Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

nc+ opinie

Ocena na podstawie 2220 opinii

1.62 / 5

  • Oferta
    1.73
  • Obsługa klienta
    1.44
  • Jakość wykonania
    2.76
  • Cena/Jakość
    1.55
  • Wytrzymałość
    2.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Xx / 2023-10-12 17:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Wykorzystywanie klientów, wprowadzanie w błąd przez infolinie, wszystkie koszty są po stronie klienta. Pomimo ze jesteś ich wieloletnim płatnikiem to i tak nic dla Ciebie nie zrobią. Nic!
    Już kilka reklamacji o wprowadzanie mnie w błąd rozstrzygnięte były na moją korzyść bo już nie mogli się z tego wyłgać. To porażające że panują tam takie reguły i wciąż klient jest dla nich idiotą.
    ZaletyZero.
    WadySłaba jakość dekodera, opłaty za dekoder, wprowadzanie klienta w błąd i naciąganie na kasę.
    MiejscowośćRzeszów
  • ~xxx / 2021-12-10 18:12
    Ocena: 1.00 / 5
    do tych śmieciarzy nie idzie się dodzwonić nigdy tylo jk się w sprawie nowej umowy bo chodzi żeby złapać nowego glupiego
  • ~Xxx / 2022-05-26 23:30
    Ocena: 2.33 / 5
    Masakra po zamianie interfejsu, w niczym nie można się połapać, no i jeszcze koniec transmisji premier league po 27 latach, kochałem to oglądać na tej platformie I chciałem podziękować całej ekipie canal +, realizotorom, komentatorom i wszystkim którzy byli zaangarzowani w ten proceder bo było naprawdę super.
    ZaletyBrak
  • ~xxx / 2022-08-12 22:05
    Ocena: 1.67 / 5
    Kto wpadł na pomysł zmiany programów, całe szczęście ze za chwilę koniec umowy.
    Co trzeba mieć w głowie żeby takie pomysły mieć?
    ZaletyBrak
    WadyMają gdzieś swoich klientów
    MiejscowośćWLKP.
  • ~Xxx / 2023-02-02 15:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Do bani.. Co jakiś czas nowe aktualizacje które wcale nie są lepsze!Wymieszanie tych wszystkich kanałów to nie był najlepszy pomysł.Ostatni rok jestem z Canal+
    ZaletyNie ma zalet
    WadyNie przemyślane aktualizacje i zmiany pozycji kanałów
    MiejscowośćPoznań
  • ~XXX / 2023-03-15 17:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Najgorsze dno .
    Polecam telewizję w Play .
  • ~Xxxxx yyyy / 2022-06-30 02:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Nowe oprogramowanie to koszmar nie rozumiem dlaczego zmieniono cos co idealnie dzialalo tyle lat chyba zrezygnuje a przedluzania umowy4i premise sie do Polsatu!!!
    ZaletyZadnych
    WadyNic nie dziala nie mozna znalezc I nagrac ulubionych programow I
    MiejscowośćKalisz
  • ~Xyz / 2021-11-09 23:29
    Ocena: 5.00 / 5
    Świetna pomoc ze strony obsługi na infolinii, miałam techniczny, ale szybko został zażegnany. Kilka cennych i bardzo prostych do zrozumienia wskazówek przekazanych podczas rozmowy z Panią na infolinii i wszystko działało, a dodam, że biegła w takich sprawach nie jestem. Polecam każdemu współpracę z tą firmą, jak dotąd nie mogę nic złego powiedzieć, a jak czytam te komentarze to mam wrażenie, że żyje wśród ułomnych osób, którzy nie potrafią czytać umów, a potem maja pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Pozdrawiam całą ekipę canal+ i życzę mniej takich ameb społecznych jak z komentarzy poniżej.
    ;)
    ZaletyCierpliwość obsługi i fachowa pomoc
    WadyJak na razie nic
    MiejscowośćŁódź
  • ~yahara / 2021-03-18 23:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Już kilkukrotnie brak dostępu do ustawień, podczas oglądanego programu następuje wyłączenie /zacięcie... Brak dostępu do ustawień lub resetu. Z całym szacunkiem, za pieniądze, które Państwu płacimy to jest totalna porażka...
  • ~Yamal / 2019-06-20 12:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzień dobry wszystkim. Ja tez mam taki sam problem z ncplus iż ja odesłałem im sprzęt i nie podpisaną umowę i do dnia dzisiejszego mam problemy z nimi poniewaz naliczaja mi abonament a sprzet i umowy nie mają w systemie. Nerwów tyle straconych ze szok a nie wspomne juz o pismach ile wyslalem. Poprostu szkoda gadac .
    ZaletyBrak
    WadyDziałanie nie zgodne z prawem
  • ~yersy / 2021-01-28 13:18
    Ocena: 4.00 / 5
    canal plus to firma oszustów naciągaczy i złodzieje nie dość ze 20 lat temu jak podpisywałem umowę oddałem im swój dekoder filmNetu który kosztował 1500 zl 20 lat temu to dzisiejsze 3 pensje, miałem mieć ich dekoder za darmo to przez cały okres naliczali mi opłatę za dekoder a teraz po rozwiązaniu umowy i zdaniu dekodera jeszcze dzwonią jacyś oszuści i próbują wyłudzić 100 zl
