Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8492 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Nikola / 2023-03-08 13:50
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier zachowuje się chamsko , rzuca paczkami , nie dostarczył paczki którą miał dostarczyć wczoraj lecz nikogo nie była w domu dzisiaj się nie pojawił zwrócił paczkę do innej osoby i nawet nie odbiera telefonu ode mnie gdy dzwonię. Nie polecam tego kuriera
  • ~Nnn / 2025-10-02 18:39
    Ocena: 2.33 / 5
    Śmiechu warte . Był karton z chodzikiem dla dziecka i mniejszy z puzzlami . Pan zadzwonił i poinformował że nie wniesie mi tego na 4 piętro ponieważ jest to za duży gabaryt . Karton ważył może jakieś 4 kg . A ten z puzzlami jak ważył kilogram to było by dobrze . Ale nie chciało się chyba zadka wprowadzać tak wysoko . Śmiechu warte po prostu . Region kurierski YIA
  • ~Nod / 2023-10-31 15:49
    Ocena: 2.33 / 5
    Gówno nie gwarancja doręczenia. Z nadawcą telefonicznie ustalone nadanie, ma dość do tego i tego dnia, ale inpost ma swoje zdanie na ten temat. Gówno nie usŁuga na poziomie.
  • ~Ocet / 2020-06-01 11:26
    Ocena: 2.33 / 5
    Paczka uszkodzona i brak połowy zawartości reklamacja oczywiście odrzucona a zgubiona zawartość wyparowala widocznie u nich. STANOWCZO ODRADZAM LEPIEJ DOPŁACIĆ DO np. Dpd i nie mieć problemu przy reklamacji że kurier rozwalił jest protokół szkody a nie chcą nic zwrócić tylko zrzucają odpowiedzialność.
    ZaletyByło szybko ale co z tego
    WadyNiedbałość, robienie na godzinę na wszystko mam czas przy reklamacji
  • ~Ola / 2020-05-05 02:46
    Ocena: 2.33 / 5
    Obsluga telefoniczna na najorszym poziomie, osoby niekompetentne.W ostanum czasie tj kwiecien/maj 2020 inpost zmienil zasady przesylania kodu odbioru przesyla na email.W miom przypadku kod w ogóle nie wyslany, pracownil infolini wprowadzal w bladz ze wyslany na e-mail prz czym odmowil przeslania screen z potwierdzeniem.Paczka zwrocona do nadawcy przy czym odbiorca nie byl poinformowany o mozliwosci odbioru przesyłki.
    ZaletyBrak
    WadyLepiej omijac szerokim łukiem
  • ~Ola / 2022-04-12 18:48
    Ocena: 2.33 / 5
    Pozdrawiam kuriera z inpostu który wysłał mi bezczelna wiadomość "ja też będę o 15 w domu" a dzisiaj jeździł wraz z koleżanką po Głogówku od 15 do 18 zajebiste masz podejście chłopie do klienta, gdzie ktoś próbuje się z tobą skontaktować to nie łaska odebrać więc piszę normalnego SMSa ale normalnie do klienta odpisać nie można. ????
  • ~Olaa / 2020-02-27 22:37
    Ocena: 2.33 / 5
    Zamówiłam talerze. Przyszły potrzaskane. Oglądałam film, jak kurier z inpostu wprost wyrzuca paczki z samochodu. Wstyd! Już nigdy nie zamówię paczki do inpostu
    ZaletyNie ma
    WadyTraktują paczki jak kamienie? Niekompetentni kurierzy, raczej pseudo
  • ~Olaf / 2021-07-23 15:49
    Ocena: 2.33 / 5
    Zamówiłem paczke przez inpost i wysztko szlo dobrze ale kurier nie przyjechal adwonilem na infolinie i powiedziano mi ze kurier nie zastal nikogo na wzkazanym miejscu chocaiaz bylem calyczas w domu
    ZaletyMozliwosc sledzenia paczki
    WadyHamscy kurierzy
  • ~Olga / 2025-04-08 11:44
    Ocena: 2.33 / 5
    Zdecydowanie najgorsza obsługa, z jaką miałam do czynienia. Przesyłki oznaczone jako „odmówiono odbioru”, mimo że NIKT nie dzwonił ani do drzwi, ani na telefon. Kurier nawet nie próbował ich doręczyć. Dwa razy dzwoniłam na infolinię i nikt nie był w stanie mi pomóc. Obiecano, że otrzymam formularz na maila, ale nic nie przyszło. Wysłałam reklamację i nagle w aplikacji status przesyłek zmienił się na „brak możliwości doręczenia”!
    To wygląda jak próba zamiecenia sprawy pod dywan. Zero odpowiedzialności, brak kontaktu, kompletna ignorancja i brak szacunku dla klienta.
    Nie polecam nikomu. Jeśli możecie — trzymajcie się z daleka od tej firmy.
