Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

nc+ opinie

Ocena na podstawie 2220 opinii

1.62 / 5

  • Oferta
    1.73
  • Obsługa klienta
    1.44
  • Jakość wykonania
    2.76
  • Cena/Jakość
    1.55
  • Wytrzymałość
    2.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Walery / 2023-08-12 10:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam. Planuję zgłosić zaistniały fakt do światowych organizacji, które zajmują się prawami autorskimi.
    Od prawie roku dzięki nc+ zbieram i archiwizuję dowody, wszystko po to aby polskie stacje się z tego tanio nie wymigały. Zbieram gazety z programem telewizyjnym, współpracuję ze światowym archiwizatorem stron www i dbam o to, aby co tydzień robił backup stron polskich stacji telewizyjnych i zamieszczanego tam programu telewizyjnego.
    Po co to wszystko? Sprawę nagłośnię już w czwartym kwartale tego roku, wydaje mi się że zebrane kilkadziesiąt GB nagrań filmów i reszta dowodów wystarczą, aby dosypać polskim cwaniaczkom milionowe kary i masę spraw w światowych sądach. O co chodzi?
    Chodzi o:
    - zakłamywanie tytułów filmów, co innego na ekranie pisze a co innego tłumaczą i reklamują
    - zakłamywanie tłumaczeń flmów, co innego w języku np. angielskim na ekranie mówią i za chwilę słychac polskiego lektora, który tłumaczy całekim co innego, z tym spotkał się każdy, prawda?

