Totalna porażka, szkoda że nie można dać -5. Same powtórki, reklamy nawet w nocy. Jeszcze do tego mecz na Canal+ Premium w niedziele, nie ma Canal+ Sport aby wyświetlić piłkę? Mnie nie interesuje piłka nożna tylko żużel.
Zaletybrak
Wadywszystko
~Zosia / 2019-09-01 15:30
Ocena: 1.00 / 5
Sprzęt który oferują to badziew chińskie gówno. Aktualizacja w trakcie oglądania czegoś... Pojawia się napis boot i wyłącza się na jakieś 2 min. Pilot nie reaguje na polecenia albo je myli.. Ty chcesz głośniej a to ci przełącza kanał. Zawiesza się. Podgląd programu telewizyjnego działa z łachą albo wcale nie działa. Gówno gowno gówno nie warte grosza. Umowami Die kończy i od 4 miesięcy atakują mnie telefonami żebym przedłużyła umowę. Nie rozumieją że nie chce. Nigdy więcej z nimi do czynienia
MiejscowośćKołobrzeg
~Zrazu / 2022-09-06 22:49
Ocena: 1.33 / 5
Specjalnie kupiłem dla ligi mistrzów i co? I nic bo jak tylko jest transmisja na żywo to się zawiesza i odwiesza po meczu. Zrezygnowałem i mam ich w d.... 65 zł za płacenie za nic to trochę za dużo.
ZaletyObecnie brak
WadyNie da się oglądać. Tyle i aż tyle.
MiejscowośćWarszawa
~Zuch Artek / 2021-05-09 15:26
Ocena: 2.33 / 5
Po raz kolejny dałem się zmanipulować i przedłużyłem umowę na 2 lata... To chyba przyzwyczajenie do dostawcy, z którym byłem od 20 lat.
Ale to, co jest na tej platformie oferowane , to juz dno dna - same powtórki i zamienianie programów pomiędzy Discovery, TTV, TVN Turbo i innymi zależnymi stacjami. W zasadzie, na jaki kanał nie przełączych, obejrzysz to ,co już gdzieś widziałeś , plsu ,dodatkowo nachalne wciskanie oferty playet.pl oraz produkcji TVN.
To już całkowity upadek, naciąganie frajerów na płacenie za starocie i powtórki, coraz częśtsze reklamy na kanałych, gdzie ich nigdy nie było. NIE POLECAM.
ZaletyBRAK
WadySAME
Miejscowośćwleń
~zulu gula / 2022-05-31 18:34
Ocena: 1.33 / 5
Żeby wszystko speier-dolić w tak krótkim czas to trzeba mieć talent żabojadom się to udało !
~zuza / 2011-01-14 16:09
Ocena: 1.00 / 5
Trzymiesięczny (!) okres wypowiedzenia umowy, oferta dla klienta z 2,5 letnim stażem o 18 zł miesięcznie droższa niż dla nowego. Brak możkiwości przedłużenia umowy na warunkach oferowanych nowym klientom. Koszmarnie długi czas oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta w obsłudze telefonicznej, konsultanci nie nie mają do zaoferowania, aby przekonać klienta do pozostania.
Zaletybrak
Wadyj.w.
2,5 roku
~Zuza / 2021-07-03 21:32
Ocena: 1.00 / 5
Bardzo źle!!!mam dwa dekodery, płacę 140 zł i co weekend wyświetla mi się komunikat o zamianie kart, inaczej mam wszystko zablokowane, Dlaczego??
Wyświetla się złe podłączenie, kto podłączył, pracownicy nc+ nie za darmo, za każdy przyjazd do domu płaciłam kasę, nie małą, Smuteczek, brak profesjonalizmu i nie tylko, jedna gwiazdka to za dużo
ZaletyBrak
WadyZa dużo żeby wymieniac
~Zyzio / 2018-11-23 22:12
Ocena: 1.33 / 5
Im dalej tym gorzej dekodery nie do użytku istny skandal!
Aktualnie oplata 2 zeta miesiecznie za badziewie regularnie zawieszajace się gubiace dzwiek restartujace samo no nie do wytrzymamia!
Negatywne opinie na ichnym forum kasowane szybciutko i dokładnie.
Programisci softu jak z koziej d..nie będę konczył. Obrzydzenie bierze..pa pa ncplysiku. Ps firma matka Canalplus ma we Francji duuuże problemyy...
ZaletyUmowa sie konczy
WadyTrudno sie doczekać końca umowy!
MiejscowośćKraków
~Ździhó / 2022-08-22 21:24
Ocena: 1.00 / 5
Właśnie zaczą się mecz Manchester United-Liverpool. Oczywiście nie pokazują, bo stracili prawa. To ostatecznie przesądza o mojej rezygnacji z ich usług. Ekstraklape i lige żabojadów niech sobie sami oglądają
ZaletyKilka dobrych kanałów, których nie można teraz znaleźć
WadyCoraz więcej… chyba Sasin został tam szefem
MiejscowośćBydgoszcz
~Żaneta / 2019-01-16 18:08
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma na świecie, perwszy raz trafiam na karę za opóżniony zwrot sprzętu. Uważajcie!
~Żegnająca nc- / 2022-06-24 12:39
Ocena: 1.00 / 5
Hmm, do kogoś o nicku Grzess,ja nie mam 80+, nawet nie 40+, tak więc miło by było gdybyś nie obrażał użytkowników. Nowy soft jest dramatycznie nieczytelny i nieintuicyjny, że nie wspomnę o utracie kilku fajnych funkcji. Poza tym, każdy kto użytkuje ma prawo mieć taką samą funkcjonalność bo za to płaci. I tak na marginesie, nie jestem zapóźniona technologicznie bo mam wykształcenie IT. Ten nowy soft sprawił, że po 12 latach z platformą pożegnam ich za mc bez żalu.