  • ~Yo. / 2021-07-16 23:50
    Ocena: 2.33 / 5
    Jestem stałą klientką od 25 lat,p£acę za najdroższy pakiet,a poskąpili mi dekodera 4k.Każą czekać i śledzić oferty.Obsługa arogancka,opłaty wysokie...Przecież płacę,a oglądać i tak nie mogę.Dzisiaj czara goryczy się przelała...Zero szacunku,brak rzetelnej informacji.Dla nowych klientów jest wszystko,starych mają gdzieś.Umowa koñczy mi się za 8 miesięcy,wtedy będą dzwonić i nadskakiwać,znam to aż za dobrze.Czas najqyższy rozstać się z tymi hienami.Arrivederci Roma.
    ZaletyCiekawe seriale
    WadyCoraz Więcej reklam,brak nowych filmów.
    MiejscowośćKrasnystaw
  • ~Yock / 2021-05-05 14:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam. Bylem abonentem od początku powstania platformy wizja tv. Do teraz gdy złożyłem rezygnację nałożono na mnie karę za spóźnione oddany sprzęt w wysokości 100 zł. Banda zlodzeji którzy tylko czychaja by zedrzeć z ciebie każdy grosz. Ogólnie to zaluje bardzo ze wykupilem tą telewizję. Nie dość że nic tam nie ma to jeszcze sprzęt felerny
    ZaletyZadne
    WadySame
    MiejscowośćJarocin
  • ~Yoko / 2022-08-13 00:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeśli kupuje się jakąś usługę to w oparciu o proponowaną ofertę operatora, jeśli w trakcie dochodzi do zmiany tej oferty to klient powinien zaakceptować ją lub mieć możliwość jej wypowiedzenia bez konsekwencji i tutaj proponuję zainteresować UOKiK w tej sprawie im więcej zgłoszeń tym lepiej.
    ZaletyZmiana kanałów tragedia
    WadyZmiana kanałów tragedia brak logowania do Netflixa
    MiejscowośćŁódź
  • ~Yorku / 2020-02-20 00:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeżeli kończy wam się umowa i nie chcecie aby was nękali telefonami wystarczy zażądać usunięcia numeru telefonu z ich bazy danych. Sprawa wygląda tak. Dzwoni konsultant z propozycją to mówicie od razu aby usunął z waszej umowy numer kontaktowy. Jeżeli tego nie zrobi i znów będzie kontakt z ich strony składacie reklamację o naruszenie RODO i macie zapewnione odszkodowanie. Proste
  • ~Z / 2022-10-13 09:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Była kiedyś fajna telewizja z wieloma przydatnymi funkcjami i fajnie pogrupowanymi kanałami. To ktoś stwierdził, że trzeba cofnąć się do epoki kamienia łupanego i: zrezygnowano z grupowania kanałów, wycofano opcje 'usuń wszystkie' i 'nagraj podobne'. Nie da się dalej korzystać z tego rozwiązania.
    Co za idiota podjął taką decyzję?
    Do tego od pewnego czasu do rachunku doliczano mi 5 zł każdego miesiąca (bo parę miesiecy temu opóźniłem się z opłatą)....
    Zaletyumowa kończy mi się już za 3 miesiące
    Wadypomimo negatywnych zmian jakie zaserwowali klientom, nie można zrezygnować z umowy od razu
    MiejscowośćKraków
  • ~Zaba / 2020-02-10 13:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Wystawiam zła opinie. Mimo że miałam zaległości którą zapłaciłam nadal nie chcą włączyć sygnału ponownie. Bo ciągle im nie Pasuje bo to nie ma pieczątki bo to nie ma daty bo powinno być że to jest bez podpisu elektronicznego i wiele innych problemów. A co najśmieszniejsze wpłata powinna być w złotówkach mimo że przelew był od razu przewalutowany. Nie polecam współpracy z ta firma czekam tylko do ko ca umowy i serdecznie im podziekuje
    WadyCała rzesza.
  • ~Zacku / 2024-02-09 17:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedna z najgorszych sieci telewizyjnych problem z obsługą klienta przez brak kanałów na dekoderze. Nikomu nie polecam tej sieci i chęci współpracy. Totalne dno
    ZaletyZadnych
    WadyBardzo dużo tej sieci
    MiejscowośćKrosno
  • ~zadowolony / 2011-01-14 17:16
    witam...ludziska czy Wy naprawde nie czytacie umowy!!!trzeba o wszystko pytac a nie potem żalić sie na forum i mowic jacy to nie jestescie oszukani,n-ka bije na głowe wszystkie pozostałe platformy pod kazdym względem...aaa i zapomniałem dodac ze do hd trzeba miec odpowiedni telewizor a nie jakiś złom.Polecam i pozdrawiam wszystkich frustratów.")
    Zaletydobra jakos ,cena
    Wadybrak
    8 miesiecy
  • ~Zadowolony klient / 2024-03-30 00:22
    Ocena: 5.00 / 5
    Przede wszystkim nie naciągają ,doradzą profesjonalnie .
    ZaletyObsługa profesjonalna
    MiejscowośćNowy Tomyśl
Dodaj własną opinię »