ZaletySzybko, Sprawnie, Jasna komunikacja nie to co u konkurencji
strona 9 z 425
-
~Ganu / 2022-07-08 10:52Ocena: 5.00 / 5
Dziękuję wam, że istniejecie. Pokazaliście rynkowi jak to się robi dobrze! -
-
~GKK / 2025-04-23 12:10Ocena: 5.00 / 5
W głównym dziale (centrala)w InPost w Gliwicach
Pani Kasandra i pani Nicola przesympatyczne Panie i bardzo pomocne osoby , już dawno się nie spotkałam z tak pomocną obsługą, pomogły rozwiązać mi problem z wielką życzliwością.
Dziękuje
Pozdrawiam serdecznie
Klientka z Kędzierzyna-KoźlaZaletyŻyczliwość ,pełna profesjonalność -
~Good_lucky777 / 2023-09-04 08:33Ocena: 5.00 / 5
Najlepsza firma kurierska. Zawsze "dzień dobry", "do widzenia", a jak się komuś coś nie podoba to idźcie sobie przez FedEx ogarniajcie xdd tam dopiero zobaczycie poziom wyjebania ludzi XDDDD ZaletyMnóstwoWadyNie dostrzegam -
~Gooosc / 2022-08-04 20:29Ocena: 5.00 / 5
Paczkomaty InPost - rewelacja, nigdy się nie przejechałem, wysyłałem też dużo rzeczy przez paczkomat - ekspresowe dostawy.
U mnie na rejonie jezdzi od 3 lat ta sama Pani kurier, nigdy problemow z paczką nie bylo + zawsze dzwoni i pyta czy ktos jest do odebrania przesyłki
Myślę ze opinia zależy od miejscowości i terenu jaki mają kurierzy oraz ilu ich jest + duzo paczek robią jak są promocje w internecie. Wtedy kazdy kupuje np. Koraliki za 2 zl z shopee to nie dziwcie sie ze nie macie paczkiZaletyTransfer pomiedzy oddzialami na terenie calej polski jest najszybszy, czesto jestem w szoku ze np paczka wyslana o 13, o godzinie 20 wyruszyla z oddzialu, a rano o 4-7 jest na sortowni i dla kurieraWadyNie wymyślę teraz wad, proste w obsludze i to dziala -
~Gopi / 2023-10-24 22:09Ocena: 5.00 / 5
Czy malutką przesyłkę trzeba umieszczać na górze i wrzucić na koniec boxu?Nie każdy ma 1,80 wzrostu -
~gorg301 / 2022-12-01 18:24Ocena: 5.00 / 5
Korzystam z tej opcji od początku. Do tej pory wszystko okej.Lecz już zdarzyło się dwukrotnie, że przesyłkę umieszczono w innym paczkomacie ze względu na brak miejsca. Rozumiem, że mogą umieszczać nie dalej niż 2km od podanego adresu docelowego. Ale i właśnie to ale to jest to, że wokół tego paczkomatu jest jeśli dobrze policzyłem 8 paczkomatów, do których mam "dwa kroki", a jeden jest oddalony około 200m od docelowego jedno nieduże osiedle.Czyli odpalam auto i jadę do centrum w duży ruch, kurierowi pewnie nie chciało się jeździć. Drugi przytyk to paczka wydana do doręczenia o godzinie 6.40 a godzina po 18.oo i nie ma śladu w aplikacji. Po interwencji u konsultanta dowiedziałem się, że będzie umieszczona jeszcze dziś, a najpóźniej jutro. A nie powinno być tak, że paczki z tej i tej godziny powinny być pakowane do kontenera i odpowiednio proporcjonalnie do czasu otrzymania przesyłki do oddziału rozsyłane do paczkomatów? Pewnie przesyłkę miałbym z rana. ZaletyOgólnie szybko i na czas, otwieranie skrytek zdalne, ułatwienia w nadawanych przesyłkachWadyLogistyka w oddziałach. -
~Gosia / 2019-11-26 15:26Ocena: 5.00 / 5
Nie mam pojęcia skąd tyle złych opinii. Wiele razy korzystałam z usług InPostu i nigdy nie mogłam narzekać. Czy wybierałam opcje paczkomatu, czy tez doręczenia do rąk własnych, paczki zawsze były w stanie nienaruszonym oraz dostarczone w przewidywanym terminie. Być może to zasługa Kuriera, który obsługuje moją miejscowość (Czerwionka-Leszczyny). Pan zdecydowanie z pełnym profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy. Ja osobiście polecam i gdy mam wybór co do firmy kurierskiej to zawsze stawiam na InPost. Zalety- miła obsługa
- pełen profesjonalizm
- błyskawiczna dostawa
- paczki w nienaruszonym stanieWady- brak -
~gosiaczekJJ / 2022-01-14 23:56Ocena: 5.00 / 5
O aplikacji dowiedziałam się od koleżanki, która mi ją poleciła. Od niedawna przeprowadzałam się w rejony, gdzie nie ma zbyt wielu sklepów a dodatkowo mam małe dziecko, więc zakupy i przede wszystkim wniesienie ich na drugie piętro trzymając niemowlaka na ręku są bardzo kłopotliwe. InPost Fresh uwolnił mnie od tego problematycznego obowiązku, jestem bardzo zadowolona. Byli na czas, produkty świeże i dobrze zapakowane. Bez zastrzeżeń jak na razie. Bardzo polecam. Zaletyświeże jedzenie, duża różnorodność, terminowośćWadybrak jak na razie -
