Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

nc+ opinie

Ocena na podstawie 2220 opinii

1.62 / 5

  • Oferta
    1.73
  • Obsługa klienta
    1.44
  • Jakość wykonania
    2.76
  • Cena/Jakość
    1.55
  • Wytrzymałość
    2.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Zood / 2023-07-03 16:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka, szkoda że nie można dać -5. Same powtórki, reklamy nawet w nocy. Jeszcze do tego mecz na Canal+ Premium w niedziele, nie ma Canal+ Sport aby wyświetlić piłkę? Mnie nie interesuje piłka nożna tylko żużel.
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~Zosia / 2019-09-01 15:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Sprzęt który oferują to badziew chińskie gówno. Aktualizacja w trakcie oglądania czegoś... Pojawia się napis boot i wyłącza się na jakieś 2 min. Pilot nie reaguje na polecenia albo je myli.. Ty chcesz głośniej a to ci przełącza kanał. Zawiesza się. Podgląd programu telewizyjnego działa z łachą albo wcale nie działa. Gówno gowno gówno nie warte grosza. Umowami Die kończy i od 4 miesięcy atakują mnie telefonami żebym przedłużyła umowę. Nie rozumieją że nie chce. Nigdy więcej z nimi do czynienia
    MiejscowośćKołobrzeg
  • ~Zrazu / 2022-09-06 22:49
    Ocena: 1.33 / 5
    Specjalnie kupiłem dla ligi mistrzów i co? I nic bo jak tylko jest transmisja na żywo to się zawiesza i odwiesza po meczu. Zrezygnowałem i mam ich w d.... 65 zł za płacenie za nic to trochę za dużo.
    ZaletyObecnie brak
    WadyNie da się oglądać. Tyle i aż tyle.
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Zuch Artek / 2021-05-09 15:26
    Ocena: 2.33 / 5
    Po raz kolejny dałem się zmanipulować i przedłużyłem umowę na 2 lata... To chyba przyzwyczajenie do dostawcy, z którym byłem od 20 lat.
    Ale to, co jest na tej platformie oferowane , to juz dno dna - same powtórki i zamienianie programów pomiędzy Discovery, TTV, TVN Turbo i innymi zależnymi stacjami. W zasadzie, na jaki kanał nie przełączych, obejrzysz to ,co już gdzieś widziałeś , plsu ,dodatkowo nachalne wciskanie oferty playet.pl oraz produkcji TVN.
    To już całkowity upadek, naciąganie frajerów na płacenie za starocie i powtórki, coraz częśtsze reklamy na kanałych, gdzie ich nigdy nie było. NIE POLECAM.
    ZaletyBRAK
    WadySAME
    Miejscowośćwleń
  • ~zulu gula / 2022-05-31 18:34
    Ocena: 1.33 / 5
    Żeby wszystko speier-dolić w tak krótkim czas to trzeba mieć talent żabojadom się to udało !
  • ~zuza / 2011-01-14 16:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Trzymiesięczny (!) okres wypowiedzenia umowy, oferta dla klienta z 2,5 letnim stażem o 18 zł miesięcznie droższa niż dla nowego. Brak możkiwości przedłużenia umowy na warunkach oferowanych nowym klientom. Koszmarnie długi czas oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta w obsłudze telefonicznej, konsultanci nie nie mają do zaoferowania, aby przekonać klienta do pozostania.
    Zaletybrak
    Wadyj.w.
    2,5 roku
  • ~Zuza / 2021-07-03 21:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo źle!!!mam dwa dekodery, płacę 140 zł i co weekend wyświetla mi się komunikat o zamianie kart, inaczej mam wszystko zablokowane, Dlaczego??
    Wyświetla się złe podłączenie, kto podłączył, pracownicy nc+ nie za darmo, za każdy przyjazd do domu płaciłam kasę, nie małą, Smuteczek, brak profesjonalizmu i nie tylko, jedna gwiazdka to za dużo
    ZaletyBrak
    WadyZa dużo żeby wymieniac
  • ~Zyzio / 2018-11-23 22:12
    Ocena: 1.33 / 5
    Im dalej tym gorzej dekodery nie do użytku istny skandal!
    Aktualnie oplata 2 zeta miesiecznie za badziewie regularnie zawieszajace się gubiace dzwiek restartujace samo no nie do wytrzymamia!
    Negatywne opinie na ichnym forum kasowane szybciutko i dokładnie.
    Programisci softu jak z koziej d..nie będę konczył. Obrzydzenie bierze..pa pa ncplysiku. Ps firma matka Canalplus ma we Francji duuuże problemyy...
    ZaletyUmowa sie konczy
    WadyTrudno sie doczekać końca umowy!
    MiejscowośćKraków
  • ~Ździhó / 2022-08-22 21:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Właśnie zaczą się mecz Manchester United-Liverpool. Oczywiście nie pokazują, bo stracili prawa. To ostatecznie przesądza o mojej rezygnacji z ich usług. Ekstraklape i lige żabojadów niech sobie sami oglądają
    ZaletyKilka dobrych kanałów, których nie można teraz znaleźć
    WadyCoraz więcej… chyba Sasin został tam szefem
    MiejscowośćBydgoszcz
  • ~Żaneta / 2019-01-16 18:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma na świecie, perwszy raz trafiam na karę za opóżniony zwrot sprzętu. Uważajcie!
  • ~Żegnająca nc- / 2022-06-24 12:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Hmm, do kogoś o nicku Grzess,ja nie mam 80+, nawet nie 40+, tak więc miło by było gdybyś nie obrażał użytkowników. Nowy soft jest dramatycznie nieczytelny i nieintuicyjny, że nie wspomnę o utracie kilku fajnych funkcji. Poza tym, każdy kto użytkuje ma prawo mieć taką samą funkcjonalność bo za to płaci. I tak na marginesie, nie jestem zapóźniona technologicznie bo mam wykształcenie IT. Ten nowy soft sprawił, że po 12 latach z platformą pożegnam ich za mc bez żalu.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
    MiejscowośćWrocław
  • Eugeniusz / 2009-03-22 23:50
    Na temat tej telewizji pisało już wiele osób.Ja dodam kilka uwag:

