Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

nc+ opinie

Ocena na podstawie 2220 opinii

1.62 / 5

  • Oferta
    1.73
  • Obsługa klienta
    1.44
  • Jakość wykonania
    2.76
  • Cena/Jakość
    1.55
  • Wytrzymałość
    2.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Zbyszek / 2022-05-31 20:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Zmiana softu -TRAGEDIA !! Nieczytelne, nieintuicyjne, dodatkowo w nagraniach wrzucone do jednego sortu filmy dla dorosłych z wszystkimi nagraniami !!! Przy próbie odtworzenia nagranego programu otwiera się lista wraz z ukrytymi programami dla dorosłych lecz z widocznymi tytułami —NIEDOPUSZCZALNE !! Wszystko zmieszane bez możliwości segregacji !!
    POWRÓĆCIE DO STAREGO OPROGRAMOWANIA !!!!
    Użytkownik od 20lat, lecz w niedalekiej przyszłości jeśli nie nastąpią korekty były użytkownik
    ZaletyBRAK
    WadyZłączenie w nagraniach wszystkich nagranych programów łącznie z programami dla dorosłych wraz z widocznymi tytułami.
    MiejscowośćTresna
  • ~Zbyszek / 2023-04-16 19:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem długoletnim abonentem, ale w tym roku rezygnuję. Na wszystkich kanałach sportowych i nie tylko: piłka nożna! Ile tego śmieciowatego sportu można oglądać! Jest tyle pięknych dyscyplin, ale na canal+ tylko tandetna piłka! Nawet canal+ premium zamiast filmu piłka nożna!!!
    ZaletyBrak
    WadyPiłka nożna na 5-ciu kanałach! Innego sportu brak!
    MiejscowośćMikołów
  • ~zdruzgotany klient / 2020-02-04 17:02
    Ocena: 2.67 / 5
    Oferta kanałowa jest dobra, ale prosiłem ich 8 razy, żeby do mnie nie dzwonili, bo nie chce umowy przedłużać, a oni dalej swoje. To jest nękanie. Można to gdzieś zgłosić?
  • ~Zdz / 2022-03-19 21:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam. Nie polecam nc plus.Mam problem z dekoderem. odsyłają od 1 do 2 konsultanta trwa to godzinami ostatni raz z Nimi podpisałem umowę. SZCZERZE NIE POLECAM!
    MiejscowośćPółczno
  • ~zdzich26 / 2011-03-22 20:33
    Ocena: 3.00 / 5
    W listopadzie 2010 podpisałem umowę miałem otrzymac zestaw kabli HDMI w prezencie!!!dostałem ale...fige z makiem kabli do dziś nie otrzymałem oraz konkretnej odp tylko "Błąd natury informatycznej" oraz Cholerny TURBO DEKODER 500GB!!!co z tego jak on jest stworzony do RESETOWANIA CAŁKOWITEGO co 2 mieś!!!bez możliwosci odzyskania nagranych filmów!mie pisze złośliwie ale takiego Chamstwa i olewania w jakości HD klijenta można spodziewa się w N TV pozdrawiam
    ZaletyKanały HD
    WadyTraktowanie klijenta oraz ich Szajs dekoder 500gb który resetuje się co 2mieś.
    6mieś prawie 300zł
  • ~zenek / 2019-02-25 11:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Trzymajcie się od nich z daleka!!!
    W żadnym wypadku nie podawajcie im numeru telefonu!!! Kilku dniowe opóźnienie w płatność i bliski koniec umowy powoduje że nękają telefonami od samego rana dzwoniąc po kilkanaście razy dziennie.
    Zaletybrak
    Wadynękanie klientów
  • ~zenek / 2020-04-27 22:27
    Ocena: 2.33 / 5
    Wszystko spoko ale oferta multiroom porażka zawsze jakiś problem sieć w całym domu śmiga aż miło a dekodery mają wiecznie problem z połączeniem z dekoderem głównym. badziew jakich mało, a w punkcie obsługi klienta mówią że problem z siecią wi-fi
    Zaletydobra cena
    Wadymultiroom
    MiejscowośćOdolanów
  • ~zenon / 2022-05-12 20:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo żałuję że zawarłem umowę i to na 2 lata , zamontowano mi dekoder niesprawny i nie mam normalnej drogi aby otrzymać sprawny. Reklamacja z automatu odrzucona . Korzystanie z infolinii utrudnione na maxa.
    Miejscowośćswiecie
  • ~Zibi / 2021-12-24 13:26
    Ocena: 1.67 / 5
    Chcialem opisac moja sytuacje, jestem z cyfra 15 lat.
    Dzwoni do mnie mila pani i oferuje nowy dekoder za free, ok chce skorzystac ale pytam czy stary bedzie dzialac do czasu az podlacze nowy, TAK bedzie uslyszalem.
