strona 87 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- nastepna »
-
~ewa / 2021-03-11 08:28Ocena: 2.33 / 5
Ordynarne zachowanie się kuriera wprawiło mnie wczoraj w osłupienie. W sumie kilka zwrotów przesyłek..
Pommylić się może każdy, zwłaszcza teraz... Ale dlaczego jeden kurier może być miły, drugi stoi daleko za progiem i warczy nie pozwalając sprawdzić skąd paczka.. O sprawdzeniu zawartości mowy nie ma.. (? !‼️)
-
-
~Ewa / 2021-06-18 14:29Ocena: 2.33 / 5
Jestem bardzo niezadowolona z usług inpost jak byk podchodząc do inpost jest nadaj paczkę czyli ręcznie zawsze paczki szły a dzwoniąc wczoraj pani tłumaczy z inpost ze ręcznie tylko wysyłki mobilne a w reklamie co innego jedynie tylko jedna pani jest tam kumata i przez przypadek mam jej numer jak dzwoniła z inpost czy to moja paczka wyjaśniłam jej sytuacje i powiedziała ze jak są nadane numery na paczce to kurier musi ja zabrać mi to lata czy zarobi inpost czy poczta skoro im się na skaner nie chce wklepać numerów przesyłki ZaletyZadnwWadyDużo -
~Ewa / 2021-08-16 09:01Ocena: 2.33 / 5
Nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy. Paczkę dostałam z samego rana nie mam pretensji że tak wcześnie. Ale pracownik tragedia brak zorganizowania i przygotowania . Przy doreczeniu paczki zażądał wiecej niz paczka kosztowala, nie chciał przekazać paczki nie miał wydać. A ja nie miałam gdzie rozumienie A powinien być przygotowany na raka ewentualność. Ja samego ranna mam latać w piżamie by rozmienic na drobne bo kurier nie mail wydać? !!! Nigdy więcej nie z korzystam z tej firmy! Koleś chyba chciał sobie dorobić nawet kartą nie można płacić. ZaletyŻadnychWadyBrak zorganizowania -
~Ewa / 2023-04-25 12:59Ocena: 2.33 / 5
Nie miły kurier, nigdy nie ma wydać ,nie komunikatywny ZaletyBrakWadyPracownik ( kierowca) -
~Ewa / 2023-09-21 11:11Ocena: 2.33 / 5
Pan kurier opryskliwy, za każdym razem zaokrągla sumy o kilka złotych!!!!
Jednego dnia twierdzi że nie ma wydać 5 zł,za dwa dni nie ma wydać 2zł!!!!
Kurierzy z innych firm zawsze mają wydać resztę pieniędzy.
Najgorsza firma kurierska InPost!!! -
~Ewelina / 2021-02-23 15:55Ocena: 2.33 / 5
Paczka tak brudna jakby wyjęta z kałuży niestety nie polecam -
~Ewelina / 2023-01-24 17:53Ocena: 2.33 / 5
Kurier nie dostarczył paczki na podany adres. Uznał, że mnie nie ma, bo nie odebrałam telefonu. Automatycznie wystawił awizo. Bardzo nie podoba mi się że kurier nie przynosi przesyłki pod same drzwi, tylko oczekuje, że klient wyjdzie na parking. Tak jest za każdym razem w naszej okolicy. Nie po to płaci się za taki rodzaj przesyłki. Bardzo nie polecam. WadyBrak dostarczenia przesyłki pod same drzwi -
~Ewka / 2020-10-28 09:56Ocena: 2.33 / 5
Kontakt wręcz niemozliwy, nie wysyłaja kodu ani na maila ani smsem, trzeba sie prosic o głupiego maila porażka, nie polecam strata czasu i pieniedzy, nigdy wiecej nie skorzystam -
-
~Fiona / 2023-02-23 19:27Ocena: 2.33 / 5
Plusem InPost jest to, że paczki zazwyczaj docierają szybko, no i oczywiście wygoda związana z paczkomatami. ALE zdarza się, że paczki giną (są kradzione przez kurierów?). W takim wypadku można zgłosić reklamację, tylko co z tego, skoro jej rozpatrywanie trwa aż 30 dni. W przypadku zakupów z przedpłata pieniądze są przez ten czas zamrożone i nawet nie wiadomo czy je odzyskamy. Natomiast płatność za pobraniem w tej firmie to jakiś absurd. Muszę zapłacić, wierząc na słowo, że paczka jest w paczkomacie. A co jeśli zastanę pustą skrytkę? Więcej, zamówiłam paczkę pobraniową do punktu odbioru. Musiałam za nią zapłacić przelewem, bo w punkcie płacić się nie da. Następnie udałam się do punktu gdzie dowiedziałam się że... paczka nie zostanie mi wydana z powodu awarii terminala. Miły Pan poinformował mnie, że... mogę złożyć zamówienie jeszcze raz (tak, mam zamówić rzeczy za kilkaset złotych jeszcze raz i jeszcze raz zapłacić InPost za przesyłkę!). Zdarzyło mi się także, że przesyłka dla mnie została wydana innej osobie z samochodu pod paczkomatem i nie odzyskałam pieniędzy bo "przesyłka została wydana". Podsumowując: przez InPost warto zamawiać drobne rzeczy o niskiej wartości, ale w żadnym wypadku nic kosztownego lub pilnego. Zaletyszybka dostawa, wygodaWadyfatalna obsługa, skandaliczny brak organizacji, kradzieże i zaginięcia paczek, bezsensowny system płatności za pobraniem, długi czas rozpatrywania reklamacji -
~Frezer / 2023-06-16 14:29Ocena: 2.33 / 5
Nie polecam! Po raz kolejny z rzędu paczka jest nie w tym paczkomacie co powinna być!