-
~Gość / 2024-10-16 14:12Ocena: 5.00 / 5
Do Piotra który napisałeś poprzednią opinie jakbyś nie zauważył opinie pozytywne tutaj wystawiają również zwykli ludzie a nie tylko pracownicy więc może zbastuj odrobine gościu bo z twoim rozumowaniem jest coś nie tak. -
~Gość 321 / 2020-04-03 12:09Ocena: 5.00 / 5
Problem techniczny z paczkomatem został bardzo sprawnie rozwiązany. Konsultant, z którym rozmawialiśmy wykazał się profesjonalizmem i cierpliwością. Dodatkowo kurier, który aktualnie znajdował się na miejscu również nie omieszkał pomóc w rozwiązaniu problemu. Czasem wystarczy odrobina cierpliwości i sprawna komunikacja z serwisem aby wszystko poszło zgodnie z planem. -
~Gośka / 2022-01-21 16:36Ocena: 5.00 / 5
Nie najlepsze mam zdanie o kurierach ale ten Kurier który był dziś w Siennicy Różanej bardzo mnie zaskoczył.Miły kulturalny Pan. Paczkę dostarczył rano z uśmiechem na twarzy. Inni powinni brać z tego Pana przykład.Dziękuję za miłą obsługę.Polecam. ZaletyMiła obsługa- zadowolony klient. -
~Grażyna / 2022-12-26 14:24Ocena: 5.00 / 5
Jestem zachwycona obsługą!
Przez swoje roztargnienie nie zdążyłam na czas odebrać swojej paczki z paczkomatu, nie skorzystałam też z możliwości przedłużenia czasu odbioru i paczka powędrowała z powrotem do oddziału.
Jakież było moje zdumienie, że jeszcze w dniu wigilii moglam ją odebrać z paczkomatu rezerwowego (nie wróciła do nadawcy).
Mimo mojego błędu inpost stanął na wysokości zadania. Jestem bardzo miło zaskoczona, dziękuję bardzo.ZaletyBardzo wygodny odbiór i nadanie -
~Grażyna / 2023-10-02 16:30Ocena: 5.00 / 5
Chciałam podziękować za umieszczenie dwóch przesyłek w jednej skrytce, ale w dolnej części paczkomatu. Gdyby kurier wrzócił wszystko na samą górę, to nie dosięgnęlabym drugiej paczki. Dzięki wielkie. Dotyczy POZ185M. Miłego dnia. Polecam, często korzystam z tego paczkomatu, wszystko dochodzi na czas i w idealnym stanie. -
~Grzegorz / 2021-05-05 16:50Ocena: 5.00 / 5
No dzis przesadzili paczkomat przepełniony a na przeciwko drugi stoi a oni wysłali dosłownie na drugi koniec miasta No pogięło -
~Grzegorz / 2022-12-01 15:34Ocena: 5.00 / 5
Nigdy nie miałem problemów z paczkomatami. Zawsze wszystko było terminowo. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to fakt, że osoba która odbierała nie dostała SMS z kodem. Ale to był pojedynczy przypadek. O 180 stopni wyżej niż Pocztex, który idzie i idzie ZaletyTerminowość -
~Grzegorz / 2023-11-14 00:06Ocena: 5.00 / 5
Kto najszybszy w Polsce? Nigdy nie miałem problemów. Kto dał 1 gwiazdkę zapewne miał jakiś problem, ale gorzej z zadowolonymi klientami... sam wiem bo sprzedaję na platformach i z InPost'em nigdy problemów nie miałem.♥️ ZaletyCzas -
-
~Grzegoz / 2021-04-10 10:09Ocena: 5.00 / 5
Jak dla mnie rewelacja. Nawet w sobotę paczka dostarczona do paczkomatu. Oby tak dalej. -
~Halina / 2022-05-30 02:25Ocena: 5.00 / 5
Mieszkam w Grójcu,na moim terenie pracuje przeuroczy Pan Rybak.
Człowiek miły,energiczny i bardzo szybki,a co najważniejsze kontaktowy.
Kurierzy z konkurencji mogą uczyć się u Pana Rybaka jak wykonywać zawód Kuriera.Gratuluję.
Szanujmy takich Kurierów.
Pozdrawiam.ZaletyWszystko zawsze na plus.WadyBrak -
~Hania / 2020-04-23 17:00Ocena: 5.00 / 5
Jestem zaskoczona tymi komentarzami.
Nie mogę narzekać, dostaję sms ,zawiadomienie kiedy otrzymam przesyłkę, zawiadomienie e-mailem i na Allegro.
Przesyłka dostarczona do domu , nie naruszona ,wszystko w porządku,jestem bardzo zadowolona z usług .
PozdrawiamZaletyWszystkie ,obsługa na piątkę ,a to moje gwiazdki ********************Wadyżadnych -
~Harding / 2023-06-15 12:22Ocena: 5.00 / 5
Bardzo szybka dostawa - kurier InPost pobranie w czasie tylko 1 dzień 15 godzin 27 minut, czyli niecałe 2 doby. Polecam tego kuriera.
strona 9 z 425