    No coz , nowy dekoder odebrala osoba upowazniona ale z pewnych przyczyn jeszcze go nie mam.
    Nagle wczoraj stary dekoder zostal wylaczony!
    Dzwonie i dowiaduje sie ze oni wylaczaja stary bo bla bla bla, ok ale ja wciaz nie uzytkuje nowego i stary powinien dzialac, ktos go wyllaczyl to i ta sama osoba moze wlaczyc.
    NIE uslyszalem, bo nie. Na pytanie o dame konsultatna uslyszalem przykre slowa i rzucenie sluchawki.
    I tak zostalem na Boze Narodzenie bez tv.
    Mimo oplaconego rachunku.
    Nie polecam, szczegolnie kontaktu telefonicznego bo pracuja tam ludzie nieogarnieci i nie przygotowani do rozmowy.
    MiejscowośćLondyn
  • ~zibi / 2022-01-17 11:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Tam sami narkomanii pracują sami nie wiedzą z czego żyją rachunki przychodzą różne na maila inne na telewizor inne na telefon inne żeby się dodzwonić to graniczy z cudem jednym słowem nieudacznicy łacznie z tymi obsranymi właścicielami tzn szef debile kto dał im uprawnienia do tej zasranej tv
  • ~Zirytowany klient / 2022-03-20 14:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Nowe, beznadziejne menu, skutecznie zniechęca mnie do przedłużenia upływającej niedługo (na szczęście!) umowy.
    ZaletyZachęca do zmiany firmy
    WadyNowe menu jest totalnie nieintuicyjne, nieprzyjazne użytkownikowi, nieczytelne, po prostu brak słów.
    MiejscowośćGdynia
  • ~Ziutek / 2023-04-13 08:30
    Ocena: 1.67 / 5
    Od kilku miesięcy problem z dekoderem 4k. Po interwencji w punkcie stwierdzili że to wina oprogramowania. Mam się uzbroić w cierpliwość i czekać do następnej aktualizacji. Konsultanci też nic nie zrobili.Nie polecam!!!
    ZaletyBrak
    WadyDekoder szmelc lub oprogramowanie.
    MiejscowośćChrzanów
  • ~zjkraw / 2022-05-25 18:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka !!!!!!!!!!!!!!!
    Proszę przywrócić poprzednią wersje oprogramowania (była dobra).Obecna mało zrozumiała, białe napisy na szarym tle oraz małe ikony to chyba test okulisty. Jak można zmieniać coś dobrego (chyba w ramach dobrej zmiany) bez testowania i zebrania opinii klientów ?
    ZaletyBrak
    WadyProgram mało czytelny.
    MiejscowośćDziekanów Leśny
  • ~Zły Duch / 2022-06-12 19:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Dobrze już było, teraz nie nadaje się do użytku. Przywróćcie stare menu a jak się uda nagrywanie wstecz.
    ZaletyObecnie brak
    WadyCałkowita klapa
    MiejscowośćToruń
  • ~Zły Duch / 2022-06-25 22:47
    Ocena: 2.33 / 5
    Poprzednio szukałem NCIS 16 i była lista, można było włączyć nagrywanie, ustalić godziny co tydzień. Teraz sezonu serialu nie można wybrać, nagrywanie według czasu nie działa, a samo NCIS pokazuje 100 różnych starych odcinków i znalezienie nowego wymaga ich przeglądania. Jak można było popsuć dobrze działające funkcje?
    ZaletyNie widać
    WadySzukanie odcinków serialu beznadziejnie skomplikowane. Brak możliwości kilku własnych list ulubionych kanałów, jest tylko jedna lista.
