tam wziąść odpowiedzialności na siebie, zerwałem umowę z nimi, co poskutkowało tym, że zaczęli do mnie wydzwaniać ludzie z jakiejś tam firmy windykacyjnej - nasłani przez "N".
    Wcześniej też miałem z nimi problemy, jak mi włączyli w promocji pakiet HBO, gdyż nie chcieli mi go w ogóle wyłączyć.
    Muszę z przykrością przyznać, że w "N" pracują ludzie niekompetenti, a w samej firmie jest delikatnie rzecz ujmując bajzel. Nikt nad niczym nie panuje.
    Dlatego nikomu nie polecam telewizji "N". Nic dziwnego, że się wyprzedają, jak mają taki burdel
  • ~wozo / 2009-11-30 15:45
    śmieszne rzeczy są w tej N...mają niby pakiety w których są darmowe programy...hehehe...że niby duuuużo kanałów a tak naprawdę dużo darmowych!!! Mają płatny zestaw tematyczny np.15 kanałów w tym 3 darmowe...to co płaci się za darmowe??????
    nie mam i nie będę miał ...mam POLSAT
  • ~yaro / 2009-01-28 11:37
    Zalecam szczególną uwagę w przypadku wszelkich pseudo-promocji reklamowanych przez tych przebiegłych cwaniaków !!! Umowa to jeden wielki prawniczy bełkot mający na celu wyprowadzenie klienta w pole i wyciągnięcie od niego jak najwięcej kasy za niby darmowe usługi. Jeżeli ktoś korzystał wcześniej z usług innych firm i wydaje mu się że po okresie promocyjnym firma odłącza sygnał i po sprawie to się grubo myli. Tutaj sytuacja jest inna - trzeba dodzwonić się przed upływem pewnego okresu do konsultanta co nie jest rzeczą łatwą i zrezygnować. Jak się spóźnisz to za rezygnacje z usługi policzą ci karę . Umowa to jedna wielka pułapka. Powodzenia
    Zaletytelewizja
    Wadyobsługa klienta , wykorzystywanie przewagi w tworzeniu i interpretacji podstępnych przepisów
    3 miesiące
  • instynkt / 2009-02-18 08:22
    Witam, doświadczenie z platformami cyfrowymi mam spore bo korzystałem już z dwóch. Nka jest moją trzecia telewizją, używam jej od około 6 miesięcy. Nie mam do tej pory ani problemów a tym samym zastrzeżeń. Czytałem wcześniejsze wypowiedzi użytkowników i wygląda to tak jakby jakaś jedna osoba pisała te wszystkie opinie :). Nic dziwnego. Jeśli nie czyta się wcześniej zawartych umów stąd są problemy. Zaczynamy płakać jeśli trzeba płacić za skorzystanie z usługi :). Ostatnio czytałem o ciekawym przypadku, użytkownik był oburzony za to, że musiał zapłacić za skorzystanie z opcji VOD :). Po pierwsze nie wiedział nawet co to jest ale nie przeszkadzało mu to z niej skorzystać :). To po prostu świadczy o czymś :)
    ZaletyWysoka jakość dźwięku i obrazu, wiele ciekawych opcji, znakomity dekoder i nagrywarka.
    WadyZdarzają się problemy z jakością na kanałach HD, acz rzadko
    Pół roku.
  • sokol / 2009-02-28 17:59
    Ocena: 4.67 / 5
    Dziwi mnie ze tak wiele osob zarzuca cos tej tv, zapoznalem sie z umowa przy konsultancie- i tak tez radze zrobic, zeby pozniej nie bylo wlasnie takich sytuacji jak teraz wypowiada sie wiele osob, a wiekszosc wynika z braku znajomosci regulaminu. Istnieje wiele mozliwosci podpisania umowy z tego co pamietam, wiec chyba wartyo przejsc sie do punktu obslugujacego i na miejscu dowiedziec sie co i jak.
  • ~Alek / 2011-12-12 10:24
    Ocena: 4.67 / 5
    Strasznie szybko się rozwijają i mam wrażenie, że odkąd ich mam to już dawno przegonili konkurencje. Dobra jakość i coraz fajniejsze ceny. Jak się trafi jeszcze na promocję, to w ogóle brać bez zawahania ;)
    Zaletypromocje, ceny, sprzęt
    Wadykontakt
    od miesiąca
  • ~bershka24 / 2011-06-17 23:13
    Ocena: 4.67 / 5
    Nie mam wątpliwości ze nka to najlepsza telewizja satelitarna. Do samej obsługi klienta nie mam zastrzeżeń - zawsze rzeczowo i na temat. Cena do jakości dość dobra, szczególnie duża ilość HD, prawdziwych HD.
    Zaletydobra obsługa, dobra jakość usług, programów, dużo programów hd, oferta, multiroom, turbodekoder
    Wadywygląd dekodera
    3 lata
  • ~Honorata / 2012-08-21 00:02
    Ocena: 4.67 / 5
    Łukaszu, jakim cudem? Wiesz, żyjemy w państwie prawa co oznacza, że nikt nie może Cię zmusić do płacenia za coś, czego nie podpisałeś w umowie. Słowem, albo nie przeczytałeś, albo coś źle zrozumiałeś. Zawsze możesz się odwołać skoro coś Ci nie pasuje ;) Ja osobiście skusiłam się na pakiet 90 kanałów za niecałe 50 zł i tak jak było opisane tak mam (i dekoder rzeczywiście za free), mam wiec kompletnie inna opinie niż Łukasz, o 180 stopni.
    Zaletyjasność, klarowność, brak ściem
    Wadysygnał nie wszędzie dostępny - moja ciotka sobie założyła a potem musiała drzewa wycinać w ogrodzie, żeby odbierał sygnał, więc sprawdźcie to sobie wcześniej :)
    kilka m-cy, 49,99 zł abonament + dekoder 0 zł
  • ~jacewluk / 2012-09-18 15:37
    Nie rozumiem tych wszystkich narzekan na enke moim zdaniem ta platforma rulez a mozliwosci techniczne tej platformy robia wrazenie inne platformy moga pomarzyc np.polosat cyfrowy co to w ogole jest ??/
    Zaletywsio
  • ~Katka / 2011-02-18 19:26
    Ocena: 5.00 / 5
    Nie mam powodów do narzekania, w ramach abonamentu mam wszystkie pakiety tematyczne i kanały HD. Nic mi się nie psuje, dekoder działa bez zarzutu. Na dobór kanałów też nie narzekam.
    Zaletywszystkie pakiety w abonamencie, dużo kanałów HD
    Wadybrak
    od pół roku, najniższy abonament 48 zł+dekoder+aktywacja
  • ~luka / 2011-03-11 17:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja przygoda z TV N to kopia historii p. Robskiego (pozdrawiam) tyle, że dzieje się na przełomie luty/marzec 2011. Pozwolę sobie ją przytoczyć:

