strona 109 z 111
- « poprzednia
- 1 ...
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- nastepna »
-
~kostek / 2009-03-02 18:14
dostałem info o zapłacie wpłaciłem kasę wysłałem potwierdzenie faxem tak jak kazała pracownica firmy lecz banda oszołamów wyłączyła sygnał Telefonowałem około9.00 pani powiedziała że już włącza jest 18.00 a sygnału brak .Co jest warte słowo w takiej firmie -
-
~koval / 2012-11-22 21:43Ocena: 4.67 / 5
telewizja na najwyższym poziomie. Miałem zarówno kablówkę jak i konkurencyjną ofertę. Z tej tak na prawdę jestem w 100% zadowolny. Bardzo zależy mi na dobrej ofercie programowej wraz z kanałami HD. Nka pod tym względem wygrywa. Zaletyfajne programyWadydługi czas oczekiwania na infolinii69zł -
~ŁukaszC / 2010-05-29 15:49
Witam! Pragnę z góry wszystkich uprzedzić przed oszustwami ze strony telewizji ''n''. W grudniu roku 2009 podpisałem umowę w punkcie obiecano mi że drugi dekoder ''promocyjny'' zostanie doręczony pocztom... jest maj a dekodera ani śladu... Dzwoniłem juz 6 razy i za każdym razem słyszałem inną wersję wydażeń i za każdym razem obietnica że dekoder dostanę w ciągu dwóch tygodni... ZaletydostepnośćWadyoszukują klijentów6 miesiecy -
~Małgorzata / 2009-03-26 12:59Ocena: 4.00 / 5
Nkę mam już 2 lata i jak do tej poy nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobra jakość kanałów w HD i największa ilośc na rynku - na nich mi szczególnie zależało. Oglądam to co chcę - i nie płace za niepotrzebne kanały np te dziecięce bo mnie nie są kompletnie potrzebne. Wcześniej miałem cyfe ale po skonczeniu umowy zrezygnowałem - uznałem że Nka ma ciekawszą oferte i jest tańsza. Odkąd mam te telewizje na serio nie mam żadnych problemów z dodzwonieniem się, a juz kilka razy załatwiałem różne sprawy np. ze zmianą pakietu itp. Ja bardzo polecam! Zaletyduża ilość i dobra jakość programów w HD, ciekawe filmy, wybierasz to co chceszWadyjak wieje czasem słabszy sygnał2 -
~mar.bas / 2010-06-25 14:27Ocena: 2.67 / 5
W dwuletnim okresie trwania promocji, z dniem 1 czerwca br, wprowadzono opłatę 6 zł za pakiet podstawowy. Do tej pory opłata wynosiła 0 zł zł pod warunkiem korzystania z 3 innych płatnych pakietów. Zrobiono to zgodnie z zapisem "Warunków Promocji" rozdział I pkt 8 ("ITI Neovision zastrzega sobie prawo zawieszenia, odwołania Promocji w każdym czasie"). O wprowadzeniu zmian "ITI N" poinformowała wysyłając nowy regulamin i cennik. Dokumenty te zostały przygotowane do wysyłki drogą pocztową przez "ITI N" w dniu 30.04.2010. Do mnie do Gdańska dotarły pod koniec maja br. "ITI N" dała mi prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia w przypadku braku akceptacji wprowadzonych zmian pod warunkiem, że rezygnację prześlę w formie pisemnej do Centrum Abonenta do dnia 14 maja 2010. Tym samym "ITI N" uważa, że dochowała prawnie określonych warunków kontraktu. Nie dała mi tylko możliwości skorzystania z przysługującego mi prawa.
Drobna rzecz ale jak nieelegancka. Właściwie powinna być przedmiotem zainteresowania Rzecznika Praw Konsumenta.
Oczywiście nie będę dochodził swoich praw na drodze sądowej. Napiszę do nich reklamację w tej sprawie i dam im szansę honorowego wyjścia z tej sytuacji. Jeżeli nie skorzystają z tej szansy zrezygnuję z ich usług. Już zaczynam analizować ofertę "Polsetu".
