Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

nc+ opinie

Ocena na podstawie 2220 opinii

1.62 / 5

  • Oferta
    1.73
  • Obsługa klienta
    1.44
  • Jakość wykonania
    2.76
  • Cena/Jakość
    1.55
  • Wytrzymałość
    2.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~użytkownik / 2023-05-25 14:25
    Ocena: 1.00 / 5
    koniec umowy. ok, opłacam dalej przez pół roku ta sama cena jest ok, po pół roku dostaje monit że powinienem płacić po zakończeniu umowy 4 pln więcej, dlaczego po pół roku a nie po miesiącu czy dwóch tylko jak się nazbiera to dopiero uderzyć klienta ze mu wyłączą ty i trzeba zapłacić za pół roku te po 4 pln, Jak się umowa kończyła 4 miesiące wcześniej to codziennie po 5 telefonów żeby przedłużyć umowę a w drugą stronę siedzą cicho żeby poskrobać jałmużnę. Wstyd jeszcze raz wstyd że taka platforma tak działa więc chcąc nie chcąc lecę i rezygnuję z platformy . nie chodzi o 4 pln tylko się informuje klienta wcześniej a nie czeka na zwłokę. Koniec canal plus na wieki AMEN
    Zaletyżadnych
    Wadyjakie tylko mogą być
    MiejscowośćMałkinia
  • ~Użytkownik od wielu lat / 2022-05-19 12:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Ten, kto wprowadził takie zmiany w najnowszych aktualizacjach, łącznie z dekoderem, który nie pokazuje programów, powinien być dyscyplinarnie zwolniony!!!
    Jak można coś tak bardzo zepsuć???!!!
    Brak opisu filmów/wyświetlanych programów!!!
    Brak roku produkcji oglądanego filmu/programu!!!
    Nawet rodzaju filmu nie pokazuje!!!
    SAMI STRZELCIE SOBIE W KOLANO!
    Nadszedł czas na zmianę na innego operatora.
    ŻENUJĄCE!
    WadyNIECZYTELNE, NIEINTUICYJNE i cała reszta
    MiejscowośćNysa
  • ~Użytkownik od wielu lat / 2022-05-19 12:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Ten, kto wprowadził takie zmiany w najnowszych aktualizacjach, łącznie z dekoderem, który nie pokazuje programów, powinien być dyscyplinarnie zwolniony!!!
    Jak można coś tak bardzo zepsuć???!!!
    Brak opisu filmów/wyświetlanych programów!!!
    Brak roku produkcji oglądanego filmu/programu!!!
    Nawet rodzaju filmu nie pokazuje!!!
    SAMI STRZELCIE SOBIE W KOLANO!
    Nadszedł czas na zmianę na innego operatora.
    ŻENUJĄCE!
    WadyNIECZYTELNE, NIEINTUICYJNE i cała reszta
    MiejscowośćNysa
  • ~Użytkownik od wielu lat / 2022-05-19 12:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Ten, kto wprowadził takie zmiany w najnowszych aktualizacjach, łącznie z dekoderem, który nie pokazuje programów, powinien być dyscyplinarnie zwolniony!!!
    Jak można coś tak bardzo zepsuć???!!!
    Brak opisu filmów/wyświetlanych programów!!!
    Brak roku produkcji oglądanego filmu/programu!!!
    Nawet rodzaju filmu nie pokazuje!!!
    SAMI STRZELCIE SOBIE W KOLANO!
    Nadszedł czas na zmianę na innego operatora.
    ŻENUJĄCE!
    WadyNIECZYTELNE, NIEINTUICYJNE i cała reszta
    MiejscowośćNysa
  • ~Użytkownik od wielu lat / 2022-05-19 12:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Ten, kto wprowadził takie zmiany w najnowszych aktualizacjach, łącznie z dekoderem, który nie pokazuje programów, powinien być dyscyplinarnie zwolniony!!!
    Jak można coś tak bardzo zepsuć???!!!
    Brak opisu filmów/wyświetlanych programów!!!
    Brak roku produkcji oglądanego filmu/programu!!!
    Nawet rodzaju filmu nie pokazuje!!!
    SAMI STRZELCIE SOBIE W KOLANO!
    Nadszedł czas na zmianę na innego operatora.
    ŻENUJĄCE!
    WadyNIECZYTELNE, NIEINTUICYJNE i cała reszta
    MiejscowośćNysa