    Dosyć tego!
    A co do nc+ to jest to operator KPINA. Mowa o sprzęcie, który dostarcza abonentom a sprzęt do niczego się nie nadaje. Wielostrumieniowy moduł CI?
    Takie coś w nc+ istnieje tylko w reklamie nc+.
    Moduł nagrywa jednocześnie max. 2 audycje, więc nie wielostrumieniowy a dwu-strumieniowy!
    Mam 12 głowic w dekoderze, czwarty moduł po wymianach gwarancyjnych, z każdym to samo, nie nagrywa z kilku stacji jednocześnie.
    MiejscowośćPoznań
  • ~Walić Canal Plus za upes 122 / 2022-09-13 21:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Upes122 w najważniejszych momentach rezygnujemy z was z rodziną
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~wanda / 2011-06-03 14:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostarczają niedziałające dekodery i mają gdzieś klienta. Nacięłam się strasznie. Nigdy więcej!!!!!
    Zaletybrak
    Wadysame minusy
    3 dni
  • ~Wanda / 2022-04-21 17:31
    Ocena: 3.00 / 5
    Nowe oprogramowanie jest dużo gorsze. Z VOT zniknął kanał "13ulica", o czym nikt nie poinformował- nie można kontynuować oglądania seriali.
    ZaletyMożliwość nagrywania kilku programów jednocześnie
    WadyWprowadzanie nowego oprogramowania dekoderów.
  • ~Wanda / 2022-08-14 18:08
    Ocena: 3.00 / 5
    Jeden wielki bałagan,tylko pisoskie kanały bez zmian.Pytam w czyim interesie ten bałagan powstał? ,Bo nie dla widza.Czas się pożegnać.Nie mogę znaleźć swoich ulubionych programów,przy wyszukiwaniu dekoder się zacina a miał być nowoczesny,trudno odczytać tytuły kanałów,masakra.Obecnie telewizję oglądają już tylko ludzie starsi na szczęście są inni operatorzy nie upolitycznienie,ma nadzieję
    ZaletyBrak
    WadyDno
    MiejscowośćWrocław
  • ~Warlock / 2020-11-13 09:42
    Ocena: 2.33 / 5
    Byłem abonentem od 2004 i 2.11.2020 z niekłamaną przyjemnością zakończyłem współprace z Canal+. Powodem mojej decyzji było skrajnie skandaliczne i aroganckie podejście operatora do potrzeb klienta. Podejście operatora zawrę w jednym zdaniu: "Płać, nie zadawaj pytań i niczego się nie domagaj" Oferta programowa jest niezła, ale warunki z jej skorzystania w ostatnim roku stały się nie do przyjęcia. Powodem takiej sytuacji był podłej jakości sprzęt dostarczany przez operatora (wcześniej miałem własny dekoder umowę tylko na kartę, po unifikacji mój sprzęt przestał pracować) . Mimo moich licznych próśb i sugestii oraz reklamacji operator wykazywał skrajną arogancje, wobec czego nie przedłzuałem juz umowy.
    Zaletyjakoś nie widze
    Wadypodejście do klienta... płać i nie zadawaj pytań
    MiejscowośćPrzemyśl
  • ~Widget / 2017-12-03 18:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystko pięknie do czasu podpisania umowy,później istniejesz jako "zło konieczne" .
    Pod koniec umowy z zarejestrowanym wypowiedzeniem ,nagle stajesz się najważniejszym abonentem na świecie ,po 20/30 telefonów z"wyjątkową" ofertą tylko dla Ciebie :) dziennie.
    Dzwonią nawet po zakończeniu umowy do czasu zdania dekoderów ..
    Nie pomaga tłumaczenie ,że nie chce i szkoda czasu ,natarczywość nc+ w walce o utrzymanie klienta nie zna granic.
    MiejscowośćSławków
  • ~Wiesiek / 2024-04-27 11:18
    Ocena: 3.00 / 5
    Tragedia.Leci to samo cały cza.Do tego tragiczny gość z turbokozaka komentuje tenis.Musi mieć do pomocy Drugiego.To naprawdę nie do przyjęcia.
    MiejscowośćKarpacz
  • ~Wiesław / 2022-10-18 15:46
    Ocena: 3.00 / 5
    Jestem ich abonentem od wielu lat, niestety zauważam coraz gorsze traktowanie klienta przez CANAL+. Nie chcą wiedzieć, co abonent o nich myśli, jakie ma uwagi czy wnioski. Jest zero jedynko owo, albo jesteś z nami na naszych zasadach, albo pa, pa.
    Zaletyszeroki wachlarz ofertowy
    WadyNie ma informacji o nadawanych programach, albo są szczątkowe. Żeby dowiedzieć się, co aktualnie leci na danym kanale trzeba się domyślać, lub szukać informacji w Google.
    MiejscowośćŁomża
  • ~Wiesława / 2022-07-04 18:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam nc+ by wymienić dekoder popsuty to duży problem w punkcie w warce .gdy chciałam by zadzwoniła do nc to arogancko odmowiła.jechałam do punktu 40km.umowe podpisałam przez telefon a dekoderu nie mogłam wymieniać bo musi być osoba na którą jest umowa chociaz podałm pesel.Zachowanie się tej pani to szczyt niekompetencji ibrak współpracy z klientem.
  • ~Wiesława / 2022-07-04 18:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam nc+ by wymienić dekoder popsuty to duży problem w punkcie w warce .gdy chciałam by zadzwoniła do nc to arogancko odmowiła.jechałam do punktu 40km.umowe podpisałam przez telefon a dekoderu nie mogłam wymieniać bo musi być osoba na którą jest umowa chociaz podałm pesel.Zachowanie się tej pani to szczyt niekompetencji ibrak współpracy z klientem.
  • ~Wiki1999 / 2019-09-23 19:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo niekompetentni ludzie na infolinii, brak zrozumienia, wogóle brak wiedzy na temat problemów związanych z telewizją nc+ Nie polecam nikomu
    ZaletyBrak
    WadyNiekompetentność, długi czas oczekiwania
    MiejscowośćHolandia
  • ~wiktoria / 2019-08-19 14:27
    Ocena: 1.00 / 5
    9 lat była abonentem cyfry Wypowiedziałem umowę żądają zwrotu dekoderów który dostali za cyfrowy dekoder z twardym dyskiem i teraz oddają 500 zł kary za brak sprzętu plus 100 zł za pismo które wysłali mi 13 i mam do 14 dni oddać sprzęt Złodzieje i oszuści
    ZaletyŻadnych
    Wady Złodzieje i oszuści pod koniec 9 lat Próbuję cię okraść za dekoder sprzed 9 lat 500 zł
    Miejscowośćkrakow
  • ~Wiktoria / 2019-11-30 22:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystko jest takie do d... ze brak słów .
    Non stop jakiś problem z dekoderem sam się podgłaśnia po przełączeniu kanałów , traci zasięg zacina się . I to już kolejny dekoder bo jeden już wymieniłam w państwa punkcie .
    I te koszty rezygnacji są śmieszne .

