Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8492 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Hetmanka / 2023-07-03 16:37
    Ocena: 2.33 / 5
    Mokotów. Kurier z nr. telefonu 511 194 687 przez dwa dni wysyła sms, że nie ma mnie w domu. Jestem. Reklamacja. Dziś widziałam go przypadkowo przez okno. Nawet się nie zatrzymał, tylko znów sms, że nie ma mnie w domu
    Zaletypaczkomaty
  • ~HUUJ / 2023-04-27 00:22
    Ocena: 2.33 / 5
    witam wszystkich i ostrzegam przed tym JEB**YM oszustem. paczka doszła expresem! Niestety zdewastowana doszczętnie, sskakał kurier po niej cale osiem godzin (chyba wziął nawet nadgodziny)... w paczce ampifier pioneer wartość ok 1000EU
    ZERO ODPOWIEDZIELNOŚĆI ANI ZWROTU PIENIĘDZY.
    Winę oczywiście osądzili złą ilosćią zabezpieczenia wysyłki, więc lać BETON NA PACZKI! tego nie rozjęęęęęęębią ^^
    szkoda że zdjęć juz nie mam
    ZaletyW życiu nie dostałem tak szybko czegoś tak rozje?bane/o ! BRAWO
    Wadyzwykłe KU**Y
  • ~Iga / 2020-03-16 11:56
    Ocena: 2.33 / 5
    Wyjechałam w weekend a paczka oczywiście przyszla godzine po tym jak wyjechałam w czwartek. w piątek wieczor dostałam sms’a, ze paczka w sobote wraca do oddziału i tam bedzie czekac na odbior. A w poniedzialek rano paczka wraca juz do nadawcy... to wszystko w zwiazku z epidemia wirusa, ale mogli by postarać sie jakos inaczej to rozwiazac a nie odsyłaniem od razu do nadawcy tym bardziej, ze to wszystko dzialo sie weekend , gdzie w tym okresie nie pracują, moje prosby, zeby paczka została na oddziale ile bedzie trzeba na nic sie nie zdały. Co więcej dowiedzialam sie, ze paczka wcale nie została zabrana z paczkomatu w sobote rano tak jak podawał sms tylko w poniedzialek rano, gdzie w sobote popołudniu moglby byc spokojnie z niego odebrana i nie byloby calej tej sytuacji.
  • ~Ilo / 2021-05-20 21:34
    Ocena: 2.33 / 5
    Przez pomyłkę nie wyciągnęłam wszystkich paczek że skrytki. Pomijam że były tak upchniete, że ledwo dało się wyciągnąć. Dobrze, że były to ciuchy bo widać, że kurier się nie przejmował czy czegoś nie uszkodzi. Zamknęłam skrytke i wtedy zorientowałam sie, że popełniłam błąd. Przed paczkomatem stał kurier, poprosiłam go o pomoc ale lekko mówiąc odmówił. Zadzwoniłam na infolinię. Jakieś 6 min później, po podaniu wszelkich danych niezbędnych do weryfikacji łącznie z informacją co jest w paczce usłyszałam że moje zgłoszenie zostało zarejestrowane i będzie oczekiwało na weryfikację. Zapytałam się o co chodzi, stoję pod paczkomatem, 6 min wcześniej wyciągnęłam jedna paczkę, wszystko łącznie z kodem podałam. Jaka weryfikacja? A no tak może za kilka dni ktoś będzie łaskawy spojrzeć na to. A poki co są dwie opcje albo paczka wróci do nadawcy albo mi jak ktoś zabierze bo skrytka widnieje jako pusta. Ostatni raz taki cyrk
  • ~Inez / 2020-04-22 08:49
    Ocena: 2.33 / 5
    Jakość obsługi fatalna! Kurierzy arogannccy, nie wykazujący postawy prokonsumenckiej, bez dobrej woli, infolinia widmo, pracownica biura niekomunikatywna, system dostarczania przesyłek niewydolny
    Zaletybrak
    Wadywszystko do poprawy!
