strona 90 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- nastepna »
-
~Jebxbdo / 2023-04-26 22:50Ocena: 2.33 / 5
Inpost jest największą firmą tego typu w polsce, mimo to profesjonalizm jest nizszy niz u najgorszych. Zamowilem paczke, wszystko przyszlo na czas, aczkolwiek o godzinie 15 popsuł się paczkomat. Dzwoniłem wraz z innymi klieantami na i nfolinie aby to rozwiązać, okazało się że sposob na naprawe to zresetowanie go. Od 15 do 23 nikt nie raczyl sie zjawic ani serwisant ani kurier ktory odmowil pomocy gdy dokladal paczki. Nie polecam wam tej firmy jezeli cokolwiek sie popsuje poniewaz nie obchodzi ich dobro klienta ktoremu mogla przyjsc bardzo wazna paczka potrzebna na juz. -
-
~jjjjjjjjjj / 2022-10-13 18:47Ocena: 2.33 / 5
Zamówiłam ramkę. Dostałam ją ze zbitą szybką. Paczka z zewnątrz nie była uszkodzona, jedynie szybka w ramce zbita. Dodam, że była zapakowana bardzo dobrze. Ramka w folii bąbelkowej, następnie w pudełku, znowu folia bąbelkowa i czarna folia, a na niej oznaczenie "szkło". Zareklamowałam usługę dodając zdjęcie uszkodzonej ramki. W mailu zwrotnym dostałam informację, że muszę wysłać jeszcze zdjęcia opakowania z zewnątrz oraz wewnątrz. Nie wiem kto robi zdjęcia paczki po odebraniu jej, szczególnie jeśli nie jest uszkodzona jak w tym przypadku. Ja nie zakładałam z góry, że będzie coś nie tak i wyrzuciłam pudełko skoro wszystko było okej. Według mnie nieuczciwa polityka firmy. -
~jk / 2022-09-23 14:54Ocena: 2.33 / 5
Paczka zablokowana w automacie, brak możliwości odbioru a inpost tylko mówi że wysłał kody więc nic więcej ich nie interesuje - konsultanci to druga porażka, niekulturalni w rozmowie i zupełnie niepomocni. Więcej nie skorzystam. -
~Jm / 2021-08-12 15:20Ocena: 2.33 / 5
Ta firma to zlodzieje ubezpieczenie to fikcja uszkodzili mi stscje multimedialna a ludzie co to rozpatruja sa anonimowi nie uzyskasz żadnych danych nazywaja sie zespol dodal bym lizusow inpost i debili bez kwalfikacji uwazajcie -
~Joanna / 2021-03-31 23:14Ocena: 2.33 / 5
Zawsze wszystko bylo w porzadku jednak dzisiaj zastalam w paczkomacie janki otwarta i nie kompletna przesylke ZaletyCzasWadyOtwieraja paczki -
~Joanna / 2024-09-30 21:01Ocena: 2.33 / 5
Nie polacem nikomu nie spotkałam się z gorszym podejściem do klienta jak kurier InPost zero kontaktu bo po co odebrać tel czy odpisać na sms lepiej zablokować ta działa InPost WadyBrak kontaktu -
~Jola / 2024-01-19 19:41Ocena: 2.33 / 5
paczka w paczkomacie wciśnieta na siłę jeszcze na ostatniej półce ciężka, jak kurier taki mądry to niech sam się naciąga z jej wyciągnieciem. całkowita bezmyślność, chyba że przy paczkomatach drabinki będą i ktoś mocny do siłowania się z nią. Więcej nie skorzystam z paczkomatu. ZaletybrakWadypaczka na siłę wciśnieta w otwór -
~Jowińka / 2021-09-13 16:36Ocena: 2.33 / 5
Nie polecam !!!!!! Dostałam informację że paczka dojdzie w piątek ,lecz kuriera nie było ,czekałam na tą przesyłkę cały dzień brak telefonu poczym okazało się że kurier próbował dostarczyć w piątek ,a potem w poniedziałek . Bardzo dziwna sytuacja nigdy nie miałam problemów z kurierem DHL a tu z InPost już nie pierwszy raz taka sytuacja paczka wrucila spowrotem do odbiorcy. -
-
~JRP / 2022-01-12 10:59Ocena: 2.33 / 5
Nieudolność i brak kompetencji. Nie potrafią dwóch przesyłek umieścić w jednej skrytce. W tym samym czasie otrzymałem dwie przesyłki dużą - została umieszczona w Paczkomacie i małą (koperta), którą kurier zawiózł do punktu magazynowego.