Jeszcze jeden kamyczek. Kiedy dzwoniłem do Centrum Abonenta "ITI N", pan przekonywał mnie, że okres wypowiedzenia przez abonenta umowy o świadczenie usług w warunkach promocji wynosi 1 miesiąc. Tymczasem w "Warunkach Promocji" mówi się, że okres ten wynosi 3 miesiące. Pytanie czy błędna informacja podawana przez pracownika Centrum Abonenta jest świadomą polityką "ITI N"?ZaletyDobra jakość HD kilku programów18 miesięcy -
~mariusz / 2011-02-27 18:13Ocena: 5.00 / 5
Mam telewizję n od ponad roku i nie mam najmniejszych problemów z odbiorem sygnału i jakością odbieranych kanałów a dodam iż jest rewelacyjna. Posiadam telewizor LCD SAMSUNG LE37 B650 jakość obrazu na kanałach HD jest po prostu powalająca na nogi jak również dzwięk DolbyDigital w połaczeniu z amplitunerem firmy Onkyo i głośnikami KODA.
Byłem użytkownikiem cyfry i polsatu i mając takie doświadczenie nigdy nie zamienię n na inną platformę cyfrowej telewizji to moje zdanie.
Do wszystkich którzy mają problemy z odbiorem.
Zanim zaczniecie wypisywać o problemach z odbiorem proszę sprawdzić jakość konwertera(stosunek sygn/szumu) stan i jakość przewodów,odpowiednia średnica anteny i oczywiście odpowiednie sztywne zamontowanie anteny.
Pozdrawiam.Zaletystosunek cena/jakość
wiele kanałów HD
możliwości
rozmaitość kanałówWadyczasami zawiesza się dekoder ale nie jest to nagminne13 miesięcy w promocji wielka rewolucja -
~matrix05 / 2012-01-11 20:39
poza tym iż oszukują na pieniądze i konsultanci zero umiejętności to w porzo Zalety-Wady-- -
~michal1qaz / 2010-09-15 15:30Ocena: 1.00 / 5
telewizja nie chodzi ciagłe przerwy w nadawaniu i zero jakiej kolwiek rekacji ze strony obsługi klienta ! 4 miesiace -
-
~nie mam wogóle / 2011-04-11 12:02
Nie polecam nikomu telewizji N NIE BIERZCIE U NICH , MASAKRA MASAKRA, A UWOLNIĆ SIE OD NICH CIĘŻKO PONAD 2 LATA MIAŁA TĄ TELEWIZJE PROSZĘ WIERZCIE. UMOWY U NICH DZIAŁAJĄ TYLKO W JEDNĄ STRONĘ TZ. ICH NIE POLECAM BĘDZIECIE TEŻ ŻAŁOWAĆ ZaletyNIE MAWadyTYLKO SAME MINUSY -
~ochota_wawa / 2010-06-03 11:44Ocena: 1.00 / 5
Nie dostałem drugiego dekodera za 0 zł, tak jak zapewniono na infolinii. Po odbiorze sprzętu dowiedziałem się, że podobno zmieniły się promocje w styczniu/lutym 2010, i "już nie mają". Brak możliwości ustawienia "jakości", 0% - tym rządzi pogoda i około 2-3 godzin ręcznego męczenia się na balkonie, po każdej burzy lub opadach śniegu. Brak własnego serwisu n-ki. Specjalista/sprzedawca z dużego sklepu (w nazwie sklepu występuje słowo "Reduta") nigdy nie przyjechał na czas. Spotkania (a było ich 3 - na jedno zapomniał przyjechać lub odwołać telefonicznie) umawiane w godzinach 21:00-22:00 nie pozostawiają mi nadzieji na lepszy odbiór, bo po m-cu antena sama się rozregulowuje (może to wywoływać wiatr, deszcz itp.). Denerwująca jest również wysoka cena 200 zł za ustawienie samej anteny (kable już były wyprowadzone z dekodera na balkon), i następne 2 spotkania - to już same poprawki, tzn. reklamacje ustawienia anteny. Przy wybieraniu niektórych programów np. z HD pojawia się napis "BRAK SYGNAŁU" lub "piksele" na ekranie. Chętnie oddałbym tv-n ale wtedy musiałbym zapłacić przedpłatę za wszystkie m-ce z umowy, bo rezygnacja z umowy kosztuje ponad dwukrotność tych opłat, co osobiście uważam z wyżej wymienionych powodów za nieuczciwe (i z uwagi na brak skutecznej pomocy ze strony infolinii). Kończąc - NIE POLECAM!, sam nie przedłużę umowy z n-ką. Cze. Zaletyreklama w tvWadysame minusyod lutego 2010 -