A po drugie ktoś wziął moją przesyłkę i do dziś jej nie mam,in post ma to w dupie i nic sobie z tego nie robią więcej nie bd korzystał z ich usług dramat i dno!!ZaletyŻadne -
~Gabriela / 2022-04-26 10:48Ocena: 2.33 / 5
Firma katastrofa...złodzieje okradaja paczki!!!! Już nigdy wiecej nie skorzystam z ich usług. -
~Gawron / 2022-04-09 22:19Ocena: 2.33 / 5
Paczka wogule nie szanowana.
Produkt w paczce dotarł zniszczony.
Bardzo nie polecam. -
~GG / 2022-03-03 09:42Ocena: 2.33 / 5
Kurier który jeździ w gminie Skołyszyn to najgorszy kurier na jakiego trafiłam, nie wychodzi z samochodu nie odbiera paczek, jeżeli ktoś nie wyjdzie sam to odjeżdża. Ja mam niemowlę i niestety nie dałam rady wyjść to kurier odjechał nie podszedł do drzwi i nie zostawił paczki.Inni kurierzy są pomocni i wyjdą dadzą paczkę nawet jak jest coś cięższego pomogą wnieść a ten Pan jak nie podejdzie się do okna nie poda paczki. ZaletyBrakWadyOkropny kurier -
~Glajan / 2022-04-08 15:49Ocena: 2.33 / 5
polecam firmy INPOST . Kurier przywiózł mi przesyłkę o numerze 520000014871427049403962 i powiedział że mi jej nie wniesie , albo pomogę mu nosić albo on ją odeśle jako nie przyjętą. To kpina jak można wymagać od klijenta noszenia paczki a za co on dostaje pieniądze. NIE POLECAM
Zaletynie ma zaletWadyopieszałość i chamstwo -
~Grazyna / 2020-11-17 22:53Ocena: 2.33 / 5
Bardzo często korzystałam z paczkomatów wysyłając paczki było wszystko okej szybko i sprawnie tym razem zawiodłam się trzeci dzień i paczka nie doszła- cały czas jest w drodze a tak opisują że 1-2 dni robocze trzeba zmienić firmę przewozową INPOST olewa klientów. JAK CHCESZ ŻEBY PACZKA DOTARŁA SZYBKO TO NIE INPOST NIE POLECAM I SAMA TEŻ NIE SKOŻYSTAM ZaletyWygodnie bez kolejekWadyDługo jadą przesyłki, a wybierając firmę to pisze że dostarczą 1-2 dni robocze -
~Grzegorz / 2022-12-16 14:31Ocena: 2.33 / 5
Żenada ile może leżeć w oddziale ,Lublin żenada ZaletyŻenadaWadySzok -
-
~Hachitoow / 2024-03-10 00:31Ocena: 2.33 / 5
paczka trafiła do magazynu tymczasowego (czytaj innego paczkomatu) pomimo że w obecnym pozostawiono inne przesyłki a miejsce nadal było w skrytce, przesyłka bez problemu by się zmieściła Wadynie dostarczono paczki -
~hanysek / 2020-02-17 12:07Ocena: 2.33 / 5
koszmarnie długie oczekiwanie na zwrot środków za niewykorzystane etykiety. Wysyłam bardzo dużo przesyłek i czasem nastąpi pomyłka przy nadaniu gabarytu wtedy trzeba wydrukować i opłacić drugą etykietę, na zwrot według regulaminu powinienem czekać 14 dni w moim przypadku był to miesiąc i jeszcze bezczelnie próbowano mi wmówić że już od dawna mam środki na koncie ZaletybrakWadyczas załatwienia jakiejkolwiek reklamacji -
~Hasan / 2021-10-05 07:04Ocena: 2.33 / 5
Kurier pracujący w rejonie Szastarki to człowiek bez rozumu. Wyjechał w górę samochodem bez wstecznego potem nie mógł zjechać. Postawił samochód na skos i zadowolony. Brak wyobraźni i szczyt lenistwa.. ZaletyBrakWadyNiechlujstwo i brak logicznego myślenia -
~Hermes / 2022-05-05 05:51Ocena: 2.33 / 5
z taka jakością i obsługa radze przenieść "firmę" do rosji...kilka razy już paczka leżała 48 h w paczkomacie do wysłania ... podziękować i ... nie polecam i przestrzegam ZaletybrakWadyza długo i bezczelność ...
strona 87 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- nastepna »