    MiejscowośćToruń
  • ~Zmieniam / 2018-12-28 03:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Również mam dość. W nc+ około 15 lat (wtedy jeszcze cyfra). Zaczynałam od pakietu ok 20 zł.Gdzieś tam potem raz podwyższyłam, potem następny raz ze względu na dziecko (ok 10-15zł) pakiet dziecięcy i tak sobie płaciłam 49 około. Kilka lat emu ceny wzrosły i za ten sam pakiet już 50 zł z groszami no ok trudno. Cały czas mi wmawiano, że jako stały klient mam taniej niż nowy. Dwa lata temu się wkurzyłam bo konsultant znowu mnie namówił, i zawarłam umowę telefoniczną, po czym na drugi dzień dostałam sms z ofertą z "pobliskiego" salonu na ten sam pakiet o 2 zł niższą... W tym roku więc, stwierdziłam, że idę do salonu a nie telefonicznie. Jako, że dekoder trup i się zawieszał jak inni wspominali w poniższych opiniach- w salonie zjawiłam się wcześniej dużo przed końcem umowy dopytać o sam dekoder. Miły Pan? doradził mi doczekać do końca umowy i wziąć wtedy taniej super nowy dekoder promocyjnie a tymczasem wymienil na kolejnego starego trupa którego trzeba resetować... Wydzwaniali mi pod koniec września jak zwykle przy końcu umowy. Z moich 52 zł chcieli zrobić 54 ale jak zwykle za przedłużenie dostanę 3 miesiące canal+ i hbo na 6 miesięcy. No nie zawarłam tej umowy, kanały dziecięcę już mi niepotrzebne- nie da się zrezygnować! Umowa więc przeszła na czas nieokreślony - na nieokreślonym płacę teraz 56 zł. Stwierdziłam czekam do świąt i pójdę podpytać w salonie. No i - zmniejszyć pakietu nie mogę. Jak przedłużę umowę to mam płacić jeszcze więcej...ok 59 zł a jak dodaćnowy dekoder to ponad 60, no ale dorzucą mi kanały których nie chcę ! ale nie mogę nie chcieć bo tak! Nie będę ich ogladać ale będę mieć (aha, znajomym się pochwale-mam) a płacisz znowu więcej. Także pan stacjonarnie też zrobił mnie w ch.... A będąc tam patrzę w tę ich gazetkę promocyjną i tia, jak w okresie świątecznym weźmiesz to i tamto to dekoder za 1 zł nie za 5 miesięcznie itd... Nie wiem dla kogo te promocje bo nie dla mnie klienta od 15 lat. I jeszcze taki smaczek. Był ten cały czarny piątek, czarny weekend - dostałam sms na promocje dekodera w najbliższym mi salonie, 15 minut przed zamknięciem w ostatni dzień może jedyny promocji... No szkoda,że nie wysłali o północy. Muszę ocenić zanim dodam opinię, jeśli chodzi o obsługę to zawsze bardzo miła namawiająca telefoniczna no ale wiem, że muszą tak, nic do nich nie mam ale muszęo cenić źle ze wzgl na to co im każą, a ten facet w żywe w punkcie tojuż mnie całkiem rozwalił. Nie pamięta klientów i ściema za każdym razem albo pamięta i też ściema. Do "GÓry" największy problem/
    ZaletyMoże kiedyś były, teraz brak
    WadyZero szacunku do klienta, zero lojalności,konkurencja wygrywa u przyzwyczajenie ze strony klienta nie wystarczy żeby go utrzymać.
    Miejscowośćnieważne ,bo wszędzie tak samo źle
  • ~zniechęcony uzytkownik / 2022-07-07 19:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem stałym klientem od ponad 15 lat, ale to co się dzieje w tym gównie to przechodzi ludzkie pojecie. W lutym kończyła mi się umowa i nawet wysłałem wypowiedzenie, ale po kilku telefonach od tego dziadostwa dałem się namówić na przedłużenie o kolejne 2 lata. Chcialem tylko mniej płacić za pakiety, które miałem od samego początku jako stały klient, to gnojek jeden tak mnie zakręcił, że place mniej ale za pakiet dla nowego użytkownika. Kur-y wyłączyli mi połowę programów.
    Do tego ostatnio zmienili OSD w dekoderze, jakaś masakra, nic nie wiem gdzie jest, bez intuicyjne badziewie. Szukam ikony z rachunkami i nie ma, więc nie mam pojęcia czy mam zapłacone czy nie. Zalogować się na ich stronie z zagranicy niemożliwe bo też pozmieniali wszystko i adres IP jest automatycznie blokowany. W dupie mam taką firmę byle jak najszybciej do końca umowy i żegnamy się. Koniec z beznadziejnym sprzętem i i cała tą firmą.
    Zaletyjedynie twardy dysk o dużej pojemnosci
    Wadywszystko tragiczne
    MiejscowośćPławna
  • ~Zniesmaczona / 2022-08-12 20:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie wiem czy może być jeszcze gorzej..niż jest?!
    ZaletyBrak
    WadyLawina
    MiejscowośćSłupsk
  • ~Zniesmaczony / 2022-08-15 22:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Całkowita porażka, niczego nie można znaleźć, najpierw musisz wiedzieć co chcesz obejrzeć a dopiero potem szukać i grzebać po menu. Nikt mnie abonenta nie pytał czy wyrażam zgodę na zmiany i niczego nie podpisywałem, tymczasem pan na infolinii poinformował, że zapłacę 650 zł kary gdy zechcę zerwać umowę. Spadajcie, to była już ostatnia umowa z wami zawarta. Banda łobuzów.
    ZaletyZero zalet
    Wady100% wad/
    MiejscowośćSkierniewice
  • ~Zniesmaczony widz / 2020-12-24 20:47
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest terroryzm, reklamy po 15 minut i dalej muszę płacić ??? Strata mojego czasu. Sprzeciwiam się temu kategorycznie. To jest gówno......
    ZaletyBrak, przewalka
    WadyReklamy po 15 minut, strata mojego cennego czasu
    MiejscowośćŁódź
Dodaj własną opinię »