  • ~Victuss1 / 2022-05-26 10:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Nowe oprogramowanie to wielka porażka, funkcje gdzieś po ukrywane, brak możliwości ustawienia nagrań, programy z brakiem przesunięcia czasowego Time Shift.Osoby starsze nie dadzą rady z "nowym czytelnym interfejsem????. Trzeba przywrócić starsza wersję lub poprawić aktualna - w przeciwnym razie doczekać końca umowy i zmienić operatora.
    MiejscowośćKraków
  • ~Viking / 2022-04-20 16:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Ostatnia AKTUALIZACJA DEKODERA 4K z dnia 20.04.2022r to porażka. nie wiem co bierze ten informatyk z Canal+ ale ma zajebisty odlot. Kiedyś pilota można było obsługiwać nawet po ciemku , wszystko było jasne , precyzyjne , intuicyjne. Teraz , najważniejsze dla tego dupka było wielkie logo CANAL+ na wszystkich programach, a który kanał jest aktualnie , to trzeba się domyślać. Miało być niby lepiej , a wyszło jak zawsze . Totalne dno. z uwag na takie zmiany , każdy abonent powinien mieć prawo do złożenia natychmiastowej REZYGNACJI z winy dostawcy, z uwagi na totalne rozpierdolenie programów i pilota.
    ZaletyWielkie logo CANAL+ na wszystkich kanałach.
    WadyRolka papieru toaletowego dla tego informatyka co stworzył takie dzieło. oby tydzień z kibla nie wychodził.
    MiejscowośćTarczyn
  • ~Viking / 2022-06-14 16:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Szambo to jedyne miejsce gdzie można wrzucić dekoder NC+ ( czy canal+) to i tak takie samo gówno. Jak oni traktują ludzi ? jak bandę idiotów. jak ludzi trzeciego sortu ? Nowa aktualizacja ? to porażka , gdzie oni znaleźli takiego idiotę , co to wymyślił ? Jestem jednym z pierwszych klientów odkąd weszli do Polski. Mam nawet talerz zwykłej N-ki gdzieś w garażu. Aktualnie mam czarny ekran , multi room świruje , nie da się oglądać TV. przestrzegam potencjalnych klientów canal+ , NIE DAJCIE SIĘ WPUŚCIĆ W KANAŁ .. bo kary za zerwanie umowy są z kosmosu ( kilka tysięcy złotych0
    Zaletyzero zalet
    Wadyrolka papieru toaletowego , to zbyt mało aby wpisać wszystkie problemy z canal+
    MiejscowośćTarczyn
  • ~vito / 2022-08-13 22:36
    Ocena: 2.00 / 5
    Zmiana kanałów bardzo idiotyczna. Chciałem znaleźć nowy układ na stronach NC+ i wydrukować Żonie która jest głównym odbiorcą ale nie jest to łatwe. Niedługo koniec umowy a więc czas na zmiany po wielu latach.
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Voytec / 2022-09-06 21:56
    Ocena: 2.33 / 5
    Jakość to porażka.
    Od 3 tygodni borykam się z problemami z platfomą internetową. Najpierw nie pokazywały się kanały, dzisiaj wyskakują jakieś błędy po francusku. Po prostu dramat.
    Obecnie jest tak, że kolejny dzień gdy są interesujące mnie mecze, platforma nie działa, a oczywiście płacić normalnie trzeba. NAwet mi się nie chce już kolejny raz pisać na czat, gdzie wiecznie czekam na wolnego konsultanta.
    Także, drodzy Państwo, po dobrch kilku latach użytkowania Canal plus, odchodze, a Wam wszystkim totalnie odradzam podpisywanie umów z tak że przygotowaną platformą... Być może poprawi sie sytuacja po planowanej w przyszłym roku fuzji, ale obecnie szczerze odradzam.
    ZaletyDo końca Września tylko będę się jeszcze męczył z nc+
    WadyJak wyżej
    MiejscowośćGdynia
  • ~w.K. / 2022-07-31 12:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejny nowy interfejs.Bardzo duży brak funkcji ,które były poprzednio.Po skończeniu umowy,nie przedłużam .
    ZaletyBrak
    WadyJ.W.
    MiejscowośćJedwabne
  • ~Waap / 2020-11-14 17:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Od 10 lat jedno i to samo. "Jak to jest zrobione", "Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki". Hitler, Stalin i jeszcze ten "Zakup kontrolowany".... Bożeee !!!
    ZaletyBrak
    WadySame
    MiejscowośćŁaziska Górne
  • ~Waldek / 2019-01-04 19:13
    Ocena: 2.00 / 5