ZaletyBrak
WadyWszystko
MiejscowośćWrocław
Eugeniusz / 2009-03-22 23:50
Na temat tej telewizji pisało już wiele osób.Ja dodam kilka uwag:
1. Programy filmowe są wielokrotnie powtarzane np 10 razy, albo i więcej.
2. Tzw. "infolinia" to istny horror, można czekać godzinami na podniesienie słuchawki, a "licznik stuka".To nie jest żadna infolinia, lecz nabijanie kasy TPSA .Chamstwo.Infolinia dla abonentów powinna być bezpłatna!, tak jak 9393 w TPSA
3. Dekoder z twardym dyskiem jest tak skonstruowany, że dysk kręci się non stop i huczy, co w nocy przeszkadza spać
4. Trudności w dodzwonieniu się na w/w "infolinię" występują praktycznie całą dobę (w nocy też)
5. Aby zrezygnować z pakietów wymagają 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia, po to, aby jeszcze przez kolejne 3 miesiące doić klienta.Chamstwo.
6. Po wygaśnięciu umowy, więcej jej NIE PRZEDŁUŻĘ !
7. NIE POLECAM
ZaletyZadne
Wady1. Dekoder się grzeje. 2. Dysk głośno pracuje. 3. Nadawane filmy, są wielokrotnie powtarzane. 4. Kontakt z tzw. Biurem Klienta bardzo utrudniony, nie ma się komu poskarżyć.
incia / 2009-02-05 16:39
telewizja n to naciągacze dokładnie tak jak pisali inni użytkownicy tej nędznej telewizji łapią na trzy niby darmowe miesiące jeleni a potem ich skubią totalna porażka nikomu nie polecam tych oszustów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra podam ich do sądu.
Wadysame minusy nienawidze naciągaczy
karol28 / 2010-11-02 09:41
Ocena: 1.67 / 5
nie polecam nikomu telewizji n. ciągłe problemy z sygnałem, a obsługa klienta jest na poziomie zerowym. Kompletny brak kultury i znajomości produktu jaki sprzedają, szczerze odradzam
Zaletyw miarę dobra cena
Wadyproblemy z sygnałem, obsługa klienta
Krzysztof Prajzendanc / 2011-03-09 19:36
totalna porazka a powodu niadoplacenia 40 gr wylaczyli sygnał na tydzień. A co z pieniędzmi za okes kiedy nie miałem sygnału,kta mi je wróci bo napewno nie ci naciągacze
Krzysztof Prajzendanc / 2011-03-09 19:58
oszu..............sci do których w dodatku nie da się dodzwonić bo tyle mają reklamacji.A jeśli się poszczęści to i tak z niekompetętną osoba i tak by sobie przełączali aż do usr znudzenia
synia2 / 2009-02-17 21:39
witam:) jestem posiadaczką pechowej telewizji n:( bardzo żałuję decyzji, kiedy to zawarłam z nimi umowę, ponieważ nie szanują klientów. Zostałam oszukana, ponieważ skorzystałam z darmowej promocji HBO przez 3 miesiące i nie mogę z niej zrezygnować, ponieważ rachunek opłaciłam z jednodniowym opóźnieniem i sekretarka nie przyjęła mojej rezygnacji, teraz muszę dodatkowo dopłacać do HBO 25 zł. Złożyłam już pisemną rezygnację i muszę czekać bo okres wypowiedzenia trwa 3 miesiące, natomiast w regulaminie nie ma zmianki o 3- miesięcznym wypowiedzeniu. To prawda, że dodzwonić się do nich nie można, trwa to ok. 20 min. Chcę jednak wszystkich ostrzec przed nieuczciwą pseudo-telewizją!!! A obsługa do niczego.
~andrzej / 2010-01-22 12:19
szkoda ze tak poźno czytam opinie i daje wlasna dalem sie wrobic w to chociaz kumpel mowił zeby sie trzymal z daleka od tego
Zaletychyba zadnych w porownaniu do polsatu
Wadyo matko, z obsluga jeszcze sie nie kontaktowalem ale nawet nie bede probowal po tym co czytam, cierpliwie zaplaca za glupote do konca umowy i podziekuje...
1 miesiac
~Andrzej / 2010-06-25 14:01
Ocena: 1.00 / 5
Prawda jest ukrywana a winny jest zawsze klient!
WadyPrawda jest ukrywana a winny jest zawsze klient!
~andrzej110566 / 2011-07-21 08:02
Wczoraj zamieściłem swoją opinię na temat "n-ki" dopiero póżniej poczytałem opinie innych n-Abonentów. Oczom nie wierzę!!! 95% opinii to ludzie oszukani, niezadowoleni, rozczarowani, wkurzeni i BEZRADNI. Szanowni abonenci co tu jest grane!? Jestem skazany na trzymiesięczny okres wypowiedzenia z tym cyrkiem, a potem solidna analiza przed wyborem kolejnego operatora TV. I od tej pory stawiam sobie za za cel poinformować każdego potencjalnego "jelenia" o realiach współpracy z telewizją "n" Gdyby ktoś miał ciekawy pomysł co w tym temacie można poradzić, proszę o kontakt. andrzej.rataj@vp.pl