Całkowity brak poszanowania klienta!Z końcem kwietnia 2021 kończyła mi się umowa, więc skontaktowałam się celem ewentualnego przedłużenia umowy.Niestety jako kilkunastoletni klient nie miałam możliwości wybrania pakietu o niższej cenie tylko taki sam albo droższy.Pan w obsłudze klienta nawet nie próbował być miły.Bezczelny i arogancki.Więc to skutkowało decyzją o zakończeniu umowy.W umowie prosiłam również o usunięcie moich danych osobowych z dniem zakończenia umowy.Zrobiono to natychmiast a to tylko po to, aby doliczyć dodatkowo 5zł do rachunku jako brak zgody na udostępienie swoich danych do celów marketingowych.Napisałam skargę,ale niestety jak możnaby się tego spodziewać moja skarga nie została uwzględniona i według opinii platformy cyfrowej och postępowanie jest prawidłowe.Nie chodzi o kwotę 5zł choć może i tak bo to żałosne,że firma za 5zł psuje sobie ijeszcze bardziej już i tak nadszarpniętą reputacje!Cieszę się,że wypowiedziałam umowę bo nie chcę mieć nic wspólnego z taką dziadowską firmą!
ZaletyBrak jakichkolwiek zalet
WadyBezczelna i arogancka obsługa klienta, brak kompetencji w rozwiązywaniu problemów,bardzo drogie pakiety bez możliwości zmiejszenia pakietu,
MiejscowośćGrudziądz
~Zawiedziona / 2022-02-25 11:40
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza obsługa brak indywidualnego podejścia do klienta, brak jakiejkolwiek elastyczności, niekompetentna obsługa na infolinii. Salon sprzedaży w Sochaczewie ma w nosie klientów którzy umawiają usługę przez telefon. Brak kontaktu z klientem, zero odpowiedzialności za cokolwiek. Nie polecam. Podejście do człowieka jak do przedmiotu. Nie dość, że droga oferta to osoba kupująca pozostawiona jest ze wszystkim sama sobie. Brak pomocy, brak indywidualnego podejścia, brak rozwiązań dla nietypowych problemów, wszystko według schematu, nie przyjmowanie odpowiedzialności za własne błędy. Wystrzegajcie się tej telewizji. żałuje że przed podpisaniem umowy nie czytałam opinii na temat tej telewizji.
MiejscowośćLeszno
~Zawiedziona klientka / 2022-05-25 15:02
Ocena: 1.67 / 5
Dno.Jestem od wielu lat klientka canal+.Niestety nowa aktualizacja to dno.
Dodatkowo pięć miesięcy przed zakończeniem umowy nękają nas telefonami aby przedłużyć umowę.Po tym wszystkim niema zamiaru jej przedłużać.
ZaletyUmowa za chwilę się kończy.
MiejscowośćGdynia
~Zawiedziony / 2022-04-02 22:00
Ocena: 2.00 / 5
NIEPO ROZUMIENIE !!!!!!!!!!!
Ostatnia aktualizacja dekodera Box 4k spowodowała, że rezygnuję z Canal Plus.
WSZYSTKIE "ulepszenia'' tak szumnie reklamowane mają za zadanie skłonić cię do kupna czegokolwiek, zniknęły natomiast opisy nadawanych programów, nie można wyszukać audycji w grupach tematycznych, przy przełączaniu ukazuje się opis audycji zmiksowany z gatunkiem programu i innymi niezrozumiałymi symbolami. Aby posłuchać audycji radiowych trzeba wejść w ustawienia.
ZROBIONO WSZYSTKO ABY TRUDNIEJ BYŁO OBSŁUGIWAĆ, SZUKĆ WYBIERAĆ CZY USTAWIAĆ COKOLWIEK NA DEKODERZE.