    Dużo jest ukrytych chaczykow
    Konsultant nie potrafi pomóc
    ZaletyNapis na opakowaniu dużymi literami
    MiejscowośćBiłgoraj
  • ~Waldek / 2022-10-06 21:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie ma co. Trzeba się przełączyć na naziemną lub Polsat!
  • ~Waldek / 2025-12-01 14:21
    Ocena: 3.33 / 5
    Oszuści i złodzieje umowa jaką oferują jest jednostronna lepiej nie wiązać się ponieważ wykorzystują naiwnych klientów którzy ufają i nie czytają umowy która nie ma nic wspólnego z ofertą
    ZaletyBrak
    MiejscowośćKolobrzeg
  • ~Waldemar / 2018-11-22 22:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Te pozytywne opinie to chyba wystawił prezes i jego rodzina :)
    ZaletyBrak
    WadyOdcięli się całkowicie od dekoderów. Lata temu - jak przedzwoniłem do Centrum Pomocy nc+ - to mi podpowiedzieli, wezwali montera a teraz - szkoda gadać … - odłącz sobie sam dekoder i idź do punktu a tam Cię skasują ...
    MiejscowośćRumia
  • ~Waldemar / 2019-03-30 23:03
    Ocena: 2.67 / 5
    Chciałem wziąć kanały HBO na miesiąc za darmo dla testów i babka z nc+ mnie oszukała mówiąc, że się wyłączą kanały po miesiącu, a w emailu pisało, że da się zrezygnować. Kanały HBO mają być przez całą umowę za darmo, ale mi o tym nie powiedziała, że się same wyłączą po 14 dniach. Minął dopiero tydzień odkąd był kurier, więc umowę muszę zerwać, bo nie będę płacił za kanały, które mają być za darmo.
    WadyKonsultanci kłamią i oszukują
  • ~Waldemar / 2020-10-17 14:26
    Ocena: 5.00 / 5
    Miałem dzisiaj przyjemnośc odnowić umowę w Państwa lokalizacji.King Cross Marcelin,Poznań. Super miły przedstawiciel poświęcił dużo czasu żeby mi pomóc .Zrobił to tak od siebie. Niesamowity człowiek.Jego zaangażowanie w pomoc klientowi było poza granicami. Odszedłem od miejsca szczęśliwy i zadowolony. Z przedłużoną umową. Jestem pełen podziwu dla tak wspaniałej obsługi. Bardzo dziękuję. Brak mi po prostu słów aby wyrazić moje dzisiejsze doświadczenia .Polecam wszystkim to miejsce.
    MiejscowośćPoznań
  • ~Waldemar / 2021-12-10 18:49
    Ocena: 2.00 / 5
    jak promocja to dzwonią w czasie pracy i super tani o za darmo jak u Turka . jak się zorientujesz że to naciagani to napisz elaboraty że rezygnujesz nr buta adres pesel i wyślij POCZTĄ może rozpatrzymy.
    Umowa zawarta na telefon nawet nie wiedzą czy dziecko odebrało byleby była zgoda.
    Ale rozwiazanie to 2 prawników trzeba mieć . a mi telefon ukradli którzy mnie znają i co ???
    Korspondencja przychodzi na syna ale rachunki na mnie ???
    Zaletyżadnych
    Wadycałkowite
    MiejscowośćPoznan
  • ~Waldi / 2021-05-01 20:30
    Ocena: 1.00 / 5
    moloch który ma za nic swoich klientów wszystkie reklamacje zawsze są negatywne mają sztab prawników i w nosie maja prawa abonenta
    Zaletybrak
    Wadysame wady
    MiejscowośćŁomza
Dodaj własną opinię »