  • ~Inka / 2023-01-17 10:46
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurierzy są beznadziejni. Kłamią że są dwie próby dostarczenia przesyłki-sprawdziłam to sama. Wogóle nie zależy im na dostarczeniu przesyłki w przeciwieństwie do innych firm.
  • ~INPOST DNO / 2021-09-30 14:25
    Ocena: 2.33 / 5
    Inpost to jakaś tragedia. Paczki nie są dostarczane do wybranego paczkomatu. Są upychane po całym mieście.
    Na 5 przesyłek w tym tygodniu po 3 jezdziłem po Lublinie i szukałem paczkomatów. Kierowcy Inpostu to jakieś czystej krwi idioci. w mojej okolicy jest 5 paczkomatów Inpost a kretyn wywozi na inne dzielnice. DNO
    ZaletyNie ma żadnych zalet
    WadyKierowcy Idioci
  • ~Irena / 2023-01-09 12:37
    Ocena: 2.33 / 5
    Długi czas doręczenia i wysłania paczki. Rzadko zdarza się aby paczka została wysłana w ciągu 24h.
  • ~Ireneusz / 2021-06-25 12:08
    Ocena: 2.33 / 5
    Nic tylko przychylić się do złych opinii.
    Zatrudniacie ludzi którzy nie mają pojęcia .
    Paczka nadana 22.06.21 w Czechach 24.06.21., była w Polsce. Ale kurier z lenistwa zamiast ją dostarczyć, napisał że odmówiono odbioru i paczka została odesłana do nadawcy co naraża mnie na stratę finansową. Ponadto dziwi fakt,że firma nie licząc się z klientem nie może do wyjaśnienia przytrzymać paczki 1lub 2 dni. Wygląda na to że magazynem firmy są samochody rozwożące paczki.
    ZaletyJedynie na paczkomatach gdzie jest jako taka komunikacja.
    WadyKurier nie jest zobligowany do tel.kontaktu przed dostawą co czynią wszystkie inne firmy kurierskie.
  • ~Irens / 2023-05-14 17:14
    Ocena: 2.33 / 5
    Oferta 24/7 to bzdura, brak konsekwencji w realizacji usługi, należałoby ze strony inpostu uczciwie przedstawić możliwości wywiązywania się z ofery. Proszę nie ulegać i nie wierzyć , pierwszy i ostatni raz dałam się uwieść tej firmie, porażka, zdecydowanie nie polecam.
  • ~Iwona / 2020-12-09 16:09
    Ocena: 2.33 / 5
    Co do firmy, nie mam zastrzeżeń, bo firma ma dużo do zaoferowania.Jedynym problemem są kurierzy. Bardzo niekulturalni, bez kompetencji, paczkę 30, kg każe mi z samochodu zabierać, bardzo to było niemiłe, bo jestem kobietą.
    ZaletyFirma ok!
    WadyKurierzy, totalna porażka!
  • ~Iwona / 2021-01-22 15:34
    Ocena: 2.33 / 5
    Paczka zaginęła,została włożona do skrytki w Paczkomacie i ślad po niej zaginął...In post nie poczuwa się do zwrotu wartości przesyłki.
    Omijajcie In Post!!!
  • ~Iwona / 2023-04-12 12:16
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurierzy inpost nie wiem za kogo się mają. Dziś jeden jaśnie Pan zatrąbił pod moim domem raz i myśli, że zejdę z piętra w 2 sekundy. Nim zdążyłam biegiem zejść na moich oczach rzucił przesyłkę za furtkę jak psu. Nawet nie umiał furtki otworzyć, rzucił droga paczkę i miał wszytko głęboko w d.... Gdy zwróciłam uwagę zaczal się bezczelnie śmiać. Pokwitował za mnie i rzucił za furtkę. Jakim prawem za mnie podpisuje. Chamstwo. Ciesz się drogi Panie, że nic się paczce nie stało.