~romek / 2010-03-11 20:32Ocena: 5.00 / 5
Z telewizją jest tak jak z operatorami sieci każdy komu kończy się umowa narzeka i przenosi swój numer do konkurencji. Tak jest też z Polsatem i Cyfrą + oraz N. Tyle, że telewizja "N" ma najlepszą jakość dekoderów, a co za tym idzie doskonały obraz w TV. W ażdej umowie są kruczki, a ludzie prymitywni lub analfabeci ich nie czytają lub nie rozumieją. Więc nie ma co narzekać na "eNkę" bo za chwilę ci sami co narzekają tutaj przejdą do innego usługodawcy i na niego będą narzekali, ale przecież nikt im na siłę nie kazał podpisywać umowy ! Ja miam 3 dekodery : Polsat, Cyfrę oraz TELEWIZJĘ N i jakość odbioru w Telewizji N bije konkurencję o głowę. Pozdrawiam wszystkich "nieoczytanych umowami" :) ZaletyJakość odbioru i multimedialnośćWadybrak6 miesięcy -
~suzuki_gsx / 2011-08-17 14:58Ocena: 1.00 / 5
Witam,
chciałbym wszystkich przestrzec przed zawieraniem umowy z platformą telewizyjną N. Mój problem jest bardzo złożony a przez ich niechlujstwo narasta jeszcze bardziej. W skrócie przedłużyłem umowę na zasadach "wielkiej rewolucji", która miała zostać włączona z dniem wygaśnięcia bieżącej umowy. Zamiast tego został mi odcięty sygnał z dniem kiedy skończyła się umowa. Po zatelefonowaniu na infolinię okazało się, że mają jakieś problemy z uruchomieniem wielkiej rewolucji, ale mogą przywrócić mi poprzedni stan. Powstało zgłoszenie techniczne... i tak czekałem luty... marzec... kwiecień.... maj i w końcu czerwiec. Nie dostawałem żadnych rachunków więc pomyślałem, że jest coś nie tak i postanowiłem zadzwonić i dowiedzieć się co z moim zgłoszeniem itd. Dopiero zaczęły się moje problemy. Z zegarkiem w ręku straciłem 1,5h !! czasu na rozmowę telefoniczną za którą ja poniosłem koszty (oni nie uznają reklamacji ponieważ twierdzą, że nie musiałem dzwonić). Dodatkowo każą mi płacić za wielką rewolucje za wszystkie te miesiące w których de facto nie miałem żadnej wielkiej rewolucji co oznacza, że mam im zapłacić za coś czego mi nie dostarczyli z ich winy!! Naprawdę staram się krótko, ale się nie da opisać wszystkiego. Proszę mi wierzyć, że poziom absurdu sięgnął zenitu! Przestrzegam przed tymi oszustami... pojedynczo ich nic nie zaboli, ale jak zacznie się działać masowo to może otworzą oczy i podejdą do klienta jak należy a nie, że i tak nic nie zrobi!!ZaletyStosunkowo dobra oferta cenowa (to mnie do nich przyciągnęło)WadySłaby odbiornik (gubi się głos przy przełączaniu kanałów), żenująco słabe podejście do klienta, nie przesyłają faktur, które są podstawą do płatności, a wymagają aby im płacono, nie wyłączają promocji ograniczonych czasowo i potrącają za to pieniądze twierdząc, że nie było zgłoszenia o wyłączeniu (co jest bzdurą i mam na to dowody w postaci nagrania, które sami rejestrują) itd.1,5 roku -
~yerba / 2011-09-29 13:58Ocena: 4.67 / 5
mam enke jakies kilka lat, doceniam najbardziej telewizje za vod, swietne propozycje filmowe, oby takich wiecej Zaletyvod, multiroom, multiliga3 lata, ok 100zł -
~Zapek / 2010-04-02 00:03Ocena: 5.00 / 5