    1. Programy filmowe są wielokrotnie powtarzane np 10 razy, albo i więcej.

    2. Tzw. "infolinia" to istny horror, można czekać godzinami na podniesienie słuchawki, a "licznik
    stuka".To nie jest żadna infolinia, lecz nabijanie kasy TPSA .Chamstwo.Infolinia dla abonentów
    powinna być bezpłatna!, tak jak 9393 w TPSA

    3. Dekoder z twardym dyskiem jest tak skonstruowany, że dysk kręci się non stop i huczy, co w nocy
    przeszkadza spać

    4. Trudności w dodzwonieniu się na w/w "infolinię" występują praktycznie całą dobę (w nocy też)

    5. Aby zrezygnować z pakietów wymagają 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia, po to, aby
    jeszcze przez kolejne 3 miesiące doić klienta.Chamstwo.

    6. Po wygaśnięciu umowy, więcej jej NIE PRZEDŁUŻĘ !

    7. NIE POLECAM

    ZaletyZadne
    Wady1. Dekoder się grzeje. 2. Dysk głośno pracuje. 3. Nadawane filmy, są wielokrotnie powtarzane.
    4. Kontakt z tzw. Biurem Klienta bardzo utrudniony, nie ma się komu poskarżyć.
  • incia / 2009-02-05 16:39
    telewizja n to naciągacze dokładnie tak jak pisali inni użytkownicy tej nędznej telewizji łapią na trzy niby darmowe miesiące jeleni a potem ich skubią totalna porażka nikomu nie polecam tych oszustów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra podam ich do sądu.
    Wadysame minusy nienawidze naciągaczy
  • karol28 / 2010-11-02 09:41
    Ocena: 1.67 / 5
    nie polecam nikomu telewizji n. ciągłe problemy z sygnałem, a obsługa klienta jest na poziomie zerowym. Kompletny brak kultury i znajomości produktu jaki sprzedają, szczerze odradzam
    Zaletyw miarę dobra cena
    Wadyproblemy z sygnałem, obsługa klienta
  • Krzysztof Prajzendanc / 2011-03-09 19:36
    totalna porazka a powodu niadoplacenia 40 gr wylaczyli sygnał na tydzień. A co z pieniędzmi za okes kiedy nie miałem sygnału,kta mi je wróci bo napewno nie ci naciągacze
  • Krzysztof Prajzendanc / 2011-03-09 19:58
    oszu..............sci do których w dodatku nie da się dodzwonić bo tyle mają reklamacji.A jeśli się poszczęści to i tak z niekompetętną osoba i tak by sobie przełączali aż do usr znudzenia
  • synia2 / 2009-02-17 21:39
    witam:) jestem posiadaczką pechowej telewizji n:( bardzo żałuję decyzji, kiedy to zawarłam z nimi umowę, ponieważ nie szanują klientów. Zostałam oszukana, ponieważ skorzystałam z darmowej promocji HBO przez 3 miesiące i nie mogę z niej zrezygnować, ponieważ rachunek opłaciłam z jednodniowym opóźnieniem i sekretarka nie przyjęła mojej rezygnacji, teraz muszę dodatkowo dopłacać do HBO 25 zł. Złożyłam już pisemną rezygnację i muszę czekać bo okres wypowiedzenia trwa 3 miesiące, natomiast w regulaminie nie ma zmianki o 3- miesięcznym wypowiedzeniu. To prawda, że dodzwonić się do nich nie można, trwa to ok. 20 min. Chcę jednak wszystkich ostrzec przed nieuczciwą pseudo-telewizją!!! A obsługa do niczego.
  • ~andrzej / 2010-01-22 12:19
    szkoda ze tak poźno czytam opinie i daje wlasna
    dalem sie wrobic w to chociaz kumpel mowił zeby sie trzymal z daleka od tego
    Zaletychyba zadnych w porownaniu do polsatu
    Wadyo matko, z obsluga jeszcze sie nie kontaktowalem ale nawet nie bede probowal po tym co czytam, cierpliwie zaplaca za glupote do konca umowy i podziekuje...
    1 miesiac
  • ~Andrzej / 2010-06-25 14:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Prawda jest ukrywana a winny jest zawsze klient!
    WadyPrawda jest ukrywana a winny jest zawsze klient!
  • ~andrzej110566 / 2011-07-21 08:02
    Wczoraj zamieściłem swoją opinię na temat "n-ki" dopiero póżniej poczytałem opinie innych n-Abonentów. Oczom nie wierzę!!! 95% opinii to ludzie oszukani, niezadowoleni, rozczarowani, wkurzeni i BEZRADNI. Szanowni abonenci co tu jest grane!? Jestem skazany na trzymiesięczny okres wypowiedzenia z tym cyrkiem, a potem solidna analiza przed wyborem kolejnego operatora TV.
    I od tej pory stawiam sobie za za cel poinformować każdego potencjalnego "jelenia" o realiach współpracy z telewizją "n"
    Gdyby ktoś miał ciekawy pomysł co w tym temacie można poradzić, proszę o kontakt.
    andrzej.rataj@vp.pl
Dodaj własną opinię »