Z czystym sumieniem odradzam Canal Minus
~Zawiedziony_użytkownik / 2022-05-25 12:53
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia to za mało powiedziane. Płacić za coś z czego nie czego skorzystać. Nowa aktualizacja to brak czytelnego menu, brak możliwości nagrywania kanałów TVN, brak informacji o programach w sensie rok, kategoria itp., ciągle włączanie się kontroli rodzicielskiej mimo, że nie została ustawiona... No można jeszcze wiele wymienić. Radzę szybko się z tymi problemami uporać bo stracicie klientów.
ZaletyBrak
WadyPo aktualizacji to jest ich cale mnóstwo
MiejscowośćCzeladź
~Zażenowana Canal+ / 2022-02-07 12:02
Ocena: 3.00 / 5
Przeszłam z Polsatu do Canal+ i doznałam szoku! Najbardziej zależało mi na tenisie i co się okazuje, że transmitują tylko wybrane zawodniczki a nie całe turnieje! Nawet w TVPsport (jak mieli licencje) i w Polsacie (ATP) transmitują CAŁE TURNIEJE!!! Nie polecam. Wszystkim odradzam bo reklamując tenis kobiecy w Canal+ Sport nie wspominaliście o kilku meczach z turnieju!!! Jak np. w polfinale albo finale bedzie grać zawodniczka z poza waszej listy to nie pokażecie najważniejszych meczów w turnieju? Czuje się oszukana. Skandal!
WadyNawet bym nie wpadła na to, że można pokazywać wybrane mecze z całego turnieju a nie cały turniej. Kto w XXI wieku posuwa się do takich tanich sztuczek by pozyskać klienta? Oszukaliście mnie reklamując tenis WTA w Canal+ nie informując, że nie będziecie transmitować turniejów w całości!
MiejscowośćPoznań
~Zbig / 2022-05-26 13:31
Ocena: 2.33 / 5
Aktualizacja oprogramowania to porażka!!!
Brak elementarnego narzędzia : WYBIERZ SWOJE PROGRAMY
Brak elementarnego wymogu intuicyjność!!!
Wysłałem do pomocy technicznej żądanie przywrócenia poprzedniej wersji ale pani specjalistka mnie "olała"
jestem abonentem od przeszło 20 lat - POLSAT czeka 11111
Wadynowy interfejs jest nieprzyjazny
MiejscowośćCzęstocowa
~Zbigniew / 2021-07-16 22:43
Ocena: 3.67 / 5
Nieprawdopodobnie złe nagłośnienie filmów. Tak było w Leonardo dziś w Kruk. O co chodzi? Domyślać się jakie dialogi są prowadzone??
Miejscowośćknurów
~Zbigniew / 2022-03-02 13:33
Ocena: 1.00 / 5
po prostu dno dno brak programow ktore byly w pakiecie zlodzieje zlodzieje
Wadysame wady
MiejscowośćBielicha
~Zbigniew / 2022-05-30 11:15
Ocena: 2.00 / 5
Z intuicyjnego i czytelnego interfejsu uczyniono niedopracowanego i niefunkcyjnego gniota, ale ktoś z pewnością wziął premię za modernizację. Szczególne kłopoty z listą programów, ich wyszukiwaniem, opisem programòw oraz programowaniem nagrań. I nie jest to kwestią zmiany przyzwyczajeń,a jedynie zerową funkcjonalnością. Najpierw likwidacja kameleonów, teraz to. Czas przejść na platformy, tym bardziej, że cenowo również te proporcje się wyrównują.
MiejscowośćOpole
~Zbigniew / 2022-06-05 20:52
Ocena: 1.00 / 5
Zmoeniono mi dekoder na 4k.wiekszego dzadostwa niemogli mi wcisnąć.oprogramowanie do kitu w dodatku co chwile musze go resetować bo ma zawiechy Powiem krotko konczy sie umowa i nieprzedłużam.
ZaletyBrak
WadyMasa
MiejscowośćBrodnica
~Zbigniew / 2022-06-16 19:51
Ocena: 1.00 / 5
Nowe menu to totalna porażka. NIC NIE MOŻNA NAGRAĆ W SYSTEMIE NAGRAŃ CYKLICZNYCH.