Nie wiem kto z Was(negatywne opinie) skonczyl podstawowke, podpisywalem umowe juz 4 raz i zdaje dekodery bez prblemow. Wystarczy z konsultanem/sprzedajacym produkty "N "pogaac i dokladnie o wszytko wypytac, przeczytac uwaznie umowe. Wystarczy napisac pisemko ze rezygnuje z umowy nr ..... zawarty o dniu ...... wlasny podpis i wyslac do nich lub dac sprzedawcy "N" on sie tym zajmie. Te pisemo piszecie 3 mce przed koncem umowy i jest wsztko ok. Nie sa naciagaczami maja najbogatsza oferte z cyfrowek. HD wypozyczalnie dostep d internetu, radia internetowe itd Zaletykanały HD wypozyczalnie duzo pomocjiWadybrakod 2006 przy czym rezygnowanie i zmiana umowy 3 razy -
annenke / 2010-02-08 19:58Ocena: 4.67 / 5
Widzę, że większość tu krzykaczy. Ja mam n tv i sobie chwalę, cena dobra, nowy dekoder jest super, częste promocje a przede wszystkim jakość sygnału i ilość dobrych kanałów bez porównania z konkurencją. Mam tylko jedną radę dla tych co narzekają, czytajcie uważnie umowy oraz warunki promocji. Zaletyjakość, ilość kanałów w tym ilość kanałów HDWadyjeśli mam już narzekać to jako klient - cena5 miesięcy -
gajusz / 2009-04-15 14:59Ocena: 5.00 / 5
Swego czasu sam nie szczędziłem tejże platformie batów, i to nie za jakość techniczną a zgoła za prostackie obchodzenie się z klientem. W swych naganach nie byłem odosobniony. Widać, że coś w końcu osiągnęliśmy gdyż wyraźnie, od lutego br., poszło ku lepszemu. Zarówno kontakt, jak terminowość dostarczania faktur, czy dostępność do wyboru lub rezygnacji z pakietów uległ wyraźnej poprawie. Można by rzec, że się unormalnił.
Co do proponowanych pakietów i opłat za nie to śmiało można by rzec że są chyba najlepszą platformową w relacji cena/jakość, a konkurenci jakoś pozostali w tyle..
Oby tylko nie dostali zawrotu głowy czy zadyszki.
Mówiąc najprościej. Można ze spokojnym sumieniem polecić sąsiadowi..
Zaletynajlepszy stosunek cena/produkt na rynku.Wadyno może jeszcze nie tak do końca szybka łączność z BOK2 lata -
-
Jim111 / 2009-12-14 15:31Ocena: 4.33 / 5
Ma telewizje n od niedawna i na razie nie narzekam. Wszystko działa ok aktywacja przebiegła szybko i sprawnie. Fajny bajer z nagrywaniem. Co do wyłączania kanałów z pakietu samemu, podczas rozmowy przy kupnie n-ki zostałem poinformowany o dacie w której mam zadzwonić. Na razie gitara zobaczymy za parę miesięcy ZaletyDużo kanałów, wbudowana nagrywarka, świetna jakoś kanałów hdWadyBrak kabla hd w zestawie z dekoderem1 miesiąć -
~andrzej36 / 2011-11-20 13:27Ocena: 5.00 / 5
MAM ZASZCZYT BYĆ ZADOWOLONY Z USŁUG TELEWIZJI N .JEST TO NAJLEPSZA A ZARAZEM TELEWIZJA POD SŁOŃCEM OFERTY SĄ PRZEJŻYSTE A CO ZA TYM IDZIE JAKOŚĆ ODBIORU JEST WSPANIAŁA POLECAM WSZYSTKIM ZaletyDUŻO PROGRAMÓW W HDMAM GO 1,5 MIEŚĄCA -
~damianz / 2011-03-17 21:36Ocena: 4.33 / 5
Najwidoczniej niektórym nie było pisane mieć Nke:) Polecam wszystkim serdecznie, jestem z "nimi" dobrych kilka lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie miałem żadnych tego typu akcji co przedmówca. A teraz biorę udział w konkursie - oczywiście wybrałem finał Ligii Mistrzów w Londynie!! Zaletysame plusy -
~kecaj / 2011-06-26 10:56Ocena: 1.00 / 5
robią z klienta, krowę dojną - do płacenia, obsługa na każdym kroku z pretensjami, wszystko jest nie tak jak być powinno, a oni jak sama nazwa wskazuje NAJGORSI NA ŚWIECIE - zrobiłem błąd podpisując umowę ZaletyBRAK = 0,00WadyWSZYSTKO CO ZWIĄZANE Z telewizją n - program, obsługa, koszty2 lata
strona 109 z 111
- « poprzednia
- 1 ...
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- nastepna »