Jeśli nie potrafi się czegoś wykonać lub nie ma warunków do wykonania tego to nie podejmuje się. -
~Js / 2022-05-19 08:17Ocena: 2.33 / 5
W Chorzowie pracuje pan który wmawia że niema nas w domu nie polecam że względu na właśnie na tego pana ja pokrywam koszty w te o spowrotem a taki gbur bezczelnie się śmieje bo nikt nic mu nie zrobi ZaletyCeny spokoWadyKurier z 3go Maja w Chorzowie katastrofa kłamie w żywe oczy nie polecam -
~Julka / 2025-10-20 15:25Ocena: 2.33 / 5
Jakim prawem kurier przekieruje paczki na inny paczkomat w 750m od miejsca zamówienia. Mam za jednym razem 5 paczek. Ogólna waga 100 kg jak ja osoba która nie ma samochódu mam to zabrać ZaletyZeroWadyBardzo zawiedziona taka dostawa -
~Jurek / 2022-01-16 08:19Ocena: 2.33 / 5
Potrafią zepsuć każda paczke,,reklamacje ogarniają około 8 miesięcy -
~JUSTYNA / 2020-07-14 22:52Ocena: 2.33 / 5
Dziś moja siostra odbierała paczkę pobraniową i została oszukana przez kuriera na 10 złotych. Nie sprawdziła co prawda jaka jest kwota na paczce ale dwa razy pytała kuriera o kwotę do zapłaty. Nie mieści mi się w głowie jak można w ten sposób okradać swoich klientów dzięki którym mają oni pracę. Mam nadzieję że sytuacja się więcej nie powtórzy w przeciwnym razie już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy. -
~Justyna / 2021-02-11 14:49Ocena: 2.33 / 5
Paczka doszła długo po terminie, inpost połączył moje zamówienie z zamówieniem innego klienta z innego sklepu. Reklamacji nie przyjął bo nie wiedzieć czemu uznał to za błąd nadawcy. -
~K / 2022-05-25 15:01Ocena: 2.33 / 5
Paczkomat Ruda Śląska ul.Katowicka 26 przy Kauflandzie. Kurier to chyba jakiś idiota. Paczki wrzuca tak głeboko i tak wysoko, że nawet dorosły facet ma problem ją wyciągnąć. Zaznaczyłam opcję ułatwionego dostępu a mimo to paczka byla na samej górze. Mam 150cm wzrostu i czekałam 2 godziny zanim ktos przypadkowo przejdzie i będzie mógł mi pomoć. Dramat. ZaletyBrakWadyZa wysoko i za głęboko paczki. -
~Kama / 2020-08-14 16:52Ocena: 2.33 / 5
Czekam na paczkę która jedzie już od 5 rana.!!!
Nie polecam dostaw przez InPost.!! ???? -
-
~Kama / 2021-07-02 15:43Ocena: 2.33 / 5
Jak wszsytko działa, to jest ok, chociaz 48h na odbiór przesylki, to zdecydowanie za mało. Natomiast, mialam przypadek, ze nie dzialal paczkomat, zgloszenie usterk bylo podobno rozpatrywane od 2 dni. Nic z tym nie zrobili. Zglosilam to,ze nie mogę odebrac przesyłki, teraz od paru dni oddzial podobno to analizuje. Nie mam zadnej informacji na jakim etapie jest ta weryfikacja, ani czy otrzymam i czy w ogole swoja przesyłkę. Oddzial co innego, infolinia co innego, a aplikacja jeszcze inaczej WadyObsluga jakiegokolwiek zgloszenia o problemie -
~Kami / 2021-04-21 19:54Ocena: 2.33 / 5
Bardzo zawiedziona jestem z usług tej firmy... Dużo zamawiałam, zamawiam i będę zamawiać. Od pewnego czasu jakość usług bardzo mocno spadła. W moim odczuciu przesyłki nie są "szanowane" kurierzy zwalają wszystko na przepisy, że do nich nie należy to tamto, oni nie odpowiadają. Jednakże przesyłki przychodzą często bardzo często uszkodzone. Są to uszkodzenia gołym okiem widać, spowodowane transportem, kolokwialnie mówiąc "rzucaniem paczki z auta na auto".
Niektórzy zachowują się tak, gdyby pracowali tam za kare.. ???? więcej kultury dla niektórychZaletyBrakWadyKurierzy -
~Kamil / 2020-12-02 12:46Ocena: 2.33 / 5
Sprostowanie , paczka nagle sie znalazła, ale obsluga tak naprawde sama nie wie co sie dzieje z paczkami, błedy błedy błedy. ZaletyDostarczajaWadyAle sie myla -
~Kamil / 2023-06-05 19:29Ocena: 2.33 / 5
Masakra przesyłka została totalnie rozwalona oczywiście in post umywa ręce obwiniając mnie ze to ja złe zapakowałem towar ZaletyBrakWadyCiężki kontakt
strona 90 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- nastepna »