MiejscowośćWągrowiec
~Zbigniew / 2022-10-27 19:06
Ocena: 1.00 / 5
Banda złodziei i oszustów. Płacone rachunki kilka lat w tym roku w lipcu pominąłem jeden rachunek i poinformowali mnie o tym 26 października wiadomością o zaległości płatności. Nie chce mieć z tą firmą nic wspólnego. Z poważaniem,były wierny abonent.
ZaletyBrak
WadyBanda złodziei
MiejscowośćWadowice
~Zbigniew / 2023-02-05 08:23
Ocena: 3.00 / 5
Ostatnia transmisja meczu ligi angielskiej przerwana . Chodzi mi o Arsenal-Everton. Nie dosyć że zabrali klientom ligę angielską to nie umieją poprawnie do końca transmitować wybranego meczu!
Zalety4K
Wadynowa kolejność kanałów !!!Porażka
MiejscowośćWłocławek
~zbigniew / 2026-05-11 15:29
Ocena: 2.50 / 5
chcę napisać o poziomie komentowania tenisa na canal w wykonaniu Klaudii Jans Ignaciak.to co ta pani sobą reprezentuje to naprawdę żenada.nie chcę się nad nią pastwić ,ale nie nadaje się do tej roboty .mały zasób słów nie potrafi budować zdań ,zaczyna coś mówić i raptem przerwa .wiem że była zawodniczką ale nie potrafi powiedzieć czegokolwiek merytorycznie tylko same ogólniki ,po prostu słabo.
MiejscowośćPasłęk
~Zbn / 2022-05-27 23:45
Ocena: 1.00 / 5
Kto to dopuścił do użytku?! Było dobrze a teraz korzystanie jest utrudnione.
Beznadzieja.
Nie przedłużę umowy.
ZaletyBrak
WadyCałokształt
MiejscowośćKiezmark
~Zbych / 2022-01-21 23:24
Ocena: 2.33 / 5
Juz mam dosc biura obslugi klienta
Zeby sie dodzwonic trzeba przejc oskara
W koncu po 30 min czekania gadasz z nieuprzejmym niekompetentym gosciem
Czat co chwila inna panna
Kazda pisze co innego
Zakupiony film nie dziala
Ale na rachunku pewnie bedzie
Koszmar
Do tego niepotrzebnie dalem sie namowic na nowy darmowy dekoder ktory w epoce lotow kosmicznych jest bublem
Nie polecam
15 lat i to moj ostatni kontrakt
Walcie sie
ZaletyBrak
WadySame wady
MiejscowośćKatowice
~zbynek / 2018-12-21 18:03
Ocena: 2.33 / 5
Witam. Kilka dni temu zostałem abonentem cyfry rezygnując z polsatu. Potrzebowałem multiroomu co oczywiście nie było żadnym problemem. Jakie było moje zdziwienie kiedy zadzwonili do mnie z BOK i oznajmili mi że zawarłem 2 umowy na dwa dekodery. Pani w punkcie gdy się dowiedziała z jaką sprawą przyszedłem zrobiła się niemiła i oczywiście wszystkiego się wyparła. Mam napisać reklamację ale czytając opinie o tej firmie wątpię czy coś wskóram.
Zaletybrak
Wadyniemiły personel itd.
MiejscowośćMalbork
~Zbyszek / 2022-03-20 10:15
Ocena: 1.00 / 5
Moja żona się popłakała jak zobaczyła to badziewie
ZaletyBrak
WadyWszystkiw możliwe
MiejscowośćŁomianki
~Zbyszek / 2022-04-24 16:33
Ocena: 1.00 / 5
Chciałbym wyrazić moje głębokie niezadowolenie zmianą oprogramowania.
Jest zupełnie nieczytelne, chaotyczne, z brakiem funkcji nagrywania
seryjnego, oraz zbyt małą czcionką.
W związku z powższym domagam się kategorycznie przywrócenia poprzedniego
oprogramowania.