    Zalety Brak zalet
    WadyLepiej dobierajcie ludzi do pracy
  • ~Iza / 2020-02-12 15:52
    Ocena: 2.33 / 5
    SIEDZĘ W DOMU od godziny 7.30 do 15.00 i czekam na kuriera InPost, kurier się nie pojawił, ale pojawił się sms że nie zastał mnie w domu! I co... jutro znowu będę czekała jak debil czy wielmożny pan (kłamczuch) raczy dostarczyć mi moją własność! NIGDY WIĘCEJ KURIERA InPost.
  • ~iza / 2020-12-13 15:33
    Ocena: 2.33 / 5
    Nie reagują na reklamacje, zawsze są niewinni, kurierzy odbierają przesyłki za klientów z paczkomatów, po czym kiedy zaczynasz szukać swojej przesyłki słyszysz, że ją odebrałeś. Z niedomkniętej przesyłki znikają przedmioty.
    Zaletybrak
    Wadykradzieże paczek i z paczek
  • ~iza / 2021-01-26 19:46
    Ocena: 2.33 / 5
    Najpierw dostaje smsa,że kurier dziś podejmie próbę dostarczenia paczki. Czekam cały dzień w domu na kuriera. Wieczorem dostaje smsa z prywatnego numeru,że paczka jest u ochrony. Nie pierwszy raz tak się dzieje.
    WadyBrak jakiej kolejek próby doręczenia paczki bezpośrednio.
  • ~J.G / 2023-07-09 16:49
    Ocena: 2.33 / 5
    Brak możliwości edytowania nadanej paczki w menager paczek
    Nie można edytować kwoty pobrania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wpisanej błędnie
    Wpisywanie zaczyna się od pól po przecinku bardzo złe rozwiązanie i zapewne częsta przyczyna pomyłek
    Paczka musi zostać wysłana bez skierowania do nadawcy gdy wróci możemy ją odebrać i nadać ponownie kolejną poprawną mimo to że jest nadal w paczkomacie w którym została nadana.

  • ~ja / 2021-10-19 16:38
    Ocena: 2.33 / 5
    Na 10 przesyłek realizowanych przez Inpost, 8 jest zj...banych. Jeśli nie płacicie ludziom godnych pieniędzy, nie będziecie mieć dobrych pracowników. Chcecie być najtańszą firmą, to na prawdę oszczędźcie odbiorcom borykania się z nieogarniętymi doręczycielami i po prostu zostańcie przy paczkomatach. Może to pozwoli na redukcje pracowników z setek debili (i tu raczej nie chodzi o to, żeby kogoś obrażać, tylko polecam na sprawdzenie w słowniku definicji) do garstki myślących pracowników za lepszą płacę. Cena adekwatna do jakości: tanio i fatalnie
  • ~Ja / 2022-04-13 20:51
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier nie jest zainteresowany dostarczeniem przesyłki zwłaszcza o wadze powyżej 10kg. Dostałam informację o zwrocie do nadawcy po rzekomej 2 krotnej próbie dostarczenia. To była jedyna informacja jaką otrzymałam. Infolinia to porażka. Najpierw robót który nic nie rozumie. Potem długie oczekiwanie w rytmie irytującej muzyki na rozmowę z konsultantem który nic nie jest w stanie zrobić poza stwierdzeniem że mam się kontaktować z dostawcą. Wszystko usprawiedliwia procedurami i nie zamierza w niczym pomóc. Tragedia!!
    ZaletyBrak
    WadyBrak skutecznej informacji o tym kiedy będzie paczka dostarczona Brak zaangażowania kurierów i pracowników infolinii. Totalna ignorancja i niekompetencja.
  • ~jacek / 2020-07-16 10:22
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier wyłącza telefon i kłamie, że nie zastał adresata.
Dodaj własną opinię »