  • ~Olo / 2021-05-07 09:44
    Ocena: 2.33 / 5
    Otrzymałem trzy paczki od jednego sprzedawcy. Wszystko byloby super gdybym mogl je odebrac w tym samym paczkomacie. Dwie były do odebrania w jakims tymczasowym paczkomacie. Porazka. Zawsze moze byc gorzej bo mogli paczki umiescic w trzech roznych paczkomatach.
    ZaletyBrak
    WadyObsluga klienta to porazka.
  • ~Ona / 2021-03-04 18:26
    Ocena: 2.33 / 5
    Masakra. Firma nie poinformowala mnie smsem (jedynie mailem, na ktorego nie zagladalam bo do tej pory informacje byly zawsze przekazywane smsem) o tym ze przesylki czekaja w paczkomacie ale juz po tym jak odeslali je do nadawcy nie mieli problemu zeby o tym wspomniec w smsie. Na infolinii poinformowali mnie ze smsy wyslali - jasne...to tylko taki przypadek ze 4 przesyłki wróciły do nadawcy. Zero odpowidzialnosci bo przeciez lepiej zebym jeszcze raz za te przesylki im zaplacila
  • ~ona. / 2023-09-13 13:15
    Ocena: 2.33 / 5
    Jeżeli chodzi o PACZKOMATY to jest OK, ale jeżeli opcja z KURIEREM to stanowczo NIEPOLECAM okolice Bierunia !!!
    Zaletypaczkomaty OK
    Wadykurier nie dostarcza przesyłek
  • ~Ono / 2025-08-23 13:10
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier bardzo nie miły, nie dostarcza przesyłek mimo iż jest w dostarczeniu.
  • ~OPINIA / 2022-12-03 10:20
    Ocena: 2.33 / 5
    No i niestety pomimo opisu żeby uważano bo w środku jest szkło odebraliśmy uszkodzoną przesyłkę nie polecam i więcej nie skorzystamy z usług in posta
    Nie mogę dodać zdjęć ale szkło się rozsypało po otworzeniu pudełka
    ZaletyPrzesyłka w miarę na czas
    WadyBrak ostrożności na oznaczenia znajdujące się na paczkach
  • ~Pablo / 2022-01-30 10:08
    Ocena: 2.33 / 5
    Paczka nadana w paczkomacie (impost) przez klienta 27.01.2022 17.00 i tego dnia została odebrana przez kuriera ... Do Paczkomatu (impost) w Bydgoszczy A mamy 30.01.2022 A paczki brak !!@ - I właśnie TAK MNIE I CIEBIE W H.... WALĄ
    ZaletyDziałają na terenie całego kraju
    WadyMają Su...ìałe ruchy
  • ~Paczkowór / 2022-08-17 19:26
    Ocena: 2.33 / 5
    Moja paczka jest "w transporcie" od 4 dni.
    Jednocześnie będąc 6 dni po terminie dostarczenia.
  • ~pak / 2022-10-20 15:29
    Ocena: 2.33 / 5
    Totalna żenada. Płytka cd ,którą dostałem rozsypała mi się w rękach. Kwota niewielka,ale chodzi o zasady i podejście kurierów do swoich obowiązków. Odmowa reklamacji,bo towar źle zabezpieczony. Tóż pytam kur.... jak to zabezpieczyć w skrzynie wojskową czy w co?????? Oczywiście koniec wysyłania paczek za pośrednictwem w/w firmy.
    ZaletyNie ma zalet
  • ~Patrycja / 2020-04-27 23:05
    Ocena: 2.33 / 5
    Od 2 miesięcy czekam na zwrot pieniędzy, ktoś z pracowników zgubił paczke i po kilka formularzy wysyłają do wypełnienia,dowody,skany; żenujące. kur.. ta reklamacja nie ma końca.
  • ~Patrycja / 2023-09-18 14:13
    Ocena: 2.33 / 5
    Szczerze ? Był spoko kurier, miły , a dzisiaj ? Dostałam paczkę, nie dość że prostak, to oszukał mnie na 30 zł . Nie mogę zapłacić kartą i gotówką tylko albo to albo to . Lekko uszczerbanych pieniędzy też nie weźmie . Przez co musiałam latać i wymieniać, miał czas żeby mnie oszukać wtedy ;)) żenada!
  • ~Patrycja / 2023-10-10 10:19
    Ocena: 2.33 / 5
    Nie polecam. Najgorsza firma przewozowa. Za każdy razem jeśli zamawiam przesyłkę, przesyłka nie dochodzi na czas, po czym ZAWSZE muszę dzwonić i zatwierdzać adres mimo iż ZAWSZE jest poprawny. Dzwonie nawet wcześniej na infolinie InPost w celu zatwierdzili swojego adres oni tego nie robią. Dopiero jak przesyłka nie dojdzie, dzwonie kolejnego dnia i przesyłka z dużym opóźnieniem dociera.
    WadyNie da się zatwierdzić adresu, za każdą przesyłka muszę do nich dzwonić, i pilnować przesyłkę w innym wypadku nie otrzymałbym jej
Dodaj własną opinię »