    Telewizja N to porażka

    Oto przygód kilka Wróbla Ćwirka

    11-01-2011
    Miła Pani z BOK informuje mnie iż aktywacja odbędzie się automatycznie po podłączeniu dekodera.
    12-01-2011
    "Miły" Pan informuje mnie iż sygnał aktywacyjny jest "stary" i muszę czekać na kolejny.
    13-01-2011
    "SUPER PROFESJONALISTA" z BOK wraz ze mną odkrywa że Telewizja N dała ciała i wprowadziła zły numer karty do systemu.
    14-01-2011
    Następny "SUPER PROFESJONALISTA" z BOK odkrywa iż "SUPER PROFESJONALISTA" z dnia poprzedniego NIE ZROBIŁ ZGŁOSZENIA DO DZIAŁU TECHNICZNEGO !!!!!!!!
    17-01-2011
    Czekam cierpliwie
    18-01-2011 g 11.00
    I znów "SUPER PROFESJONALISTA" z BOK informuje mnie iż nie wie dlaczego dział techniczny nie dokonał zmiany i aktywacji dekodera.( ma na to 48 godz.)
    18-01-2011 g. 12.00
    "SUPER PROFESJONALISTA" p. Tomasz Sodo z BOK informuje mnie iż nie ma możliwości odesłania dekodera i rozwiązania umowy.
    18-01-2011 g.14. 00
    Rozmowa z prawnikiem mojej firmy.
    19-01-2011
    Dział techniczny nadal nie rozwiazał problemu( ma na to 48 godz.)
    20-01-2011
    Dział techniczny nadal nie rozwiazał problemu( ma na to 48 godz.)
    Cdn........... zapewne w sądzie :*

    Jak można notorycznie wbijać w system zły nr karty-czy tam pracują półgłówki? A może to chwyt żeby dorobić sobie na rozmowach telefonicznych, na połączenie czeka się wieki i potem głupkowate i tylko udające miłe głosy konsultantów, że wszystko zostanie rozwiązane w ciągu 24 godzin. W d..... mam te ich 24 h. czekam i interwenjuję już miesiąc-bez rezultatów. W zamian za wspaniałą ofertę z kanałami HD (BEZ DODATKOWYCH OPŁAT) oglądam wciąż piękny, błękitny ekran aktywacyjny. Naprawdę, nie podpisujcie z nimi umowy!!!Przez dwa lata korzystałam z Polsatu i byłam w pełni usatysfakcjonowana i cholera Nowej Generacji mi sie zachciało. Nigdy więcej N.
    ZaletyNie ma
    WadyWszystko
  • ~lukas_drill / 2012-07-18 10:27
    Ocena: 5.00 / 5
    a pieprzycie tam wszyscy...jak dla mnie nie ma lepszej niźli "enka". tyle kanałów w jakości HD, nsport (liga mistrzów!), super jakość po ustawieniu odpowiednim...ja mam siła: 87-88%, jakość czasami jedynie spada nieco poniżej 100%! na prawie wszystkich kanałach (wszystkich najważniejszych i oglądanych), więc idzcie do domu z polsatami i innymi duperszwancami
    pozdraiwam
Dodaj własną opinię »