    Życzę aby państwa telewizja jak najszybciej zniknęła z obiegu a innym przestrzegam nie bierzcie tego g.....
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie jakieś są możliwe !
    MiejscowośćNowe Miasto Lubawskie
  • ~Wilk / 2022-05-26 01:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Nowe oprogramowanie i funkcje to totalna porażka. Od dwóch tygodni dekoder nie nagrywa programów TVN. Konsultanci palą głupa i każą robić „ restarty” które nic nie dają i wycieczki do salonów z dekoderem, tylko po to, by usłyszeć , że wszystko Ok i opinię , aby sprawdzić ustawienie anteny, mimo, że dekoder pokazuje w diagnostyce prawidłowe ustawienia. Dobrze , że za miesiąc kończy mi się umowa. Przy tym burdlu nie zamierzam przedłużyć.
    ZaletyŻe co?
    WadyA coś działa jak powinno i jest czytelne?
    MiejscowośćŁódź
  • ~Wioletta / 2025-07-28 14:03
    Ocena: 3.00 / 5
    Witam. Opinia będzie dotyczyła nowego dekodera.
    OPROPNY
    1.nie wyświetla na wyświetlaczu jaki kanał oglądam!!!!!
    2.pilot do dekodera okropny!!!!!
    Maleńkie przyciski,nie ma funkcji cofania co 5 minut.
    Zostałam zmuszona do wymiany,ponieważ ten starszy model miał od sierpnia nie nadawać niektórych programów.
    DRAMAT!!!!!!!
    ZaletyBrak
    WadyZa mały pilot! Brak cofania co 5 minut.Dekoder nie wyświetla aktualnego programu!
    MiejscowośćKoczargi Stare Warszawa
  • ~Wiolia / 2020-02-16 14:48
    Ocena: 3.67 / 5
    Ja bym chciał tylko napisać że od kąd zakupiliśmy Canal + to na programach dla dzieci piszę że następnie będzie lecieć Grzmotomocni a leci Alvin i wiewiórki a na innych programach typu TVN piszę że ma coś lecieć a coś innego całkowicie leci
    ZaletyDużo programów , i niezła jakoś
    WadyBrak połączenia z internetem
    MiejscowośćZabrze
  • ~Wit / 2022-05-25 21:57
    Ocena: 1.67 / 5
    Nowe oprogramowanie to wielka porażka, na dodatek samozadowolenie Canal+ jest przerażająće.
    Zaletybrak
    MiejscowośćPoznań
  • ~witold / 2021-01-28 21:15
    Ocena: 1.00 / 5
    canal plus największe gówno, tylko czekam na koniec umowy i spadam
  • ~WKU...Ona / 2022-04-23 14:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak słów na to co zrobiliście z oprogramowaniem, zaczynam myśleć, że ten baran, który stworzył to badziewie musiał być albo ujarany albo nawalony.Nikt normalny by czegoś takiego nie stworzył i potem zatwierdził, jeśli nie dacie możliwości powrotu do starego oprogramowania, ja i wielu moich znajomych nie przedłuży umowy. Jesteście na dobrej drodze by stracić klientów bo nie znam nikogo komu by choć minimalnie ten badziewie pasował!
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
    MiejscowośćWrocław
Dodaj własną opinię »